Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość busqets%

do kobiet

Polecane posty

Gość busqets%

Mam takie 9 pytań do Pań,2lata temu taka dziewczyna często przychodziła na boisko ze swoją koleżanką, siadała na trybunach i patrzyła jak graliśmy.Widziałem jak się do mnie uśmiechneła.I pewnego dnia na boisko przyszedł mój kolega co chodził z nią do klasy.I kilka dni później jak się wszyscy spotkaliśmy na boisku to powiedział mi, że taka dziewczyna co była na boisku wtedy mówiła mu w szkole,że jestem bardzo ładny.No to on do mnie podoba Ci się a ja ,że tak.A a potem powiedział ,że mówiła ,że masz u niej duże szanse i kazał mi się brać za nią.Wiadomo jak to ucieszyłem się co nie Tylko ,że ona miała wtedy chłopaka.To mnie odstraszyło trochę, ale w sumie to była mi obojętna bo nic do niej nie czułem. Po roku przyszedłem raz na w-f do jej klasy i wtedy nasze oczy się spotkały pamiętam to jak dziś. Stałem z nauczycielem na balkonie podpisywałem coś i wtedy na nią spojrzałem i widziałem ,że się na mnie patrzy. Spanikowałem trochę i odwróciłem wzrok,po chwili znów popatrzyłem się na nią a ona dalej się patrzyła...wtedy sobie uświadomiłem ,że coś do niej poczułem.nie dawno na przystanku los chciał ,że autobus mi uciekł. Widziałem ja jak szła i stanoła na przystanku. Stanąłem z kumplem i postanowiłem na nią popatrzeć, nie patrzyła się na początku. Tak za 10 sek znów postanowiłem się popatrzyć a ona patrzyła się akurat na mnie prosto w oczy ale to ja 1 spuściłem wzrok. Albo jak poszedłem na boisko nie dawno to siedziała na ławce z tą koleżanką i w tak bezczelny sposób(czyli cały czas) się patrzyła a siedziała do mnie plecami i wiedziała że się nią patrzyłem i nie spuściła wzroku tylko cały czas byłem od niej może z 30m. I teraz mam pytania do Pań.1.Jak myślicie czy dalej się jej mogę podobać? 2.Czy mam u niej szanse jeszcze? 3.Czy była zauroczona/zakochana? 4.Czy skoro tak mówiła,to znaczy że bardziej się jej podobałem od jej chłopaka.?5.Co byście zrobili na jej miejscu? 6.Czy na jej miejscu olalibyście mnie? 7.czy jest nieśmiała?8.czy się mną bawi? 9.czy jak na przystanku się na mnie patrzyła to dalej jej zależy? Mieliśmy wtedy 15 lat ,teraz ma 17 a ja skończone 18. Nie ma chłopaka.. I want to talk to you, but I want you to talk to me first. Just make the first move, then it s their turn. I'm still waiting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×