Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Wikoria_220
Moze tak :) Nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow konkretny wynik :) a jakie masz objawy? Bo u mnie to z tymi objawami to jakos slabo wciaz;) gdyby mi beta to wcale bym chyba nie wiedziala ze jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Caroline a w którym jestes tyg? Ja w 5 nie mialam objawów, w 6 senność a teraz w 7 juz jest ciezko nie dość,ze,zmęczenie to straszny bol piersi, nudności, brak apetytu, nie wiem jak dlugo to przetrwam jeszcze. Najchetniej nic bym nie jadla i nie wstawala z,lozka bo totalnie nic mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podejrzewam że nie jestem bo właściwie nie mam żadnych objawów. Wcześniej to chociaż miałam nudności etc. Chociaż kto wie może tak się objawial atak mojego na zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, dołączam do was dziewczyny. moja wiedza na temat zajścia w ciąży jest znikoma, jednak w tym miesiącu po raz pierwszy postaraliśmy sie o potomstwo :) i to czekanie doprowadza mnie do szału!!! obecnie mam 22 dc, 12dc miała owu zastanawiam się czy już mogę zrobić test... tylko strasznie boję się rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powodu wyrzutów sumienia zrobiłam test. Nie jestem w ciąży. Czekam na@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Wrocilam od gin :) Potwierdzila,ze z wyliczen @ moze byc to 9 tydzien :)):):):) Jutro rano mam cytologie i usg bedzie wiadomo dokladnie ktory tydzien :) Objawy?? Haha jak mozna nazwac to objawami : 1. brak @ wiadomo ;) 2.zyly na piersiach 3.wrazliwe sutki 4.bol podbrzucha jak na zwyczajny @ 5.zyly na rekach i nogach (uda) normalnie siatki 6. na otoczce sutkowej mam takie male krostki Gin powiedziala,ze wszystkie te objawy sa normalne. Jedyne co mnie dziwi,ze czuje sie swietnie,zero zmeczenia,wymiotow czy nudnosci. Pewnie wszystko przede mna :):) Jutro jeszcze krew na toksoplazmoze,ale robilam sobie to badanie jakies 3 miesiace temu i bylo wszystko wzorowo takze mam nadzieje,ze teraz tez tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
Baletka nie trac nadzieji.. Jedyne co wam radze kochane to nie doszukiwac sie objawow,nie sprawdzac temp i innych rzeczy,robilam tak 6miesiecy i nic juz myslalam,ze ze mna albo moim m jest cos nie tak ;/ Strasznie to przezywalam.. spoznial mi sie tydzien @ z niewiadomo jakich przyczyn i poszlam do gin mowila,ze wszystko ok ze @ moze byc opozniony przez stres no i znowu rece mi opadly. Doradzila mi,zeby nie zwracac uwagi na dni plodne czy nieplode,na temp. Pomyslalam "co za baba" ;/ ciezko bylo,ale przestalam mierzyc tem i ogolnie myslec na lajcie bedzie to bedzie. I po rozmowie z nia jeden cylk i cud :) Dzis powiedziala "a nie mowilam" :) Z moich wyliczen nie z tych @ bo wiem kidy wspolzylam wychodzi,ze udalo sie w nieplodny dzien.. Jutro bede wiedziala wszystko dokladnie. Ehh to dopiero poczatek a juz rodzi sie we mne matczyna milosc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja doszłam do.wniosku, ze jeśli dziś@ nie przyjdzie to jutro wykorzystam ostatni normalny test i zarzucam obserwacje. Idę na żywioł i się nie zastanawiam nad tym co napisała Wiktoria. Będzie co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfikfik dopiero teraz dostrzegłam Twoją wiadomość, wg mnie. to jest trochę za wcześnie, jeszcze trochę bym poczekala. Swoją drogą dziewczyny czy temperatura dzień przed @nie powinna spasc? Bo kurka ja mam 37.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfikfik dopiero teraz dostrzegłam Twoją wiadomość, wg mnie. to jest trochę za wcześnie, jeszcze trochę bym poczekala. Swoją drogą dziewczyny czy temperatura dzień przed @nie powinna spasc? Bo kurka ja mam 37.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka ja przed @ zawsze mam podwyzszona i nagle mi spada (kwestia paru godzin). Wiktoria to mnie pocieszylas:) ja wlasnie zmeczenia nie czuje ani nie mdli mnie :) piersi wrazliwe mam ale to zalezy od ich nastroju;) Maniula22 koncze teraz 5tc. Po poronieniu doszukuje sie symptomów aby wiedziec ze jest dobrze (zazwyczaj slysze od znajomych co to one nie mialy na poczatku w pierwszej ciazy) a ja wrecz tryskam energia:) W piątek w nocy wyjezdzamy a wiec dzis prasowalam dla naszej 3 ciuchy i stwierdzam ze nie czuje kregoslupa i posladkow. Czuje sie jakbym pracowala ciezko fizycznie przez conajmniej 12h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria gratulacje :) Baletka to widzę, że jedziemy na tym samym wózku, bo mi w tym cyklu również się nie udało... ale w końcu musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dobrej myśli :) magda w następnym my się będziemy chwalić :) Szczerze mówiąc sama już się męczę tymi wahaniami nastroju, więc nie warto wytwarzać sobie tak dużej presji. Za to powiem Wam, że jutro zakładam spodnie, które kupiłam z myślą o ciąży (te z takim miękkim pasem), są cudownie fioletowe. Ostatnio przybrałam na wadze, w ogóle jem bez opamiętania, więc będą jak znalazł . A z nowych postanowień to od jutra wracam do dawnego systemu żywienia. Białko, warzywa, żadnych przegryzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka najlepiej nie planuj nic :) Ja przed pierwsza@ po poronieniu tez mialam objawy ciazy. Bylam wrecz pewna bo az na wymioty mnie zbieralo. Wydaje mi sie ze to nasza psychika wmawia nam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam :) Już się przekonałam, że nie da rady z głową na karku. Tylko kurczę dlaczego moja @ jeszcze mnie nie przywitała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka najlepiej nie planuj nic :) Ja przed pierwsza@ po poronieniu tez mialam objawy ciazy. Bylam wrecz pewna bo az na wymioty mnie zbieralo. Wydaje mi sie ze to nasza psychika wmawia nam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mi sie po poronieniu obsunela o dwa dni ale tez nie mam 100% pewnosci czy nie mialam wtedy przedwczesnego poronienia bo dzien przed spodziewana @ mialam cien drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kochane. mam do was pytanie. otóż tak jak wy staramy sie o dzidzie. ostatni okres mialam 29czerwca ale po nim mi temperatura nie spadła, byl bardzo skąpy. teraz mam caly czas podniesioną. żadnych innych objawow nie mam, pozatym ze przez tą temperature jestem osłabiona, najchętniej z łóżka bym nie wychodzila przez dzien a w nocy spac nie moge :/ zrobilam po tym dziwnym okresie test ale negatyw a licząc od przed ostatniej @ bylby to 8 tydz :/ jak myslicie powtorzyc test czy ta temperatura juz prawie miesiac moze byc zwiazana z czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup test i zrób. Jesli ma cos wyjsc to wyjdzie. Jesli bedzie jedna kreska to znaczy ze organizm Ci wariuje i wtedy udaj sie do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Baletka, a jutro robisz test? Zrob, bo jak nie to wsiadam w auto i sama Ci zrobie!! Mam blisko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie ma po co robić. Dziś w nocy przyszła@ . Moje przeczucia mnie nie mylą jednak. Tak pomyślałam.,że może coś się tam musi jeszcze wyczyścić. Nawet nie jest mi b smutno. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ooo matko dziewczyny dawno się nie odzywalam ale czytam was i czytam :D gratuluje nowym ciężarówkom ! :D powiekszacie nasze grono ;D no i trzymam za reszte dziewczyn napewno uda wam sie ;** trzymam kciuki z calych sil ! ja w srode uslyszalam serduszko rozwijamy sie i rosniemy ;d ja mam co 2 dni meksyk .. pol sniadania i do toalety biegne... a wczoraj to juz po wodzie nawet polecialam .. mowie wam straszne to jest ale wszystko ok i dobrze sie czuje tylko ta pogoda wykonczy mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry dziewczyny! ja sobie mówię że prędzej czy później będzie dobra nowina :) ja wciąż oczekuję na wieści, w poniedziałek ma termin@, więc zobaczymy co będzie, ale na nic nie liczę.... byłam wczoraj u endokrynologa i mam niedoczynność a co za tym idzie to chyba wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Baletka, moze rzeczywiscie lepiej jak sie oczyscilas? Bedzie wszystko git! Nie popadaj w paranoje, nie doszukuj sie przyczyn. Tampon i podpaska i glowa do gory! Jestem pewna, ze zaraz zobaczysz 2 krechy!!!! Oliwia - to chyba nikogo nie omija :/ ja tak mam od 1 czerwca :/ wspolczuje. Powodzenia!! Na kiedy masz termin? Kt to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 terminy :) 30 stycznia i 8 luty :) 30 stycznia z @ a 8 luty z usg :) dzisiaj mam 10 tydzien :) a Ty jak tam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikoria_220
2 terminy na 18luty i 22 luty Jest 9 tydzien. Widzialam dzis po raz pierwszy maluszka,macha raczkami i nozkami. Teraz wizyta 20 sierpnia, mam kwas brac jeszcze dwa tygodnie a potem juz witaminy dla mamy :) Czekaja mnie badania na toksoplazmoze,mocz ,glukoza no i ustalenie grupy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×