Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Ja miałem raczej rozbiegany dzień. Coś nie mogłem się zorganizować w ogóle... Za tysiąc rzeczy się brałem na raz, ale na szczęscie jakoś wszystko poukładałem.. Ufff..:) Wiosna chyba idzie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, koty będą sie marcować :D hehe Całe szczęście, że już wkrótce wiosna, bo szaleję od tej zimy, moje endorfinki pilnie potrzebują słoneczka. Ale Ludzie, przed nami jakies 9 mies. ładnej pogody, z temp. powyżej zera :P :D Moja znajoma niedawno urodziła córkę...dała jej na imię Dobrawa... jakieś mam mieszane uczucia w związku z tym imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy mam to co Ty,znaczy te endorfinki, ale u mnie też już chcą słoneczka...;):P Dobrawa... No cóż. Ludziom ostatnio odwala troszkę. Dobrze, że nie Barbie...:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ciekawe czy jest już w PL jakiś Gucio? a Kleofas? Adolf? Alfons? A ja myślałam, że moje zaplanowane kiedyś Julek i Ignaś są szczytem ekstrawagancji :P 30- dawno nie gadalismy, nie lubisz mnie juz czy co? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze imiona:D moja coreczke bym nazwala Lena:) a gdybym synka mogła mieć to byłby Kubuś;) narazie marzenia:) kurcze, jednak stoisko nie przetrwało i stracilam prace cholera! Musze znowu latac za praca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już mam pełno dookoła Kubusiów i Kacperków, Wiktorii, Julii...więc chciałabym odmiany :P Zresztą już mam wybrane imię, dla córki, a dla syna hmm... to zależy jak bedzie takie imię komponowało się z nazwiskiem po tatusiu :classic_cool: Albo dla syna tatuś wybierze :D choc nie wiem czy ta sprawe pozostawiać meżczyźnie :P bo miałabym pewnie jakiegoś małego "Ronaldo" w zdrobnieniu Ronaldinho :D....albo Denisa heehehehe nie będe podawac drugiej wersji "Denisa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tymi imionami to potrafią ludzie wymyślać.. Kiedyś oglądałam w tv i była mowa, że rodzice chcą dać synkowi na imię uwaga : KERMIT! Szczęka mi opadła :P Ludzie nie myślą chyba o dziecku i o tym co będzie ono przeżywać w szkole. A bez wątpienia nie ominą go docinki i niemiłe uwagi. Eh.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż... Kiedy wybieraliśmy z żoną (byłą) :P imiona dla naszych córek wydawały nam się takie oryginalne... A teraz nie wiem, czy to je ktoś woła, czy połowę szkoły;):P Ale znam osobiście Ariana, po dość pospolitym, żeby nie powiedzieć chłopskim, nazwisku.. I nie mam pojęcia, czym kierowali się jego rodzice 20 lat temu..?? 4... o Barbie nie słyszałem jeszcze, ale są różne zboczenia. Gdzieś czytałem ostatnio, że tatuś upierał się przy imieniu Rambo, dla swojego syna!!:D:D:D Zjebów nie brakuje, jak widać!!:P:P:P Tęsknisz za 30??:/ A ja to pies?? Chyba zazdrosny się zrobię!!:D:D:D:D:D Ehhhh... Ten dzień jakiś taki głupi dziś miałem od samego rana... Myślałem, że mi przejdzie w pracy, ale nie dało rady. Demony przeszłości mnie dziś opętały!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D żartowałem przecież...:P Ale w Turcji nie byłem... Może za dwa lata się wybiorę.. Moje remontowe aspiracje chyba mi nie pozwolą jednak na długie wakacje w tym roku... A takie były plany!! No, ale coś za coś, tak??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30... po czasie zajarzyłem:D:D:D:D:D:D:D:D Ale tak to jest z elektrykami.. Oni jarzą dopiero, jak prąd kopnie;) Ale za to świecą jak Las Vegas wtedy...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale dajecie czadu chłopaki :D Michaś nooo :) z Toba tez bardzo chętnie rozmawiam :) 30- już do reszty mnie nastraszyleś 😠 ale ja nie jestem blondynką..więc chyba będę bezpieczna ;) a imiona...i to jest prawda....jakieś 15 km ode mnie jest chłopiec, teraz chyba 4-5 klasa SP...i nazywa się Matthew Nicolas SŁOŃ wielka krzywda dla dziecka :( Wiadomo, że imie musi pasować do nazwiska Ale słyszałam,że zmiana imienia kosztuje 30 zł, więc w tym nadzieja dla tych biednych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.. A co??;) Nie można sobie "pozadawać"...;) Ja lubię rywalizację.. Tylko konkurencji nie znoszę;):P Matthew Nicolas... Mój Boże.. A rodzice go kochają??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Michaś... ;) pewnie rodzice go kochają...choc typowa, chłopska rodzina Ale jestem pewna, że koledzy nie dają mu żyć, dzieci bywają bezwzględne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci to potwory!! Sam pamiętam swoje bitwy szkolne za moje nazwisko...Jest dość znane, może nawet pospolite, ale chłopaki dodali do tego rym niemiły i musiałem sobie radzić. Po swojemu..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis..a ten Kermit....pozostawię to bez komentarza :o Ponoć jest już w Polsce chłopiec, który ma na imię Dąb Choć pochodzę ze wsi, a jest taka opinia, że ludzie z prowincji nadają imiona zachodnie, żeby być "modnym". Choc jakoś jedyne imię w najbliższej okolicy które jest powiedzmy mało popularne to Fabian. A reszta to standard...Oliwie, Julie, Wiktorie, Kubusie, Kacperki, Dawidy Aaaaaa koleżanka opowiadała,że niedaleko Krk mieszka niejaka Chanel... Zatem jednemu synowi dam na imie Dior, drugi będzie Ralph - Lauren, córka Givenchy i Lolita-Lempicka :D plus nazwisko po tatusiu :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 ale jesteś dogryźliwy! :P :P :P A dzieci...ojjj takkkk.... pamiętam , jak kiedyś poszłam z młodszym siostrzencem po starszego siostrzenca do przeszkola, ale zakręciłam! No i starszy jest szczuplutki, taką ma budowę, za to młodszy jest masywniejszy, choć nie gruby! no ale kilku chłopców od razu do małego - gruby! A młody był tak zafascynowany zabawkami...i chyba nawet ich nie słuchał ;) ale mi zrobiło się trochę przykro, niby nic takiemu dziecku nie powiesz, a jak zwrócisz uwagę to jeszcze specjalnie zacznie to powtarzać. Ale mały da sobie radę, prawdy swojej dowiedzie pięścią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... Łoł... Super by się komponowały te imiona z moim nazwiskiem;) Jakie to było polsko-szlachecko-zaściankowe...;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh no widzisz, a jaką furorę robiłyby zarówno "na mieście" jak i "na wsi " :D -Dior, chodź do mamuuuusiii -Givenchy...ale się pobrudziłaś ciastkiem! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie byłoby to mniej więcej tak: -Dior, bo pobrudzisz uważaj, bo Ci się metka pobrudzi!! -Givenchy, czym Ty się dziś wypachniłaś?? Konkurencją??!! :P:P:P:P:P:P Trzeba mieć naprawdę dobrze w głowie narąbane, żeby takie imiona dawać dzieciom...:P:P:P:P:P A ja zawsze chciałem mieć syna Kacpra!! Wiem, że znowu nie trafiłem... Ale ostatnio myślałem, że gdybym miał syna, to dostałby Antoni. Albo Mateusz... Chyba nieźle, co??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale imiona wow! ale Czwórka z tym Guciem to pojechałaś :P mój Oskar miał być Guciem :P a dokładniej Gustawem i troche żałuje że nie jest ... wszyscy nas krytykowali za ten wybór i zmienilismy typ... a tak mi sie to imie podobało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wiem jak będzie miał mój syn na imię. będzie bardzo ładnie z nazwiskiem się komponować. coś a'la szymon szymański. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri, mnie chodzilo o Gucia z kreskówki ;) A Gustaw..ładnie :) nietypowo Michaś, imiona ładne, więc teraz tylko o syna musisz się postarać :) Antoni i Mateusz...tak, były wśród moich typów ;) Tak samo jak Hubert, Jaś lub Ignacy ;) :classic_cool: A na dwojce w pytaniu na śniadanie jest pewna stylistka, nazywa się Wiganna Papina.. mnie jednak to się wręcz ginekologicznie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri.. Gustaw. No,no.. Że też na to nie wpadłem!! Nie mam syna, póki co:P Ale imię fajowe!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×