Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

nigdy w zyciu mnie piersi nie swedzialy. Ja sie tez dopatruje u mnie roznych objawow a co gorsza je widze... oj, jak ja bym chciala do tego podchodzic na luzie... Najlepiej w fajnej scenerii - takie pieszczoty pod palmami a potem wrocic do domu i lekarz oznajmia Ci, ze to juz drugi trymsetr... A ja tu siedze na tylku w ponurej Europie i wymyslam... Dzieki anvers. Mam nadzieje, ze do Ciebie tez zaleca :-D Hmm... moze powinnam wziac meza pod reke i sie wybrac z wizyta do mojej mamy - na Mazurach jest wiecej bocianow niz w Prusach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
a co do sutkow to zmiany zadnej nie zauwazylam tylko te swedzenie wiec pewnie to nic takiego;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jakby cos to bys juz miala drugi miesiac! Ha! To by bylo cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
ehmm fajnie by bylo ale to pewnie sie nie spełni..;]nie pozostalo mi nic innego jak czekac do 9 marca;] a co do wkrecania sobie to juz widzialam linie od pepka w dol wiec juz wole nie wymyslac:P;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
dobra dziewczynki milo sie gadalo.. wejde pozniej, poki co ide na spacerek z pieskiem i kolezanka:) do zobaczenia wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz widzialam taka linie od pepka w dol, tak sie nakrecilam ze hoho a to sie okazalo ze od sponi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestescie rekordzistki! ja sie linii jeszcze nie dopatrzylam. Na koncie urojen mam za to: bole jajnikow, bialy sluz, nabrzmiale piersi i mdlosci. Ale sie rozwijam, wiec pewnie w kolejnych cyklach dojda kolejne urojenia :-p Do zobaczenia Kinga (jakiego macie psiaka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny wy tak o tych swedzacych sutkach, a mnie to juz 3dzien trzyma :P gdyby u mnie rzeczywiscie byla owulka tego 11dc, to w sumie tydzien bylabym juz za nia bo dzis u mnie 18dc :) jeszcze jakies 6-7dni do okresu i jak sie tu nie nakrecac? nie potrafie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sie, ze sie spelnia slowa Xenii i wszystkie bedziemy jednoczesnie w ciazy - byleby nie tej urojonej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety nie dołącze jak narazie do tabelki przyszlych mamusiek:( Wredna @ przylazla jak w zegarku grrrr.....:( ja nie wiem co ja juz tak zle robie ja jestem zdrowa misiek też nie wiem czy to tylozgiecie ma jakis wplyw ale sie wkurzylam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie Myszula! To dopiero Wasz 3 cykl, jesli wierzyc tabelce, wiec jeszcze macie wszystko w normie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
AniaMyszula głowa do góry... Wiem,że łatwo mówić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem, wiem, ja tez nie robie nic innego - zeby sie od tego nakrecania nam tylko gwinty nie pourywaly... Ja sie na razie pocieszam, ze jakby sie teraz udalo, to dzieciaczek urodzilby sie w podla pore roku, nie byloby jak chodzic na spacerki i jeszcze by nam jaka deprecha poporodowa wyszla... Wierzmy, ze los wybyierze dla nas najlepsza pore na bycie matkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
Dziewczyny nie wiem co juz myslec... bylam u lekarza i hormony mam ok. i inne badania, ale mam guza prawego plata tarczycy i czekam do 15 marca na usg, czy to moze byc powodem ze nie mam juz 2,5 tyg @?? bole jajnikow mam juz od tyg i codziennie mi sie wydaje ze dostane @. Jezeli do srody nie bedzie @ to kupie znowy test a na nim znowu pewnie zobacze tylko jedna kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO ANUSIA86...........1.............25.........28.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków AniaMyszula .......4.............23..........31.03.11..........Koszalin anvers.................3...............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................5...........29...............??? ..............Londyn Beata127...............2............22...............???. . ...........okolice Dębicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynny tyle juz nas jest ze jak wszystkie zaciazymy to mozemy przedszkole otwierac hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do objawów to ja już u siebie widziałam bóle jajnika zawroty głowy mdłości swędzące piersi ale linii jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie czuje dzis taka zmeczona, chyba se juz wamiam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze chrypka to nie objaw ciazy, bo bym w niej byla na 1000% ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOżna do Was dołączyć????? Jestem 34-letnią mamą. Mam synka - pod koniec roku skończy 10 latek. Jestem też mamą 3 Aniołków /..../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gosiu, i strasznie mi przykro, powiedz cos wiecej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×