Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Roznoszę wieści Jutro wyjeżdżam Chcę być jego częścią-Nowy York Nowy York Te włóczęgowskie buty Czekają by wyruszyć I zacząć na nowo Nowy York,Nowy York Chcę się budzić w mieście,które nigdy nie sypia By odkryć,że jestem królem wzgórza,szczytem kopca Rytm tego małego miasta Ulatnia się Zacznę na nowo W poczciwym Nowym Yorku Jeśli mogę tutaj Uda mi się wszędzie To zależy od Ciebie,Nowy Yorku,Nowy Yorku Chcę się budzić w mieście,które nigdy nie sypia By odkryć,że jestem królem wzgórza,szczytem kopca Rytm tego małego miasta Ulatnia się Zacznę na nowo W poczciwym Nowym Yorku Jeśli mogę tutaj Uda mi się wszędzie To zależy od Ciebie,Nowy Yorku,Nowy Yorku Proszę Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam moja mama przyszła jest przewrażliwiona na dzwięk ,póżniej tu zajrzę , miło z Wami mi było , narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper.Dobrodziejstwo znać przynajmniej jeden język:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak ćwiczysz pamieć nadal evo.Faktycznie juz obydwoje aktorzy nie żyją.Co TY z tym sprawdzaniem?:O:( A dlaczegóz miałbym to czynić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewczyne co była na cafe i własnie co poprosiłem przetłumaczyła różne utwory na...............mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienks😘 evo z tłumaczenie.lecz sądze lepiej znać jezyk i słuchać przecież są zwroty nieprzetłumaczalne jak w każdym jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo (nie sprawdzam Cię ) tylko z ciekawości pytam,jak długo trwała nauka i kiedy doszłas do takiej sprawności jezykowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam coś, czego nie usłuszałam jeszcze nigdy w radiu chyba... nawet jeśli nie mamy odniesienia do tekstu we własnym życiu, nie można tego słuchać bezemocjonalnie... wsłuchajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam,ze Ci artyści którzy tracą głos nie powinni już wystepować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie zgodzę trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny ustąpić miejsca młodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, Evo hejnał trąbią !!! Jeszcze nigdy tyle ciurkiem nie siedzialam przy komputerze!!!! ...w co ja wdepnełam...:):):) Idę w kuchni porządzić ! pozdrawiam cieplutko !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo nie pytałem w ,którym roku się nauczyłas ang. tylko jak długo trwała edukacja. werbenko już zarazka połknęłas :P:D Teraz im dalej w las tym więcej drzew zobaczysz;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×