Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość wenb
u mnie fasolka po bretońsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka....................
ja mam grochowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzisiaj grochowka na wedzonych nogach kurczakowych. I duuuuzo majeranku, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj coś gotowego będzie, bo wczoraj nei mialam czasu na gotowanie albo pierogi, albo nie wiem, co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
Obiad u mamy :p Bitki w sosie własnym z kluskami śląskimi i buraczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mielone jednak zostały i trochę kurczaka poimprezowego na kolejne dni - młoda kapusta z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczony kurczak na blaszce, pieczone ziemniaki do niego, surówka z sałaty lodowej, rzodkiewki, pomidorków i cebuli/szczypioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
dzisiaj na szybko przed-urlopowo, żeby wyczyścić lodówkę z resztek. makaron penne, do tego podsmażony na oliwie tuńczyk z czosnkiem i ziołami + pesto. na kolację (bo to lekkie danie) sałatka z fetą. taki przedsmak wakacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka29
U mnie dziś na szybko pieczone ziemniaczki z ziołami do tego nuggetsy i gotowa sałatka warzywna z fasolą meksykańską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brionny
Podczytuje Was czasami wiec sie dolacze. Dzisiaj poszalalm na calego, gosci na obiedzie 4 sztuki i nas trojka domowych. A byla pomidorowa z makaronem, male ziemniaki z cebula i koperkiem, zrazy w sosie pieczarkowym, kulki drobiowe w warzywach, buraczki, fasolka, coleslaw a na deser tarta ze sliwkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brionny
Aha no i pozdrawiam Ewe 33... Juz dawno mialam to zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
Ja dzisiaj ugotowałam rosół a na drugie miałam łazanki wczorajsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjce
Brionny jak raz sie "wykosztowala", to postanowila zablysnac:D do tej pory tylko podczytywala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdań z krakowa
Ziemniaki, kurczak i ogórki które kisiłem w pantalonach Ewy 33. 2 dni się kisiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mam go na działce i nie wiedziałam, co z nim począć... wygląda całkiem do rzeczy, po kurczaku będzie ratatuj/a a potem ten szpinak wg powyższego przepisu zobaczymy, czy to się da zjeść bez tłumaczenia sobie - że chociaż zdrowe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam poprzednią strone, Brionny, pozdrawiam również, chociaż bezpieczniej jest mnie nie lubić, a najlepiej - nie znosić w przeciwnym przypadku można narazić się na złośliwości mojej kafeteryjnej powsinogi, która wiernie mi towarzyszy juz od chyba kilku lat a może od kilku miesięcy, nie skupiam się, więc nie pamiętam tym bardziej - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak ten szpinak z makaronem
dobry był? :) dla mnie najlepsze połączenie do szpinaku to cebula, czosnek i ser feta. mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuwuzelka
Ryż, kurczak upieczony z przyprawą do gyrosa, sałatka z kalafiorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
krupnik, kotlety mielone z ziemniakami i kapustą zasmażaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenb
Też mam szpinak w ogródku :) pierwszy raz zasiałam i już całkiem spory jest ale nie mam pomysłu co z niego zrobić. Myślę o sałatkach ze świeżym szpinakiem ale co jeszcze? Ogólnie to tylko ja lubię takie warzywka, domownicy wolą polską zwykłą kuchnie czyli mięso, ziemniaki i coś do tego ale nie koniecznie, ja lubię eksperymentować :) Jeśli macie pomysły na świeży szpinak to bardzo chętnie skorzystam :) Posiałam również cukinię ( w zeszłym roku było jej sporo i rozdawałam bo naprawdę nie miałam już z niej co robić) , pomidory, fasolkę szparagową, kapustę (zawsze sie przyda :)) ogórki, rzodkiewki i brukselkę :) Co do tego szpinaku to naprawdę nie mam pomysłów, raz kupiłam mrożony i przygotowałam jak pisało na opakowaniu ale nie smakował nam, kiedyś jadłam pyszne piersi z kurczaka nadziewane szpinakiem ale nie wiem jak zrobić, może ktoś z Was ma przepis? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocian który nie śpi
Dziś na obiad ziemniaki, kurczak marynowany w pantalonach Ewy 33 do tego kiszone ogórki też marynowane przez Ewę 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×