Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość agnieszka5g
Iczozord tylko ja mam tylozgiecie i może dlatego wypływa ale jak piszecie to chyba każdej leci. Mi po nogach nie bo trzymam to mięśniami potrafię to przytrzymac jakiś czas. Raz mi się tez zdążyło ze nic nie wpłynęło może mój miał mniej spermy akurat tak sobie to tłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja się nie znam ale ja wszystkie hormony itp. robiłam po @ i nigdy w czasie stosowania luteiny... nie wiem.... może chce zobaczyć jak wpływa na Ciebie luteina.... Ja już jestem umówiona w wtorek do gina i we wtorek odbieram też ostatnie wyniki glukozy ... po wizycie poinformuje was co i jak tam wygląda i jak spisuje się inofolic ( jeżeli będzie jakiś sukces )....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Tak u mnie chodziło o to jak bardzo przerasta progesteron. Evi a infolic to cos podobnego do clo? Ma takie same zadanie? Bo już sie pogubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka nie mam pojęcia.... inofolic pomaga podobno kobieta z pco .... we wtorek jade zobaczyć co i jak.... no zobaczymy.... dam znać :-) dodatkowo robię glukozę bo gin mówił że nie wie czy cos jeszcze mi przepisać ale zapomniałam jak to Sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Aga mnie też wypływa :) To takie typowe prawo grawitacji :) Cd tego leżenia to czytałam, ze to w zasadzie w ogóle nie pomaga, ale jeśli czynni psychologiczny tutaj ma znaczenie i dziewczyny tak się czują lepiej to czemu nie :) Magda, to faktycznie dziwne :) Może on chce sprawdzić czy aby nie masz ciąż biochemicznych albo coś jeszcze innego.. ale tego niestety nie wiem - po prostu rozważam. Dziewczyny, czy Was też strasznie swędzi ciało partiami? ja mam tak, ze swędza mnie ręcę (mam na nich drobne krostki) niesamowiecie plecy. Smaruję się olejkiem dla dzieci, lejem kokosowy i ewentualnie bardzo tłusty balsamem. Może znacie jakiś sposób? Jedynie w nocy mam od tego spokój, a jak sie połóże to już w ogóle amba fatima :) Iczozord, ja chcę babeczkę :) Ale do 2 tygodni się przeprowadzę(Nareszcie!!), więc adres podam Ci jak będę na nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
cześć dziewczyny! Byłam wczoraj u lekarza i widziałam piękny, okrąglutki pęcherzyk ciążowy. Czyli zagrożenie ciąży pozamacicznej zostało wykluczone (na szczęście). Ze względu na spadek progesteronu z 17,75 na 9,6 dostałam Luteinę 3x1 i zwolnienie do końca roku. Mam odpoczywać i na kolejną wizytę przyjść 22.12 - wtedy powinnam usłyszeć serduszko:) xxx Myślicie, że ten spadek progesteronu może oznaczać ze z ciążą jest coś nie tak? Kiedyś spotkałam się z opinią, że spadek progesteronu jest skutkiem, a nie przyczyną i to może oznaczać, że z ciążą coś jest nie tak... - martwię się tym trochę. Coprawda nie mam żadnych plamień, krwawień i innych oznak, które mówiłyby, że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia, gratulacje :) czyi jesteś jakoś w 5 tygodniu tak? :)))) Jeśli chodzi o progesteron to ja Ci nie podpowiem, na chłopski rozum stawiałabym, że ma się podnosić ale nie wiem jak to wygląda. Sama nie miałam oznaczanego poziomu progesteronu ani w tej ani w poprzedniej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Tak, dokładnie 5ty tydzień:) jak zobaczyłam tą małą czarną kropeczkę to byłam taka szczęśliwa... - tak mnie nastraszył taki inny lekarz, że już myślałam, że jest po wszystkim, a już najpewniej to ciąża pozamaciczna i czeka mnie zabieg... - a tu proszę - idę i na usg widzę małą czarną kropeczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Niusia gratulacje :-) mam nadzieje że luteina pomoże i będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Nusia super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Nitka inofolic ma w sobie kwas foliowy, ale czy takie samo działanie jak clo to nie sądzę :) Blondyneczka a Ty gdzie się zgubiłaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja z tego co wyczytałam to dobre właściwości dla kobiet z pco a tak to myślę że osoby bez pco to mogą brać normalnie pco.... jeżeli lekarz powie że nie ma poprawy to mu Sie zapytam czy branie inofolicu ma sens .... ja traktuje to jako doświadczenie a na pewno skład mi nie zaszkodzi :-) będę na pewno dawała znać bo może znajdzie się jakaś podobna osoba do mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Dziewczyny czy któraś z Was mająca niedoczynność tarczycy zauważyła u siebie zmianę koloru skóry np na kolanach? Kurcze wchodzę dziś do kąpieli a tu kolana czarne jakbym czolgala się bo czarnej ziemi. Endo mam dopiero za 2.5tyg a już od paru dni zauważyłam że strasznie pęka mi skóra na dłoniach bo paluchy mi popuchly no i mam niemiłosiernie sucha i siedząca skórę na całej długości rąk i nóg. Cała ciążę ładnie mi endo zbija TSH a tu nagle takie coś? Miała któraś z Was podobnie z tym kolorem bądź z tak szybkim wzrostem TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
A o mnie juz nikt nie pamieta ?? :P Dziewczynki jestem po dwoch dniach szkolenia,jutro dostane swoje stanowisko pracy,wstaje po 4 bo mam pierwsze zmiany,umowe probna mam do konca lutego...oby szybciutko pyklo :) Od dzisiaj biore tez luteine,czekam na okres i biore estrofem. Ciesze sie,ze u Was wszystko gra i rosniecie :) zaraz przyjdzie czas na poznawanie plci :) buzioleeee....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Już wiem co to infolic, wyczytałam:) Evi na forach widziałam ze dziewczyny były raczej zadowolone z rezultatów po tym leku, trzymam kciuki za Ciebie:) Justyneczka, pamiętamy:) nim sie obejrzysz a za chwilkę bedzie luty, teraz dni pędzą jak szalone! A w jakim systemie będziesz pracować? 6-14 czy po 12h 6-18 i zmiany nocne i dzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 zmiany po 8 godzin,standard :p...musze sie przyzwyczaic bo juz pare lat tak nie pracowalam.Co zrobic,trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami83
caroline, ja mam niedoczynność. Skórę mam mega suchą, walczę z nią przeroznymi balsamami, najlepszy jest czerwony Garniere :-) Nie zauwazyłam jednak, żeby skóra była ciemniejsza. Mam jasną karnację, więc raczej bym zauważyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka wiem co mówisz ciężko jest wrócić do pracy po przerwie. Ale cieszę się że niedługo wrócisz do staranka do lutego szybko zleci. kurde chyba mi się owulka przesunie w tym miesiącu dziś mam 16 dc temp niska test negatywny owulacyjny wczoraj. Nigdy tak nie miałam może to przez ten katar śluz mam więc ciekawe. Może to będzie bezowulacyjny cykl a czy wtedy występuje śluz a nie ma owulka może tak być? W sobotę idę powtórzyć prolaktyne tym razem naczczo. Nikt nie testuje ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka luty śmignie bardzo szybko bo teraz już zaraz zaczynamy święta a sam luty jest krótki :) i kolejna osoba będzie na luteinie mam nadzieje że dam nam szczęście i nam pomoże to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ale ogólnie bez pco to nie polecam bo to przecież tylko bomba witaminowa jest a sam lek jest drogi tym bardziej jakby ktoś miał brać tak jak ja 2 saszetki dziennie czyli 1 paczka starczy mi 1 tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko, doczekać się nie mogę jak wrócisz jako staraczka :-* Caroline, ja miałam zawsze suche kolana i łokcie., okazało się, że to przez z wysokie tsh. Jak mam unprmowane to jest ok więc może hormony Ci szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Czesc dziewczyny...Mam dzis o 15 wizyte u ginekologa..Targam na nia ze soba meza...Kurde..jakos bardzo sie denerwuje...sama nie wiem dlaczego...po prostu sie denerwuje:-/ W ogole ostatnio zle sypiam..W ciagu dnia moglabym spac na stojaco, a noca....budze sie pare razy na siusiu i okolo 4- 5 rano mam juz po spaniu...Oczy ja 5 zlotych i za diabla zasnac nie moge...nie wiem co mi sie poprzestawialo..pozatym mdlosci nadal nie odpuszczaja.Moze zelzaly troche ale na pewno nie odpuszczaja...Wy tez tak macie? Pozdrawiam i trzymajcie kciuki za mnie i moje bobaski, zeby wszystko bylo ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Czesc dziewczyny...Mam dzis o 15 wizyte u ginekologa..Targam na nia ze soba meza...Kurde..jakos bardzo sie denerwuje...sama nie wiem dlaczego...po prostu sie denerwuje:-/ W ogole ostatnio zle sypiam..W ciagu dnia moglabym spac na stojaco, a noca....budze sie pare razy na siusiu i okolo 4- 5 rano mam juz po spaniu...Oczy ja 5 zlotych i za diabla zasnac nie moge...nie wiem co mi sie poprzestawialo..pozatym mdlosci nadal nie odpuszczaja.Moze zelzaly troche ale na pewno nie odpuszczaja...Wy tez tak macie? Pozdrawiam i trzymajcie kciuki za mnie i moje bobaski, zeby wszystko bylo ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Cos sie ostatnio wiesza forum...sorki za spam- ale to nie z mojej winy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice, może to wina hormonów. Zyczę CI, żęby wszystko było w porządku, pewnie wyjdziesz szczęśliwa i uśmiechnięta. Który tydzień teraz Ci leci? :) Szczerze mówiąc , podobnie się martwię gdy nie jest mi mdło, nie bolą piersi, a do toalety w nocy nie wstaję w ogóle dopiero tak o 5/6 rano za to w dzień mogę spać... oj takkk.... :) Chyba taki nasz los już, że będziemy się martwić od usg do usg, potem czy ruchy są, a jak są to czy tak częste jak powinny, a jeszcze później czy wszystko ok przy porodzie i jak z nosa będzie kapało, będą gorączki, spadanie z kanap i przedszkolny survival itd ;) Uszy do góry i daj znać jak się maleństwa rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, cd swędzącej skóry mnie swędzi strasznie na plecach. Przy okazji mam wyniki tsh - jest 0,98 :) Po 3 tygodniach z dawką 125euthyroxu spadłam z 9 na 1 - cudownie! ;) Swoją drogą to też masz taki problem z odczekaniem 30 minut rano po wzięciu tabletki? jestem głodna jak wilk i w dodatku mnie mdli... X X X Qserra, jak się czujesz kochana? X X X Iczozord, Ty też jakoś teraz idziesz na wizytę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×