Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość Delilah_1
Greg74 - tak, nadal E.B. wiedzie prym. Nie wiedziałam, że kogoś poznała, ale wydaje mi się, że mimo wszystko zostanie forum, więc na oczyszczenie atmosfery nie ma co liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jest zawsze zly i nieczysty i wolno praktykowac go tylko dla prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się czytać wszystkiego, napisze swoja historię. Zalozylam konto na hello poznalam cudownego chlopaka po 2 latach pisania spotkalismy sie , wielka milosc, ale to byl zwiazek na odleglosc 500 km, raz ja mialam wszystko zucic i do niego isc ale zawsze cos mnie trzymalo u siebie, glownie sprawy urzedowe, pozniej pracy nie moglam u niego znlaesc. Nastepnie on, mial przyjsc do mnie ale nie chcial zucic swojej dosc dobrze platnej pracy a u mnie rowniez znalesc nie mogl i tak wiecznie cos, wiecznie cos i zwiazek nie przetrwal :( mimo ze juz rok nie jestesmy nadal tesknie, kocham nie moge sie pozbierac:( Fora randkowe maja to do sioebie ze owszem znajdziesz 2 polowke ale moze byc z drugiego konca Polski a nawet innego kraju a z tym zawsze wiaza sie schody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
Delilah_1 krzyżyk na drogę dla jej przyszłego męża. hell on earth!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszekkk
Ja jestem na obu portalach, dlatego, że są tam soczyste dziewice, cnotki. Człowiek wie, że jak będzie ****** to żadnego syfu nie złapie. Zresztą, każdy szanujący się mężczyzna żeni się z dziewicą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molly77
Byłam na zapisani sobie. Z dwa miesiące. Wypowiadałam się na ich forum o objawieniach ze stronki ostrzezenia.net i nie ma tam wolności słowa. Jeśli tam ktoś się nie zgadza od razu łączy człowieka z szatańskim atakami i zablokowali mi konto. Zablokowali mnie również za nie wstawienie zdjęcia i nie podanie identycznego imienia jaki widnieje w przelewie :) Co do podawania prawdziwych danych w internecie powołałam się na obowiązującą ustawę o danych osobowych. Jak widać ich tam nie obowiązuje. Cóż... przebolałam te 25zł i mam spokój z tym dziwnym portalem. Nie miałam przyjemności tam wstawiać publicznie własne zdjęcie jak również podawania publicznie swojego imienia. Dziwny portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ostrzezenia to sa fałszywe zdzieniczka faustyny Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara w fałszywe objawienia M. z Irlandii, z powodu zawartych w nich herezji skutkuje ekskomuniką automatyczną zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego - 1364 §1 § 1. Odstępca od wiary, heretyk lub schizmatyk podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa, przy zachowaniu przepisu kan. 194, § 1, n. 2; duchowny może być ponadto ukarany karami, o których w kan. 1336, § 1, n. 1,2 i 3. Kan. 751 - Herezją nazywa się uporczywe, po przyjęciu chrztu, zaprzeczanie jakiejś prawdzie, w którą należy wierzyć wiarą boską i katolicką, albo uporczywe powątpiewanie o niej; apostazją - całkowite porzucenie wiary chrześcijańskiej, schizmą - odmowa uznania zwierzchnictwa Biskupa Rzymskiego lub utrzymywania wspólnoty z członkami Kościoła, uznającymi to zwierzchnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat bo jest ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony z zs
Cześć, czytając wypowiedzi przedmówców postanowiłem odgrzać temat i napisać trochę o moim doświadczeniu z zapisanisobie. Otóż byłem jego użytkownikiem łącznie przez okres 1,5 roku, z krótką przerwą w międzyczasie. W międzyczasie poznałem kilkanaście dziewczyn, starając się być aktywnym, nie zlewając zaczepek użytkowniczek. Mój profil nie był kontrowersyjny, pisałem z wyczuciem, jaki mam stosunek do delikatnych kwestii współżycia czy aborcji - moderacja przepuściła moje wyznanie braku czystości. Chętnie przeglądałem forum, rozważałem co piszą ludzie, samemu się nie udzielając. W sprawach wiary i życia codziennego - ciekawie, zawsze czegoś się mogłem dowiedzieć. Widywałem ortodoksję, faryzeizm, zgorzknienie, wycieczki osobiste, ale jestem ostatnim, by publicznie rzucać kamieniem. Zresztą myślę, że to tylko niewielki odsetek, reszta siedzi cicho i wyczekuje. Jeśli chodzi o propozycję spotkań w większym gronie - raz uczestniczyłem, możliwe by się tam kogoś "wychodziło", ale generalnie postrzegałem to jako towarzystwo wzajemnej adoracji uprawiające słodkie pierdzenie - taka sztuka dla sztuki przez zasiedzenie. Mimo wszystko szczerze życzę każdemu użytkownikowi o dobrych intencjach odnalezienia tego, co ja znalazłem - zauroczenia, fascynacji, która przerodziła się w uczucie i przywiązanie do drugiej osoby. Na marginesie - moja narzeczona mieszka kilka ulic dalej - ot, zrządzenie Opatrzności, ale i znak czasów, że dopiero przez Internet się poznaliśmy :-) Co do kwestii finansowych, to gdy się rejestrowałem, na pewno było darmowe, natomiast - myślcie co chcecie - sam dobrowolnie wpłaciłem dwukrotnie kilkanaście złotych na konto podane przez administrację, gdyż uważam to za dobrze zainwestowane pieniądze. Administracja z mojego punktu widzenia w porządku, mam nadzieję, że nie z powodu dotacji. Trudno mi mówić co teraz się tam dzieje, gdyż zrezygnowałem z członkostwa. Niemniej liczę, że jakoś trzyma kurs i rozpoznałbym ten klimat, który opuszczałem. Rozumiem też wasze różne odczucia; życzę wiary, miłości, nadziei i wytrwałości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraj
W większości negatywne opinie przeważają i są prawdą. Znajdzie się wiele zarzutów. Dyskryminacja jest tam na ZS normą wielu fajnych ludzi zostało usuniętych. Szkoda gadać. Znajdzie się też wiele skarg na adminiastratorów, kompletnie olewają ludzi, sami wymagając szanowania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na ZS. Faktycznie na forum sa różni ludzie, nie wszyscy potrafiący duskutować .Natomiast inną sprawą jest wklejanie fałszywych objawien odrzuconych przez KK, za takie akcje sie wylatuje i mnie to nie dziwi.Ogólnie na portalu wiele fajnych osób, i kilka niefajnych (jak to wszędzie).Reasumując-polecam (mimo wszystko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zs prymu już nie wiedzie EB (zresztą ona nie jest taka zła, nawet ją lubię ) bardziej przemądrzała jest Aneta Anka,oraz kilka innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZS to naciagacxze teraz konto jest platne zaplacilem im a pozniej po jakims czasie usuneli mnie z tego portalu pojde do adwokta beda bulic za koszty sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sallem
gościu z 2014-05-10 11:31:40 czyżbyś pracował dla ZS ? Nawet tutaj nie można się obejść bez nadzoru z ZS. Uważam że są tam osoby nie fajne tzn . donosiciele - tych zawsze pełno w otoczeniu. Ci fajni boją się pisać. Forum pełne cenzury i to w złym znaczniu , nie można wypowiedzieć prawdy. Administracja jest tym cenzorem na wzór tego z niedawnej historii. W dzisiejszych czasach gdzie tak pięknie na ZS piszą ( to tylko słowa) o przesłaniu jakie powinna spełniać storna, pokazują że nie jest im obca dyskryminacja oraz ocenianie powierzchowne ludzi. Co do właściciela strony to robi niezły biznes, o samej jego działalności w internecie nie wiele wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@Na zs prymu już nie wiedzie EB (zresztą ona nie jest taka zła, nawet ją lubię ) bardziej przemądrzała jest Aneta Anka,oraz kilka innych osób. a Monia ze Stargardu Szczecińskiego też szaleje? Ta też niezła zołza, aczkolwiek urodziwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla2000
A ja rcałuhybm te wszystkie moherki, jak jehowy klamkę hehehe. Te słodkie, niczym nie tknięte cpeizkci ;-). A tak serio to stare panny już na zawsze zostaną starymi pannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a debile jak ty zostaną debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy macie problemy ;) to przecież poważna utrata pozytywnej energii ;) Cześć jestem Nowa. O mały włos zarejestrowałabym się na którymś z portali ale widząc to „pole walki” (a jestem pacyfistką) trochę się obawiam….. Poruszacie kwestię seksu czy przed ślubem czy po oraz czy randkę spędzić w kościele czy poza nim a to przecież kwestia indywidualna do omówienia w cztery oczy. Każdy człowiek jest indywidualną jednostką i przede wszystkim powinien postępować tak aby nie ranić innych (główna zasada chrześcijanina) i można się z kimś albo zgadzać albo nie ale nie trzeba od razu kogoś obrzucać błotem…a poza tym uważam że katolik to taka osoba która poza zadeklarowanym katolicyzmem posiada również jakieś inne zainteresowania bo inaczej umarlibyśmy w związku z nudów a także popadlibyśmy w lekki fanatyzm. Istnieje dziwny stereotyp że osoba poszukująca to osoba niezaradna a nikomu nie przyszło do głowy że dla niektórych dzień powinien trwać dłużej niż 24 godziny bo nie na wszystko starcza czasu (no chyba że w przerwie na lunch z kanapką w zębach – ale przy jedzeniu się nie rozmawia bo to źle wpływa na trawienie) OK. Ja właściwie chciałabym zacząć z zupełnie innej beczki i po to zapisałam się na to forum. Interesują mnie szczegóły techniczne serwisu. Mam lekką alergię na cenzurę i zastanawiam się w jaki sposób można byłoby umówić się na spotkanie z wybraną już przez siebie osobą (niekoniecznie z „błogosławieństwem” moderatora) aby sobie po prostu po ludzku pogadać w cztery oczy bo skoro zabronione jest: 1) podawanie maila 2) podawanie nr telefonu 3)podawanie namiarów na dowolny komunikator internetowy jak gadu gadu czy skype 4) podawanie namiarów na dowolny portal społecznościowy typu „nasza-klasa” czy „facebook” to JAKIM CUDEM mielibyśmy możliwość KIEDYKOLWIEK się z kimś umówić na niezobowiązujące spotkanie przy kawie w jakiejś sympatyczniej kafejce? Czy o tym też ma decydować administrator jako dobry wujek? Przecież każdy z nas jest pełnoletni i nie musi być prowadzony za rączkę. CZY KTOŚ MOŻE MNIE OŚWIECIĆ? Czy może datę i termin spotkania mam podać w skrzynce na stronie a administrator weźmie sobie ukrytą kamerę i będzie miał niezły ubaw a ja tak bardzo cienię sobie prywatność…;) (może trochę przesadziłam z żartami, sorry) ale dla mnie byłoby istotne odcięcie „pępowiny” od wszechobecnego administratora niczym Wielkiego Brata ;) Kolejna sprawa: czy strona organizuje jakieś zjazdy, nie nazwę ich integracyjnymi bo ta nazwa wywołuje u mnie nieciekawe skojarzenia (po pewnym polskim filmie pseudo-komediowym, cóż…uff) , spotkania w szerszym gronie, jakieś wycieczki rowerowe itp. ale NA ŻYWO !! gdyż w sieci wiele osób lubi się wzajemnie obrażać,…na żywo z pewnością są mniej odważni- ;) Będę wdzięczna za każdą informację i wskazówki techniczne. Buziaki !!! i na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalon Von Barbaron
OrdinaryGirl ja Ciebie oświecie, jesteś po prostu tępa dzida. E-mail, telefon itp nie możesz podawać w PROFILU! Kontakty do siebie możesz podawać w prywatnych wiadomościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestrzegam przed rejestrowaniem sie na portalu zapisani sobie, szukasz wolnej niezamęznej kobiety a znajdujesz podwójna rozwódke z dwójka dzieci , przedstawiajacą sie jako rozwódke z koscielnym unieważnieniem slubu koscielnego, kobiete pruderyjna nie powiem ze nie mocher ale nie pozwalająca nawet mówic o jakims zblizeniu gdyz ona nie jest przymierżalnią, to dlaczego dwa razy przymierzyła cos co dało jej podwójne potomstwo? to jawna dewocja, jak ktos szuka dewotki nie zony to droga otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to portal naciagaczy na opłaty za bycie na portalu, cenzuruja kazdy wyslany tekst a niepochlebne słowo o ideologi katolickiej czy postawie moherów a juz tam wiecej nie zagoscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom wpisów w tym watku TAK BARDZO odbiega od poziomu ludzi jacy są na tych portalach, że śmiem twierdzić że albo żadna z powyższych osób w katolickim portalu nie była a jest np miłośnikiem ruchu PALIKOTA ;) albo należy do konkurencyjengo portalu i che poprzez CARNY PIJAR "uszkodzić" opinię o konkurencyjnym portalu.... W oby przypadkach to smutne :(... chrześcijaństwo to religia MIŁOŚCI... i nie można wymagać by chrześcijanie złamali swoje odwieczne zasady i pochwalali brak szacunku dla czystości przedmałżeńskiej, albo by dopuszczali związki małżeńskie bez sakramentu małżeństwa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxxxxxxxxxxxxxx
nie polecam ,tego portalu .Same zakompleksione dziewczyny ,wystepujące pod szyldem Katolickim ,które tak naprawdę nie wiedza czego chcą od życia .Denerwujące wpisy Pani Eulali Barbary ,którą serdecznie z tego miejsca pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@ gość 2014.09.14 ja byłem i wiem co piszę. zbanowali mnie za to, że broniłem pewnej kobiety przed zawistnymi zołzami i za krytykę kreacji Eulalii Barbary. donoszenie na innych było na porządku dziennym i bynajmniej nie za obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znów czarny pijar...;) kóry tylko zachęca do zajrzenia do ZS :)) bo jak widać skutecznie wyrzucają stamtąd osoby o "poziomie" kóry reprezentowany jest też i na tym forum przez osoby powyżej ;) Ale żeby to zrozumiec trzeba rozumieć też moto ZS (słowa kardynała Stefana Wyszyńskiego) : „Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@gość dziś jaki czarny pijar człowieku? to są fakty. Widzę, że co niektórzy mają sporą chętkę na EB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam napisać o tym co mnie spotkało, jako przestrogę dla osób, które chcą szukać znajomości na portalach internetowych ( nie ma znaczenia czy katolickich czy nie) - przecież nikt nie prowadzi prawdziwej selekcji, a "papier" wszystko przyjmie. Nie narzucam swojej opinii, proszę wziąć tylko moje doświadczenie pod uwagę. Chciałam poznać wartościowego i odpowiedzialnego mężczyznę. Zapisałam się na portalu katolickim. Bardzo szybko odezwał się do mnie mężczyzna w wieku 33 lat. Od początku uważał, ze "nie powinniśmy nikomu mówić, ze się spotykamy". Nie rozumiałam. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Po pół roku wyszło na jaw, że na ogromne problemy seksualne/z tożsamością seksualną. Mężczyzna całkowicie zamknięty seksulanie, twierdzący, ze "seks jest obrzydliwy". Jest to wstydliwy temat dla mężczyzny, więc całą winą za to, ze nam nie wyszło obarczył mnie. Bardzo to przeżyłam. Nie jestem seksuologiem ani psychiatrą, a ewidentnie taka pomoc byłaby mu potrzebna. Po związku z nim to ja potrzebowałam pomocy, by dojść do siebie. Kolejna rzecz - nie był katolikiem, wręcz walczył z Kościołem, podważając wszystkie dogmaty wiary np. sens spowiedzi czy Komunii Św., był tu tylko dlatego, że uważał, ze kobiety stad nie będą chciały seksu (katoliczki). Wydaje mi się, po tym wszystkim, że należy szukać miłości wśród znajomych, przyjaciół, znajomych rodziny ( ludzi potwierdzonych). W ostateczności zawsze można mieć dziecko samej i spełnić się w roli matki (przy założeniu pewnej zaradności) w łączeniu ról matki-pracownika itd. Rozumiem kobiety które osiągnęły już wszystko (wykształcenie, pracę, pieniądze) i brakuje im dziecka/mężczyzny. Na prawdę, rozumiem. Ale nie kosztem swojego zdrowia i życia. Piszę to dlatego, że gdybym ja przeczytała coś takiego rok temu, to zaoszczędziłabym sobie wiele czasu i przede wszystkim zdrowia. Sam zamysł portalu katolickiego był bardzo dobry, ale nie ma co liczyć na uczciwość intencji osób, które się tam logują. Pozdrawiam i jeszcze raz - nie szukajcie miłości na internecie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×