Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

dziś z grila - kiełbaska jakaś i karkówka i pieczarki - wszystko mi sie spaliło, bo nie chciciało mi się z koca wstać... czyli miałam od razu z węglem w razie zatrucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pierogi z garmażerki, bo wczoraj do nocy poza domem i nie mialam czasu na pichcenie wieczorem na jutro zrobię duszone mięso, cos mi sie rozmraża, ale nie wiem, co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endosss
Ewa, 33 to ty ze swoim facetem już nie jesteś? A jak jestes,to czy on w ogóle cos ci pomaga w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem a co ma piernik do wiatraka? ja mu w wyrzucaniu śmieci nie pomagam, a on mi w duszeniu mięsa w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endosss
Ewa, 33 no to wyglada na to,ze wczoraj grilowałas sam.W ogole wyglada na to,ze sama sobie obiad czesto w wolne dni od pracy robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wygląda? no to musze cie rozczarować, nad jeziorem bylismy we dwójkę grila rozkładał i rozpalał M. ja miałam pilnowac mięsa ale nie chciało mi sie ruszac z koca i mięso sie spaliło coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endosss
śmieszne :-) trzymacie sie swoich zajec twardo i jak on rozpala grila,to nie spojrzy na mieso w ogole,no bo jak mogłby zrobic coś pozaplanowo :-) No,moze on sobie gdzies tam łodeczklą pływał,to go usprawiedliwia :-) A ty,niby tak dokładna,pracowita ,a dopusciłas do tego aby wam się obiad spalił :-) Chyab przysnęłaś i dlatego tak sie stało,jak sie stało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju jeju jak ja mogłam dopuścić, żeby obiad się spalił chyba powinnam się samoubiczowac z tego powodu :) rozśmieszyłas mnie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endosss
Ewa, 33 no wiesz :-) taka jak ty,taka pod każdym względem i o każdej minucie idelana ,do tego majaca przy sobie idealnego faceta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endosss
zapomniałam dodać :-) Ewa,33 ideał kobiety posiadająca podzielnośc uwagi zawsze i wszędzie :-) szczególnie w pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
maggie....32 ten miód z miszka ,ktory podalas wyzej wiesz gdzie mozesz go wsadzic? to ,ze mniszek jest zdrowotny nie oznacza ,ze jest zdrowy z taka iloscia cukru wbrew pozorom 400 kwiatow ,to nie jest tak duzo , a cukru sypie sie od groma .I co z tego ,ze zakwaszone cytryna? Cukier sypany w takiej ilosci i to ma nazywac sie miodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie zgodzę co do
wypowiedzi wyżej. Robiłam ten miód w zeszłym roku, dodawałam go do herbaty przez całą zimę zamiast cukru (i tak większość słodzi herbaty to na jedno wyjdzie czy dać cukier czy taki miód a jest zdecydowanie zdrowszy) i nikt z rodziny nie chorował a co roku rodzina chorowała na grypę czy inne świństwa. Tak więc mimo tego wybieram taki miód niż sam cukier a pracy przy tym niewiele. Ja robię jeszcze syrop z szyszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
dlatego nie należy przesadzać z ilością, ale to chyba każdy wie. cukru też się nie je łyżkami ;) a jeżeli ktoś chce zglębić temat o zaletach miodu z mniszka wystarczy zapytać wujka "google" ;) a czy można prosić ten przepis na syrop z szyszek? ja też jestem jak najbardziej za domowymi medykamentami i uważam, że natura dała nam tyle dobrodziejstw, że grzechem jest nie korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
a co do tematu głównego - spagetti z tuńczykiem, warzywami i sosem pomidorowym na kolację, a póki co znowu chlebek bananowy (już w piekarniku). i przymierzam się do próby tortu na pierwsze urodziny mojej córeczki :) projekt i przepis już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis gulasz z różnych mięś jutro chyba mintaj, kupiłam prawie 4 kg (35% glazury) - mam nadzieję, ze na 2 dni wystarczy po rozmrożeniu jak się rozciapie, robię kotlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa napisz dokladny
przepis i proporcje na kotlety rybne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia :) zalezy, jak wodniste będą ryby dam jajko i amarantus plus bułkę tartą dla zagęszczenia wszystko w kuchni robię na oko, więc sory, ale przepisów dokładnych nie mogę podać żadnych no, z wyjątkiem placka, bo to ściśle wg przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mintaj pieczony, surówka z lodowej, rzodkiewki, cebulki, pomidora i śmietany i nie wiem, co do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszponka z pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadadam
Styczniowy przyjaciel Nie nazwałabym tego skromym obiadem :-) Przecież to i kaloryczne,dość odżywne i nie az takie tanie jakby mogło się wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placki plackowe ....
odzywne :D to za bardo nie jest, chyba zeby zjadl fure. nie ma bialka, zame warzywa i maka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raz na miesiąc placki mogą być. Szkoda mi wyrzucać jedzenia, choć nie powiem, że lubię taką kuchnie. Kiedyś próbowałem placków ziemniaczanych z torebki - Knorra, ale nie smakowały mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z czego ty te placki
robisz??z odpadów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×