Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

oj ty wcale nie musisz sie wysilac jak jestes zmeczona, maz zrobi wszystko co trzeba, a jak maz zmeczony to ty dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia dla mnie testy owu w ogóle totalna porażka. Po nich stwierdziłam, że nie mam owu i poszłam na monitoring, i jakie me zdziwienie było, że owu jest. Co drugi dzień żadnej kreski, a co drugi dwie, i obserwacja na wszelkie sposoby z mężem, pod lampką, przy oknie, na krzesło stawałam, żeby bliżej żarówki :) I nic, chyba zawsze testowa trochę bledsza od kontrolnej. Wyrzuciłam to i dałam spokój. Codzienne bzykanko to dobra rada :) W tamtym cyklu 10 dni pod rząd i się nie udało, teraz chyba też nie, bo brzuch już pobolewa w związku z czym wylałam dziś morze łez. Ale nic, po @ idę na masaż do jakiegoś spa i jakiś weekend za miastem, inaczej oszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tez chinskie masaze ulatwiajace zachodzenie :-p Moze warto pomyslec o tym jako uzupelnienie do Spa ;-) Testy owul sa do bani jak sa paskowe. Polecam elektroniczne - daja jednoznaczna odpowiedz :-D Bzykac si emozna codziennie czy co drugi dzien ale nogi do gory zadrzec w TEN dzien i juz jest sens robienia testow owu :-D Maz wrocil. I zrobil swoje :-D A moze powinnam raczej napisac "zjawil sie moj rycerz i mnie uratowal" No i juz sie troche uspokoilam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, Ksenia, to normalne - rano masz najwieksze stezenie hormonu, wiec kreski sa wyrazniejsze. A wieczorem siada. Zrobisz jutro rano - kreski powinny byc :-) Robienie dwoch testow dzienne jest nieefektywne i mylace. A czytalyscie, ze testy owu sa podobno lepsze do wykrycia ciazy niz ciazowe (sa wczesniejsze)? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre z tym rycerzem. Mój rycerz siedzi w łazience, a ja mam w łóżku rycerza Ipada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj teraz pogalopowal potanczyc z wilkami :-p (czyli nocna rundka z nasza huskowata chuliganka :-D ) a ja robie zabaione ale mi nie wychodzi :-o Macie jakis wyprobowany sposob - ile minut te zoltka miksowac? Mnie wyszedl zwykly kogiel-mogiel :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mama 2010
Nietoperek i Aniamyszula - myślę, że zapoczątkujecie wysyp fasolek czego Wam z całego serca życzę. Macie tę samą datę @/pojawienia się dwóch kresek co ja! Tylko u mnie żadnych objawów nie ma. Ja zresztą nie wiem czy mi się @ w ogóle pojawi. Na początku marca brałam luteinę dopochwowo 3 razy dziennie i nic! Jak przyjadę do Polski to idę do gina na badanie, bo tutaj nie ma jak niestety. Już się nie mogę doczekać. Jeszcze 7 dni do testowania dziewczyny, będzie dobrze :) Mój synek dzisiaj troszku chory, zaczęło się od ucha, a teraz cały przeziębiony. Cudownie jest mieć takiego maluszka, zawsze mnie rozśmiesza. A tak sięzapytam, macie jakieś preferencje co do płci? Czy wszystko jedno, byle było całe i zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć dziewczyny. u mnie dzisiaj 15dc i dwa dni staranek za mną , kobietki wrzućcie mnie do tabelki jak możecie to mój trzeci cykl starań termin kolejnej @ to 8 kwietnia bądź 11 nie wiem bo cykle mam 28-30 dni jestem z pod szczecina Młoda Mama ja już mam córcie 2 lata i chcielibyśmy chłopca ale mimo wszystko zdrowie najważniejsze oczywiście, nie wiem czy owulka już była u mnie tempka we wtorek 36,5. wczoraj 36,6 a dzisiaj 36,7 jajnik lewy jeszcze boli i nie wiem czy pęcherzyk pękł myli mnie ten jajnik bo od początku cyklu go czuje, zobaczymy co będzie 3 lata temu ginekolog po obserwacji pęcherzyka powiedziała kiedy seksik i się wtedy udało może i tym razem też tak będzie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
Xenia33 wiosenek mam skończone 25 a 26 skończę we wrześniu dzięki za wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
u mnie dzisiaj lipna pogoda, pochmurno i zimno nie wychodze dzisiaj z domu żeby nie złapać jakiegoś wirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Charlotte27............3.............27..........30.03.11 . . ........Lublin AniaMyszula ...........4.............23...........31.03.11............Ko sz a lin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Mloda Mama 2010.....1.............26...........31.03.11............UK Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk beata127..............3..............22........ok 20.04.11.........okolice Dębicy NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Sippelsweg...........5.............28.............???.... ... ..........świętokrzyskie Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............??? dopisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
super dzięki Xenia33 za dołączenie mnie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Charlotte27............3.............27..........30.03.11 . . ........Lublin AniaMyszula ...........4.............23...........31.03.11............Ko sz a lin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Mloda Mama 2010.....1.............26...........31.03.11............UK Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk beata127..............3..............22........ok 20.04.11.........okolice Dębicy NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Sippelsweg...........5.............28.............???.... ... ..........świętokrzyskie Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............??? witam:) dziewczynki ja sie wykreślam na razie. Teraz i tak nie zajde w ciąże więc nie musze być w tabelce. Powodzenia kobietki:) pozdrawiam :) Ada,Gosia ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
wiecie co dopiero wczoraj przyszły testy ciążowe które zamawiałam na alegro 3 tygodnie szły ale za to że tak długo czekałam gościu dorzucił mi gratis jeszcze 3 testy czyli mam teraz 6 to pierwszy poleci za jakieś 2 tyg, może wcześniej?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Hej Karolka a jakie testy kupiłaś?jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zamowilam na allegro testy acon ultra czule zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
monia-aa a skąd masz taka pewność,że nie zajdziesz teraz w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a dlaczego mówisz ze nie zajdziesz w ciaze? skąd ten pesymizm ? :) Maria ja kiedys kupiłam te testy i robilam je 4 dni przed @. Pokazały 1 kreskę a potem dostałam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Maria D83 a ile płaciłaś za testy? Jakoś szukam te acon ultra i nic mi nie wyskakuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny we wtorek trzymajcie kciuki bo mogę testować :D ale w środę będzie dopiero wynik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak do tej pory wszystko idzie świetnie barbera :) Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
no właśnie dziewczyny w sprawie alkoholu spożywacie przy starankach alkohol ja od stycznia po dzień dzisiejszy nawet łyka nie zrobiłam a przy weekendzie zawsze sobie lubiłam wypić piweczko , barbera- trzymam kciuki bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami do obiadu winko, a ostatnio maż jakiś taki eliksir kawowy dla kobitek przywiózł z Francji i próbowałam. Ale ogólnie to nie drinkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×