Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

Gość xhumanoidek
jaka jest Wasza wymarzona waga?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Moja to 60kg ;) czyli 15 do zrzucenia Waga woją droga ale gównie chodzi mi o to zeby miec płaski brzuszek i mniej w biodraach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marze o 59;) ale już tracę wiarę, tak naprawdę to od niedzieli jem mniej (tak z połowę tego co jadłąm) i zdrowiej, lepiej ćwicze dużo, skacze na skakance, biegam co najmniej pół godziny dziennie już 3 razy biegałam a smutne to jest bardzo, że waga stoi w miejscu. Ja już nie wiem co zrobić. To na pewno wszystko przez moje tabletki anty.... W wakacje jedząc 3 kefiry dziennie i jeżdżąc na rowerze 10 km dziennie przez 5 dni schudłąm 5 kilo. Ale co z tego jak potem wróciło... Nie wiem jaka dieta mi pomoże z hormonami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na diecie od kilku dni :D poprostu mniej jem. Staram sie ograniczac do 1000kcal i koniec:) swoja droga, wiecie moze ile kalorii ma rogal taki zwykly? Zjadłam dzisiaj rano i mam troche wyrzuty :D. Chcialabym schudnac do 68 kg około, mam 178 cm wzrostu. Kiedy mialam 15 lat byłam bardzo szczupła a ważyłam jakies 65 kg a pozniej momentalnie zaczełam tyc, az doszłam do wagi 87 kg.. Kilka kilogramów schudłam we wakacje, pozniej nie odchudzałam sie, wiec waga stała :p teraz chcialabym spowrotem się poodchudzac, zeby latem ładnie ewyglądac w stroju kapielowym :D. POzdrawiam i powodzenia dziewczyny! Aaa i powiedzcie cos o sobie, ile macie lat i skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciaczka
desiree90 ja mam takie hula hop z kulkami po wewnetrznej stronie, niestety teraz wynajmuje stancje(studiuje) pokoj jest malutki i nie dam rady tu krecic. Jesli jestes zainteresowana to moge ci odsprzedać;-) jak jestem zwolenniczka biegania i stepu, moja ulubiona forma ruchu... aaa i rowerek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciaczka
bedeszczupla ja mam 20 lat 172 i 66 kg, moj cel to 60 i jestem z wrocławia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też studiuję;) Hehe:) ale w Warszawie i też wynajmuję z tym, że mój pokój jest duży, bo mieszkam w nim z chłopakiem:) Ciekawe ile by przesyłka z Wrocławia kosztowała? Hmmm... A masz to z podwójnym masażem czy pojedynczym:) Ja myślałam, żeby coś w Warszawie kupić z odbiorem żebym za przesyłkę nie musiała płacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciaczka
podwojne, on ma średnice wiekszą niż te normalne, nie pamietam ile dokladnie, jak wroce do domu to ci konkretnie napisze ;-) a jaka diete stosujecie, Mż czy jakas konkretna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratka35
Cześć. Jestem kobietką z nadwagą. Tak, mam dużą nadwagę. Od stycznia odchudzam się za pomocą bardzo poularnego portalu internetowego. Wykupiłam dietę na miesiąc. Nie jestem dobrą kucharką i gospodynią domową dlatego poszłam na łatwiznę. Mój wirtualny dietetk rozpisał mi dietę na każdy dzień tygodnia. Mam gotowe przepisy i nie muszę martwić się co mam za chwilę zjeść. Tak jak pisałyście wcześniej - dieta MŻ jest bardzo skuteczna. Moja dieta opiera się na małych ilościach a częściej i o dziwo jestem w stanie wytrzymać bez podjadania. Nie jem po 19, tylko piję herbatki. Daję radę i chudnę. W miesiąc ubyło mi 7 kg. Bardzo cieszę się a każde ważnie przybliża mnie do upragnionej wagi i nagrody za mój wysiłek: http://www.srebrny24.pl/kolczyki/16-kolczyki-lodki-z-muszla.html. Nie mogę doczekać się lata gdy będę chudsza. Razem będzie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyłączam się. Już kiedyś też próbowałąm na kafe, ale jak schudłam 4kg to się złamałam :/ ale próbuję jeszcze raz. Wczoraj wróciłam do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freska 25
Witajcie:) ale się rozpisałyście:) hehe:) dziś mój 7 dzień diety -warzenie w piątek-narazie mam @ i wole nie stawać na wage;p ciekawe jak długo będzie trwał wasz zapał do odchudzania?? ja nie potrzebuje do odchudzania kafeterii:) no ale czasami mogę zajrzeć. właśnie gotuje mi się dietetyczna zupka z kapusty kiszonej,marchewki,cebuli i czerwonej papryki:) na śniadanie była jajecznica z dwóch jaj z cebula i czerwoną papryką. ja jestem na diecie w której -nie jem,słodyczy (chociaż w niedziele sobie pozwoliłam na budyń smietankowy i wcale nie mam wyrzutów sumienia) raz w tygodniu czyli w niedziele mogę sobie cos dobrego zjeść:) -nie jem chleba -nie jem ryżu -nie jem ziemniaków -nie jem makaronów -nie pije gazowanych ani słodkich -nie słodze(z tym nie miałam nigdy problemów) uwierzcie ,że nie mam zapotrzebowania na wyżej wymienione produkty..:) jem: -jajka -kawa z mlekiem -serki wiejskie -gotuje zupy -kurczaka pieczonego z sałatką -ryby -kefir,maślanka -jak mam ochote na owoc to jem.(ale bardzo żadko ) itp itd:) taki sposób odżywiania najlepiej na mnie działa... nie jestem na tej diecie wydęta! czuje się lekko :) i super poprostu. jak osiągne swój cel czasami sobie pozwole zjeść produkty których obecnie nie jem:) jak skończy mi się @ wracam do wygibasów na podłodze:) a jak będzie ciepła wiosna wskakuje na rower:D Miłego dnia. Skąd jesteście?? bo ja Szczecin:) może się jeszcze jakaś Szczecinianka znajdzie??:P ide zobaczyć jak tam moja zupka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freska 25
no zupka ugotowana:)czyli obiad na 14.30 gotowy:) oj właśnie doczytałam,że niektóre z was napisały skąd są:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja tez sie przyłaczam, podobnie jak jaedna z Was mierzę 168 cm i waże 70,5 kg, moja wymarzona waga to 62 kg, ale 65 kg tez mnie zadowoli. Od 07.02 jestem na dukanie. Wiem, wiem ze to nie zdrowa dieta - ale tylko chce na białku wytrzymac 5 dni a potem warzywka włącze. Jak mnie czestuja czyms slodkim to mam w głowie teraz jedna mysl : CHCESZ zjeść to ciasto i być nadal taka czy masz siłe i powiedz NIE, DZIEKI wkoncu chce schudnąć a nie tylko mowić o tym. Do wiosny juz tuz tuz wiec dajemy wspolnie rade i jedziemy z koksem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o tym hula hop z tym pojedyńczym masażem, bo się boję na początek:)No i jest tańsze:) Ile byś chciała za te podwójne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie szok!!!!!!!!! ALE JESTEM SZCZĘŚLIWA , ŻE NASZE FORUM TAK SIĘ OŻYWIŁO BO POWIEM WAM , ŻE JAK JE ZAKŁADAŁAM TO MIAŁAM MIESZANE UCZUCIA I ZASTANAWIAM SIĘ CZY TO PRZYPADKIEM NIE BĘDZIE TAK , ŻE ZOSTANĘ NA NIM SAMA :) Na całe szczęscie mylilam się i teraz korzystam z chwilki wolnego by zjeść coś pycha:) Bedzie makaron i troszkę mięsa:) Połaczn eie takie sobie ale biorąc pod uwagę , że to dopiero mój drugi posiłek z racji urlopu to pewnie zdołam zaliczyc kolejne trzy:) Poza tym musze zjeśc cos pożywnego bo za jakąś godzinkę zaczynam lekcje z uczniami i mój mozg musi myslec :) Co do wymarzonej wagi to już pisąłam , że moje wymarzone to tak 53-54 :) 53 to chyba mało realne bo ja ogulnie ubita jestem i na siłce wiczę nogi ale jeśli się uda byłoby super :) Poki co muszę się odtłuścic :p Co do reszty Dziewczyn to powie Wam , że podziwiam Was i wierzę , że się uda:) Tobie MR LORa KIBICUJE Z CAŁEGO SERDUCHA BO WIEM , ŻE PRZY STERYDACH TRUDNO LIOCZYC NA SZYBKIE REZULTATY ALE NAJWAŻNIEJSZE TO ZAWZIĘTOŚC I TEGO SIĘ TRZYMAJMY:p Poza tym myślę , że najważniejsza jest systematycznośc i dyscyplina , której momentami strasznie mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co FRESKA ja też mam okres hehe więc też nie chce się waży bo am wrażenie , że napompowałam wszystko co się da wiec poczekam z ważeniem tak do poniedziałku:) A we wtorek idę farbować :P wiem wiem ... nie ma to wiele wspólnego z dietami i odchudzaniem ale postanowiłam , że się pochwale ... a co:p jejku żeby mi tylko ładnie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;)
Na chwile mnie nie było a tu juz taki ruch hihihih ja tez mam 20 lat ;P heheh w sumie to rocznikowo 21 ;) I jestem ze śląska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;)
Z Bielska a Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowice;/ i Dąbrowa Górnicza :) szkoda , bo to Bielsko to trochę daleko ale kto wie .. może kiedyś będziesz w Katowicach:p;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;)
Eeeee Katowice chwila drogi hhhihihi częściej jestem w Krakowie niz a Katowicach, a są bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris:-)a ja pofarbuje włoski w piątek ale sama:P bede szczupła ja nie wiem ile mają takie klopsy kalori a z czym je zjadłaś po za sosem? Kolacje zjesz bardziej lajtową i bedzie ok:-)najważniejszy jest rozsądek a nie popadanie w paranoje:-)powoli powoli i do celu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;)
Wy dziewczyny farbujecie, a ja mam akcje zapuszczanie włosów hihih i zero prostowania i farbowania... :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam odwołane zajęcia przynajmniej w tym momencie więc wpadam znów na Nasze forum :) Co do moich włosów to mam długie ale ostatnio właśnie zmieniam na ciemne.Chciałabym na mokkę i tak testowałam te farby rynkowe ale powiem Wam , że co farbowanie to inny kolor i to oczywiście bynajmniej nie ten z opakowania;/;/ Najchętniej pobiegłabym oczywiście choćby dzisiaj ale mam okres więc muszę odczekać. Poza tym takich opakowań to ja potrzebuje co najmniej 3 bo włosy mam prawie do pasa , z Loreala patrzyłam dzisiaj i takie lepsze sensowne to koszt 20 parę złotych [łacznie jakieś 80 pare złotych ]więc już wole dać 120 w salonie :p tym bardziej , że tylko teraz ta laska ma takie promocyjne ceny bo otwiera salon:) EHHH szkoda gadać , że kobiety to się muszą tyle namęczy podczas gdy faceci to gotowi do wyjścia w 5 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio podpasowały farby z syosa:) jakoś tak;p pierdołka ja też zapuszczam włosy ale nie odmawiam sobie prostowania czy farbowania i rosną;) mam już prawie do łopatek;) ale blond, mam dużo włosów ale cieńkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Ja musiałam odstawic prostowanie bo co mi urosly to końcówki sie kruszyły i to była taka syzyfowa praca, mam nadzieje ze teraz cos w koncu rusz z moimi włosami. Dorris a czemu jak masz okres to chcesz przeczekiwac i nie isc do fryzjera? Nie ma żadnyc przeciwskazan ;-) Wiem co mówie. Jestem Fryzjerką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×