Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość mi mala niezalogowana
Sliczniotka - cudowny przepis:) robie na babski wieczor w ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby co napisala:
"nie toleruja Ewki partnera i jego dzieciaka na pewno chcieliby aby jak kazda kobieta miala meza, wspolne dzieci, normalna rodzine ludzie starszej daty malo kiedy preferuja zwiazki na tzw kocia lape s szczegolnie wlasnych dzieci, tym bardziej corek" dlaczego posadzasz kogos, ze ma prymitywnych rodzicow? sadzisz po wlasnych rodzicach? czy moze po prymitywnym srodowisku, w ktorym zyjesz gdzies w koziej wolce? bo normalni ludzi w dzisiejszych czasach, jak sa w miare rozgarnieci iokrzesani nie posiadaja takich przesadow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ludziom nudzi, a wiosna taka piekna. Tacy wszyscy madrzy jestescie i pouczacie Ewe jak ma sie zachowywac w sieci, a sami zachowujecie sie ponizej wszelkiej krytyki czepiajac sie jej wieku i rodziny. Takie z was zwykle ... zasmarkance i Ewa z wami wygrywa, bo was olewa zazwyczaj. Tak trzymaj Ewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
dzisiaj robiłam piersi z kurczaka w sosie ziołowo śmietanowym z ryżem i do tego duszona marchewka z groszkiem ;) Jutro gołąbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do tej gulaszowej, bo pewnie warzywa juz miękkie wyłowię, dodam ziemniaki w kostkę i paprykę suszoną i w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat różowego w domu u mnie nie uświadczysz no, ale niech ci będzie, że śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefhehbrfnlqkls
Ewa, 33 weź ty sie puknij w ten starszy łeb,bo juz czasami nie wiesz co pisac. Pisząc o rózowym papierze nie maiąłm na mysli ciebie ,ale siebie. A głupi post napsiałam(pierwsz,z wczczoraj usunieto),bo mnei rozśmieszył Twój ostani post,z którym sie wyrwałaś jak Filip z konopii. Kobieto,rozumiem,że można tutaj pisac o tym co ma sie zamair upichciac lub upichciło ,ale nie rozumiem po co informowac ludzi"idę do tej gulaszowej, bo pewnie warzywa juz miękkie wyłowię, dodam ziemniaki w kostkę i paprykę suszoną i w proszku" I to po 7 godz.nieobecności w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamijamamija
oefhehbrfnlqkls oszczedz sobie, tej babie do rozumu nie przegadasz :D takich przesmiewczych wpisow jak twoj juz troche byla na tym watku i nic, jak grochem o sciane kobieta totalnie nic nie lapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefhehbrfnlqkls
Ewa, 33 czy Ty nie zrozumiałaś o co mi chodziło?? Wzmianka o gulaszu jak najbardziej na miejscu,ale mogłaś napisać,że gotujesz gulasz na jutro i było by OK. Ale Ty głupkowato zaczeąłś wymieniac czynnosci ,które bedziesz wykonywać. I do tego ten zwrot"dę do tej gulaszowej"to tak jakbyś jakeś 30 min przed tym postem napisała.,że postawiłas garnek z gulaszem dop ugotowania. Niedługo bedziesz opisywała każdą,dosłownie każa czynność. Ewcia,40 parolatko,czas zmądrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ta obsesja w temacie mojego wieku... nic się nie da z tym zrobić? może jakiś psycholog mógłby ci pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefhehbrfnlqkls
Ewa, 33nie mam obcesji na pukcie Twojego wieku,bo mam więcej lat od Ciebie,ale zawsze zaznaczam Twój wiek przy takichj wpisach,bo nie każdy jest zaznajomiony z kafe i nie orientuje się ,że Ty masz więcej lat niż w nicku. A zaznaczam Twój wiek,bo chcę ukazać,że kobieta dojrzała,po 40 nie zawsze ma głowę na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefhehbrfnlqkls
Ewa, 33 a do psychologa powinnaś Ty sie udać,bo po prostu jestes uzależniona od wpisów na kafe i to bezmyślnych. Nie neguję wszystkich Twoich wpisów,nie myślę,że jestes głupia baba,bo bardzo często mądrze i rozwaznie piszesz i ja sama z Twoich porad korzystam,ale wybacz,często Twoje wpisy są dosłownie durne. Do tego opisywanie swojego życia ze szczegółami na kefe,a potem denerwowanie sie na ludzi,ze są wścipscy i chamscy. Zauważ,że piszesz o sobie po stałym nickiem. Ja też czasami o swoich p[rywatnych sprawach piszę w necie,na kafe,ale nigdy nie piszę pod stałym nickiem,bo po co sobie w ten sposób kłopotu narobic. Z internetru trzeba z głowa korzystac. I nie pisz mi czasami,ze jestes informatykiem i wiesz jak postępowac,bo niestety,jak na swoje lata nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefhehbrfnlqkls
Ewa, 33 nie ,nie myslez,e ludzi interesuje ile masz lat.Już wspomniałam o tym,że pisze Twój prawdziwy wiek,aby ukazać,że kobietę dojrzałą.po 40 nie zawsze mozna nazwać osobą dojrzałą pod każdym względem. Zycze miłego dnia w pracyi klikania w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
pomaranczki - bla bla bla :D a to 'wscipsy' mnie rozwalilo;) dirty talking;) a niektorym widze gul skacze, ze mozna w pracy korzystac z internetu i samodzielnie sobie organizowac czas pracy, bez bicza nad soba?;) a u mnie dzisiaj przerwa od miesa, a wiec bukiet warzyw + jajko sadzone + kefir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie warzywno będzie po gulaszowej, bo dostanę dynię, to albo sobie upiekę w formie ratatuja z innymi warzywami, albo zrobię z niej supę-krem, jeszcze nie wiem ale to za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefhehbrfnlqkls
mi mala z pracy po 1 każdemu może się zdarzyc bład.Czy Ty nigdy błedów nie popełniłaś? Po 2-niby czego mam zazdroscic osobie która pracuje i klika w pracy.gdy sama nie pracuję zawodowo,bo nie chcę pracować,nie opłacało by mi sie pracowac,nie musze pracować,bo mimo,ze nie pracuję zawodowo,to mam opłacone składki rentowo-emyrytalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
akurat to ostatnio powinnam przytyc, bo chudam po zumbie jak modelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
'mi mala z pracy po 1 każdemu może się zdarzyc bład.Czy Ty nigdy błedów nie popełniłaś?' nie:D 'gdy sama nie pracuję zawodowo,bo nie chcę pracować,nie opłacało by mi sie pracowac,nie musze pracować,bo mimo,ze nie pracuję zawodowo,to mam opłacone składki rentowo-emyrytalne?' a teraz przeczytaj ten swoj belkot jeszcze raz ;) uciekam i zostawiam podszywy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbknm,
jak modelka o wymiarach king konga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oefhehbrfnlqkls
mi mala z pracy :-) mój bełkot jest moim bełkotem , nie kazdy może tak bełkotać jak ja :-)ale za to wyjaśniłam,że nic Tobie i innym pracujacym i klikającym w pracy osobom nie mam do pozazdroszczenia. I nie cytuj całosci wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak Ewa
Ale jak Ewa zrobi literówkę ("supę"), to mała mi się nie przyczepi, natomiast do oefhehbrfnlqkls jak najbardziej. Mała mi- hipokrytką jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
Mała mi- hipokrytką jesteś a uwazasz dlaczego przegnano ja z uczuciowego na cztery wiatry?:D:D:D:D:D teraz pod swoim nikiem odwagi nie ma tam pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 24
dziś gulasz, jutro gulasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
gwoli wyjasnienia 'wsipscy' to zadna literowka - to blad ortograficzny wynikajacy z analfabetyzmu wtornego;) na uczuciowy nie wchodze, bo nudno i starej paczki brak panta rhei 😭 co do king konga- to jest tak smieszne, ze az niesmieszne. chcialabys miec taka sylwetke jak ja- to akurat sie Panu Bogu udalo;p bo np ty sie nie udalas - musi byc rownowaga, no nie?;) czolko i buziaczki lece na lunch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana 24
mi mala bylo tu kiedys twoje zdjecie-masz strasznie okragla gebe i okrobnie grube syry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała pustak
to tłusta locha , dlatego tak podnieca sie tematami o żarciu tym pojebanym nickiem zjednała sobie wrogów tylko skonczona idiotka moze tak na siebie mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
Pracuje w angielskiej firmie wiec mam lunch:P jakis problem?;) czolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×