Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Kinga - test mozna zrobic ale jego wynik (negatywny) nie bedzie mial zadnego znaczenia :-o narzeczona - nie ma za co :-D Satysfakcjonujacego wyniku zycze :-) Barbera - racja, racja. Dlatego pisze, ze zalezy od wirusa/bakterii. Tez od fazy ciazy. Dlatego nie trzeba wpadac w panike przy kazdym kichnieciu ale isc spokojnie do lekarza i sie przebadac, czy to moze zagrozic dzicku, czy nie. Gdyby kazdy zarazek zabijal, dzieci by sie wogole nie rodzily. Przeciez tego lata tryliony wokol nas. Ostroznosc jest wiec wskazana ale paranoja - nie. Czyli jak zawsze w zyciu - zloty srodek :-D Sa jeszcze testy z krwi na przeciwciala przeciwko spermie. W Niemczech odplatne ale niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam często opryszczkę na ustach, kiedyś ktoś mi powiedział, że to bardzo ryzykowne dla dziecka. Zapytałam o to gina ostatnio, no i on właśnie takie sraczkowanie zaliczył do paranoi. Powiedział, że spokojnie, że to nie dociera do dziecka. Nawet ta płciowa nie dociera, tylko jeśli przed porodem wystąpi, to koniecznie cesarka, bo wtedy jest to faktycznie może być groźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki barbera - zbieram powoli informacje na temat roznych badan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga1988 jestem strasznie ciekawa i mam wielka ochote go zrobic ale tak jak pisze mongrana to nie ma sensu... W piątek za tydzien go zrobie i napisze co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że takie tam małe przeziębienia nic nie szkodzą ale lepiej dmuchac na zimne bo przeważnie to cholerstwo przychodzi jak organizm jest osłabiony a dodatkowo organizm obciąża ciąża. xenia nie ma za co :D to są takie podstawowe badania jak dłuższy czas coś nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już są skrajne przypadki, ale warto zrobić bo i tak jak już się zajdzie albo poroni to właśnie cytomegalia, toksoplazmoza i różyczka to są podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam, podejrzewam, że dziewczyny też wiedzą o co chodzi, i niektóre robiły. Na opryszczkę też robiłam. Cytomegalia nie przeszkadza w zajściu, groźna jest jednak jeśli się już zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki oh czytalam 6 stron 30 min ;p co do wirusow itp bardzo trzeba uwazać moja kolezanka stracila synka przez to byla w 6 miesiacu dostala boli maly przezyl 40 dni co do czego okazalo sie ze w labolatorium gromkowcem ja zarazili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Troche mnie tu nie było,ale nic się nie działo takiego. Jestem w 25 dniu cyklu,12 dni po S :) Za dwa dni moge testować,bo minie 2 tygodnie od stosunku.Troche mnie kłują jajnik po lewej stronie jak na @,w poniedziałek mnie zemdliło ale nie biore to za objaw. :P bo mam nieregularne więc na 99% nie sądze,że się udało :P Tym bardziej,że my się specjalnie nie staramy. :P A 13 marca "mam dostać" :@ No tyle u mnie,zaraz tzn teraz Was nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) mongrana- moja ostatnia @byla 11 stycznia,dzis jest 58dc, przypuszczam ze owul mialam tydz temu, obserwuje sluz, mierze temp, i robie testy owul, stad wyznaczylam owulacje, gdymymnie obserwowala sie to moglabym napewno robic testy co tydz hehe charlotte- ze tez ja ci sie snilam hehe, no i wyszly 2 kreseczki ale niestety na tescie owul :( tak mnie boli dzis brzuch i kluja jajniki, wczoraj myslalam ze mam temp ale zmierzylam i bylo 35,3 jakies oslabienie, wszystko mnie bolalo, padlam wczoraj szybko, a dzis znow tez jestem zmeczona, spac mi sie chce, to nie moga byc objawy bo tydz mialam owul,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers ale Ty nie masz gwarancji, ze mialas wtedy owul, tylko powazne przypuszczenie... Przy takich cyklach jak Twoje to ja bym sie kochala na okraglo i testowala tez na okraglo, bo tak na prawde to wiadomo, ze nic nie wiadomo - rosyjska ruletka :-p Testowalas wogole w tym cyklu juz testem ciazowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie mam gwarancji :( tak testowalam chyba ze 3 razy, ostatni raz juz nie pamietam kiedy, ale zamierzam testowac za tydz, jak nic nie wyjdzie lece do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy ostatnio wogole widzial Cie lekarz i co wtedy mowil? Dobrze, ze zamierzasz pojsc w najblizszym czasie. Moze sie okaze, ze wszystko sie samo ureguluje, tylko potrzeba jeszcze troche czasu a moze jakies drobne leczonko i tez bedzie wszystko o.k. Uszy do gory! Najwazniejsze to dzialac! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza bylam miedzy pol roku a rok dokladnie nie pamietam, moze krotko moze dlugo, wszystko bylo ok,a cykle po tych cholerrrnych tabletkach anty tak sie rozregulowaly, zebymmogla cofnac czas nigdy bym ich do ust nie wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chester26
Kurde, a przecież tabletki niby regulują. Ja brałam kiedyś dwa lata i na szczęście nic mi się nawet o dzień nie przesunęło. Ale jak widzę jak to jest czasem, na pewno nie będę już ich brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane :) pamiętacie jeszcze ciotkę pablinkę? tyle tutaj nowych staraczek że chyba tylko anwers weteranka mnie pamięta :) ale to nic cieszę się że mój temacik ma takie powodzenie :) heh mam nową pracę pracuje 6 dni w tyg i to na 14 do 22 tak że w ogóle nie mam czasu na komputer no i juz powoli wszystko zaczyna kręcić się w okół ślubu :) dziś dzień wolny i miałam czas by do was zajrzeć :) U mnie cudowne ozdrowienie ;/ ale zamiast się ucieszyć zmartwiłam się jeszcze bardziej heh bo niby teraz wyniki dobre i w normie to dlaczego wtedy były zawyżone heh ;/i teraz będę się zastanawiała co miesiąc czy może mam w normie tsh czy może zawyżone ;/ owulacja mi się też w tym miesiącu przesuneła bo dzisiaj 20 dc i dopiero słaba kreska na teście czyli i @ będzie później anvers śmigaj do lekarza wyregulować cykle może ci zwykła luteiną :) i myslę że będzie ci o wiele łatwiej :) nawet ze starankami :) 👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie niestety kobiety nie sa wystarczajace informowane o roznych skutkach pigulek, takich jak chociazby balagan w organizmie po odstawieniu (ktorego ryzyko wzrasta przy wieloletnim braniu). Takze maszeruj anvers do lekarza (a wczesniej walnij sobie tescik ciazowy, tak dla pewnosci :-p ) i zobaczymy, co on Ci poradzi. Oby sie to wszystko udalo szybciutko doprowadzic do porzadku! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:) Nie miałam neta i dziś trochę mi zajęło cytanie:) U mnie bez zmian, w pon ma być @ ale zobaczymy. NIe wiem co mi jest ale jakoś ostatnio przestałam się wsłuchiwać w swój organizm ijak coś mnie zaboli to za chwilę o tym nie pamiętam a wcześniej od razu sprawdzałam przyczyny itd. Chyba już jestem tym zmęczona. Narazie muszę sobie odpuścić, co będzie to będzie, nie ma kasy na kolejne wizyty i leki, jestem w trakcie szukania stałej pracy. Najchętniej wyjechała bym gdzieś żeby od tego wszystkiego odpocząć ale nie ma za co więc musimy cieszyć się sobą i poczekać na to co życie przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pablinka milo cie znowu zobaczyc :) dziewczyny bralam luteine na wyregulowanie i pomogla na miesiac pozniej dostalam orgametril i to samo, heh chyba za mocny mam organizm, tak wogole przespalam sie troche i czuje sie lepiej, zmeczenie troche odeszlo, czuje sie jakbym miala goraczke, ale mierzylam temp i w normie jest, hmm a podobno przy zagniezdzaniu moga wystapic obawy grypopodobne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się melduje:) Miałam problem z netem....:( zamówiłam nową neostradę i włączyli mi owszem 20 mega, tylko się okazało że moja linia nie przystosowana i nie mogłam w ogóle korzystać z neta nawet moich 2 mega ...:( Ale wreszcie jestem...:) Jutro mam urlopik - z młodym wybieramy się na turniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin mongrana.............1..............32.........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011........O-E zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ...........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. ........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27..........04.04.11 .........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ..........śląsk NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Beata127...............2...........22..............???. . .............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90..............lipiec...........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN NICK...........WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Fistacja...........25............??? ............????.............1............Skarżysk Ktoś tutaj mnie nie uwzględnił, a byłam wpisana .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się z w tym cyklu raczej nici.......NIby @ dopiero 13-tego, ale jakoś muli mnie brzuchol..... Nie wiem - ale mam takie przeczucie. Moja rodzinka przyzwyczaiła się, że "kraczę" i się to spełnia....:( Trudno, nikt nie powiedział, że będzie prosto jak przy młodym (praktycznie od razu zaszłam w ciążę... Tak w ogóle to będę musiała chyba odwiedzić gina, byłam we wrześniu ostatnio. Jakoś nie spieszy mi się tam....Wtedy kazał odczekać, porobić badania i po nowym roku działać.... No właśnie tylko z efektów działania jak na razie nici.... Kiedyś ktoś mi powiedział, że ciężko zachodzi się w ciążę jeśli bardzo się tego chce. Może ma rację i powinnam odpuścić, a przynajmniej nie myśleć o tym tak obsesyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie myslenie o tym napewno by pomoglo zajsc w upragniona ciaze, ale niestety wlasnie pragnacym ciezko jest przestac o tym myslec, najlepsza rada to znalezc dodatkowe zajecie w domu czy poza domem wtedy mniej czasu na rozmyslania, wiem ze to nie takie proste bo sama ile razy nie wiem czym mamsie zajac, wiec siedze i wypatruje czegokolwiek zwiazabegoz ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biust mnie rozbolal. @ nadchodzi :-( :-( :-( Koszmar :-( :-( :-( Niby sie spodziewam ale i tak przykro :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie jestem z toba mnie tez boli z kazdym dniem bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutajcie się dziewczyny. Pomyślcie, że kolejny cykl starań i przyjemności, bo podobno w pierwszym trymestrze nie ma się ochoty na taki przytulanki, więc korzystać ile się da:) Grunt to dobre nastawienie:) Jak bdyiemz si smuta to nasye jajeczka beda smutne i nie bd chciay przytulic plemniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma obaw, zuza, w dniu owu ja mam zawsze dobry humor i ochote. Ale tuz przed @ NIEEEEEEEEEE :-( :-( :-( anvers, Ty sie dziewczyno wez i przetestuj, bo JA z ciekawowsci spuchne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×