Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Beatrice 27
Pelna nadziei- czytam to co napisalas i po prostu oczom nie wierze!!!Jak mozna? Ja sie pytam jak mozna w ten sposob potraktowac pacjentke? Co za zmora!! Powinni ja wywalic z roboty na zbity pysk, bo raczej nadaje sie do przerzucania wegla a nie pracy z ludzmi.Zero empatii...gula jedna...Skarge powinnas na nia zlozyc... Ja na Twoim miejscu juz nigdy nawet w progu tej przychodni bym nie stanela!! Laske cholera robi ze da skierowanie na badania! A pozniej oczy otwieraja jak sie cos dzieje z dzieckiem albo matka!! Normalnie krew sie wemnie burzy!!!!!! Ja ide w srode do gina na nfz, co prawda nie do tego do ktorego chcialam, ale planuje pozniej jakos sie przeniesc do tego docelowego.Jak Bozie kocham, jak mi nie zrobi usg i nie obdaruje skierowaniami na grupe krwi, morfologie, cukier i toksoplazmowe to tam pape bede darla.... A tak w ogole Pelna nadziei czy te urocze panie w ogole zalozyly Ci jakas karte ciazy? Iiiii..masz racje, aby dostac becikowe nalezy miec udokumentowaa ciaze przed 10 tygodniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna nadziei skargę wal i więcej tam nie idź! a co do USG to nei możecie ich rządać, na NFZ refundowane są 3 USG. ok 12 tyg, połówkowe i ok 32 tc. Dodatkowo robią tylko jeśli dzieje się coś złeg. Owszem, są tacy co robią częściej ale jeśli nie, nie ma się co burzyć. Tak to niestety wygląda :| BA! Nawet w medicover oddzielnie umawia się na USG i są chyba 3 plus dodatkowe jedno 4 a reszta tylko ze skierowaniem (bynajmniej tak było jak byłam w ciąży z córcią 2011/2012 rok) - no i też zależy to od abonamentu - mówię o jakimś średnim. Ja mam taki ale chodzę do lekarza prywatnie do przychodni która ma umowę z Medicover ale ten lekarz ma w nosie abonament hehe :) robi USG kiedy chce bo tak uważa i koniec. ALEEE pełna nadziei, stres nie służy a zachowanie BABSZTYLA nawet dl akobiety NIE W CIĄŻY jets KARYGODNE!!!!!!!! powinna za to beknąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
No dobrze Gabi, ja tez slyszalam ze na nfz robia tylko 3 usg i pierwsze niby od 12 tygodnia ale kuzwa korona im z glowy nie spadnie jak wypisza skierowanie na podstawowe badania..No przeciez tu chodzi o nasze zdrowie imzdrowie naszych dzieci...a skoro ta malpa z gory zaklada ze ciaza sie nie utrzyma i nie ma sobie co glowy zawracac no to ja Cie prosze... wstyd....ze mamy XXI wiek i takie podejscie do ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei po prostu zmień lekarza. Taka położna to... a lekarz, który nie podejmuje decyzji sam tylko pod jej wplywem to tez. Ja mam lekarza cudownego, polozna wspaniala i nie chodzi o to ze włażą do tyła. Są po prostu mili, przyzwoici, normalni ludzie. Szukaj szukaj, wbrew pozorom są jeszcze fajni lekarze i to nawet na nfz! x x x Dziewczyny za wszystkie Was trzymam kciuki, nie gniewajcie się tylko, ale BLONDYNECZKO za CIebie trzymam najbardziej! Mam tak wielką nadzieję, że w tym cyklu Wam się powiedzie! I jeszcze to Twoje pozytywne nastawienie :) Powodzenia Magda - ale masz cieprliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Ja na szczescie zabezpieczylam sie tak, ze na godz 15 jestem umowiona na nfz a gdyby tam robili mi jakies problemy to tego samego dnia ale na 19 jestem umowiona na prywatnie na godz 19 i w razie czego stamtad dostane skierowania na badanie i zrobia mi usg- bez laski! Taka rade uslyszalam od lekarza u ktorego bylam pierwszy raz na prywatnie kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice ale spokojnie ;-) ja napisałam tylko o USG przecież nie pochwalam zachowania położnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord nie dziekuje :-P a moje ppzytywne nastawienie wynika chyba z tego ze moj m zostaje ze mna juz do konca roku , i dodatkowo te pecherzyki ktore pieknie rosna :-) a pozatym z moimM mamy chyba drugi miesiac miodowy bo jest cudownie i ciagle sie smiejemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Tak rozmawialam z kolezanka ze ta polozna to pewnie jakas zona dyrektora czy ordynatora i czuje sie bezkarna. Bo zwykly szaraczek tak by nie skakal. Zapisalam sie na kolejna wizyte ale raczej moja noga juz tam nie postanie. Brzuch mnie rozbolał chyba z tych nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabka,wiem:) moja zlosc przeciez w zadnym wypadku nie byla wymierzona w Ciebie tylko w ta glupia babe:) normalnie szok, zektos taki pracuje wtakim miejscu... Blondyneczka..czegoz chciec wiecej:) taka cudna atmosfera tylko Wam sprzyja:) Ani sie obejrzymy a i Ty obwiescisz nam dobra nowine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelna nadziei no to wszystko tlumaczy bo polozna nie ma takich praw zeby sie tak odzywac,i w normalnej sytuacji to lekarka by taka polozna wywalila z gabinetu w sekunde... Beatrice zobaczymy :-) ale jak narazie to pelen luz, blizej terminu @pewnie bedzie troszke nerwowki :-P zobaczymy jak sie los potoczy, wazne ze moj m zostaje na dluzej i jak nie tym razem to nastepnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Blondi super klimat sprzyjający fasolce ;) trzymam kciuki :) Przez ta durna babe mam teraz strach isc do lekarza w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Pełna nadziei współczuje Ci tej wizyty, idąc pierwszy raz mamy nadzieje ze ktoś kto sie zna powie ze bedzie dobrze, ze sie zatroszczy ze pocieszy a nie jak ta babka. Ja mam cudowna panią doktor nawet jak ja widziałam ze wyniki sa kiepskie to ona mnie pocieszała tylko strasznie trudno sie do niej zapisać wiec idę prywatnie a badania na NFZ i jest git:) Nadziejko zmień lekarza! Sa jeszcze ludzcy:) dziewczynki dzięki za radę z nospa, przeszło trochę:) jutro tekścik Madzia gotowa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Magda poczekaj do jutra z porannego sikania najlepiej! A jak wyjdzie negatywny to będziesz sie zastanawiała czy z porannego nie był by pozytywny. Ja jutro:) nawet sie zaczęłam zastanawiać dzis czy to przypadkiem nie owulka u mnie bo jakiś taki sluz dziwny... Jakby plodny i te jajniki, ale to chyba niemożliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Pełna nadziei ja miałam podobną sytuację w 1ciąży na medicover. Z takim chamstwem nigdy się nie spotkałam . 2dni później byłam u innego lekarza który zachował się tak jak trzeba. Nie bój się,bo wtedy wejdą Ci na głowę. Dziewczyny dziękuję za przepis na wołowinę bo już zrobiłam :) oprócz tego nadal jest mi niedobrze i przekalkulowalam to wszystko.- Chyba pójdę na zwolnienie. Po luteine pestki totalnie mdlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Magda teraz to już lepiej poranny aczkolwiek skoro dalej nie ma @ to może zrobić mi wieczorem mi w pierwszej ciąży wyszło . . . Pełna nadzieji nie fajnie się zachowała ale to taka stara szkoła dla niej jesteś kolejna nie to ze ja usprawiedliwiam ale nie możesz się nią denerwować bo ona nie jest tego warta a ty nerwami tylko maluszkowi zaszkodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Byłam wściekła, ze łzami w oczach wyszłam z gabinetu, teraz już mi przeszło, jedynie jest mi smutno jakoś tak, bo tak jak mówicie myślałam,że pochylą się nade mną a zawalili mi takiego kopa w d**e że pozbierać się nie mogę. Chamstwo bezgraniczne!!!!!!!!!!!!!!!! Ale może dzięki tej sytuacji pójdę w pancerzu ochronnym na kolejną wizytę piątkową do innego lekarza na nfz i już sobie nie pozwolę na chamstwo. Poza tym mąż powiedział, że nie puści mnie samej i pójdzie ze mną w razie co to powie im co o tym myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam za swoją ciekawość :( zrobiłam test- wynik negatywny. Kurcze najgorsze, że nie mam pomysłu czym może być spowodowane to opóźnienie. No nic wieczorkiem wypiję lampkę wina i może skorzystam z rady Blondyneczki odnośnie wywołania :) mój mąż też już dopytuje kiedy będziemy mogli się poprzytulać, bo przez całą tę sytuację troszkę go zaniedbałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
czesc kobietki :) przepraszam ze mnie nie było jakiś czas ale pochlonieta jestem praca:( eh miałam dzisiaj kiepski dzień w pracy i choć do @ jeszcze dwa dni to postanowiłam zatestowac jak wrocilam z pracy:) i nie wiem czy mam w to wierzyc ale test o niskiej czulosci pokazal druga blada kreske !! robiłam go przed chwila !! jejku tak się ciesze i boje jednocześnie bo chciałabym żeby wyszlo poszlo dobrze::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem Magda co u ciebie jest przyczyna tak spozniajacego sie okresu. Moze idz na bete albo do gina bo to chyba nie jest normalne a bierzesz jakies tabsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Magda chyba mamy peszka.... ja też dzisiaj zrobiłam test bo od 2 dni jestem taka senna a dzisiaj co chwile do WC latałam, jajniki ciągną.... ale wynik negatywny... w czwartek mam Gina wiec jak na USG nic nie wyjdzie no to może ta schiza się skończy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palola super :-) powtórz test lub zrób betę i daj znać :-) Magda <3 a czy Ty wiesz kiedy mogłaś mieć owulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) dłuuuuuuuugo mnie nie było, nawet nie próbuje sie cofac bo nie jestem w stanie zapamietac tyyylu postów. teskniłyscie za mna?:> Miałam troche kiepskie dni ale jest juz lepiej. Dzisiaj 11dc wizyta u lekarza pecherzyk 1szt 20mm:) Zastanawiam sie nad zmianą lekarza, ale ty razem na nfz. Aha od nastepnego cyklu mam brac clostribegy ale mniesza dawke. Czy Wy miałyscie robiony progesteron?? Magda88 ja ostatni cykl miałam 32dni mimo ze poprzedni miałam 28, nie wiem czym to było wywołane. Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
zrobiłam jeszcze jeden przed chwila, wyszedł taki sam:) jutro rano zrobie kolejny, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie i wszystko będzie ok :) buziaki i powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Magda to już naprawdę dziwne . . . Zapisz się na wszelki do lekarza w poniedziałek paola gratuluję . Dziś chyba kiepski dzień ja też mam schize napisałam do gina ze miałam jakieś bardzo skromne plamienia zielone i o wynikach bety i zapytałam czy dobry przyrost i czy w świetle powyższego mogę się pojawić tak jak umowilam wizytę na 28.11 i dostałam wiadomość żebym za tydzień przyszła. Potem doczytałam ze betę trzeba robić w jednym laboratorium a ja robiłam w 2 ... i panikuj idę jutro jeszcze raz powtórzyć w tym co wczoraj bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola gratulacje! Ja tez mam dwa dni do @ robilam test w 25dc i byl neg i boje sie zrobic kolejny. Lifka ja badalam na dniach w 23 dc byl ok 19,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna Nadzieji z tym becikowym to się nie martw bo poprostu lekarz w karcie musi mieć oznaczone że zgłosiłas się do niego przed 10tc. Ja kartę i te podstawowe badania na NFZ miałam dopiero w 14tc. A w pierwszej ciąży było podobnie a lekarz tylko taki druk wypełnia do becikowe o i go podpisuje a wiec bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×