Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

no ja mam 3 dni przedToba miec :P watpie w to... musialby to byc jakis cud chyba :P :P tez czytalam ze niby boli kobiety w ciazy kosc ogonowa ale najczesciej to juz w polowie albo na koncu ciazy... wiadomo ze podczas noszenia ciaglego ciazaru kosci wysiadaja... :P wiec mnie to raczej sie nie dotyczy... :P ale fajnie by bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda Mama 2010
Hej dziewczyny! Ja nie wytrzymalam i zrobilam dzis test, choc minal dopiero tydzien, ale co tam mam ich duzo, wiec myslalam, ze zrobie, a noz cos pokaze. Ale nic... Jeszcze tydzien musze poczekac. Nienawidze tego czekania, poza tym sama nie wiem co z tego bedzie, niby wydawalo mi si, ze mam dni plodne, ale @ po porodzie jeszcze nie mialam. Znowu czytalam gdzies, ze po porodzie najpierw ma sie owulacje a potem okres, wiec mam taka cicha nadzieje. Poza tym dopadl mnie dzisiaj wilczy glod - nie mialam takiego od czasu ostatniej ciazy - wtedy wiecznie chodzilam glodna i musialam ciagle jesc - rezultat +40kg w ciazy... Ale to wlasnie taki sam glod jak wtedy. Piersi przestaly byc juz nabrzmiale, no to tylko pozostaje czekac tydzien lub dwa. Kto czeka na zrobienie testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na @ jesli do 3 -go nie przyjdzie to wtedy zrobie test... :D ale pewnie przyjdzie wiec sie nie nakrecam :D A podczas swojej pierwszej ciazy od razu mialas bole piersi czy przyszly pozniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga1988 nigdy nic nie wiadomo :) zawsze warto mieć nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 4 robię test bo mój ma wtedy urodziny... a nóż jakiś prezencik? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie bedziesz musiala mu wtedy nic kupywac;d;d ja mam 13 kwietnia urodziny i tez byloby milo;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam 13 ale stycznia :) jakoś nie czuję, że się udało więc kupię lepiej mu prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda Mama 2010
Piersi nie bolaly jako tako, ale nagle zrobily sie wieksze i pekate takie. Ale dopiero po jakichsdwoch tygodniach. Poza tym sluz w pochwie zrobil sie bialy jak mleko i lepki,. Mialam wszystkie objawy ciazy a testy wychodzily negatywne. dopiero po tygodniu od @ wyszly pozytywne (wszystkie 7:) Ale nie wiem kiedy dokladnie nastapilo zaplodnienie, bo wtedy mialam sluz tydzien i kochalismy sie dwa razy zaraz na poczatku i pod koniec. Testy owulacyjne wychodzily negatywne caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te testy tez zawodza... :P i jak tu na nie liczyc:D hehe... :) a brodawki piersiowe zmienily sie pewnie po jakims dluzszym czasie?? Ailin ah te 13-stki :D moze dlatego mamy pecha z ta ciaza :D chociaz 13-stka mi nie raz przyniosla szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) ja tam uważam, że 13 jest szczęśliwa :) a miałaś może ciemne sutki? bo moje są jakieś sine od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie piersi nawet nie bola... a zawsze bola tak 2 tygodnie przed @... od jakiegos roku zreszta mam tak ze bol jest nie do wytrzymania.. na poczatku naszych staran myslalam ze w ciazy jestem ... ale teraz bol piersi na mnie nie dziala... natomiast teraz nic komlpetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami to mi się z siebie śmiać chce bo się zawsze zastanawiam czy objawy to na @ czy może jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz przerabiam to drugi rok wiec dla mnie to nie nowosc ciagle wkrecanie... staram sie teraz jakos wyluzowac niby sie o tym nie mysli ale gdzies tam zawsze ta podswiadomosc sie odzywa.... :) u mnie narazie nie widze zadnych objawow ani na ciaze ani na jej brak :p sama nie wiem co mam myslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak się wyczekuje to i brak objawów jest objawem :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze i tak... ale u mnie po 2 latach to juz nastaje rutyna "pewnie i tak dostane" wiec sie nie nastawiam...:P a jakby cos bylo to nie wiem co bym zrobila ze szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ja się męczę w tym cyklu więc chciałabym już dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo i nie dostaniesz...:D a jak szybko mozna juz zaobserwowac objawy... jesli oczywiscie sie je ma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ją to już mam wszystkie objawy.. Począwszy od wyczajenia owulacji. @ ma przyjść za tydzień a ja w poniedzialek chyba miałam plamienie implantacyjne, podbrzusze lekko mnie pobolewa, sluz biały, gesty i klejacy, od wczoraj piersi puchną, jestem padnieta a wczoraj zjadlam prawie konia z kopytami :-D :-D Jeśli bym była w ciąży to byłabym cudownym przykładem ciążometru :-P. Choć barometrem jestem bo pogodę przepowiadam na podstawie bólu głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jak wy się wkręcacie rozumiem apetyt jak dziecko już jest w miarę duże w brzuchu ale tydzień przed okresem to nie jest objaw :D wyluzujcie i poczekajcie do @ bo pamiętam jak ze mną było i później człowiek normalnie nie mógł funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe barbera ma rację :) wyluzujcie, bo potem będziecie beczeć pół niedzieli jak ja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moge normalnie funkcjonowac, bo mam dzika chcice :-o Nie wiem, czy to stan fizjologiczny czy sobie wkrecilam, bo mi moj "owulacjonometr" pokazal po dzisiejszym tescie z rana jajeczkowanie :-p Fakt jednak faktem, ze mnie N O S I!!!!!!! Mojego nie ma w domu, znow w delegacji a ja juz sie, o zgrozo, zajmuje sama ze soba, bo mna rzuca normalnie, jakbym miala 18 lat a nie kilkanascie wiecej :-o Jak on wroci, to go chyba zgwalce jeszcze w garniturze, kurtce i butach :-p Mielismy w tym cyklu dac na luz ale chyba nie dam(y) rady. Zobaczymy, moze moj jak wroci, to mnie ostudzi meskim racjonalizmem. Chociaz... on mi nie umie odmiawiac, jak jestem taaaaaaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaaaa napalona :-p Az mi wstyd przed soba, dziewczyny, taki CALKOWITY brak kontroli nad soba :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana - u faceta jak ma 18 lat to jest u szczytu możliwości :) - my kobitki szczytujemy dopiero ok 30 :) z naszym popędem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby taka jest teoria. Ja w praktyce bylam bardziej napalona jako 2X-letnia singielka niz teraz, bo teraz chlop zawsze pod reka, mozna uzyc, zanim sie zacznie chodzic po scianach :-p No ale dzisiaj go wlasnie nie ma a mnie nosi... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mongrana to co ja mam powiedzieć chłop pod ręką, chcica jest a nie mogę :D i d..a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte jutro się dowiem bo jak będą dobre wyniki to we wtorek już będę mogła, ale jak nie będą dobre to dopiero w piątek bo będę musiała sobie robić zastrzyki z progesteronu i wynik był by przekłamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki :) uaktualniam :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Charlotte27............3.............27..........30.03.11 . . ........Lublin AniaMyszula ...........4.............23...........31.03.11............Ko sz a lin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk beata127..............3..............22........ok 20.04.11.........okolice Dębicy NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26...........9.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Sippelsweg...........5.............28.............???.... ... ..........świętokrzyskie Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bylam u gina, zrobil mi cytologie, i usg jajnkow, okazuje sie ze cos co otacza pecherzyk jest zbyt twarde ze tak powiem i pecherzyk nie moze peknac, gdzie nie dochodzilo do owulacji, dostalam luteine na wywolanie @, i przez jeden miesiac mam brac tabletki anty, ktore pomaga mi na to, oraz w miedzyczasie mam brac clomid w pierwszym cyklu i w drugim, no i w drugim cyklu moge zaczynac starania, gin powiedzial ze to nic powaznego, ze wiele osob tak ma, prawdopodobnie od dluzszego brania tabletek anty, chociaz nie na kazdy organizm moga tak samo podzialac po odstawieniu, w moim przypadku tak bylo,no i na 99% w drugim cyklu moge juz zajsc, gdyby tak jeden sie nie stalo, bo zawsze jest jeden procen, wtedy zlozyc wizyte ponownie, tak wiec wszystko ze mna jest ok tylko hormony szaleja,ale jestem dobrej mysli, jakos przezyje ze jeden cykl mnie ominie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda Mama 2010
Hej dziewczyny, Jak mam sie dopisac do tabelki? Nie umiem na tym forum za bardzo sie polapac, nie wiem jak sie logowac :( Poza tym Nietoperek mysle, ze jestes w ciazy. Jak zrobisz juz test i ci wyjdzie to pierwsza ci bede gratulowac. Kinga1988, a jak z twoja waga i odzywianiem? Ja nie moglam zajsc w ciaze, bo za malo jadlam. Jak sie wyluzowalam, pojechalam do mamy na dwa tygodnie, jadlam wszystko jakby juz za dwoje i po powrocie od razu zaskoczylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers no to trzymamy kciuki żeby się wyregulowało i wreszcie pękło :D a później żeby jeden mały żołnierzyk się dostał do bazy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×