Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość ashtrax

Chciałbym założyć sobie tam konto, ale obawiam się, że można znaleźć na tych portalach kobiety o samych radykalnych poglądach. Takie które nawet dotknąć czy pocałować się nie dadzą. Wszystkie też uparcie twierdzą, że seks dopiero po ślubie i tylko jeśli ma służyć spłodzeniu dziecka. O seksie dla przyjemności to nawet nie ma mowy. Ja natomiast uważam, że seks to przede wszystkim z miłości, a czy przed czy po ślubie to nie ma takiego znaczenia. Czy warto założyć tam konto czy są tam tylko same ultrakatoliczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onek
Hej, oba portale mają te same założenia, natomiast to prawda, że większkość z tych kobiet nie uznaje sexu przed ślubem, a wręcz jest to dla nich coś strasznego, dobrze jeśli jest to młoda osoba, gorzej jeśli już mają trochę latek, może to się odbijać bardzo niekorzystnie na ich psychice czego doświadczyłem niestety. Pocałunków się nie obawiaj, to jest dozwolone ;) a co z sexem poźniej, oj, może być różnie, wstrzemięźliwość i lęk przed tym przez długi czas może powodować blokady i oziębłość, niestety. Jak wszędzie ważna jest równowaga i zdrowy rozsądek, skrajności w każdym przypadku są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;mm;;;m;m;
pitolenie - te portale sa ok jak kazde inne fakt tam ludzie często szukaja podobnych sobie z jakimis wartościami a nie pospolitych ruhaczy - a to strasznym seksie przed slubem i tylko dla spłodzenia dziecka to jakas totalna brednia - byłam tam swego czasu - jestem katoliczka ale normalna dziewczyna i nie uważam że seks jest zły - jest ok ale nie z każdym kolesiem tylko z kimś ważnym dla mnie - katolicyzm nie propaguje seksu tylko jako narzedzia do płodzenia dzieci zreszta wasza sprawa co sobie na ten temat myślicie - jestem piękna, skończylam 2 cięzkie kierunki, świetenie zarabiam i mam super męża - katolika- urzekł mnie tym że nie jest jak 80% facetów w PL silących się na nowoczesnośc w każdym aspekcie życia - pospolity ruhacz nie ma szans na taką kobietę i taką rodzinę, opartą na solidnych podstawach - zresztą po co ja się produkuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgcghjkjg
była nieletnia a on wziął? to podpada pod prokuraturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaolaa
zapisanisobie jest za darmo a przeznaczeni za 150zł to głowna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 letnia PANNA
Oile są sobie przeznaczeni to jeszcze się nie dotkneli ustami już wiedzą jak bedzie ich głośno słychać w okolicy gdy bedą w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arwies
ja tam znalazłem moją aktulną żonę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksicmus
o a jednak mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareecczekk
ale an którym? na kosztującym 150zł przeznaczeni? czy bezpłatnym zapisanisobie.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monimonia
ja poznałam na ZS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasulowataata
faktycznie, przeznaczeni to portal dla ludzi z wartościami, nie tylko Ci co czekaja do ślubu, ale jest ich wiekszośc. załóż sobie konto na próbę i poobserwój ile dziewczyn jest zdeklarowanych "napoślubie". ja byłam na nim 7 miesiecy i to było moje najlepiej wydane w życiu 100 zł. poznałam naprawde fajnych, porządnych chłopaków, których ze swieczką szukac, a z jednym z nich tworzymy szczęśliwą parę i kocham go nad życie:) dla niego byłam pierwszą osobą do której napisał ;D, długo szukać nie musiał...jesteśmy razem już ponad rok i planujemy wspólne życie. i tak, trzymamy czystosc, jest strasznie ciężko, ale naprawde warto,sa tego owoce. kto wie o co chodzi, ten zrozumie :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasulowataata
obserwuj * ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszczesliwiona na wieki
nie trzeba płacić ANI GROSZA! na zapisanisobie.pl mozna poznac naprawdę kogos kto nadaje sie na męża...:) cuda w internecie naprawde sie zdarzaja! dzieki za ta strone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tam jestem na zapisanych sobie niestety na tym portalu terz sa i protestanci wiec twoja teza upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_aaa
Greg ty chyba nigdy nie byłes na forum ZapisaniSobie :) co niestety potwierdza tez "forma Twojej wypowiedzi"... Ja ze swojej strony polecam stwierdzić naocznie jak tam jest naprawde można tam znależć męża. :) W życiu(na ulicy w pracy w tramwaju etc...) NIE WIDAĆ czy osoba która dajmy nato podoba się nam ma podobny swiatopogląd. Gdy emocje towarzyszące zakochaniu mijają(a tak jest zawsze prędzej czy później!) zostaje się sam na sam z kimś kto czasami ma kompletnie inne zapatrywanie na świat i otaczających bliźnich...:( Serwisy chrześiajanskie jak zapisanisobie bardzo pomagają UNIKNĄĆ tej wstepnej pomyłki, która potem rzutuje na resztę życia... jeszcze raz polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_aaa
aaaa zapomniałabym! w ZS nie ma osób deklarujących brak szacunku dla czystości przedmałżeńskiej i bez możliwości zawarcia sakramentu małżeństwa! w p.pl niestety poszli na ilość i tam mozna trafic na rozwodnika ze slubem kościelnym itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_aaa
aaaa...w ZS są tez protestanci i prawsławni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
Tak z pewnością nie byłem na forum ZS. Aż za bardzo, bo mnie usunęli;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarek
Grek74 ma absolutną rację w opinii na temat ZS, miejsce, które nie ma nic wspólnego z postawą chrześcijanina, panuje tam fałsz i obłuda, jeśli masz inne poglądy to wylatujesz jak śmieć, bo jesteś niewygodny, "gang bab" wyłapuje "niewygodnych" i donosi adminowi - widmo, porządne forum nie ukrywa moderatorów EnkaCafee, rozumiem, że jesteś jedną z tych zakompleksionych i przemądrzałych "bab", które poprzez internet i forum ZS dowartościowują się, tym sposobem tłamsząc destrukcyjny efekt staropanieństwa nie polecam nikomu portalu ZS, fakt, że kilka osób poznanych przez to miejsce zawarło związek małżeński, ale wyjątki bywają wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
A ja nawet się domyślam kim jesteś Ty ;) Ale zgodnie z etyką chrześcijańska która jest dla mnie ważna (szkoda że dla Ciebie nie.Jak widac to nie był portal dla Ciebie, ktoś kto nie jest chrześcijaninem nie powinien się tam logować. Zawsze oczywiście można skłamac i napisać że się jest, ale potem jest taki efekt jak tu, że prawda wychodzi na jaw a kłamca zaczyna "kąsać"i obrzucać mięsem kogo popadnie, winić wszystkich wokół tylko nie siebie. Zs jest portalem dla ludzi wierzących, szanujących drugiego człowieka, Ty jak widać szacunku do ludzi nie przejawiasz, ani nawet kultury,dlatego dobrze że opuściłeś to miejce,to nie było miejsce dla Ciebie. ) nie napiszę Ci tego tutaj,bo nie zamierzam Cię obrażać.Wystarczy że Ty to robisz, wystawiając sobie tym samym opinię, a każdy kto to czyta sam wyciagnąc może wnioski. Szukaj więc szczęścia wśrod podobnych sobie, jeśli nie potrafisz inaczej rozmawiać jak tylko za pomocą inwektyw,obrażając każdego kto myśli inaczej niż Ty,to rozmawiaj z ludzmi którzy tak samo będą Cię traktować i jak Ty ich.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śp. Rysiu z Klanu
koles kiedys zalozyl i mowil ze albo totalnie zryte moherowe berety tam sa, albo prostytutki ktore po zakonczeniu kariery szukaja frajera. z dwojga zlego lepiej ten drugi wariant na randke trafic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
Jak to mówią: "gdy z osobą toxyczną wejdziesz w dialog, to ona najpierw ściagnie Cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem" Wszystkiego dobrego Rysiu vel ... ;) Dobieraj staranniej kolegów (głupio trochę mieć takich idiotów za kolegów nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielmarkusinski
o kurcze lepszej reklamy jak powyższy dialog nie widziałem! :) Portal naprawdę spełania rolę skoro skoro takich osobnikow jak Greg itd usuwa i to skutecznie! dziewczyny dzięki za wpisy! zakladam tam konto! :) Daniel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka :)
Cieszę się Daniel :) Wiedziałam że mądry człowiek pojmie w lot w czym rzecz . Zs jest spoko i na poziomie , na pewno będziesz tam mile widziany. Serdecznie zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairuza
pewnie 99% to błoniasci moherowcy -co chca miec duuzo dzieci i zyc z nimi w biedzie bo tak kaze KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloppia
tam s a i moze błoniaste od 40 wzwyz ktore licza na to ze ktos poleci na ich stara błone-hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visellla
dno i zło-hodowanie kretynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkopia
z rzetelnoscia i nauka to nie ma nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polidaktyllia
ideologia ze hhoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
fairuza czy jak tam się nazwałeś ,to co piszesz pokazuje że baaardzo jesteś do tyłu z wiedzą o KK . Utknąłeś gdzieś w czasoprzestrzeni ;) Więc moja rada byłaby taka :zanim wypowiesz się na jakiś temat, najpierw się czegoś o nim dowiedz . Coś poczytaj może? (oprócz forów ;) To nie jest szkodliwe dla zdrowia,zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×