Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość _Pełna nadziei_
Łoooooo matkooooo!!!!! Szok! Gratulacje!!!! Normalnie w szoku jestem!!! Dziewczyny moze to zarazliwe??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana85
Widzę, że 2 kreseczek przybywa:) Gratuluję wszystkim pozytywnym, za pozostałe dziewczyny 3mam mocno kciuki. Ja już straciłam nadzieję, niepotrzebnie się napaliłam. Plamienie ustało, ale właśnie zrobiłam 2 test i ... 1 krecha;/ Ani cień cienia po drugiej. Co do piersi... nie odczuwam bólu żadnego, nie urosły, parę dni temu jakby sutki bardziej wrażliwe. Jedynie brak apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, gdyby mój lekarz nie porobił mi badań, nie dał nic zapobiegawczo teraz w ciąży i w ogóle mówiłl ,że mam czekać to bym od niego uciekała szybciej niż trafiłam .... kochana poszukaj dobrego lekarza w okolicy, mi pomógł bardzo znanyLekarz - tam jest wiele opinii. Chociaz na konsulatcję idź. Zapraszam do mojego, warszawa i okolice ;) podobno świetny specjalista przy pomocy w zajściu w ciążę. Pomógł jednej znajomej i pochwął na jego temat nie ma końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
qserra GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak miło!!!! Ifka ja miałam badania hormonalne były ok, miałam badania bilogiczne (nie jestem pewna nazwy) za które zapłaciła ponad 300 zł i wszystko było ok, mam tylko pęcherzyki na jajnikach i nie dostaje prawie w ogóle okresu (może 2 razy do roku) , partner badania ok.... nie zabezpieczamy się jakoś od 4 lat.... a mój lekarz w ciągu 7 msc sprawił ze zaszłam.... jak się stosuje CLO to było by dobrze żeby ten monitoring jednak był.... Zobaczycie co się dzieje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra super:-) kolejna Mama do kompleciku:-) Lfka ja walcze z prolaktyna, tsh mam zbijane Letroxem, dodatkowo chodze na monitoring, biore clo (od 2 cykli),Ca125 w normie, amh na poziomie 10.8. W nowym cyklu mam zrobic fsh, lh i prolaktyne po metoclopramidzie. Na wizycie w klinice doktor sprawdzi jak plemniki wspolpracuja z moim sluzem a dopiero pozniej spradzi droznosc. Jak tak dalej pojdzie to bede mogla napisac ksiazke o wszystkich badaniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Qserra gratuluje:) po tylu dniach od spodziewanego @ test juz chyba nie moze sie mylic :) Gabi jaki to lekarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywa się JURIJ FEDUNIV ale gada jak polak ;) jest zastępca ordynatora w Piasecznie (fajny szpital, trafiłam tam jak poroniłam - a ordynatorem jest ten Pan doktor w długawych włosach co "leczy" cipki u Szczyta:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Chodzisz do niego prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ifka , Evi bardzo dobrze zwrocila uwage ze przy clo trzeba monitoring, zeby chociaz wiedziec jak reaguje Twoj organizm i czy te pecherzyki potem pękają bo mogą sie porobic torbiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na kartę medicover ale jeżdzę do góry kalwarii (nie mieszkam w warszawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilką :) za 5 min wynik. Nawet nie zaglądam wcześniej do łazienki. I tak powtórzeń z Wami 10-tego. Jestem z Wami :) w kupiec siła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Dziękuję dziewczynki! Ja jestem niedowiarek i dobrze, że od razu 2 testy kupiłam różnych firm. Zrobię jutro drugi, to będę spokojniejsza. Nadal nie mogę uwierzyć i chyba nie zdaję sobie sprawy co to oznacza. Muszę dojść do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Calineczka, pełna nadziei będzie dobrze jak się nie uda to za miesiąc znowu testujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
tzn jak się nie uda 10 i 15 heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście kreseczka piękna soczysta, ale jedna. Ciekawość zaspokojone na 10 tego jesteśmy umówione Pełna nadziei, Evi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Calineczka, Evi jesteśmy umówione w takim razie. Już mało zostało. Jak nie teraz to w następnym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quserra no nie!!!! zwariuje!!!!!!!!!super sprawa:) Dziewczyny ja biore CLo i od pół roku chodze do lekarza na monitoring wiec nie ma olewki ze strony lekarza. Pęcherzyki rosną. lekarz mówi ze poki biore CLO badan innych nie ma co robić bo mogą wyjśc nieprawdziwe. Twierdzi ze nie chce mnie faszerowac innymi lekami bo narazie wystarczy CLO. Ciotka mojego męża jest położna w szpitalu i ona mi go poleciła. Opinie ma dobre, jego ojciec tez ginekolog. Sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra szczesciaro gratulacje ! Po co bylo czekac :) Dzieki dziewczyny za mile slowka,tak jak mowilam z praca sie nie odezwali a do tego synka musialam odebrac z przedszkola bo mial 38 st. Jutro ma wolne,poobserwujemy jak sie czuje,w piatek ma zdjecia to milo by juz byl zdrowy. Super dziewczyny,wspanialy konic roku sie szykuje,niedlugo same mamcie tu beda :)...oprocz mnie...bede aniolem strozem ;) Buziole dla Waszych brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qserra szczesciaro gratulacje ! Po co bylo czekac :) Dzieki dziewczyny za mile slowka,tak jak mowilam z praca sie nie odezwali a do tego synka musialam odebrac z przedszkola bo mial 38 st. Jutro ma wolne,poobserwujemy jak sie czuje,w piatek ma zdjecia to milo by juz byl zdrowy. Super dziewczyny,wspanialy konic roku sie szykuje,niedlugo same mamcie tu beda :)...oprocz mnie...bede aniolem strozem ;) Buziole dla Waszych brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda88 ja miałam robioną drożnośc poniewaz ma ciotke która jest ginekologiem - nie lecze sie u niej bo mieszka daleko, ale pojechałam do niej bo mnie w domu nagabywali ze ma "dobra reke" i mi nie zaszkodzi. Wieć w lipcu pojechałam i mi zrobiłam hsg. Calineczka, Evi, magda nastepny cykl bedzie nasz:) w sumie to dzisiaj stwierdziłam ze olewam ta sprawe i w tym miesiącu jak nie biorę CLO to chyba na monitoring sie nie umowie na monitoring? Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ifka no to w sumie cos tam dziala ten lekarz ale az dziwne ze nie jestes jeszcze w ciazy... a jesli w tym cyklu nie bierzesz clo to monitoring powie Ci tylko kiedy mniej wiecej moze byc owulacja, chyba ze chcesz wyluzowac i isc na żywioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Ifka, a ktory jestes dzien cyklu? Moze jak pisze Blindyneczka na spokojnie w tym cyklu, jakies dobre winko, film i na spokojnie przytulanki tylko z przyjemnosci? Moze wlasnie tylko tego wam trzeba jak wszytsko inne ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lfka ja tez robie sobie miesiac przerwy od clo:-) ale na monitoring sie wybiore zeby zobaczyc czy clo faktycznie jest niezbedne. Moze akurat bede miala zadowalajace pecherzyki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana85
Co do żywiołu i luzu coś wam opowiem. Moja znajoma (25lat) od 3 lat stara się z mężem o dziecko. Przebadana od A do Z, mąż tak samo - wyniki bardzo dobre. 5 inseminacji nieudanych, 2 zabiegi in vitro - nic. Zrezygnowana, po zabiegach pocieszyła się (raz!) w ramionach męża i teraz jest w 10tc:) Wiem, łatwo powiedzieć "wrzuć na luz" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Qserra:) GRATULUJE:) I po co Ty tyle czekalas:) mialas niemalz identyczny cykl jakmja, wiec mysle ze pewnie gdybys zrobila test tego samego dnia co ja to obie cieszylybysmy sie ta informacja:) Ha ha, ale jestem szczesliwa:) Ja zaczełam z pozytywnymi wiadomosciami a po mnie to juz chyba 4 osoba:) Buziaki buziaki i jeszcze raz buziaki:) Qserra powtorz sobie jutro z rana testna pozniej idz na bete:) Ja jutro mykam do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quserra Gratuluje! cierpliwości, a przede wszystkim 2 kreseczek. Teraz tylko trzeba dbać o siebie Pełna nadziei, Evi oczywiście, że jesteśmy umówione. 10 - tego o 10 punktualnie idziemy na siusiu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Beatrice, chyba nawet identycznie miałyśmy ostatnią @, bo 1.10. Czekałam, bo byłam pewna, że spóźnia mi się. Jutro powtórzę test i zapiszę się do lekarza. Jestem narazie w szoku. Nie dociera to do mnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Calineczka do 10tej to ja nie wytrzymam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Qserra - dokladnie tak:) tez mialam 1.10 :) wiec mamy identycznie...pewnie tak jak ja jestes juz w 5 tygodniu:)..rodzic tez pewnie bedziemy w tym samym czasie:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×