Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

Gość hhhhkkk
ja waze 64kg. koszmar! tez jestem na diecie. w 2 tyg schudlam juz 6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się przyłączę i obiecuję, ze będę regularnie pisać co i jak :D. Teraz może już uciekam spać ale biorę się za siebie bo ile można :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Witam ;) Ja trwam dalej ;) Dzis na gimnastyke nie bło czasu za t był marsz 30min pod górke hihih ;) Jak narazie tylko kawa ;-) Za niedługo mam zaniar zjesc jabuszko :) Trzymajcie sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Witam! Ja dalej sie trzymam ;) Dzis na gimnastyke nie bło czasu rano za to był marsz 30 min pod górke... ;-) Dzis jak narazie tlyko kawa ale zaniedługo jabuszko ;) Trzymajcie sie Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja chcę schudnąć jak najwięcej:) Hehe teraz mam wolne do końca tygodnia i siedzę sobie w domu;) Wczoraj z nudów ze 3 godziny ćwiczyłam ale dzisiaj chyba nie ma części ciała, która by mnie nie bolala;( ale przynajmniej czuje ze coś zrobiłam;D Dziś jak narazie tylko kawa bez mleka i bez cukru;) No i 20 minut gimnastyki;) Zaraz pójdę trochę poodkurzam to też coś spalę;) A potem 40 minut biegania (mam nadzieję, że wytrwam, szkoda tylko, że tak mnie wszystko boli) I planuję zakup hula hop z masażem, ale to dopiero po 10 jak mi pieniądze przyjdą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Ja tak samo, jak nawiecej chce sie pozbyc tych zbędnych kilogramów ;-) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok porzeczkowy 27
Cześć , przyłączam się do Was. Chcę zrzucić kilka kg i od wczoraj już jestem na diecie. Dieta MZ i cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Lora
Odchudzam się od Listopada 2010 i schudłam już 10 kg, ale mam jeden problem:jestem chora i biorę sterydy, a przy tym trudniej stracić zbędne kg. Nie poddaje się!! Mam silną wole i jestem uparta. Przed chorobą i leczeniem ważyłam 75kg, potem przytyłam do 94kg. Obecnie ważę 84kg i jestem z siebie dumna;)!! Moim celem jest osiągnięcie 70-75 kg oprócz tego uprawiałam jeszcze sport:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :). Witam was :). Ja też muszę schudnąć ładnych parę kilo najlepiej 10-15. Powiem wam, że w styczniu 2010 zaczęłam walkę ze sobą kiedy to ważyłam 98 kg prawie w tej chwili mam wage 84. Nie wyglądam najgorzej bo jestem wysoka 174 i podobno jestem ciężkiej kości. Chciałabym ważyć około 70-74 kg. Myślę, ze do lata uda mi się to osiągnąć. W tamtym roku te kg zrzuciłam między styczniem a majem, a waga do tej pory się utrzymuje. Co prawda ciężko mi teraz chudnać bo rzuciłam papierosy i oczywiście w głowie mi słodkości, ale mam nadzieję, ze wytrwam w tym postanowieniu taj jak rok temu. Z diet jakie stosowałam to 1000 kcal i oczywiście ducan, ale na niem jakoś mi ciężko i nie dawałam rady. Wolę jeść wszystko tylko w małych ilościach. Od dziś zaczynam walkę razem z wami. Z ćwiczeń to będę ćwiczyła 10 minut na motylku tzw. agrafce i będę kręciła hula hopem takie ciężkim sportowym :). Razem nam się na pewno uda :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Ja waże 75kg przy zwroscie 164cm i cche schudnąc tak do 60kg to jest moja marzenie ale jak juz będzie 66kg to będe szczęśliwa bo teraz czuje sie jak kula ;-) I za niedłgo to sie będe toczyc nie chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom:) Ja właśnie też chce takie kilogramowe hula hop z kulkami do masażu;) Się juz na nie nakręciłam;) Ja ważę 71 kilo przy 168 wzrostu. Zawsze ważyłam 59, niestety przez te cholerne tabletki anty przytyło mi się tyle;( Ale już się za siebie wzięłam i nie chcę już dłużej oglądać mojego tłustego tyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja też nie palę od ubiegłego czwartku;) heh, łatwo nie jest;) Ja bym chciała schudnąć do 59 do sesji letniej (czyli do czerwca) a tak żeby było 63/64 to najlepiej do wielkanocy. Myślę o tej diecie warzywno - owocowej co tak niby doskonale oczyszcza, bo mi straszne pryszcze zaczęły ostatnio wyskakiwać i podobno likwiduje ona cellulit, więc może od następnego tyg spróbuję;D Ale ciemno to widzę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Trzeba postarac sie o rewolucje na wakcaje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhumanoidek
Można się dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Można, można a nawet trzeba! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce w wakacje wyglądać super :d. Co do hula hop to nie polecam tego z kulkami do masaży jest bardzo ciężkie i jak dla mnie to nie masuje tylko boli. Siostra ma takie i kręciłam nim ale nie jestem zadowolona, ale to tylko moja opinia prawda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhumanoidek
No to super :) Ja mam do zrzucenia 3 kg :) Oby nam się udało! Trzymam za wszystkie z nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Musi nam sie udac ;) Jak dla mnie to najgorzej jest przetrwac pierwsze dwa tygodnie bez słodyczy :( To jest koszmar... Ale poieszam sie ze z kazdym dniem do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhumanoidek
Tak, początku są najtrudniejsze - jednak z czasem jest coraz łatwiej - dzisiaj mój 31 dzień diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Ranyyy jak ja bym chciała byc juz przy 31 dniu hihihih ;) ale Ci dobbrze... A ile juz zrzuciłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też musze schudnać
tak z 7kg i wydaje mi sie na żadnej dieci nie wytrwam, a bardziej tez zalezy mi na ujedrniieniu i pozbyciu sie sflaczałego ciała i swtierdzilam ze w moim przypadku jedyne wyjscie to silownia albo jakis fitnes. Problem w tym ze samej tak lyso sie zapisac, moze jest tutaj jakas kolezanka z lublina ktora tez ma chce popracowac nad swoim cialem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhumanoidek
schudłam 7 kg :) a najlepsze jest to że nie jestem na żadnej konkretnej diecie tylko mż :) dużo ćwiczę! piję dużo wody.. no i ogólnie jem w małych ilościach i nie jem po 19 zazwyczaj. ale nie jestem głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Ja bym też chętnie poszłą na siłownie ale zadna z moich przyjaciółek nie ma takiego problemu i nie musi sie odchudzac heh... I niestety nie pójde z Tobą bo ja jestem ze Śląska hihihih wiec mogło by byc cięzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też musze schudnać
gratuluj spadku wagi. No ja niestety też nie mam koleżanki która by chciala, a wiem że ćwicznia w domu to nie to samo.. ale cóż.. chyba trzeba się odważyć i samej gdzieś zapisać.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
O to super! Gratujuje! ;-) MŻ jednak sie sprawda... ja bym nie wytrzymała na zadnej konkretnej dziecie bo lubie miec urozmajcone posiłki, kiedys chciałam zoastosowac Kopenhadzką ale nie wytrzymałam ani jednego dnia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Wiadomo bo z kims to zawsze raźniej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhumanoidek
dzięki Dziewczyny :) Wam też się uda! 3mam kciuki :):) ja chcę schudnąć jeszcze 2, może 3 kg i będę szczęsliwa :) muszę teraz trochę przyspieszyć metabolizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
A co z tym matabolizmem? Jak sie go przyspiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhumanoidek
trzeba po prostu zjeść troszkę czegoś co niekoniecznie jest słodkie/tłuste, ale czegoś czego nie jesz zazwyczaj:) działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdołka ;-)
Rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×