Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Evi1705
ja już nie mogę się doczekać wyniku :) ja to pewnie dzień w dzień bym robiła test jakby nie było 2 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Calineczka też testuje po 10? Bo nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
a nie wiem... mi chodziło bardziej o nas :) no tak mało precyzyjnie to napisałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Ja wstrzymuje ciaze,bo bez pracy nie ma ani gotowki,ani macierzynskiego,lata pracy nie leca...a ubezpieczenie ewentualnie mam z urzedu pracy...wiec kolorowo nie jest.Na takie wypadki wole sie ubezpieczyc. A tymczasem jestem po prosty wk*** ..przepraszam za wtrazenie ale czuje sie jak idiotka....caly dzien czekam na telefon i juz pewnie nie zadzwonia dzisiaj,,,masakra :/ plakac mi sie chce bo ciagle pod gorke... Dzieki za wszystkie kciuki,dzisiaj sie nie przydaly ale bedzie to zalazek na nastepny raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, pewnie ta praca nie warta Ciebie, myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justynka wiem co czujesz ja zostawiłam swoją poprzednią pracę bo mnie wykańczała psychicznie i fizycznie.... po nocach nie mogłam spać poza tym umowa najniższa krajowa a reszta pod stołem... jak trafiło się l4 to chodziło się do pracy sobota, niedziela itp... 3 msc zajęły mi żeby znaleźć super robotę i nie żałuje tego że jeździłam i się stresowałam jak ty :) warto było więc trzymam kciuki dalej na pewno Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna nadziei bedzie dobrze, chyba mnie w staraniach nie pobiłaś 18 mscy?? kto da wiecej?:( Zaczne sie oswajac z myslą ze chyba w tym zyciu sie nie naciesze macierzynstwem:) widocznie zostałam "powołana" do innych celów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka przekichane tak i u Ciebie zpraca jak u mnie z ciążą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ifka a leki jakieś stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka a mąż się badał??? może jego plemniczki nie sa pływające? czesto szukamy u siebie problemów ale wcale nie musimy być przyczyną takiej kolei rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Gabi a ty mialas jakies objawy jeszcze przed testem czy to jest jednak tak ze najczesciej ciaza jest jak jej sie nie spodziewamy! Ifka84 staracie sie juz dlugo, duzo badan robilas dla siebie i M? Calineczka37 U ciebie chyba rzeczywiscie troche za wczesnie na test, ewentualna implantacja pewnie dopiero.sie moze zaczynac wiec test raczej nic nie pojaze. Dziewczyny wspolczuje wam z praca. Ja na szczescie mam taka w ktorej sie nie napracuje i nie nastresuje za wiele. Dzis robilam badania kwrii i tyle ciezarowek w kolejce... Piekny widok..nie moglam sie napatrzec na te brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram, pojawiły mi się takie jakby pajączki na jednej piersi, jakby naczynka pękały. nic więcej, wręcz byłam pewna że owulacja była winnym terminie i że nie ma szans na ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Moja szfagierka jest w ciazy teraz (11tc) i tez na razie zero objawow. Nawet sie bala czy wszystko ok bo to az dziwne :-P Ja sobie obiecalam ze w tym cyklu przestane sie sama doszukiwac i oszukiwac co do objawow urojonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ja chyba też... mam wrażenie że sama siebie oszukuje... ja to nawet codziennie patrzę czy właśnie z moimi piersiami coś się dzieje... już mnie to męczy.... po dzisiejszym teście czuje się jakaś zrezygnowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Lfka ja Cie pobije... My sie staramy juz 22 miesiace:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Qserra i jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Evi, z piersiami mialam.tak samo. Nawet codziennie mojego M pytalam czy sie zmienily czy nie,az sie ze mnie smial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym tylko mogła Wam przekazac choć trochę mojej turbo płodności to uwierzcie ,że bym Was obdarowała!!! ja dziś zasnęłam w pracy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Evi jak czytam posty od Ciebie to normalnie jakbym ja je pisała hehe. Mam dokładnie tak samo :) Testujemy razem 10 rano i wynik od razu tu :) No i po wczorajszym teście tez czuje sie zrezygnowana. Czuje sie glupio tak marudząc gdy widze ze niektore z was juz tyle czasu sie staraja. Nabieram przez to pokory. Calineczko poczekaj troszke. Testuj ze mną i z Evi 10 ;) hehe sama nie wytrzymałam a tobie proponuje Obiecuje sobie co cykl ze nie bede doszukiwac sie nieuzasadnionych objawow ale nic mi z tego nie wychodzi... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dzieki dziewczynki za pocieszenie Fajnie ze jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lekarza który jest małoinwazyjny i mówi ze trzeba czekac. lekarstwa biore czyli CLO dopiero 3 cykl. Zrobiłam prolaktyne, tsh i toskoplazmowe i różyczkę. lekarz stwierdził ze mój maż mógłby sprzedawać nasienie na allegro wiec jest tez ok!!!!Aha w lipcu miała robione drożność i wyszło ze jajowody sa drożne. Bądz tu mądry:( Gin stwierdził ze napewno bede w ciąży:)Mowi tak bo płace mu co wizyte 120 zł?:> Magda88 u was jakie wyniki?? Gabi teleportuje od Ciebie wtym momencie troche płodności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Ifka moze sprobuj monitoring cyklu? Moze.nie.udaje.cie.sie tradic w owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
O Jezu, cała się trzęsę! Są 2 kreski! Ręce mi się trzęsą. Czy to w ogóle możliwe? Może coś żle zrobiłam? Bo najpierw dałam 2 krople na test,a po krotkiej chwili 2 kolejne (mialo byc 4), ale nie udalo mi sie nabrac od razu tyle moczu pipeta. Ale to byly moze 2 sekundy przerwy miedzy tymi zakropleniami. Druga kreska jest bledsza od testowej ale wyrazna. O Boze. Mam powtorzyc test? Bo kupilam 2. To byl pre-test. Nie mogę zebrac mysli. Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa witaj kolejna lipcowa mamusiu <3 <3 co to się dzieje? szaaałłłł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zrób drugi, chociaż ja zrobiłam 4 pod rząd ;P wiec jak uważasz :) GRATULUJĘ hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Ifka co za sytuacja :( Wszystko niby ok no to czemu nie ma ciąży??? U nas niby też jest wsxystko dobrze. Ja nie biore lekow. Czy musze czekac az rok czasu dopuki zaczne sie leczyc i diagnozowac?? Nie chce wyprzedzac faktow ale lubie wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra gratuluje :) matko co to sie dzieje na tym forum, mam nadzieje ze i dla mnie listopad bedzie szczęsliwy :P ifka musisz chyba zmienic lekarza... bo to chore jest ze nie szuka przyczyny tylko kase bierze... zrobil podstawowe badania a moze trzeba poszukac głębiej, tak jak w moim przypadku bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×