Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość caarolinee88
Zadzwonilam dzis do gina mojego. Dostalam dwa razy dziennie Euthyrox 75 i Jodid 200 takze 2 razy dziennie. w piatek juz jestem zapisana na usg tarczycy bo mowi ze to duzy wynik a we wtorek ide na szczegolowe badania krwi tarczycy. jestem przerazona bo wiem ze moje wyniki maja zly wplyw na rozwoj maleństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline nie denerwuj sie,najwazniejsze ze jestes juz pod opieka lekarza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Natka jednak dzisiaj z usg wyszło że mam 13 tydzień i 6 dni :D i prawdopodobnie jest syn :D ale się cieszę ! :D ale to nie jest pewne i lekarz prosto mi tego nie powiedział tylko mówiła mi że strasznie dzisiaj się wierci nasz kolega :D ^^ nawet zdjęcia nie chciał ładnego sobie zrobić tylko takie rozmazane jest .. :< następna wizyta za miesiąc i dowiem się kto mieszka już tak może na więcej procent :D a Ty jak tam ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Caroline to niekoniecznie ma zły wpływ. Ważne ze od razu działasz. Cd tego jodu to zdania są podzielone, ja też dostałam ale z powodu Hashimoto nie biorę. Ją mam mieć obu na dniach. Wczoraj robiłam test o wyszła słaba kreska czyli jutro albo pojutrze będzie. Magda chyba ty robisz ovu test~ ponoć tylko mocna kreska świadczy o ovu lub mocniejsza niż kontrolna. Pozostałe to wynik negatywny. Tak jest na tym moim opisie z pinka. Czasem moze wychodzić pozytyw ale no pęcherzyk nie peka ale to znaczy że vis jest nie tak. Generalnie starać się trzeba ostro ☺ Natka i Oliwia trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletka ja wlasnie slyszalam odnośnie testow owulacyjnych ze nie u kazdej kobiety kreska wyjdzie tego samego koloru lub ciemniejsza a mimo to dojdzie do owulacji, ta druga kreska zalezy od wielu czynników, głownie od stezenia lh w moczy, od czułosci testow albo chociazby ile wody w ciagu dnia pije kobieta... ale wiecie co... poszłam za Waszym przykładem i zamówilam testy owulacyjne, zobaczymy jak u mnie będą sie zachowywac te kreski :) kiedys tam jeden czy dwa cykle próbowalam testy owulacyjne i pamietam ze w punkcie kulminacyjnym kreska testowa byba ciut jaśniejsza od konkrolnej a potem byla juz coraz jasniejsza a owulka byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka dzis krecha jest wyrazniejsza niz kontrolna:-) doszedl jeszcze bol jajnika, ale nie wiem czy to na owu, czy po rowerku. Mam nadzieje ze wieczorem uda mi sie dopasc Meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka kto wie, moze testy nam pomoga:-) choc powiem Ci ze bylam do nich sceptycznie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Nowa Oliwia to wspaniale! Ja w 9tym tyg jestem i nastepna wizyta 27 sierpnia i badanie prenatalne mnie wtedy czekaja. Wspaniale juz czujesz jak sie mały wierci? :) ja czekam na nastepba wizyte utęsknieniem chcialabym zobaczyc ze wszystko jest dobrze ze sie rusza i w pelbi przypomina juz czlowieczka! ;) Mdlosci mam popoludniu przed obiadem ale do zniesienia, nie mam specjalnych zachcianek, brzuch pobolewa ale bez przesady. Upaly mnie wykanczaja bo miewam zawroty glowy, a tak? Nie czuje ssie typowo książkowo co mnie martwi i sprawia ze wolalabym juz miec brzuch i czuc kopniaki zeby wiedziec ze wszystko tam dobrze. Caroline ja mialam przed.ciaza wysokie tsh, 3,8 dokladnie, dostałam letrox 50 i w ciagu paru tygodni spadlo do1,9, zaszlam w ciążę zrobilam badanie kontrolne i w 6 tyg. Tsh od razu wzroslo do 2.3, dostalam instrukcje zeby brac letrox 50 cala tabletke codziennie rano a nie polowe. Czuje ze jest lepiej jednak włosy nadal wypadaja jak dzikie, moze nie tak.jak na poczatku ale nadal. Lekarz powiedzial , ze to wlasnie przez tarczyce. Natkanatka, nowa oliwia jak czy po 1 trymestrze faktycznie znika wiekszosc dolegliwosci i obaw? Pozdrawiam Was i sciskam. Na kiedy macie terminy? Staraczki mi testy owu nie dzialaly chyba jak powinny bo jak robilam to caly cykl prawie pokazywaly mi owu, dlatego zrezygnowałam z tego. Nie mierzylam tez temperatury, ale wiem, że niektóre z Was wola miec wszystko pod kontrolą. Najgorsza jest zawsze koncowka cyklu kusi wtedy zrobic test, itp, ale na prawde spróbujcie jeden cykl wymusic brak kontroli. Mocno trzymam za Was kciuki! Duzo zdrowka i dwoch kresek kochane! Uda Wam sie! Zaslugujecie na to i w koncu bedziecie się cieszyc upragnionym Malenstwem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Oliwia tak sie ciesze!!!;) gratuluje. Moze i ja sie jutro dowiem kto tam mieszka. Idziemy rowno;) a jaki termin Ci wyszedl z usg? Kika hmm ciezko powiedziec ale tak dwa tyg wstecz nic praktycznie nie jadlam, a od wczoraj cos tam podjadam i nawet czuje glod. Mam nadzieje, ze zaczne przybierac na wadze. O dziwo schudlam ponad 3 kg a piersi mi urosly o jeden rozmiar i brzusio juz zaokraglony sie robi;) nadal mam mdlosci zwlaszcza wieczorami, ale nie wymiotuje i okropne zawroty glowy, ogolnie jestem.slaba ale to tez te upaly daja popalic. Jutro ja sie pochwale informacjami;) a w kwestii testow owu nie pomoge bo nie stosowalam. Zdalam sie na swoj instynkt;) kochalismy sie kiedy byla ochota, w tym cykly vo zaszlam zmarla meza babcia, uwolnilam glowe od ciaglej mysli o ciazy i prosze udalo sie. Powodzenia kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Natka czekam z niecierpliwością na wiadomości :D no mi ten pierwszy trymestr minął spokojnie lekkie mdłości, no teraz od poniedziałku miałam meksyk ale teraz jak na razie jest spokój :D wczoraj tylko rano miałam wymioty :P a tak reszta dnia minęła spokojnie dzisiaj od rana też lepiej :D ja baaardzo bym chciała chłopca więc jestem podwójnie szczęśliwa :D ale jak będzie dziewczynka też będzie dobrze oby zdrowe było :) dostałam skierowanie na kolejne badania, znowu kłucie ;/ a tak dalej bolą plecy i dziwnie boki pośladków ... ;/ jeszcze nie czuje ruchów dziecka szkoda :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termin z usg mam na 8 lutego... to na samym początku było i maleństwo było małe, a teraz jak wpisała ostatnią miesiączkę to powiedziała że zgadzało by się z terminem miesiączki a z terminu tego mam naa 30 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandra102
Magdaa88 własnie wiem czytałam i to daje mi nadzieje, poczekam do jutra jak @ nie przyjdzie to zrobie jeszcze jeden test. A dzis od rana mam cały czas wrazenie ze chce mi się siusiu :) Ale dziewczyny powiedzcie mi czy mozliwe jest zeby implantacja była 12 dni po owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassandra kazda z nas jest inna, ma inny organizm:-) juz niejednokrotnie przekonalysmy sie o tym, takze wszystko jest mozliwe:-) U mnie od wczoraj dosc mocny bol jajnika, najgorzej bylo wieczorkiem jak zebralo nam sie na przytulanki, ale cale szczescie udalo sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Magda i blondyneczka ja tez robilam dwa cykle teaty owulavyjne i tak jak ty Blondyneczka zawsze ta druga bya ciut jasniejsza i przypuszczam ze dwa dni później byla owulka bo mialam bol jajnika i krwawienie :-) wiec testy nie wychodza w 100% bo kreska byla ciut jaśniejsza :-) Caroline nie martw sie jesli gin sie opiekuje to będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jaki mialyscie sluz we wczesnej ciazy? Bo ja mam taki kremowy, ciezko mi powiedziec czy okres mi sie spoznia bo mam nieregularne ale taki sluz mam pierwszy raz, no i mnie piersi bola po zewnetrznej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Cześć dziewczyny! Wróciłam już z wyjazdu. Okresu jak nie było tak nie ma, dziś 29 dc (zwykle mam m26dniowe) a co więcej wcale się nie zapowiada :/ Testy wychodzą negatywne... szczególnych objawów też brak. Ehhh... Z innej beczki właśnie tworzę ulotki o kursach rozpoznawania płodności które chcę prowadzić w moim gabinecie :) CHcę ruszyć od września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord odpoczelas? No prosze, ciekawie sie u Ciebie zapowiada:-) a taka ulotka to niejednej z nas by sie przydala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga wlasnie nie zawsze wychodzi ta druga kreska taka sama lub ciemniejsza tak jak piszą w ulotce... iczozord witaj :) 3mam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no w ciąży raczej nie jestem bo nic tego za bardzo nie potwierdza :P tylko ten brak okresu ale to może się wiązać z cyklem bezowulacyjnym i jakimiś zaburzeniami. Muszę czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
iczozord jak tam wyjazd?? :D mojej przyjaciółce nie wychodziły testy ani w pierwszej ani w drugiej ciąży - każda kobieta inna jedna ma niższe stężenie bety inna wyższe ;) czasem zwykle testy nic nie daja nawet do tygodnia czy dwóch po terminie @!!. trzymam kciuki! :D i będę się modlić do św Rity żeby to był dobry znak! Haa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord poki nie ma @to nie jest nic stracone. ja nie mialam żadnych objawów i jakoś wyszlo pozytywnie a wiec poki nie ma a w sumie sie spoznia to nic nie wiadomo. trzymam kciuki aby nie nadeszla@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej ja juz po wizycie. Wszystko ok. Mialam dzis robiana przeziernosc karkowa wszystko ok. Dzidzidzia dzis nie byla sklonna do wspolpracy. Nie chciala sie ustawic doktorowi. Wogole jest powyginana jak paragraf;) nie mogl dzis zmierzyc dlugosci, wyszla jak na ostatnim usg 5,7. A lekarz mowil, ze czasem sie tak ustawi, zeby sie tym nie przejmowac. Dostalam jeszcze 2 tyg zwolnienia i luteine dalej. Kolejna wizyta 14. Plci nie.bylo widac. Zdjecie tez dzis malo wyrazne, ale wszystko.mi dokladnie objasnil. Nosek, oczy, usta, lokcie, paluszki. Wiec wszystko rozwiniete prawidlowo to najwazniejsze, a pomiar dlugosci trudno nastepnym razem uda sie zmierzyc. Ostatecznytermin ustalil mi na 9.02. Dzis rano wymiotowalam, okropnie mnie wymeczylo na pusty zoladek i jeszcze do tej pory nic nie zjadlam. Iczozord obiecujaco to jednak wyglada;) trzymam kciuki z calych sil;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Iczozord mam nadzieje ze wypoczęta jesteś ? Moze jednak z wyjazdu wrocila was troje :-) ale by było super! Moja mama dzis tak lekko dala do zrozumienia ze fajnie gdyby juz byl wnuk eh oczywiście nic nie wie ze juz planujemy i dzialamy ale jakoś nie idzie.Tak bardzo chcialabym byc juz mamą jak sie w koncu uda to bede najszczesliwsza na swiecie. W sierpniu wyjeżdżamy na długi weekend dobrze ze plodne bede miala przed wyjazdem do bedziemy starać sie intensywnie. Smialam sie dzis do mojego ze jak króliki hahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Cześć dziewczyny. Cały czas was czytam tylko z racji tego, że już jestem w ciąży to nie chcę się "wtrącać" zbytnio w przemyślenia staraczek. :). Widzę, że pojawiła się na forum Kika, czyli moja synchronizatorka hehe i mam parę pytań :). Nie wiem czy jeszcze pamiętasz ale jesteśmy równiutko na tym samym etapie czyli piąty dzień dziewiątego tygodnia. :) . Chciałam zapytać ile mierzy Twoje maleństwo, na kiedy masz termin z usg i jak tam Twój brzusio? Mój pęcherzyk ma 4 cm a dzidzia 1,5 cm a termin z usg mam na 4.03.2015. Brzusia jeszcze nie widzę heh ale to chyba taka norma. Ogólne pytanie mam też do ciężarnych z większym starzem jak tam wasze brzuszki bo ja już nie mogę się doczekać kiedy u mnie bedzie widoczny odmienny stan :). Następną wizytę mam 1.09. W dalszym ciągu oczywiscie trzymam kciuki i czekam na pozytywy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
U mnie dzis 19dc, testy owu odpuscilam, bo podejrzewam ze owulka byla wczoraj lub przedwczoraj:-) oczywiscie intensywne starana byly:-) tylko troszke mnie martwi lekko brazowy sluz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
hej ho! Tak, wypoczęłam:) Choć za mężem się stęskniłam!!! Bo wyjazd był tylko z koleżankami. Magda ten śluz może być z pękniętego pęcherzyka :) U mnie nadal nic :/Testy nadal negatywne a okresu jak nie było tak nie ma. Dziś 30dc. Piersi delikatnie pełniejsze ale to akurat moze przed okresem. Dziwne jest to ze boli mnie jajnik jak na owulacje. Nawet poyslalam ze moze mi sie owulacja przesunela i teraz bede miec? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord a na bete nie chcesz sie wybrac? A moze @ sie przesunela przez alkohol, diete, cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda szkoda mi kasy. Jeśli ciąża jest (choć wątpię) to i tak się przekonam o tym prędzej czy później. Alkoholu szczególnie jakoś nie piłam, innych zmian też brak. Podejrzewam, że ten cykl mógł być bezowulacyjny i stąd te dziwne zjawiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ja tez mialam brazowy sluz po owulce, był coprawda tylko 4 godziny i znikl... iczozord a moze klimat górski przesunął CI kilka dni albo później mialas owulke,ja caly czas trzymam kciuki zeby to jednak była fasolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka byłoby fajnie :) Ale nie napalam sie:) w sluzie zauwazylam mikroskopijne smuzki krwi takze mysle ze to jednak okres :) Ale juz sie pogodziłam w tym cyklu z tym ze dzidzi nie bedzie takze luzik :) Nastepna owulacja wypada mi podczas urlopu w Milówce :D to nasze ukochane miejsce i może stamtąd włąśnie przywieziemy bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×