Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

mongrana jedyne co mi przychodzi do głowy to wszystkie hormony zrobić i podstawowe badanie krwi bo tu przeważnie wszystko widać no i oczywiście fachowe oko lekarza a nie jakiejś durnej baby. Podstawą dla ciebie będzie znalezienie dobrego lekarza, który ci zleci co trzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm beta pewnie powie czy byłó hcg podwyższone, generalne mogło dojść do samoporonienia przed sama miesiączką,ale miejmy nadzieję,że jednak to jakieś zamieszania w gospodarce hormonalnej i kolejny cykl będziesz miała spokojniejszy;/ no i usg dopochwowe powinno też wiele powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tak zastanawiam, bo u mnie przed @ 2 testy pokazaly mi slaba 2 kreske, ale beda w dzien @ wyszla na k. miesiączkowe poniżej 2, czyli nie bylo poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hip hura dotarlismy do setnej strony, z tej otoz to okazji zycze wszystkim zebysmy zaciazyly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie popijam czerwone winko na endo więc wznoszę toast :D za 100 stronkę niech będzie od tej pory szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie usg nic nie powiedzialo... poczekam na bete, potem poprobuje cos tu jeszcze uskutecznic, jak to nic nie da rusze do Polski. Z tym ze ja wiem, co bedzie z ta Polska... Od roku jezdze do polskich dentystow (niemieccy sie poddali :-o ) i to jest bardzo klopotliwe. Samochodem owszem, godzinke, ale moj pracuje i ja sie tluke pociagami, z przesiadkami... 3 godziny. Potem walesam sie po miescie pare godzin poki moj po mnie z pracy nie przyjedzie. Jedziemy cos zjesc i wio z powrotem. Do tego piatki odpadaja, bo musze byc w pracy w Berlinie a wtorki-czwartki odpadaja, ze wzgledu na prace m. Zostaja poniedzialki. Za duze pole manewru to to nie jest. Szkoda, ze lekarze, w przeciwienstwie do weterynarzy (tez jezdzimy do Polski...) nie przyjmuja w soboty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej klinice przyjmują i można się umówić na zwykłą wizytę również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera - a na co jest dobre dokladnie czerowne winko? Urszula Dudziak (jesli nie pomylilam artystki) popijala cala ciaze i jaka jej utalentowana cora z tego wyszla :-p Maria - nie znam sie za dobrze ale chyba nie bylo. Testy siusiane nie sa az tak wiarygodne. A po jakim czasie wyszla Ci ta druga kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana na endometrium (jest bardziej ukrwione żeby maluchy się lepiej wgryzły), ale raczej w ciąży już nie będę popijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest trochę daleko :( musiałabys poszukać w necie jakieś kliniki bo tam przeważnie w soboty również przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie pamietam, ale w czasie, gdzies 4-5 minut. Wiem ze pewnie to byla pomylka, tylko co ja mam na przyszlosc zrobic, za kazdym razem na bete nie pojde bo ja mam kiepskie zyly, do tego mdleje i wykladam jak swinka z rzeźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria to mogłabyć ciąża biochemiczna wtedy wychodzi cień drugiej krechy też już tak kiedyś miałam ale nic z tego nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgana!!!!!! jejku jak ty wytrzymujesz przecież to istny koszmar!!!!!!!!! ci ludzie sa porąbani tak ze nawet nie mogą 2 czlowiekowi pomodz;/ okropne! tylko kase wezmą a co z toba sie pozniej stanie mają w d..pie!!!! jak ja tego nie nawidze takich dziadów!!!! gratuluje mamie filipkowej fasolki! A kiedy mi sie uda!!!! dzisiaj sobie gazet nakupowaklam Mjak mama i takie tam ale ze mie idiotka sie nakrecam i mnie to wykończy wkoncu bo jak mam kużżżżżżwa nie myslec!!!!!!:( popieprzone to wszystko! w poniedzialek ide do tego gina po porannym stosunku po 6 godzinach i on zobaczy co tam żołnierzyki dzialają czy lecą do jajeczka czy nie tak chce zeby sie udalo. A teraz zrobilo sie cieplo pelno wozkow malych dzieci szczesliwych mam w ciąży to mnie dobija:((:(: czemu ja n iemoge tez być przy nadziji:(:(:(:(:((:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze 5 dni,ale boje sie ze nie dam rady i jutro ten test zrobie...mam chwiejnosc decyzji;/ raz ze nie ma sensu,a drugi raz juz chce robic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl wytrzymaj dasz radę ! wierzę w ciebie :D bo to na prawdę nie na sensu wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOngrana tulam mocno!!! Uciekaj z tej niemcowni, bo tam Cię wykończą. Przyjeżdżaj do kraju, odwiedzaj pierwszego lepszego gina i tak będzie lepszy od tych konowałów. Ja juz w domku :) Pozdrawiam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,dziięki za wpsarcie, musze schowac gdzies ten test...tak chcialabym zobaczyc na tym tecie te diwe kreski juz ze dlatego świruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl moze lepiej nie rob, ja widzialam 2 kreseczki, co prawda blade i dostalam okres, nic fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pocieszę cię, że ja muszę czekać dokładnie trzy tygodnie na testowanie :( chyba zeświruje, ale dam radę i tak sobie mówię, że jak wytrzymałam i fajki rzuciłam (a straszny nałogowiec ze mnie był) to będę miała na tyle silną wolę żeby nie robić sikańców za szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wtedy bedzie orzszczarowanie, mam ochote na bete jutro rano...ale wynik bedzie w poniedzialek...wiec nie ma sensu,w poniedzialek zatestuje,jak wczesniej nie zaokresuje....bo te bole takie realne jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera no 3 tygodnei to jest dla wszystkich staraczek wiecznosc niestety, każdy dzień oczekiwań jest katorgą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc trzymam kciuki za twój wynik, ale na przyszły tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah dziewczyny wiecie ja myslalam ze tylko odstawie tabletki a tu pyk i juz zajde w ciąże ale ja glupia bylam ze bralam to świnstwo!!!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje zeby nie zapeszyc,dobra kobietki uciekam na spanko bo jutro przede mna ciezki dzien, moje studentki maja sesje zdjeciową i musze być w miare przytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula tabletki to nie jest świństwo jak są dobrze dobrane, a nasi lekarze zamiast najpierw zbadac hormony to wypisują recepty jakie im przedstawiciele medyczni podkładają a oni później na wycieczki za darmochę latają :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przedstawiciele medyczni i ich uklady z lekarzami to dziala troche jak mafia;/ moja przyjaciółka w tym siedzi i znam niestety szczegóły;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×