Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

witam, widze ze tutaj jak zawsze miło, docinki itp.. czyli wszystko po staremu Ewa moze masz jakies iekawe pomysly na cielecine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooooooosc
gdzie ty tą świnię widzisz? w zupie dyniowej czy w bigosie? ggggg wywar do zupy robilas na dziczyznie a bigos byl z samej kapusty :D ty z ta cielecina zglos sie do kacci ona nawet swoje koty przeabia na cielecine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka i cielęcina?hahahahhah
ta tylko przeceniona karkówkę na dwa sposoby umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacielu cieszę się
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
bigos wczoraj, a dzisiaj ryż z sosem mięsno-warzywnym i murzynek rumowy z suszonymi śliwkami i kremem maślano-budyniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloklo
moze ciebie nie obchodzi kto ile świń zje ale mnie tak ! jestem ciekawa ile ? więc nie wypowiadaj się frustracie za ogól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, nie przesadzajcie
bo Ewa i tak się poprawiła. Na początku tematu była prawie codziennie karkówka, teraz trochę rozszerzyła asortyment. Jej rodzina to przykład na to, ze jak człowiek głodny, to zje wszystko. Bo jak dziś nie zjedzą placków z wczoraj, to zostaną na następny dzień. I żadnego światełka w tunelu, że będzie coś lepszego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMAON
Po co zadajecie jej wogóle pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganges roses
Dzisiaj była smażona rybka w papryce, pieprzu cytrynowym i soli morskiej z kus kusem z curry i surówką porową. Jutro piersi z kurczaka - chyba zrobię w nich kieszonki i upchnę w nie mozzarellę, suszone pomidory i tymianek, a podam to z miksem sałat z jakimś najprostszym winegretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssssssssssssssssssssssssss
maggie podaj przepis na murzynka az mi sie jesc zachcialo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgonki, jak je robi się
kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierś kaczki najpierw chwilę smażona, potem pieczona (różowa w środku), gnocci z pesto w srodku, polane masłem z przesmażonymi świeżymi liśćmi szałwii, brukselka na parze. Na deser malutkie racuszki drożdżowe z cukrem pudrem i świeżymi malinami + lody zabajone. Jutro robię świeży szpinak z czosnkiem i śmietaną oraz sałatke z pekińskiej, kukurydzy, piersi kurczaka i majonezu- i może pure ziemniaczano-paprykowe do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
tutaj masz: http://homesweethome.blox.pl/2012/06/Male-murzynki.html tylko proporcje dostosuj do placka - tak jak w opisie przełożyłam placek kremem zwykłym maślano-budyniowym, do którego dodałam też wcześniej namoczone śliwki suszone. poza tym nasączyłam placek rumem wymieszanym z wodą z tychże śliwek. tak dla urozmaicenia, żeby klasycznemu murzynkowi trochę pazura dodać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś nie wiem, co mam w słoiku z wyjazdu został, jakiś sos teryaki, może jakieś mięso dokupie i z ryżem będzie albo coś z mrożonych warzyw - na patelnię albo upiekę nie wiem, nie mam weny, krzywo spałam i szyja mnie boli... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heikiki
ewa nie wstyd ci ze tu dziewczyny takie pysznosci gotuja a ty zawsze albo nie wiesz,albo nie masz czasu,albo krzywo spalas albo nalesniki przedwczorajsze albo pierogi z garmazerki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa się nie przemęcza,
zaprzyjaźniła się z mrożonkami, gotowcami i wekami :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jakie kto ma
priorytety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 33 gotuje to co lubi. To jej sprawa co je i jakie produkty kupuje. W porównaniu do innych ma dobre serce dla zwierząt. Jeśli komuś to przeszkadza to ma widocznie sam z sobą problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sos ze słoika był obrzydliwy, nie zjadłam nazywał się teryaki, w razie, jakby ktoś się nad nim zastanawiał nie polecam 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka oj ewka
styczniowy a co adwokatem ewki jestes????????????? tu sie stwierdza fakty ze ewka to kiepska kuchara codziennie albo gotowce albo nalesniki tygodniowe fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty tam u gory!
.... nie masz zajecia, tylko te pierdoly czytasz, podniecajasz sie nimi (bo w przeciwnym razie nie ubolewalabys tak nad kuchnia ewki), piszesz co o tym myslisz, i tylko czekasz, jak bohaterka tematu cokolwiek napisze, no cokolwiek, zeby tylko to skomentowac, a wtedy az sikasz po nogach z poczucia spelnienia (bo w przeciwnym razie zajelabys sie swoim obiadem, a nie nalesnikami kogos innego). co do tych nalesnikow, to nie rozumiem oburzenia, ze sa kilkudniowe. w sklepach sprzedaja kilkudniowe nalesniki na porzadku dziennym (poniewaz sa takie same, tylko nie cieple), nikt sie temu nie sprzeciwia, a tutaj taka wielka ekscytacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×