Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość MartaWWW
u mnie dzisiaj meksyk/.Piorun walnął mi w dom, a panicznie boje się burzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Kika, luz, to moze być za wcześnie. Zrób test w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
w lutym byl 34 dniowy. w marcu 28 w kwietniu 30 wiec poczekam do jutra jak nie bd to w piatek pojde bo to bedzie juz 36 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Ja yo jednak jestem glupia... Mimo że wiem ze na 100% nic z tego bo przecież mój m ma fatalne wyniki nasienia to i tak doszukuje się objawów. Czasem myślę że jedyne co by mi pomogło to jakieś psychotropy na uspokojenie... Po raz kolejny mi wszystko pasuje na ciążę,sluz,bolące piersi i podbrzusze,słabe samopoczucie,jakaś depresja( leżę pół dnia i patrze się w sufit i rycze).. Chętnie bym się z kimś normalnym zamieniła głowami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka mnie tez bolaly plecy i brzuch 5 dni po owulacji tak ze nie moglam spac. No nic nie pozostaje mi nic innego tylko czekać. :-( Oliwia to czekamy do jutra :-) Zdzisia nie tylko ty doszukujesz sie objawow kazda z nas ma schizy z tego powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Hmm, kropelka krwi na bieliznie... Bylo pare kropel w niedziele, a dzis doslownie jedna. Mozliwe takie zagniezdzenie z 3 dniowa przerwa? Powiedzcie, ze tak, bo sie wykoncze... Jem za 3 i juz mam brzuch jak w 5 miesiacu, a jak sie okaze ze sobie uroilam to chyba sie przekrece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no ja tez czekam :) zawsze orzrd @ mialam te plamienia czasami dzien czasami 3 a teraz nic nie ma . ale jeszcze przeczekam jutro i w piatek rano biegiem na bete by miec wieczorem wyniki ^^ kika a w ktorym dni cyklu robilas¿ bylas juz w twrminie @? moze jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
JaKos sie tak olewana tutaj czuje. Pisalam cos kilka razy i zero, echo. Szkoda, bo jestem zupelnie nowa i nie mam sie do kogo odezwac i jakos mi z Wami bylo lzej. Trzymam za Was wszystkie kciuki. Powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Marta spokojnie... Staramy sie tu wspierac wszystkie, ale,kazda ma tez swoje na glowie. ja od majowki wypowiadam sie tylko wybiorczo ale codziennie poczytuje dziewczyny i im kibicuje. Poprostu wypalilam sie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Marto delikatne plamienia sa możliwe, gorzej jak sa długotrwałe albo intensywne, wtedy trzeba to zbadać. A idziesz na bete w poniedziałek? Nowa Oliwia no jestem w 24 dniu cyklu, @ powinnam miec w sobote/niedziele/poniedziałek. Jak nie dostanę będę sie radować, jak dostanę ide do lekarza bo ból podbrzusza przez 2 tygodnie to nie jest normalne ;) Oliwia ytzymam kciuki w piątek! MartaWWW wszystkie troche sobie wkrecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Marta tak czasami jest ze zostaje Twoja wiadomosc bez echa bo jak ktos nie wie to nie odpisuje albo kolejna dziewczuna pisze swoj problem z ktorym jedna z nas sie spotakapa i na ten temat sie rozwija rozmowa :) nie denerwuj sie jestesmy po to by sie wspierac i mowic co nam dolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ej dziewczyny co sie stalo z nasza stronna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Beznadziejna ta nowa kafeteria, nie mogę przejsc od razu do ostatniej strony tylko co pare stron,a moze nie widzę jak to powinnam zrobić? Było dobrze, czemu to zepsuli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia chyba szata sie zmienila strony :-( U mnie dzis spokojnie 25dc jakos stracilam zapal i wydaje mi sie ze sie nie udalo. Bo jak mnie bolal brzuch tak nic od wczoraj nie czuje. Mam troche cicha nadzieje jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Agnieszko a robiłaś już test? Czy czekasz na dzien @? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy w adresie strony wpisać nr strony: f.kafeteria.pl/temat/implantacja-zarodka-jakie-mialyscie-objawy-p_4729742/189 <-- 189 na końcu oznacza, że to 189 strona wątku :) Oliwia weź zrób test bo nie wytrzymam tego napięcia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HallBrown55
Ja dzis zobaczylam 2 krechy- 22 dc na 29 cykle, wiec nie ma reguly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej. Dziewczyny. Odebralam bete wynik 22,56. Jestem w 3 tyg. To normy sa dziwne, ze mozna pod 4 podciagnac. Mam nadzieje, ze to.nie za malo i ciaza sie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie denerwuj sie tak, złosc pieknosci szkodzi... poprstu zadajesz takie pytania na ktore ciezko cokolwiek powiedziec... jak nie wiemy to co Ci mamy napisac? ... w tej kwesti dzieje sie tak duzo rzeczy ze na dwoje babka wrózyla... zadna z nas nie powie CI :tak jestes w ciazy... ale nie ma sensu odrazu pisac ze czujesz sie olana... natka super:) beta potwierdzila ciaze wiec teraz odpoczywaj i dbaj o siebie:) wkurza mnie ta nowa odsłona kafe... :/ jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Postaram się nie przemęczać, ale nie chcę też chucać i dmuchać na siebie. Cieszę się;) ale martwi mnie jeszcze to, że może przyjść ten okres w sobote/niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Stara szata graficzna byla lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta byla bardziej czytelna... natka niczym sie nie martw:) wszystko bedzie dobrze i @ napewno nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
iczozord zrobila byc ale pomyslalam po co 2 razy kase wydawac kak rano polece na bete wydam te 30 zl i bede miala czarno na bialym :) jyz dzisiaj usiedziec nie moge a co bedzie kutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia masz racje, nie ma sensu wydawac na testy tym bardziej ze on nie da 100% pewnosci, bo moze wyjsc negatywny bo stezenie jest male, i znow stres, a tak to będziesz juz pewna wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no wiem czekanie najgorsze :/ ja bym na juz chciala wiedziec :p rano badania zrobie i po 16 pewnie wynik bedzie ale czekania masakra ... 26 gidzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak robilam test w 22dc dzis mam 25 jutro rano zrobie bo odstawiam dupaston i chce sprawdzic chociaz uwazam to test moze nic nie wykazac jeszcze w 26dc oliwia to czekamy do jutra. Chyba damy rade co dziewczyny! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×