Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

ja tez dlugi czas nie zmienialam prawa jazdy na nowe nazwisko ale w koncu sie zmobilizowalam:D Myszka ja podobnie jak ty mam jazdy na lody ale takie z automatu takie swiderki smietankowe inne nie wchodza w gre:D Dzis po 16 wizyta i ogladanie maluszka ktory strasznie rozrabia w brzuszku. jestem ciekawa za jaki czas bede miala nastepna, bo zaczynamy pomalu remont i chcialabym pojechac do rodzicow na ten najgorszy czas gdzie bedzie wielki syf:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) W moim regionie spadl śnieg,heheheh normalnie wszedzie bylo bialo,nie dowierzalam w to co sie dzialo za oknem hehehe ale juz naszczescie stopnial i temperatura wraca do normy:) Ja jutro ide na wizyte,mam miec robione usg i podwójnie sie ciesze;) ale niewiem czy moja maluszka sie rozleniwila czy faktycznie tak jak pisałaś Myszko zmienil sie metraż,bo bardzo rzadko daje sie we znaki i sie niepokoje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Modliszka :) z tym sniegiem to zima juz przesadzila ;) jak ogladalam zdiecia to nie moglam uwierzyc... poprostu szok, ale dobrze, ze wszystko wraca do normy. Czy wam tez juz sni sie porod? bo mnie ostatnio nie moga opuscic sny porodowe... cos mi sie wydaje, ze podswiadomosc sie boi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dzis z niecierpliwoscia czekamy na wiesci od ciebie... A jutro kolej na wiesci od Modliszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka mi sie śni często ze juz urodzilam i zajmujemy sie naszą córeczką,i niby noworodek a woła"Tato i Mamo" hehehe;) we snie wszystko moze sie zdarzyc.Ale mialam taki koszmar ze tak jak bym poroniła,a jak sie budzilam to dotykałam sie zeby sprawdzic czy mam brzuszek,niewiem co taki sen oznacza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. u mnie wszytsko w porządku. Co prawda lekarz chciałby aby krążek był idealnie ulożony i stwierdził że nie jest idealny ale nie mam sie co martwic jedynie sie oszczedzac i duzo odpoczywac. Maluszek też dobrze sie miewa choc był bardzo ruchliwy ciezko bylo go złapać do wymiarów:D Ja nie mam jeszcze snów porodowych. Snią mi się zazwyczaj dziwne głupoty a tak to nic związane z dzidziusiem czy porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka te sny raczej niewiele znacza bo to wszystko z podswiadomosci idzie. Mi sie czesto sni sam porod, ze rodze za szybko i chce jakos zatrzymac malego we mnie, albo, ze poprostu mi wypada. Ot takie bzdury. Kasia dobrze, ze zdrowi jestescie i wszystko w porzadku jest oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka czytalam w senniku ze to nic znaczacego w realu takze lajt hehehehe Znami tez wszystko wporzadku,nasza kruszyna prawidlowo sie rozwija,ale juz taka duza ze monitor praktycznie jej nie miescil w calosci,i jest juz ulozona glowka do dołu,bo jak bylam na 3d to miala polozenie miednicowe i sie juz ulozyła jak do wyjscia:) Fajnie Kasiu że i z Wami wszystko jest dobrze:D A juz ma taką banie jak widze jakąs kobiete z wozkiem i widze ze to noworodek i dziewczynka(upodobalam sobie taka panią z ktora czesto sie mijam)to nie moge oderwac wzroku,rozczulam sie na maksa;)ostatnio spotkalam ja w markecie i "śledziłam" ją zeby popatrzec na to urocze dzieciątko heheheheeheheheheheheh;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka obawiam sie, ze to normalne ;) ja tez nie moge oderwac wzroku od maluszkow i nie moge sie doczekac przytulic wlasnego :) ale "manii przesladowczych" nie mam ;) I bardzo mnie cieszy, ze i u was jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
WITAM JESTEM STUDENTKĄ PSYCHOL. W RAMACH ZALICZENIA MUSZĘ PRZEPROWADZIĆ BADANIE. PROSZĘ O OGLĄDNIĘCIE PREZENTACJI I WYPEŁNIENIE ANKIETY: http://70894.file4u.pl/download/2535202/FILMB2003_www.file4u.pl.ppt INSTRUKCJA: po wyświetleniu strony, pod zegarem z lewej strony wybrać "zwykły użytkownik", następnie wpisać kod z obrazka, i pobrać prezentację (pamiętaj aby otworzyć plik w programie PowerPoint)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
WITAM JESTEM STUDENTKĄ PSYCHOL. W RAMACH ZALICZENIA MUSZĘ PRZEPROWADZIĆ BADANIE. PROSZĘ O OGLĄDNIĘCIE PREZENTACJI I WYPEŁNIENIE ANKIETY: http://70894.file4u.pl/download/2535202/FILMB2003_www.file4u.pl.ppt INSTRUKCJA: po wyświetleniu strony, pod zegarem z lewej strony wybrać "zwykły użytkownik", następnie wpisać kod z obrazka, i pobrać prezentację (pamiętaj aby otworzyć plik w programie PowerPoint)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja sie tak zastanawiam czy ja nie mam manii hihihi A i teraz to chyba czesciej bedziemy odwiedzac naszych ginów,bo za 2 tygodnie znowu mam wizyte.Ale ten czas leci,jeszcze troszkę i bedziemy z naszymi maluszkami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie pomysle, ze to juz naprawde niedlugo to ciezko mi uwierzyc :) Trzeba pomalu pakowac torbe do szpitala... a ja nadal nie mam koszuli bo zadne mi sie nie podobaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, mam pytanie- miala ktoras z was problemy z ciesnia nadgarstka (czytalam, ze w ciazy to sie zdaza) bo nie wiem czy domowymi sposobami sobie z tym poradzic czy pujsc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny faktycznie czasu zostalo bardzo malo. ja jutro zaczynam 30 tydz a jak to woli 31 :d bo roznie licza. nawet nie myslalam o tym zeby spakowac juz swoja torbe, ale mysle ze zostalo tylko u mnie 10 tyg wiec mysle ze trzeba o tym pomyslec. koszule juz mam kupione dwie jedynie musze kupic szlafrok bo mam ale taki cieplutki a chce kupic taki z bawelny cienki na lato. Co do małych dzidziusiów to fakt uwielbiam na nie patrzec ale nie mam jakiejs mani wielkiej na tym punkcie. Myszka ja nie miałam stycznosci z tym i nie znam sie na cisnieniu. ja mam idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifka
Hej, ja też na dniach będę się pakować, już trochę nie mogę się doczekać, ale jednocześnie boję się strasznie, dzidzia kopie że aż czasem zaboli hmmm a ja imienia nawet jeszcze nie mam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nifka nie przejmuj sie brakiem imienia bo karzdy ma inaczej :) moja ciotka dopiero po urodzeniu i zobaczeniu dziecka wymyslila imie :) Co do strachu to mysle, ze to normalne bo nie jestesmy wstanie przewidziec jak to bedzie... ale ja sie pocieszam, ze tyle konbiet urodzilo i zyja wiec i ja dam rade ;) Kasia nie mam polskich znakow wiec pewnie dlatego ciezej mnie rozszyfrowac ;) chodzilo mi o Zespół cieśni nadgarstka. Z cisnieniem tez problemow nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :) Z tą Torba to jeszcze za wcześnie :D:D:D ja moją dopiero uszykuję w czerwcu może nawet w połowie :D przy pierwszym też szybko szykowałam i tak sobie stała i stała :D Nifka ja też nie mam jeszcze imienia a przy pierwszym chłopaku bardzo szybko je miałam i nie musiałam się stresowac :) a teraz myślę i myślę i zadne nie zabardzo mi się podoba a w tabelce mam wpisane Bartuś to jest opcja jak nic innego mi nie wpadnie do głowy i męzowi hihih Myszka Ja też nie miałam problemów ani nie mam z nadgarstkiem więc Ci nie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzucholki!! Dłuuuugo nie pisałam i nawet nie wiem czemu, jakos tak czytałam na bieżąco ale weny do pisania nie miałam ;) Przez ostatni miesiąc co tydzień byłam u mojej gin bo co chwila to wyniki to nowa recepta. Mam wysokie CRP i nie wiadomo skąd :( Dziś miałąm robiony wymaz z szyjki i jeśli znajdzie się jakaś bakteria to leczenie a jeśli nie to leżenie w łóżku do porodu ehh. Ani jedno ani drugie wyjście mnie nie uspokoi... A najlepsze jest to że mały rośnie jak na drożdżach już ma 2 kilo :) Kopie mocno po żebrach i tak sie kokosi że brzuch wygląda jakby żył oddzielnie od reszty mojego organizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dotek;) ale lepsze leczenie niż lezenie plackiem w domu.Moja mała wazyla 1,100 w 25 tygodniu;) ale pytalam gina czy to nie za duzo to stwierdzila ze to norma w tym tygodniu.I zazdroszcze Ci tych ruchów bo moja mała to leniwa jak niewiem co,czuje jak sie rusza ale delikatnie,chcialabym to mocniej czuc,gin tez stwierdzil ze to nic dziwnego,no kurcze zaczelam 31 tydzien ciazy i wydaje mi sie powinno byc tak jak Ty piszesz:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka a moze poprostu dziewczynki sa delikatniejsze ;) i dlatego sie tak nie wierci :) Dotek leprze leczenie niz lezenie bo od tego drugiego to mozna do glowy dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale to jest irytujace,bo ktos chce dotknac brzuszka i poczuc jak kopie to zapomnij,jak by w srodku nikogo nie bylo,chcialam tez nagrac jak sie brzuch porusza to tez za bardzo nie wypaliko bo jak tylko wezme kamere do reki to juz nie czuje kopniakow i tak non stop,no to uwierz ze tez bys sie denerwowala heheeh chyba ze poprostu odziedziczyla charakter po tatusiu,bo jak by miala moj to teraz pewnie bym blagala zeby mnie tak nie kopała hehe;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka ja mysle ze nie powinnas sie tym przejmowac. moja siostra tez urodzila teraz coreczke i tez mala malo sie ruszla nie bylo tak ze kopala tak bardzo. Wydaje mi sie ze dziewczynki sa spokojniejsze, Co do wagi to mój Igorek jak bylam osttanio na wizycie wazyl okolo 1400 ale byl bardzo ruchliwy i ciezko go bylo zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka calkowicie cie rozumiem bo Philipek robi dokladnie tak samo- jak tylko powiem "zobacz jak sie rusza" to momentalnie przestaje myslalam, ze jak meza pukne a nie zawolam to cos da... zapomnij ;) i tak jest, ze ja najwiecej czuje a wszyscy dookola patrza jak na wariatke co se wymysla ;) a nagrac mowy nie ma wystarczy, ze zaczynam (tak zaczynam) siegac po aparat i mometalnie cisza :) ehhh zlosliwosc to ma jednak po mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wlasnie zaowarzylam, ze zmienil ci sie termin porodu... ciekawa jestem jak to wyjdzie u nas naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka termin zmieniłam bo wszedzie gdzie wpisze w kalkulatory ciaży to wychodzi mi na 17 lipca i tak samo jest jak jestem w szpitalu czy bylam na usg 3d. nie wiem dlaczego moj lekarz wpisal mi 16 lipca:) Teraz jak bede na wizycie to sie go zapytam czy z usg wychodzi inny termin. Co do tych kopnięć to ja mam tak samo jak wy dziewczeta ze maly kopie ale nie zawsze chce czuc inne osoby jeszcze tate toleruje ale inne osoby to mozna zapomniec. jedynie ostatnio jak bylam na swietach to pokazal jak potrafi ruszac moim brzuszkiem ale to byla tylko chwila:>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny;) ja mam termin na 9 lipca tak mi wyznaczyl lekarz i z kalkulatorow tez mi taki wychodzi,a jak bylam na usg 3d to lekarz mi drugi termin wyznaczył na 27 czerwca hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka ty sie nie wyglupiaj i pogadaj z mala zeby jednak byla w lipcu ;) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Dziewczyny :) Ja dzis po USG wszysko w porządku Dzisiaj na usg było ze mną moich 2 facetów a mój pierworodny fotografował mojego Gina który chętnie mu pozował :D:D:D A lekarz do mnie na wstępie że ale Małemu w brzuszku fifolek urósł hahahhaha :D:D:D jąderka juz ładnie do moszny zeszły a mój brzuch gigantyczny wyglada jak bym już mogła rodzić :D Ciekawa jestem też czy to prawdza bo gdzieś wyczytałam że ponoć 2 dziecko zazwyczaj się rodzi większe... to jak mój pierwszy syn ważył 3700 i miał 59 cm to jaki bedzie drugi ??? :D Modliszka, Mysza teoretycznie wszystkie co mają termin na początku lipca mogą być jednak czerwcówkami ale To co :P Ja i tak obstawiam że urodze tydzień po terminie chociaż nie tak na 100 % tylko raczej 75 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja tak wlasnie rozmawiam z tą moja leniuszką zeby wyszla na czas-9 lipca;) zobaczymy czy sie poslucha mamusi heheeheheh Daria to super ze wszystko wporzadku z Toba,maluszkiem i jego fifolkiem heh;-D Wyobraz sobie ze mnie juz wszyscy wysylaj do porodu!!!!A jak mowie na kiesy mam termin to wszyscy w ciezkim szoku ze mam juz taki WIIEEELKIII brzuchol.Fakt,jest duzy ale widzialam naprawde duze brzuchy i moj jest normalny jak dla mnie i mojego gina;) Dari ja sie urodzilam to wazylam 4500 i 62 cm co powiesz na to? heheheheheheeheheheh;-D;-D;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×