Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

No tak...tylko wiesz ja mam duże obiekcie do tego, co ludzie tu piszą, w takim sensie, że to jednak jest sztuczny świat, jakoś wolę realny świat obserwować...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiekcje chyba :-D na obserwacje na pewno macie duzo czasu :-) no juz sie nie wyzlosliwiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
Jasne, ale spójrz tylko co tu się dzieje!!! Nawet jeśli temat wydaje się ciekawy zawsze wparuje ktoś kto sprowadzi dyskusję do takiego poziomu, że ręce opadają. Mam tu na myśli chociażby język jakim się posługują bądz co bądz - dojrzali ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka----> W świecie internetu ludzie piszą rzeczy, których w realu nigdy by nie powiedzieli, dobre to i niedobre...Z dużą większą siłą pojawia się ta złośliwość, frustracja, którą ludzie na co dzień w sobie głównie tłumią żeby jakoś żyć wśród ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka, no niestety...szczerze ja nie wiem skąd, to w takiej ilości się bierze...bo to też zapewne piszą osoby, które na co dzień wszystkich pozdrawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy same jesteście świetnym tematem dla socjologa. Z moich obserwacji wynika, ze owszem forum to pełne jest frustratów, sporo tu także prowokatorów, desperatów, chamów, ale są też ludzie samotni, lub zwyczajnie- osoby chcące pogadać o swoich problemach a anonimowosć internetowa im w tym pomaga, innych ta anonimowość zachęca do plucia i obrażania bo czują się bezkarnie, ale to inny już problem. A tak z ciekawości pytam jakie macie wykształcenie? Zastanawiam się bowiem czy kobiety z wyższym są w stanie zrezygnować z życia zawodowego i siedzieć w domu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ale to się przenosi potem na relacje w rzeczywistym świecie!!! Taki gówniarz, który może wygarnąć wszystko bezkarnie każdemu, 2.3. razy starszemu od siebie będzie miał po jakimś czasie szacunek dla drugiego człowieka spotkanego na ulicy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
evoludka odsyłamy do początku topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo---> Zgadzam się, piszą też ludzie potrzebujący pomocy....Wiesz nie chce mi się tu Tobie tłumaczyć, jakie mam wykształcenie i jaka jestem beznadziejna, że siedzę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka----> Dokładnie! Dzieci przesiadujące całymi dniami w internecie, to jest faktycznie problem, nie ukształtowana psychika, charakter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
poza tym - jacyś maniacy seksualni, którzy KAŻDY, ale to naprawdę każdy temat sprowadzą do jednego interesującego ich tematu i to w b.prostacki sposób!!! to jest chore!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werbanka oki macie działalność Ech.. ja tu nie po to wstąpiłam żeby kogokolwiek krytykować czy oceniać, sama siedze w domu z 6 miesięcznym dzieckiem, tyle, że mnie już szlag trafia, pytając o wykształcenie, chciałam dowiedzieć się czy osoby mogące robić kariery zawodowe są w stanie z nich rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
evo- ja w dalszy ciągu udzielam się w sprawach firmowych, nie tak jak mąż bo to pochłania masę czasu, ale ale zawsze. nie zamknęłam się w domu na 4 spusty i nie SIEDZĘ i pachnę jak ujmują to niektórzy. Robię to co JA chcę zrobić, co MNIE interesuje i co jest DLA MNIE ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
a przede wszystkim cieszę się rodziną i chcę mieć dla nich czas i pogodę ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo---> Ja nie robiłam zawrotnej "karier" i jakoś nigdy się w takiej roli nie widziałam...kwestia priorytetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werbanka a mam takie pytanie, nie czujesz się samotna w ciągu dnia? Masz szczęśliwą rodzinę to oczywiste, ale mi chodzi o kontakty międzyludzkie, znajomych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przez 2 lata pracowała w zawodzie, gdzie że tak powiem być albo nie byc wielu osób w jakimś stopniu zależało też ode mnie, konferencyjki, darmowe rozrywki, wyjazdy...i rzuciłam to w diabły, bo to sztuczny świat, nie dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo---> Ty pewnie tylko przejściowo w domu jesteś, więc spokojnie...Ja nadal jestem na etapie decydowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
evo - przepraszam ale nie che sie powtarzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
dzięki - to przychodzi z czasem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. dokładnie, każdy ma swoje priorytety, dlatego nie mi tu cokolwiek oceniać, najważniejsze, że każda z nas spełnia się w roli jaką sobie wyznaczyła, a o to przecież również w zyciu chodzi - żeby być szczęśliwym, a rodzina jest najważniejsza to napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo----> Dokładnie! Wiesz do pewnych rzeczy dochodzi się po latach, do pewnych dość szybko, w sensie że zaczyna się rozumieć szerszy horyzont myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. w domu jestem przejściowo, ale też na etapie decydowania :) a to baaaardzo trudne. Ech pozwól, ze zapytam ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
evo - Zeby już zaspokoić twoją ciekawość ja mam wtkształcenie podagogiczne, co ani mi nie pomogło ani nie przeszkodziło w tym aby założyć własną działalność. No, może w życiu owszem, pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
ech - wszystko przed tobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, bo czytam w twioch wypowiedziach "fajną" dojrzałość życiową. ja mam 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×