Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

Hejka dziewczyny:) Ja już po jednej pracy a przed drugą więc czasowo idzie mi średnie;/ tzn wcięłam kiełbasę z kanapkami , wiecie.. taką mega wiejską tłuściutką ale i tak nie żałuje nic a nic bo tak mi się chciało , że masakra :)Teraz chętnie wezmę się za jakaś kawkę potem kilka godzinek z uczniami i na wieczór dwie godziny aerobów choć zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zrobić coś tam na siłowni a potem jedną godzinę aerobów????Kurcze mam dylemat jak zrobić tn trening , żeby miało to ręce i nogi:) Swoją drogą czy u Was też tak leje????Bo u mnie pada od godziny i po spacerze z psem wróciłam przemoczona zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Szecinie narazie nie pada ale w całej Polsce zapowiadają snieg z deszczem a od jutra mróz.eh. Ja już po drugim posiłku pstrąg w galarecie:-)i kawałek sledzia z cebulką oczywiscie bez chleba i o dziwo jakoś mnie do niego nie ciągnie:-) bede szczupła i o to chodzi,że ja do piwa nigdy nie jem i po piciu też nie dlatego nie boję się że to mi zaszkodzi:-)nie ma co tak wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D jak wam idzie laski? Była u mnie kolezanka na kawie i stwierdzila ze strasznie mi z cycków zeszło :D to mnie akurat nie martwi, bo biust mam, a w zasadzie miałam duuży i troche mi przeszkadzał :D w niedziele rano sie zważe, ciekawe jak tam moja waga :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
bedeszczupla1 co robisz dokladnie ze juz udalo Ci sie schudnac? moze podzielisz sie radami? i od kiedy Wy sie wsyztskie odchudzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od 2 lutego sie odchudzam :) Staram sie jeść równe 1000 kcal przez cały dzień co 2-3 godziny + ćwicze troche, nie lubie ale sie staram:D pije dużo wody, nie jem słodyczy, chipsów, nic smażonego, biały chleb zastąpiłam ciemnym bo niestety nie jestem w stanie zrezygnowac z niego całkowicie :D, nie jem ziemniaków, ale akurat za nimi nie przepadam, raz po raz pozwalam sobie na coś słodkiego :P np w niedziele na kawałek placka, albo budyń jadłam 2 dni temu chyba, jestem zbyt uzależniona od słodkiego aby zrezygnowac z tego :), ale nie słodze kawy, herbaty. No i chyba tyle :) Ogolnie nie widac po mnie, ze waże tyle ile waże, jestem wysoka (178) i dosyć proporcjonalnie zbudowana, znajomi i rodzina dają mi max 70 kg i to dlatego ze jestem takiego wzrostu. Chce schudnąc bo kiedy ważyłam 10 kg mniej wyglądałam naprawde nieźle :) miałam bardzo ładna figure która teraz musze odzyskac :D tym bardziej, ze nim sie obejrzymy juz bedziemy wymieniac ubrania na cieńsze. Sama jestem odpowiedzialna za to, jaka mam figure, wiec tym razem musze dac rade :D. Ale sie rozpisalam, chyba pierwszy i ostatni raz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche kropilo od rana, pozniej bylo ciepelko,a teraz jest zimno. Ja dzisiaj mam dzien dyspensy, własnie robie pyszna pizze ;p ale w sumie rano o 12 zjadłam bulke i jechalam na zakupy, wrocilam przed chwila wiec to bedzie moj drugi posilek.. Nie jest zle. W kazdym badz razie pozniej troche rowerka i juz ;) Mam nadzieje ze latwiej bedzie sie odchudzac jak pojde do szkoly, bo tak jak siedze w domu to caly czas o czym s mysle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam w bardzo szybkim tempie 15 kg i każdy komentował, jak przytyłam :D teraz niech komentuja, jak schudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perdołka ;)
Dobry Wieczór ;) U mnie sterasznie pada i wieje i jest benadzieja z łóżka sie wychodzic nie chce ;) Za dzis jestem na płatkach kukurydzianych, kotlecie i ogórk, oraz mandraynkach :) Ja sie odchudzam od 7 luego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :). nareszcie jestem z wami :). Przepraszam, ze mnie nie było, ale straciłam łączność ze światem :(. Nie miałam internetu 2 dni i to było naprawdę straszne!!! Co do mojej wagi to zarejestrowałam spadek lekki :), zawsze cos do dołu. Zaraz muszę was poczytać i nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie koncze ferie.. Niestety ;p U mnie spadku za duzego nie ma, ale mi zawsze tak wolno idzie, za tydzien jade do spzitala licze na spadek jakis 2-3 kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poczytałam was co pisałyście :). Miło się zrobiło na topiku i oby tak dalej. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, ze to w tamtym roku udało mi się zrzucić te moje zbędne kilogramy to wszystko dzięki temu, ze pisałam z dziewczynami które miały dokładnie ten sam problem co ja - odchudzały się. Dziewczyny co do piwa to wielka racja , ze ono est najgorsze. Ma same węglowodany i rośnie od niego brzuch. Prawda też ze pobudza apetyt. Ja mam dobrze bo szczerze mówiąc to piwo średnio lubię i muszę mieć jakiś konkretny dzień żeby się go napić, a to zdarza się bardzo rzadko. Niestety zamiast piwa z moja przyjaciółką lubimy wypić sobie drinka albo jakiś likier. Wina też raczej nie pijam - nie lubię. Ja teraz też mam ferie :). Dopiero 20 zaczynam szkołę. Z tym, ze ja mam weekendowe ferie bo w tygodniu pracuje a uczę się zaocznie. Dziś po pracy zrobiłam sobie sos pomidorowy z tuńczykiem i do tego pół torebki ryżu. W pracy zjadłam 3 wafle ryzowe z pasztecikiem i pomidorkiem i ogóreczkiem i kolejne 3 takie same kanapeczki ale to już później. A z samego rana wypiłam kawe z mlekiem i zjadłam jogobelle. Trochę za duzo tego jedzenia. Ale jutro będzie lepiej bo nie będę się tak objadać z racji tego, ze idę wieczorem na imprezę. (Ale za to będzie alkohol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja...a was nie ma :(. No nic jutro na pewno będziemy wszystkie :). Ja mam właśnie za sobą 15 minut hula hop i zaraz jeszcze poćwiczę na motylku i idę spać bo jestem bardzo zmęczona. Buziaki dla wszystkich odchudzaczek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczynki, moge sie pochwalic waze 70,9 :D:D:D:D:D Cos sie uda l hihihih ;) Chociaz jakos za bardzo tego nie widze ;/ tylko ciągle zapominam kupc metra zeby sie zmierzyc ;) Ale ważne ze waga troche spadła, to motywuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolka, jak Ty to zrobilas, tak szybko? :D Mow mi jak sie odchudzasz i co zjadłas :D Oczywiscie gratuluje ;*🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjjjjaaaaaaaa!!!! Ciekawe czy zastanę tu którąś z Was bo póki co skutecznie się rozmijamy :)ALE CO PORADZIĆ:( Właściwie to dzień minął mi jako tako , zaliczyłam nawet kłótnie z matka, tzn tylko ona mnie wyzywała bo ma nerwice;/ ehh.. ale szkoda gadać , z resztą za niedługo mam nadzieje , że się wyprowadzam to zoabzcymy jak Gwiazda będzie sobie radziła :) Tak czy inaczej u mnie dzisiaj z rana było 57 z groszami więc jakby zgrubłam w stosunku do dnia poprzedniego , teraz za to pisze do Was padnięta bo trochę mało zjadłam przed treningiem a zaliczyłam dwie godziny aerobów i jestem wypompowana ;/ Tearz z kolei nim będe mogła w końcu się zrelaksować muszę odgruzować pokój, zetrzec kurze , podłoge i takie tam ż, żeby w takim porządeczku móc się w końcu położyć najgorsze w tym to to i tak to , że marzy mi się kapiel gorąca ale przez ten okres nie mogę :(:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
podziwiam Cie Doris za taka pracowitosc dzisiaj, ja stoje w miejscu- ciezka mi z ta motywacja- chcialabym zeby bylo inaczej nie moge w sumie doczekac sie jutra- ide na zakupy- mam nadzieje ze kupie jakas szmatke a w niedziele ide na saune super silownie i basen- wiec bedzie fajny dzionek jutro obiecuje sie zmierzyc i musze odwazyc sie wejsc na wage. Tez bym wziela goraca kapiel ale nie mam wannny;/ tlko prysznic odpoczywaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
Dorisss26 ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Natalii:* Co do wzrostu to mam 166cm tylko , tzn z wagą ni ejst źle no ale zawsze mogłoby być lepiej :)Jestem drobnych kości więc w sumie nie bardzo widać te wszystkich kg ale nogi mam konkret:p Jak coś podaj emaila to podeśle Ci namiary na siebie cichaczem to mnie sobie na NK lukniesz:p Ps. Ważne tylko , żebyś się nie glodziła :)ja na jedzeniu regilarnym schudłam 19 kilosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
natalia_g88@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
dziekuje Doris, probuje otworzyc maila co w przypadku mojego netu jest niekiedy trudne- zolw jest szybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×