Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

A ja własnie zrobiłam test owulacyjny i kurcze dokładnie tak jak wyliczył gin, czyli jutro owulacja ;) mój pecherzyk ma dzisiaj 22 mm i jutro pęka. Dzisiaj dopadam męża i wyciągam go spod bidetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia proponuje ci jak on tak lezy przy tym bidecie to ty wskakuj juz na niego i nie czekaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest pozycja nowa wiec trzeba wyprobowc hihi biegiem zenia do lazienki raz raz bo wiecej takiej pozycji moze nie byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :*Ona21
Ja z MOIM K zaczynamy starania jakoś we wakacje też bardzo bym chciała już dzidziusia, ale muszę jeszcze poczekać. Teraz jest to nie możliwe ponieważ biorę jeszcze tabletki anty :( Powodzenia w waszych staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Charlotte27............3.............27..........30.03.11 . . ........Lublin AniaMyszula ...........4.............23...........31.03.11............Ko sz a lin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Mloda Mama 2010.....1.............26...........31.03.11............UK Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Sippelsweg...........5.............28.............???.... ... ..........świętokrzyskie Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............??? Usunęłam siebie bo na razie rezygnuję ze starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę nad przerwą, zaczynam popadać w jakąś depresję już chyba przez to wszystko, nie mam wiary, że się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :*Ona21
charlotte27 - na pewno się uda nie załamuj się jest ciężko wiem. Ja nawet już teraz się stresuję tym chociaż starania za kilka miesięcy... A już się boję... Wiem, że pocieszenia nic nie dadzą... W końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie przesadzajcie laski. Charlotte to dopiero Twój 3 cykl wiec spokojnie, wszystko przed Tobą :) A Ty Ona21 jeśli zaczynasz dopiero na wakacjach to nie nakrecaj się już bo to Ci tylko zaszkodzi. A najlepiej to nie myśl o tym to zaciazysz od razu po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Wczoraj w wesołym miasteczku dałam się namówić, na jakąś karuzelę, co to się w różnych płaszczyznach obraca i jeszcze mi od niej niedobrze :( Za to wczoraj było otwarcie i pierwszy raz była loteria - losowali takie 100cm misie. Wrzuciliśmy wszystkie kupony jakie mieliśmy i... na 10 misiów wylosowaliśmy 4! :) byliśmy w 4 osoby więc każdy wrócił z giga misiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie wytrzymałam i wysłałam M do apteki i zrobiłam test i wyszły mi dwie kreski, ale ta druga blada ale dobrze widoczna czy to może być już to co myślę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sama już nie wiem bo jestem w lekkim szoku i chyba jutro pójdę juz na bete żeby potwierdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hip hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! barbera bedzie miala trojaczki :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że 3 miesiące to krótko, ale to wszystko wynika z mojego charakteru :( i bardzo to przeżywam. Dziś rano wstałam i powiedziałam mężowi, że chcę pieska. Mąż szybka reakcja i właśnie przywieźliśmy małego shih tzu :) Pisałyście o tej rasie to się zasugerowałam. Muszę jakoś chwilowo mój instynkt zaspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama nie wiem i mam nadzieję, że testy nie pokazują biochemicznej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera ale się cieszę ;) może poczekaj 2 dni i zrób jeszcze jeden test a jak kreska będzie już wyraźna to wtedy pedz na bete :) Ja dzsiaj jajeczkuje i czuje wyraźnie ze to prawy jakbym tak jak powiedział lekarz. Jestem pełna nadziei ze może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
no barbera exstra że ujrzałaś upragnione dwie kreseczki gratulacje potrójne:))) u mnie raczej lipa będzie w tym cyklu bo dzisiaj mam 17 dc a tempka w miejscu i jajnik boli a chyba dni płodne minęły bo szyjka już nisko i twarda a między 14 a 15 dniem praktycznie jej nie wyczuwałam , podłamana jestem tą nie rosnącą temperaturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. wiecie ja tez mam problem z dzidiusiem. mimo ze mam 22 lata to bardzo z mezem chcemy miec dziecko. od kilku miesieczy zaczelismy starania. ja oczywiscie myslalam ze to takie proste hop i juz a tu niestety tak nie jest. bardzo mi przykro z tego powodu i czasami to az lzy same cisna sie do oczu. zrobilam juz tyle testów ciazowych ze szok bo zawsze mialam jakies ''objawy'' ciazowe a w rzeczywistosci po paru dniach przychodzila @.ale od 3 miesiecy testu nie robie (boje sie kolejnej porazki) zauwarzylam tez ze teraz jakies 2 mies temu w dzien kiedy mial byc okres przyszlo plamienie a dopiero po 2 dniach normalna @ i wogole okres mi sie jakos rozregulowal jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nadia. Te plemienia świadczą o niskim progesteronie kt jest odpowiedzialny za zagniezdzenie i utrzymanie ciąży. Być może doszło do zapłodnienia ale fasolka się nie mogła zagniezdzic. Idź do lekarza bo chyba coś z hormonami nie tak. Dodatkowo świadczy o tym rozlegulowany cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×