Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Wikoria_220
Dopuki nie ma @ jest nadzieja na fasole,ktorej Wam wszystkim zycze calym serduchem !! Oby lipiec byl dla Nas szczesliwy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
No mnie tez.. Mam wrazenie,ze zaraz bedzie @ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Waszym zdaniem jaki jest najlepszy test ciazowy?? Ktory jest najbardziej czuly? Chyba dzis kupie i jutro rano zrobie,bo nie wytrzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Jest tu ktoś? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieve
Cześć Wiktora, moim zdaniem bebe strumieniowy (chyba różowy). Powim Ci, że na Twoim miejscu już pewnie zrobiłabym z 5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie test pozytywny wyszedl 6 dni przed @. Robilam z podwojnego testu z rossmanna. Nie panietam jak sie nazywal. Rozowe opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch chwilę pobolal i nic,@ ma czas do jutra fakt faktem. Nie wierzę tym testom z allegr, bo takie liche są, ale nie chce się głupio łudzić. Choć mam w domu1 pinka. Wikioria ja bym testy robiła już dawno bo by mnie skrecilo:) A ten co robiła Marta to też miałam nazywa się check &go:) Maniula przed okresem nigdy nie miałam nic oprócz zatrzymania wody i wrażliwości dzień przed, baardzo rzadko cZułam delikatnie biust. A teraz biust czuje zdecydowanie, w brzuchu nastrój jak w 1dniu@ spuchniecie ale bez bólu.i ten mleczny Śluz. Wczoraj miałam grudki więc uznałam że@ idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, temperatura od kilku dni 36.9 a dzisiaj 37. I mam turbo push w biuście takie napięte,uniesione(nawet m zauwazyl) i... żyłki niebieskie od skutków. Czy to możliwe przy pmsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka zatestuj jutro z rana. Nie pij duzo przed snem i rano walnij sikanca. Jesli jest cos na rzeczy to wydaje mi sie ze by pokazal jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Wczesniej za kazda raza byla 1 kreska,teraz tez boje sie,ze zrobie test i sie rozczaruje.. Ale @ jak nie bylo tak nie ma. No a ta siatka zyl na piersiach z dnia na dzien sie powieksza.. Na brzuchu tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletka i wiktoria ja tu wyczuwam ciaze :). Baletko ja tez mialam taki bialy śluz i bylo go dosyc dużo i myslalam ze to na okres. Zatestuj rano pinka on pokaże mi bardzo szybko,wykazal. Wiktoria a Ty tez,nie,czekaj bo zylki na piersiach,swiadcza o jednym ja tez je mialam od razu. Trzymam kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, nie chce nakręcić , żeby potem nie płakać do poduszki. Zobaczymy czy@ zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka i co testowalas? Co ma byc to bedzie lepiej wiedziec niz zaglebiac sie w nie wierze takie jest moje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Wczoraj kupilam test - Amil i drugi eco test pink. Obudzilam sie o 4.30 zrobilam Amil,ledwo plytka sie zalala i pokazala sie druga gruba kreska :D Aby rozwiac watpliwosci zrobilam od razu ten ECO na nim rowniez w niecale 10sekund test pozytywny. W ogole sie tego nie spodziewalam.. O 7 pojechalam na bete juz jest zrobiona i o 13 jade po wyniki :) Moje objawy- 1. zylki na piersiach 2.grudki/krostki na otoczkach 3.bole jak na @ 4.zylki na nogach i rekach 5.dwie bardzo wyrazne zyly na brzuchu Nie mam zadnych mdlosci,jem normalnie,nie jestem zmeczona ani nie chce mi sie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Dziekuje Wam kobietki za rady i wsparcie :** Napisze po poludniu jaka beta. Z moich wyliczen od domiemanego zaplodnienia moze byc to 4-5tydzien,ale wszystko sie okaze. O 16 bez wzgledu jaka bedzie beta jakde do gin prywatnie. 3mam za was kciuki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Gratulacje wiktoria!! Teraz jeszcze kolej na belatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
maniula22 nie dziekuje ;) Dam znac jak wroce z wynikami i co mowila gin POWODZENIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Super!!!!! Gratuluje! Ale Cie teraz bedzie czekac przygoda ;) Baletka, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria gratulacje, tak czułam ze to będzie.to:) Kochane a ja się obudziłam dzisiaj ok 5 i już sięgałam po test a jednak się powstrzymalam. Doszłam do wniosku ze jeśli dziś nie dostanę@ to jutro rano zrobię test. Teraz mam bardzo mokro i biały śluz, czuje się ok. A cd krostek .to też takie mam przy piersiach. Ale może to siła sugestii w moim przypadku.: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka, kurde fiks!!!!!! Ja tu od 7 wchodze i sprawdzam, a Ty sobie jutro zrobisz?! No dziewczyno! Miej nas na uwadze!!!! Nasze nerwy! ;) Jestesmy z Toba! Sama wiesz co dla Ciebie jest najlepsze :) trzymam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletka ja tez od wczoraj czekam aż zatestujesz :). Podziwiam silna wole i dalej trzymam kciuki!! Oczywiscie czekam na dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieve
Oj Baletka, ja też czekam na Twój wynik :-) A tu jeszcze jeden dzień :-) Ale wybór jest Twój i też gratuluję silnej woli. Wiktoria - GRATULACJE, czekam na wieści po wizycie u gin. Ja dziś idę na USG po pięciu dniach CLO, zobaczę czy coś urosło. Jak brałam CLO bardzo bolał mnie jeden jajnik i to ten najbardziej nadszarpnięty, któremu lekarze raczej nie dają szansy na jajeczkowanie, ale jak przestałam to on też się uspokoił. Zobaczymy, mam nadzieję, że to nie żadna torbiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
kochane mam wynik bety - 74261.000 9 tydzien? Jestem w szoku. To moja pierwsza fasolka. O 16 do gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×