Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

aha a to ze masz dluga pierwsza faze to nic zlego :P tak masz i juz :) pierwsza faza moze miec nawet 100 dni dlugosci :) wazne zeby druga faza mialamiedzy 12-16 dnii to jest akurat istotne i swiadczy o zdrowiu :) Jedyny minus dlugich cykli jest taki ze dluzej sie czeka na owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sobie tak pomyslałam że u Gosi nie bylo owulacji bo wystraczy spojrzec na wykres dziewczyn które mierza temp, i u nich to faktycznie widac kiedy byla owu i Gosiu słuchaj iczozord bo to Nasza Skarbnica Wiedzy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że mogłam się przydać :) Szczerze to chciałabym prowadzic kursy z rozpoznawania płodności:) Juz dawno otym myslalam a teraz jak zaloze dzialalnosc to bedzie dobra okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magis
rety, dziewczyny- dziekuje za tak szybka odpowiedz:) - Iczozord- ty naprawde masz ogromna wiedze w tym temacie:)- dziekuje, ze tak szybko odpisalas , jetsem bardzo wdzieczna:): tym bardziej, ze jestem tu nowa:) oby wszystko sie ulozylo- Dziewczyny trzymam kciuki za nas wszystkie- ja tez bardzo che miec dzisiusia, trzymam wiec bardzo mocnooo kciuki za nas wszystkie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magis mamnadziejęze za 2 tyg będziesz się już mogła pochwalić pozytywnym testem ciążowym :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
do iczozord dziś Dziękuję Ci bardzo, za dwa tyg idę do gina więc zobaczę co powie ale Ty mnie uspokoiłaś, że tak wysokie temp mogą się zdarzać. Ponadto od co na najmniej dwóch lat miałam cykle 24 dniowe a te dwa ostatnio własnie 21 dniowe. W moim wieku to jest duże prawdopodobieństwo że cykle się skracają. To myślisz że owulacji nie było? Ale zapomniałam bo może to mieć znaczenie, że 3,,4,5dc temp mierzyłam wieczorem, bo rano nie miałam czasu a pozostałe temp były mierzone około 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Gosia niestety nic to u Ciebie nie zmienia. Jakbyś narysowała sobie wykres temperatur to zobaczyłabyś, że nie ma wyraźnej fazy niskich temperatur i wysokich. Gdyby nie temperatura z ósmego dnia to moznaby było mówić o owulacji, ale teraz już do tego nie dojdziemy. Co do niejasności Twoich temperatur to może być po prostu wina tego, że dopiero zaczęłaś prowadzić obserwację. Ważne są określone zasady pomiaru temperatury i tylko wtedy będzie ona wiarygodna i możliwa do interpretacji: 1. Temperaturę mierzymy rano, przed piciem wody, wstaniem z łózka czy rozmowami :) Mówienie w zimnym pokoju może zmienić temperaturę :P 2. Pomiaru należy dokonywać zawsze w tym samym miejscu, które pokryte jest śluzówką. Są takie miejsca 3 - usta (pod językiem, zawsze z tej samej strony wędzidełka podjęzykowego - to ważne, u mnie różnica między jedną a drugą stroną języka wynosi kilka dziesiątych stopnia :D), pochwa i odbyt - co kto lubi :P Ja mierzę pod językiem. 3. Pomiaru w danym cyklu dokonujemy zawsze tym samym termometrem, któego dokłądność powinna wynosić 0,05 stopnia. Polecam TERMOMETR OWULACYJNY Microlife 16C2 do kupienia na allegro za około 15 zł 4. Na wykresie zaznaczamy wszelkie okoliczności - alkohol wypity poprzedniego dnia, nieprzespaną noc, krótki sen itp. Trzeba zaobserwować czy wywołuje to widoczne zmiany na naszym wykresie. To sprawa indywidualna. 5. Możliwe jest korygowanie teperatur jeśli np w weekend pośpimy długo i zmmierzymy temp później ale to napiszę jak ktoś będzie zainteresowany :) zzzzz Piszesz że ostatnie 2 cykle były takie krótkie. W ciągu roku u zdrowej kobiety mogą zdarzyć się 2 cykle bezowulacyjne. Trzeba się martwić jak będzie się to zdarzało częściej. Jeśli nie to luzik :) Pusta karta do obserwacji dostępna jest tu: http://www.psnnpr.com/images/stories/METODA/KARTY/karta_obserw.pdf Można też zamówić zeszyt do obserwacji w cenie 3zł :) :http://www.psnnpr.com/materialy-i-pomoce/62-materiay-i-pomoce/oferta-wydawnicza/71-zeszyt-obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
Iczozord jesteś Kochana :-) Po Twoich poradach czuję się lepiej aniżeli po wizycie u gina :-) A On mnie straszył, że krótkie cykle to już lada moment menopauza nadejdzie i mam się śpieszyć jeśli chcę dzidziusia. Dałaś mi dużo nadzieji, dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
No i dziś mam temp. 37.2, utrzymuje się stale, może to przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być :) choć w cyklu bezowulacyjnym temperatura zachowuje się nieprzewidywalnie więc raczej się nią już nie przejmuj, tylko po prostu wprawiaj w mierzeniu. Bez przesady - 39 lat to nie wiek na menopauze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
iczozord jest naprawdę wspaniała :-) Chyba potrzebowałam własnie takiego wsparcia i biorę się do mierzenia temperaturki zgodnie z zaleceniami. Już zamówiłam termometr, zeszycik i wydrukowałam schemacik :-) Dziękuję że dałaś mi nadzieję :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to tyle jest warunków zeby wogole brac pod uwage temperature... zastanawiam sie nad mierzeniem ale teraz wiem ze to napewno nie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to się tylko tak wydaje :) Po prostu rano jak dzwoni i budzik do pracy to od razułapię za termometr (pomiar tymelektronicznym trwa 10sekund) i tyle. Nawet nie dczytuje wyniku bo ostatni wynik zapisuje sie w pamieci :) Gosia cieszę się :) Trzymam kciuki za Twoją podróż w kierunku poznawania swojego ciała i odkrywania jego płodności:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) wlasnie wracam od ginka. Termin mam na 20.03.3015 Widzialam male bijace serduszko a wiec unosze sie nad ziemia z radosci ze wszystko jest dobrze:) Trzymam mocno kciukasy by niedlugo takie dobre wiesci uslyszec od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam żadnych objawów implantacji jak też nie miałam żadnych objawów że mogłabym być w ciąży, poza spóźniającym się okresem. Aczkolwiek też nie koniecznie bo miałam różne cykle więc myślałam że i tym razem tydzień później będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ja mam problemy z systematycznością i wrodzoną sklerozą wiec to nie dla mnie:P a u mnie wlasnie pojawilo sie brązowe plamienie wiec idzie @, jutro albo pojutrze sie rozkreci... jak w zegarku od owulki 14 dni... ahhh... mogłaby sie chociaz raz pomylic :P iczozord jutro dawaj znac jaki wynik testu :) i 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
Witaj iczozord, temp nadal się utrzymuje 37.2, a w wczoraj i przedwczoraj miałam takie jasnoróżowe plamienia. Dziś czysto i ciągnie mnie troszkę w podbrzuszu jak na okres, którego spodziewam się dopiero za tydzień. Kurcze od kiedy zaczęłam obserwacje swojego cyklu to już zgłupiałam. Być może we wcześniejszych miałam takie objawy ale nie zwracałam na nie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia możliwe. Trudno interpretować Twoje objawy i temp w tym cyklu.Możliwe że skoro cykl był bezowulacyjny to masz teraz niski progesteron (potwierdzony względnie niską temp) i dlatego plamisz. Zacznij obserwację od nowego cyklu wg zasad które CI wypisałam wyżej i będziemy się temu bliżej przyglądać :) Blondyneczka masz racje - t nie dla każdego ale da sie wypracowac u siebie ten nawyk mierzenia :) Test robiłam - negatywny. Też powinnam dostać okres za około 2 dni a dziś jadę w góry :) odezwę się w środę.Pozdrawiam Was wakacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
izoczord Dziękuję :-) Wypoczywaj i baw się dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. Pozdrawiam te, które dołączyły i te które wróciły po długim czasie. Jak na razie udaje mi niezbyt wiele nie myśleć, choć podczytuje wszystko na bieżąco. Dziś po raz pierwszy skorzystałam z rady Kiki i leżę z poduszka pod tylkiem☺ trochę dziwnie się czuje w takiej sytuacji.. Iczozord trzymam kciuki za działalność, samą kiedyś byłam pracownikiem socjalnym i mam bardzo duży szacunek do takich zawodów wynikających z pasji. Podeslij jak będziesz miała nazwę, będę polecać☺ blondyneczka przykro mi ze się zapowiada jednak@ , ale nie ma tego złego:) masz kolejny cykl i Nowa szansę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord ale wiesz ze moze byc za wczesnie na test... udanego wyjazdu ;) balteka dzieki ale ja bylam przygotowana na przyjscie @ tylko cos wolno sie rozkreca :/ milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny;) dawno sie nie odzywalam, ale caly czas Was czytam. Kibicuje wszystkim staraczkom i gratuluje ciezarnym ;* ja jestem niestety na l4, troszke sie pokomplikowalo zaczelam plamic, bol brzucha, alena szczescie z dzidzia wszystko ok. Wystraszylam sie bardzo. Musze duzo odpoczywac. Na szczescie plamienia szybko ustaly po duphastonie. Tylko teraz zle sie czuje. Mam okropne zawroty glowy, slabo mi, nie mam apetytu, wmuszam w siebie jedzenie. Na szczescie zwymiotowalam tylko raz, ale mam czasem straszne ciagoty. Od poczatku pobad 3 kg w dol. Ogolnie jest ok. gdybym miala wiecej sil. To juz 13. tydz. Na ostatniej wizycie dzidzia.miala 5,7 cm machala do mnie raczkami, wylozyla sie jak na lezaku. ;) ciekawa jestem kto tam mieszka;) jakos tak czuje sie na coreczke, ale jest mi wszystko jedno, byle bylo zdrowe. W czwartek mam kolejna wizyte, juz nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc co porabia. Oj chcialabym juz czuc ruchy, ale jeszcze troszke i poczuje. Pozdrawiam Was kochane serdecznie. Iczozord jeszcze nie trac nadzieji, nie ma @, a sama wiesz, ze kazdy cykl jest inny. Czekam na Was, az do mnie dolaczycie;) termin wychodzi mi na 3.02 z usg, a z om na 9.02. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Natka uwazaj na siebie:-) to musi byc pewnie niesamowite widziec i czuc Malenstwo w sobie:-) alez Ci zazdroszcze:-) A u mnie spokojnie, dzis 15dc, robie testy owu, ale narazie nic nie wykazaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Natka kochana trzymaj się. Zazdroszczę Ci tego widoku.Trzymam kciuki zeby było zdrowe. Ja właśnie mam dni plodne to 11dc,mój M na imprezie firmowej, więc dopiero jutro podzialamy. Boję się nakrecania.. jak pewnie każda z nas, ale głównie chodzi o to siedzenie w dołku startowym po solidnych. A ja tak bardzo chciałabym po prostu dowiedzieć się, ze jestem w ciąży i to najlepiej jak już bije serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodziło o siedzenie w Dołku startowym po plodnych ☺ ech ten telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Baletka ja juz jestem zawiedziona i smutna od dwoch dni jak sie dowiedzialam ze kolejne dwie znajome w ciazy :-( az sie plakc chce :-( U mnie dzis 1dc ale nie bylo staranek bo bylam chora :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka, agnieszka kazda z nas podobnie przezywa nieudany cykl i powodzenie jesli chodzi o kogos znajomego, ale Dziewczyny glowy do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Dziewczyny odebralam dzis wyniki krwi i sie troche zdziwilam bo TSH wyszlo mi 7,603 gdzie mam oznaczenie laboratorium o normach 0,4-4,0 Czyzby to wychodzilo ze mam niedoczynnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline bez wizyty u endokrynologa sie nie obejdzie. Ja tez mialam duzo wiekszy wynik tsh niz norma, ale teraz biore Letrox i jakos sie normuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka przykro mi :( u mnie tez dzisiaj 1dc... i wiem co czujesz jak okazuje sie ze znajoma jest w ciazy a co mowa dwie... ja sie teoretycznie ciesze ich szczesciem ale praktycznie zajebiscie zazdroszcze :( a njgorzej jest wtedy kiedy ktoras zachodzi ot tak poprostu a ja musze walczyc i na dodatek bez rezultatów :( los jest wredny :( caroline na to wyglada... magda ma racje, bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie, ja slyszalam ze najlepszy wynik na ciaze to miedzy 1 a 1,5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×