Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość gość
Ja nie rozumiem, to wy jesteście tam po to by kogoś znaleźć, czy po to by dyskutować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś byłem byłem na ZS i w ciągu roku pisałem z kilkoma dziewczynami, ale tylko dwie z nich miałem okazję poznać w realu, obie mieszkały jednak poza moim miastem (jedna jakieś 150 km, druga znacznie bliżej, ok 30 km), dlatego kontakt po jakimś czasie się urwał, z każdą z nich spotkałem się w sumie po kilka razy, obie dziewczyny były ładne i sympatyczne, ale w realu trochę zabrakło chemii, niedawno powróciłem na portal, zapłaciłem te 25 zł., ale podłamała mnie jedna rzecz: tam cały czas są te same twarze! naprawdę mało nowych przybywa, przynajmniej z mojego województwa, poza tym ludzi atrakcyjnych fizycznie jest tam jak na lekarstwo, to oczywiście niczyja wina, no ale... mam też tak, że pisze do mnie (albo odwiedza mój profil) sporo dziewczyn, ale większość z nich niekoniecznie mi się podoba, staram się jednak odpowiadać na każdą wiadomość, bo z drugiej strony wiem, jakie to niemiłe, jak ktoś nas olewa, a są osoby, które mają taką przypadłość, co uważam za przejaw braku kultury, generalnie ZS pewnie jest ok, ale są też minusy - mało nowych twarzy i bardzo anachroniczny interfejs, jeszcze jedna uwaga do dziewczyn: jak nie zamieszczacie w profilu zdjęcia, to szanse, że ktoś do was napisze są bliskie zeru, faceci w pierwszym odruchu zawsze kierują się wyglądem i w wyszukiwarce zaznaczają: szukaj tylko osób ze zdjęciem, potem dopiero czytają, o czym piszecie w profilu, ale to w celu znalezienia tematu do zagajenia rozmowy, najpierw namierzają wizualnie, taki już jest ten brutalny świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@ gosc a wg mnie z atrakcyjnością kobiet na ZS nie ma problemu. bardziej denerwująca jest ta złośliwość i zołzowatość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargaamel
A to jeszcze funkcjonuje czy dogorywa? A może jest maszynką do robienia kasy hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłem tam konto w ZS jakiś czas temu.. dodam że jestem facetem... widzę ponad 18m tysięcy profili żeńskich i przybywa tam ok 10-20 profili dziennie... to tak tytułem "wyjaśnienia" czarnym pijarowcom... Dalej co do atrakcyjności ;)... chyba w żadnym innym serwisie...tzn sympatia, randki o2 itp nie widziałem aż tak dużo naprawdę ŁADNYCH dziewczyn. To że są mądre wynika z samego faktu że są chrześcijankami(a takiej żony szukam). Wiem dla niewierzących to nie jest zaleta - dla mnie to KLUCZOWA sprawa. Poznałem już kilka osób... szok... przez lata nie poznałem tyle niezwykłych osób ile w Zapisanych przez miesiąc... umówiony już w moim mieście an andrzejki, wyjście do kina i nawet na sylwestra :) (jest tam forum spotkań). Na forum przejrzałem masę wątków i... nie zauważyłem żadnych opisywanych tu "wzajemnych ataków"...;) Tam jest wręcz SIELSKA atmosfera... widać że ludzie tam lubią się wzajemnie... Dodam że żadne z forów jakie miałem okazję widzieć TAKIEJ atmosfery NIE MIAŁO! I na koniec dlaczego piszę o tym... dla mnie cały ten wątek "porównawczy" to jawna działanie na niekorzyść tego NIEZWYKŁEGO SERWISU - pisze tu o ZapisaniSobie. Wiem że działał on przez 5 czy 6 lat CAŁKOWICIE za darmo !... to naprawdę dowód że DOBRO ISTNIEJE. Sam jestem informatykiem i wiem jak trudno utrzymać spokój na dowolnym forum nie mówiąc o tak POPULARNYM SERWISIE gdzie jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy użytkowników!... Co jeszcze dodam? - dyskusja na TYM forum JAWNIE POKAZUJE ŻE ZŁO TEŻ ISTNIEJE... :( wystarczy założyć konto na ZS i porównać jak tam jest z "rzeczywistością" opisywana tutaj na O2 gdzie każdy może założyć anonimowe konto i pisać nieprawdę bez żadnych konsekwencji... chyba że ktoś tak jak ja w odruchu serca że dzieje się niesprawiedliwość napisze jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed tym portalem. Zrezygnowałam z niego, ponieważ spotkałam się z 3 mężczyznami i z każdym z nich "było coś nie tak" - delikatnie mówiąc. Ostrzegam, szczególnie dziewczyny, żeby uważały.. Jeden z chłopaków z którym się spotkałam dziwnie się zachowywał, postanowiłam, że więcej się z nim nie spotkam. Nękał mnie potem kilka miesięcy sms-i i telefonami. Nie odbierałam i nie odpisywałam. Zaczął pisać w stosunku do mnie wówczas wulgaryzmy. Miałam już iść na policję. Wstydziłam się jednak przyznać, że znam go z internetu. Nawet sama przed sobą wstydziłam się przyznać, że miałam tak niskie poczucie własnej wartości, że spotykałam się z nieznajomymi facetami z internetu ( zupełnie w ciemno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@ gosc deklarowali się jako katolicy czy ściemniali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapaisanisobie jest naprawdę fajny (mam tam już konto) ale przestrzegam przed przeznaczeni! poszukałam w sieci i oto co znalazłam!: Gość Niedzielny: Ludzie Kosciola dystansuja sie od przeznaczeni Fronda: Przeznaczeni.plpl bez poparcia kosciola! Portal kojarzyl zwiazki niesakramentalne Nie zdziwi mnie że te prymitywne komentarze mogą pisać osoby związane z tym serwisiem :(... dla nich te teksty w katolickich mediach to ŚMIERĆ i koniec z zarabianiem pieniedzy (w przeznaczeni anonament to 99zł! a w zapisanisobie tylko 25 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargaamel
miejsce bardzo specyficzne i według mnie sztucznie nakręcane, bo gdyby był duży przyrost osób to serwis byłby popularny na miarę nk.pl czy innych tego typu ponadto płacić za kontakty towarzyskie w XXI wieku, z leksza niepoważnie , ale też nie chrześcijańskie, kilka miejsc na reklamę nie przyniosło by ujmy serwisowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość tych świętobliwych tam kobiet to zwykłe lafiryndy które miały kilku chłopa i się bzykały z kim popadnie , egoistki które życie strawiły na imprezach robieniu kariery , zadufane w sobie i w swoich potrzebach , szukają dobrodusznego frajera a nic konkretnego nie maja mu do zaoferowania tylko same chcą pragną by ktoś je zaspakajał ich potrzeby emocjonalne ,fizyczne, psychiczne finansowe także nie chce być czyjaś maszynką do zaspakajania potrzeb kobiety nie są mi potrzebne do niczego !!! ani na stałe ani na sex spadówa dlatego nie warto wydawać 25 złotych na portalach randkowych czy w życiu prywatnym szkoda czasu na kobiety. rączusią rączusią drogie panie;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@ gosc a tak konkretnie, które panny znane z forum ZS masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123123
Miałam obawy czy założyć tam konto, bo z tego co widziałam u koleżanki tam są sami zagorzali katolicy - a też werzę ale potrafię się cieszyć życiem i mam swoje zdanie, które nie do końca się pokrywa z nauką kościoła, no ale po jej namowach, że nie ma tak samych Kościołowców założłm konto na ZS kilka dni temu i na początku profil uzupełniłam tylko wymaganymi informacjami. Po kilku dniach uzupeniłam resztę - m.in. "co sądzę o czystości przedmałżeńskiej". Wpisałam, że osobiście jestem przeciwna ale podziwiam tych krórzy wytrwali" po czym Admin zablokował mi konto mówiąć, że wpis jest niezgodny z regulaminem -chodziło o zapis, że w peni zgadzam się z nauką kościoła- no więc musiałam zapisać tak jak i się podoba bo inaczej i tak nie mogłabym korzystać z serwisu - potem i tak konto skasowałam. O dziwo jak napisałam, że popieram antykoncepcję, to co do tego nie mieli przeciwskazań. Normalnie cenzura!!! Podobnie ze zdjęciami, nawet nie można wstawić w okularach przecisłonecznych lub czarnobiałych-wszystko sprawdza Admin i nie upubliczni jak nie zaakceptuje - ogólnie nie polecam , nawet nie możesz swojego zdania wypowiedzieć, regulamin jest mało precyzyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę, że może osoby, którym nie pasuje regulamin na zs (na który z resztą zgadzają się przy zakładaniu konta), zamiast obrzucać ten portal, niech sobie lepiej założą konto na jakimś tam edarlingu, czy czymś, gdzie panuje taka samowolka, jakiej pragną i spokój. Wszyscy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* "obrzucać błotem" miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie! Ale to pokazuje dokładnie możliwość oszukiwania i kłamania. Niech Admin robi to, co do niego należy! Ja zapisując się tu sądziłam, ze są tu katolicy i ogólnie ludzie którym można ufać. A ostatecznie spotkałam geja spod Krakowa, dla którego przez pół roku byłam przykrywką dla sąsiadów i znajomych. Oczywiście niewierzący! Ale na profilu było napisane, że chce mieć dzieci :) i rodzinę. I w ogóle... że wierzy, choć z wieloma rzeczami w Kościele się nie zgadza...To ściema! Jak się nie zgadza z nauką Kościoła, to pomylił portale! A chyba żadna z nas nie chce być przykrywką dla geja... Drogie koleżanki z ZS, jako pedagog i katoliczka, proszę Was uważajcie na osoby, które chcą Was oszukać z tego powodu, że jesteście bardziej powściągliwe z seksem od innych kobiet, z innych portali.. czy bardziej wyrozumiałe i cierpliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośfffffć
proszę wszystkich poszkodowanych przez portal zapisani sobie o kontakt na wert77@interia .eu myślę ze trzeba zrobić z tym jakiś porządek może pozew zbiorowy nie chodzi o te 25 zł ale o zasady nie może być żeby tak traktował ludzi jakiś portalik jest w tym kraju jakieś prawo płace to wymagam a nie ze mi się blokuje dostęp do forum a ten swój regulamin to mogą sobie wsadzić gdzieś są ważniejsze akta prawne , jak widać gej może być na portalu i naciągać a ja uczciwy chłop nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę wszystkich poszkodowanych przez portal zapisani sobie o kontakt na wert77@interia .eu myślę ze trzeba zrobić z tym jakiś porządek może pozew zbiorowy nie chodzi o te 25 zł ale o zasady nie może być żeby tak traktował ludzi jakiś portalik jest w tym kraju jakieś prawo płace to wymagam a nie ze mi się blokuje dostęp do forum a ten swój regulamin to mogą sobie wsadzić gdzieś są ważniejsze akta prawne , jak widać gej może być na portalu i naciągać a ja uczciwy chłop nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@ gość zbanowali cię za politykę czy krytykę królowej Eulalii? znam ten ból. 2 razy byłem zbanowany, ale jak portal był jeszcze bezpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
Kojarzy ktoś tępą kutwę Dorotę Marię z Grodu Neptuna, tzw. prawniczkę która wyemigrowała do Texasu? Właśnie to jest taki rodzaj durnej baby, która ubzdurała sobie, że musi kontrolować mężczyzn. One uważają, że mogą się droczyć i rozdrażniać przeciwną płeć i to jest dla nich zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
@ adward pamiętam tą babę. kiedyś ją zjechałem za kwestie religijne. no faktycznie zarozumiałe i apodyktyczne babsko z niej było. sporo kobiet z forum ZS nie darzyło ją sympatią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbasia
Byłam miesiąc zalogowana na zapisanych sobie i nie polecam dlatego,ze mężczyzni tam zalogowani nie są bardziej kulturalni i wcale bardziej nie szanują kobiet niż reszta mężczyzn "nie zapisanych "Dotychczas byłam przekonana ,ze mężczyzna w pewnym wieku ,deklarujący się jako katolik ,powinien wiedzieć w jaki sposób nalezy rozmawiać i pisać i zachowywać się w towarzystwie kobiety.Kazde złe doświadczenie czegoś uczy mnie nauczyło jednego ,ze portale to nie dla mnie ,ale cóż uczymy się na błędach .Ja oczywiście nie odradzam ,być moze ja miałam pecha i trafiłam na nieodpowiednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
Do gośćbasia A za co niby was szanować? Bo jesteście kobietami? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie bo się należy. Może jeszcze parytety? Najbardziej na "niedojrzałość" mężczyzn narzekają podstarzałe panny z zaawansowaną menopauzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie do menopauzy to mam jeszcze sporo czasu . Jestem kobietą i z tego powodu zasługuje na szacunek ze strony mężczyzny. Odnoszę jednak wrażenie ,ze Pan jest tuz przed andropauzą ,to najgorsze zapewne już Pan ma za sobą .Pozdrawiam Pana i życzę większego optymizmu na pewno prędzej czy pózniej znajdzie Pan drugą połowę ,widać ze zle Pan znosi samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
To nie te czasy żeby szanować was za samą płeć. Wsadź sobie swoje dąsy i fochy w dupę i nie prowokuj mężczyzn. Nie jesteście takie wspaniałe i wyjątkowe. Podziękuj durnym pizdą, które siedzą na takich forach i wkurwią innych swoimi pouczeniami. I daruj sobie tą udawaną uprzejmość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie ! po co ta złość to może Panu zaszkodzić ,szkoda byłoby ,żeby skończyło się to zawałem mięśnia sercowego .W Pana wieku dla rozładowania stresu proszę wybrać się z kolegami na szachy do klubu seniora ,to na pewno Pana uspokoi . Albo proszę pomarzyć o pięknej kobiecie ,bo z tego co Pan pisze wnioskuje ,ze zostały Panu jedynie marzenia .Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kto pisze przychylne opinie o tych portalach to spamer i najemnik tych portali,zarabiają kasę na naiwnych katolach obiecując im świętego za męża lub żonę a rzeczywistość jest taka że na tych portalach siedzą same zdesperowane katolickie (lub udające katotli) nawiedzone stare panny/kawalery, pasztety,nie pełnosprawni fizycznie i umysłowo, różne religijne świry i maska nieudaczników .Mało jest nowych profili ,cały czas wiszą te same konta od lat,prawda jets taka ze nie istnieje poważny portal randkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
I widzisz kretynko, że nic o mnie nie wiesz. Te gówno warte rady wsadź sobie gówniaro w grubą dupę. "Albo proszę pomarzyć o pięknej kobiecie " Czyli ty odpadasz pasztecie. Lepiej żyć samotnie niż mieć zmarnowane życie z takimi kutwami twojego typu. Same sobie durne cipy jesteście winne, że nie macie nikogo. Może wstąp razem z koleżankami do klasztoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adward
Do gość dziś Ty przecież sama nie masz nikogo, chyba że trafi się jakiś naiwny. I oczywiście te durne babskie przekonanie, że jak ciebie słusznie potraktowałem (jak na to zasłużyłaś) to automatycznie mam taki sam stosunek do kobiet. Prawda jest taka, że coraz mniej prawdziwych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katolickie śmiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×