Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Na pewno kamienie? A może coś innego Cię boli? Chciałabym, żeby Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis kamyk chcial sie wydostac:P ostatnio czesto chodze siku wiec pewnie sie płucze :) dzieki iczozord :* ja tez bym chciala zeby mi i Tobie sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Oh :( A nie za wcześnie na betę? Chyba mogło jeszcze nie byc implantacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest teoretycznie 7 dni do @ a owulka chyba byla 12-13 wiec raczej by cos drgnelo :/ mam wynik tego androstendionu i z 7 spadł mi na 0,5... az nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TZn nie chcę Ci robić fałszywej nadziei blondyneczka,ale są też takie przypadki, że beta po prostu wychodzi negatywna do jakiegośtam momentu a ciąża jednak jest. Ja tam czuję, że u mnie nic nie ma. No jakieś przeczucie takie mam. Dlatego zaopatrzyłam się już na allegro w testy owulacyjne, w aptece zamówiłam olej z wiesiołka, z lnu, magnez i kwas foliowy (bo i się skończył, znowu....). Będę brała znów castagnus bo w tym cyklu nie brałam. I jeśli obydwie dostaniemy okres to obydwie razem ruszamy do boju :) Umowa?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi ten wynik nie mówi, to dobrze? Wiesz, teoretycznie, a z praktyką to wiemy jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norma tego androstendionu jest od 0,3 do 3,3... tylko dziwne ze przez półtora miesiaca az tak spadł... a co do bety to wiem ze moze byc za wczesnie, bo czytalam ze dopiero po 10 dniach po owu jest bardziej wiarygodny a ja tez nie jestes pewna w 100% kiedy byla owu, zrobilam bete ze wzgledu wlasnie na te piersi ktore mnie bolą od 4 dni a nigdy tak nie mialam... no cóz, ostudził mnie ten wynik... a co do nast cyklu to iczozord niestety nie bedzie mojego M, moze trafi dopiero na jeszcze nastepny... u nas to niestety ciezko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wlasnie wrocilam z wczasów moj półpasiec juz minal ale urlop dopiero zaczelam. Widze ze troche sie podzialo w weekend :-) Ja nie livze na nic w tym miesiacu bo nie bylo przytulanek bo bylam chora i moj sie bal ze złapie ospe bo nie mial jako dziecko. Blondyneczka mysle.ze.na bete to troche szybko jednak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka witaj po urlopie, pewnie wypoczeta i pełna energi:)... chcialabym zebys miala racje ze za wczesnie na bete, zrobilam ją bo bylam przy okazji, jutro mam wizyte u gin mojej, ciekawe co mi powie odnośnie tego androstednionu bo ja jestem totalnie w szoku.... a co do bety to nie chce robic sobie nadziei, czekam spokojnie na @... ahhh troszke sie zdolowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga :) No ale teraz zdrowa jesteś więc kolejny cykl zaczniesz ze mną (bo mam nadzieję, że u Blondyneczki jeszcze się coś podzieje :)) Blondyneczka no nie dziwię się, że dołkujesz bo sama bym zdołkowała. Nadziei też lepiej sobie nie robić na zapas ale agnieszka ma rację, że to trochę jednak wcześnie:) Musimy czekać, nic nam nie pozostaje! Ja dziś dostałam regon do mojej firmy. Chciałam już nawet wyrobić pieczątkę ale okazało się, że w miejscu gdzie miał być zakład, nie ma go:POd sierpnia ruszam z remontem gabinetu a od września do boju. Mam zamiar rozreklamować się przez groupon, znacie jeszcze jakieś ciekawe metody na reklamę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Iczozord poczta pantoflowa jest najlepsza :) Dziewczyny podpowiedzcie mi kiedy najlepiej robić test owulacyjny? W tym cyklu pierwszy raz będę je stosowała... Dziś mam 8dc, przy cyklach 30-dniowych. Najlepiej z porannego siku, czy w sumie jest to bez różnicy? Sorki że tak podpytuje ale kupiłam na allegro i nie ma ulotki, która ułatwiłaby mi zadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ja wlasciwie juz nie mam nadziei ze w tym cyklu los sie odmnieni :( no ale cóż... a jesli chodzi o reklame to poza internetem to wydaje mi sie ze ulotki jakies, do skrzynek czy za wycieraczki aut... madziu nie wiem od kiedy powinnas zacznac robic testy owulacyje ale wydaje mi sie ze od 10dc, a co to pory dnia to czytalam ze nie musi to byc rano, moze byc i popoludniu ale zawsze o tej samej porze, tak pisalo na ulotce jak kiedys je kupilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda blondyneczka ma rację z tym zastrzeżeniem zepamietam na jednym z testów informację, żeby NIE robić go z porannego, stężonego moczu. bo wtedy moze CI wyjśc pozytywny nawet jak nie zbliża się owulacja. Zawsze o tej samej porze, nie z porannego sikania. Ja mam pomysł na to żeby zrobić po śniadaniu, przed wyjściem z domu bo wtedy wynik jest porównywalny - pijesz o tej prze zawsze mniej więcej tyle samo i łatwo z tym dojść do ładu :) Blondyneczka ja to mam wahania - czasem myślę, że na pewno już wszystko stracone a czasem mam nadzieję. ZObaczymy. Mamy 50% szans na każdą z odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord chyba jak kazda z nas masz wahania :P a co do szans to zgadza sie tylko szkoda ze to tylko 50 % :P a znalazłam cos takiego: Trzeba przy tym pamiętać, że sama implantacja embrionu może odbyć się w różnym czasie - pomiędzy 6 a 12 dniem po owulacji (najczęściej 10-ty). Ponieważ hCG zaczyna być wydzielane od ok. 1-2 dni po zagnieżdżeniu w macicy, ze względów ekonomicznych nie ma większego sensu wykonywać testów przed 10-12 dniem po jajeczkowaniu. a u mnie dzisiaj tak teoretycznie jest 9dzien po jajeczkowaniu ale tez nie dam sobie za to reki uciąc :P oczywiscie moja nadzieja spadła do minimum ale moze faktycznie byc za wczesnie zeby wynik byl wiarygodny, czyli nadal czekam hehe i po co mi bylo robic tą bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla2014
Dziewczyny myślicie, że mogłam mieć owu. w 25 dc? Wcześniej byłam nieźle przeziębiona. Ale 25-26 cd odczuwałam kłucie jajnika i lekkie napięcie brzucha. Spokojnie bawiłam się wtedy w przerywańca z moim facetem bo wydawało mi się, że to już za późno na dni płodne. Zwykle cykle mam 29 dni a dziś jest 32 dc i nie mam okresu. Wczoraj pojawił się jakiś różowato-brązowawy śluz, dziś rano był ciemniejszy a teraz jest tylko biały ale brzuch boli jak na @. Myślicie, że to możliwe żebym zaliczyła wpadkę? Jeśli tak to chyba powstałby z tego jakiś mega spryciarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, iczozord dzięki :) w takim razie od piątku myślę, że zacznę przygodę z testami :) oby 3 ciążowe które dostałam w gratisie przydały się na koniec cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla2014
Implantacja? Ale w takim razie co to za jakieś dziwne "wycieki" teraz? Nie znam się bo nie planowałam ciąży więc się nie interesowałam tym ale chyba gdyby tamto była implantacja to teraz nie powinnam mieć żadnych plamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camila są przypadki i to czeste ze kobieta w ciazy w terminie @ plami, tym bardziej ze mowisz ze teraz jest juz tylko biały sluz, a robilas test? ... camila jest tez mozliwosc ze przez te przeziebienie nie będzie normalnego okresu tylko takie plamienie, to tez sie zdarza... wiec masz szanse 50/50 , jestes po terminie @ wiec zatestuj albo zrób bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla2014
Zaczekam jeszcze chwilę z testem bo jakoś nie wierzę żeby z przerywańca wyszła ciąża (choć wiem, że tak bywa), może właśnie przez przeziębienie @ się spóźnia, ale dziwne to jakieś :) Nie wiem skąd przyszła mi ta myśl o ciąży ale gdyby to była prawda chyba idąc za ciosem poszłabym od razu puścić totka, może też byłby trafiony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Blondyneczka raczej nie. Zastanawia mnie tylko to, że wczoraj pół dnia bolał mnie brzuch jak na okres. Miałam tak w pierwszej ciąży.Wtedy bolał mnie jeszcze jajnik ale teraz nic. Po tym bólu miałam taki wyraźny ból w dole,ciągnący, pisałam już o tym.Póki co nie wystąpił więc się nie nastawiam. Wiem,żekażdaciąża jest inna więc może byćróżnie ale póki co nie bardzo to widzę :P A u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Cześć dziewczyny,dawno nie pisałam ale cały czas was czytam. Gratuluję z całego serca tym którym się udało ;) Okres spóźnia mi się dwa dni, cycki jak balony,podbrzusze boli jak na @ juz od ponad tygodnia i ciągle czuje wilgoć i myślę że @ przyszla a tam tylko biały gesty śluz...o dziwo ani śladu pmsu w tym miesiącu a zazwyczaj gryzę i kopie juz 2 dni przed @..Testowana wczoraj ale negatywny. Zaczynam się nakrecac... Pewnie spóźnia mi się przez te upały... Weźcie mnie kopnijcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord no u mnie to zadnych kompletnie objawow a ja wlasnie jestem po wizycie, i pani ginekolog zachwycona moim androstendionem i mam jeszcze go brac przez miesiac a potem koniec, i kazala mi zachodzic w ciaze:) castanusa jeszcze mi przepisala 3 opakowania i olej z wisiolka 2 tyg przed @ po min lyzeczce dziennie i mam przyjsc do niej jak pojawi sie rozciagliwy sluz to ona sprawdzi czy mi peka pecharzyk bo moze trzeba im pomóc:) powiedziala ze do wrzesnia do na bank będe w ciazy:) a moj maz ma łykac lyzeczke oleju lnianego... jestem zadowolona po wyzycie:) zdzisia poczekaj dwa dni i powtórz test ale obiecujaco to wyglada ale pamietaj ze organizm kobiety potrafi płatac figle... 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka ta Twoja gin robi na mnie dobre wrażenie:) Ja wlasnie wrociłam z apteki z całym magazynkiem- kwas foliowy, olej z wiesiołka,olej lniany, magnez + b6. Nie wiedziałam, że panowie mają pić olej lniany :P A na co to,mówiła? Też będę brała castagnus od następnego cyklu :) Zdzisia- czekamy z Tobą! Blondyneczka ma rację, że naszeorganizmy to czasem robią niezłehalonama pozniej nic z tego nie wychodzi ale faktycznie wygląda to u Ciebie obiecująco:) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pyt czy któras z was stosowala olej z wiesiołka? lepiej tabletki czy w formie płynnej i gdzie to kupic :/ boshe ja nic nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej lniany dla faceta ma byc chyba na plemniczki, a raczej napewno na to bo o to konkretnie spytalam i jeszcze oprócz androwitu ma brac ostropest :) a co do mojej gin to jestem nią zachwycona i dzisiaj mnie na maxa podbudowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×