Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

blondyneczka - słuszie :) ojej ojjej jeszcze trochę i zacznie się testowanie - już nie mogę się doczekać :) Dobrych wieści oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Dziękuję Wam za to co napisałyście. Bicia serduszka jeszcze nie widać, ale ponoć echo zarodka - czyli widoczny w pęcherzyku zarodeczek to dobry znak. Serduszko mam zobaczyc 22.12. Pęcherzyk jest duży a zarodek malutki. Ze względu na niewielkie plamienie dostałam zalecenie leżenia plackiem i tak też robię. Wczoraj wieczorem jak rozmawiałam z mężem to uznaliśmy, że nasza ciąża jest cudem i na ten moment całe szczęście, że pęcherzyk nie jest pusty. A powiedzcie mi dziewczyny, czy takie delikatne plamienie i miesiączkowy ból brzucha to duże powody do niepokoju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia ja miałam plamienie, wcale nie takie niewielkie w dniu spodziewanej miesiączki. Później nic, ale mój lekarz wiele razy mi powtarzał, że nie każde plamienie i nie każdy ból są powodem do niepokoju. Po prostu wrastające w błonę macicy jajeczko może naruszyć jakieś naczynie krwionośne i tyle. Niektóre plamienia mają podłoże hormonalne. Ja przez pierwszy miesiąc miałam nawet ból owulacyjny w dniu spodziewanej owulacji, dopiero później chyba organizm się skapnął, że na dobre jestem w ciąży. Niestety na tym etapie też niewiele można zrobić. A Ty robisz wszystko żeby dzieciątku pomóc- leżysz i przyjmujesz leki :)Jak skurcze się nasilą możesz przyjmować no-spę - ona jest bezpieczna ale nie warto z nią przesadzać w ciągu całej ciąży bo wpływa na rozluźnienie mięśni u dzidziusia (oczywiście taki mały dzidziuś jak Twój nie ma jeszcze mięśni i chodzi tu o przypadki gdy tego leku naprawdę używa się sporo). A bóle jak na okres miewam czasem do dziś. Macica się powiększa i moja tak reaguje. I mam wrażenie że delikatne ruchy dziecka póki co odbieram właśnie jak uczucie przedokresowe. Powodzenia :) Magda - jeszcze tyle godzin czekania? ehhh :))) Jakos wytrzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
MAGDA czekam z niecierpliwością !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Madziu 3mam kciuki i pisz odrazu jak dostaniesz wynik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Magda czekamy na pozytywne wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki ;) ja jestem w 23 dc i od dwóch dni odczuwał kłucie na przemian raz w lewym raz w prawym jajniku..dzis czuję się jakbym miała gorączkę. Mam nadzieję że zwiastuje to dobre wieści i że za kilka dni potwierdzi się informacja o maleństwie. W 13 dc byłam u gin i mój pęcherzyk miał 21 mm, powiedział ze owulacja wystąpi w najbliższych dniach i ze można rozpocząć starania. Dlatego też z mężem co dwa dni się staraliśmy. Dziś oczywiście nie wytrzymałam i zaczęłam testowanie... oczywiście wynik negatywny bo na to za wcześnie.. jak myślicie czy te kłucia w jajnikach mogą swiadczyć o tym że się udało? kiedy najwcześniej można zrobić bete zeby wynik byl wiarygodny? Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Iczozord, wczoraj jak powiedziałam lekarzowi o tych bólach to właśnie wspomniał ze to może być rozciągająca się macica. Ale nie wiem, poczułam się tak jak ja bym do niego mówiła a on był zupełnie poza... luteine niby mam 3x1 mimo to plamie a ani nie zlecił dodatkowego badania progesteronu ani nie zwiększył dawki... :( czuję niedosyt po wczorajszej wizycie. Mam nadzieję, że z moją dzidziunią jest wszystko dobrze, a chyba w przyszłym tygodniu umówię się na wizytę do innego lekarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Dzieki Dziewczyny:-) z tym ze ja to badanie robilam nie z powodu podejrzenia ciazy, ale bardziej pod katem dlaczego jeszcze jej nie ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
niusia jak dostałaś luteine to badanie progesteronu CI więcej nie pomoże. Luteina to właśnie progesteron. Spokojnie, nie denerwuj się. Możliwe, że Twoje plamienie nie jest spowodowane niedoborem prgesteronu i dlatego luteina nie pomaga. Lekarka mi też mówiła, że jeżeli krew jest to trzeba dać jej wylecieć. Może jest malutki krwiaczek albo po prostu to naczynko. Leż i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Iczozord ma racje.... odpoczywaj niusia i nie zamartwiaj się.... czekaj spokojnie na kolejne USG i nie denerwuj Sie.... Magda ale kto wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Odpoczywam, odpoczywam:) - dzwoniłam do mojego gina i zalecił dwukrotne zwiększenie dawki luteiny i zamiast dopochwowo to podjęzykowo, nospę i magnez. I oczywiście leżenie plackiem. Powiedział, że szpital i tak teraz nic nie pomoże a leżenie w szpitalu to tylko dodatkowy stres, mam odpoczywac w domu. Wspomniał tez ze dopuki nie ma krwawienia i skrzepów a także silnych bóli brzucha to jest szansa ze z maluszkiem będzie dobrze. Choć powiem Wam, że moja nadzieja trochę podupadła......nie dość, że zarodeczek taki malusieńki to jeszcze te plamienia........;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Madziu jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Madziaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Madzia zapomniała o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mam nadzieje że tak jest :-) A ja jutro mam monitoring ale nic nie czuje żadnego bólu jajników itp ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0789
Cześć dziewczyny. Od kilku miesięcy obserwuję moje cykle. Są regularne 32 dni. Od tego cyklu zaczęliśmy się z mężem starać o dzidziusia. Bara bara było w 18 dc, owulacja 19 dc. Problem jest w tym że od owulacji cały czas (z małymi przerwami) boli mnie podbrzusze, czasem jajnik. Wcześniej tak nie miałam. Dziś jest dopiero 21 dc więc do okresu jeszcze daleko. Czy mam się przejmować tym bólem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ciezko cokolwiek powiedziec,moze boli Cie bo sie tak stresujesz, i za mocno wsluchujesz sie w swoje cialo, ja tez po owulce mialam rozne bole ale to nie bylo nic groznego, ot tak poprostu... postaraj sie wylizowac i nie myslec tak ciagle o tym bolu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialam zapytac ile moze trwac bol implantancyjny od wczoraj rana boli mnie podbrzusze a w niedziele wieczorem byl stosunek i dzisiaj spadek temp do 36,63 z 36,83. Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chcialam zapytac ile moze trwac bol implantancyjny od wczoraj rana boli mnie podbrzusze a w niedziele wieczorem byl stosunek i dzisiaj spadek temp do 36,63 z 36,83. Dziekuje z gory za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Sorki że się wczoraj nie odzywałam, ale poszliśmy wieczorkiem na imprezę :) wyników jak nie było tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Kasiu, dokładnie tak jak pisze Blondyneczka, spróbuj się zrelaksować i skupić myśli na czymś innym. Na razie za wcześnie, żeby oceniać. Niestety musisz cierpliwie poczekać. Magda, jak tam? Odezwij się do nas. Jeszcze 3 dni i idę do szpitala. Do tego czasu staram się wcielić w życie dietę cukrzycową. Mam nadzieję, że dieta wystarczy i nie będę skazana np. na insulinę. Moja gin trochę mnie wystraszyła, bo mówi, że cukrzyca rzadko pojawia się tak wcześnie w ciąży i mówi, że mogę ją mieć ogólnie. Oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to jak tylko bedziesz miala wyniki to pisz :-) Evi dawaj znac jak po wizycie :-) qserra ale ja nie jestem zestersowana :-P teraz to mam troche roboty przed swietami wiec nie mam czasu myslec :-) Wczoraj mnie 5 razy zakul jajnik lewy , tak 5razy w ciagu minuty i koniec ;-) a sluzu od dwoch dni mam ful, wczoraj bylo najwiecej :-) nic wiecej zrobic sie nie da, ale przytulanko nadal bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja siędze w poczekalni i czekam :-) Magda jaka szkoda. Że ich nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×