Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Wręcz przeciwnie. Nie ma sie co stresowac. Lekarz da Ci tabletki na podwyższenie progesteronu a i cykl Ci się wyreguluje:) spokojnie, na pewno Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja takto zawsze mialam regularne miesiaczki i zawsze byl normalny okres tylko tak zauwazylam od jakichs 2 mies ze w dniu sodziewanej miesiaczki jest najpierw takie2 dniowe plamienia a pozniej dopiero normalny okres. no i ten okres nie byl zawsze w tym dniu co powinien tylko pozniej. jeszcze wam sie do czegos przyznam-pale papierosy ale obiecalam sobie ze jak bede w ciazy to papierosa nie zapale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek byłam u lekarza. Dlatego mam świeże wieści na temat takich plamien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bardzo dziekuje za odp myslalam ze obedzie sie bez wizyty ale niestety. takie jest zycie czasami brutalne. pewnie teraz jak mi przepisze jakies leki to bedziemy musieli troche poczekac ze staraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia to się bierze po owulacji żeby się dobrze zagniezdzil zarodek. Nawet trzeba się starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nadia, też brałam na zagnieżdżenie. Nie musisz robić przerwy. Zresztą może wcale nic Ci nie dolega. Ja do tego mam coś tam do usunięcia w jajniku, ale ciąża by nie przeszkadzała, tak gin powiedział, ale to coś co tam mam może powodować problem z zajściem, więc czekam jeszcze chyba dwa, góra trzy cykle i idę na laparo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Mama 2010
Hej dziewczyny, Nic nie pisałam, ale czytam wszystko. Barbera gratuluję i oby to było to, a jakiej firmy test robiłaś? Pewnie wyszło ci wcześniej, bo przy trzech fasolkach większe stężenie jest. Cieszę się bardzo. Ja też robiłam, ale nic. Ostatnim razem wyszło mi dopiero tydzien po @, ale mam takie tanie testy i nie wiem, może one są jakieś felerne. Pierwszą ciążę potwierdziłam inniym testem z apteki i dopiero wyszło, a na tych zaczęła się pojawiać kreska, ale bardzo słaba. Zaczynam przechodzić mentalną walkę z sobą, żeby z testem poczekać do czwartku (test elektroniczny) , ciągle o tym myślę, a potem myślę, a może pokazałby już jutro, a jeśli nie, to w czwartek zrobię następny, normalnie oszaleć można... Jak Wam mija niedziela poza tym? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wizyta u lekarza może Cię tylko uspokoić, czasem problem jest bardzo malutki, ale tylko lekarz może go pomóc rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny tak zrobie. myslalam ze poprostu to sa jakies chwilowe malo wazne plamienia ale dzieki wam wiem ze to moze byc problem. przykro mi bo moze zeby nie to to juz bym miala dzidzie pod sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda mama a kiedy @ powinna być? Ja oczywiście test też robiłam, ale tak dla pewności, bo wiedziałam, że nie wyjdzie, a chciałam wypić piwko dla odstresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mama już wiem :) w czwartek :) u mnie w środę, ale czuję @ mymi zmysłami już, zresztą test o czułości 10 negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mama robiłam bobo test i było napisane, że wykrywają ponad 25 bete i do weryfikacji po in vitro nawet nie wiedziałam, że takie są ale M taki przytargał dumny z apteki no wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
dziewczyny jak nie było skoku temperatury to znaczy że nie było owulacji? w 11dc-36,6 12dc-36,6 wizyta u gina pęcherzyk 22mm 13dc-36,5 14dc-36,6 15dc-36,7 16dc-36,6 17dc-36,6 co o tym sądzicie? w 13-16dc było przytulanko, śłuż był płodny przezroczysty i rozciągliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka czasami dziewczyny mają minimalne skoki tempki i myślę, że w tych dniach co się przytulaliście będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka ja się nie znam, może miałaś cykl, w którym pęcherzyk nie pękł, a może ten 36,7 to już był ten skok, chociaż pęcherzyk z 12. dnia już zanosił się na pęknięcie. Przytulanko było, więc jak pękł to bardzo dobrze. Podobno jak nie ma skoku w wielu cyklach to świadczy o braku owulacji, nie wiem, czy może być tak, że w jednym nie było a owu i tak była ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
mimo wszystko dzięki kobietki za wasze opinie będę czekać do@ może przyjdzie może nie zobaxzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey lasencje:) a sie nie odzywalam 2 dni bo sie nie chcialam nakrecac na zrobienie testu:):P jeszcze nie robilam @ mam miec 29 nie wiem czy cos czuje czy nie ;/ w zasaedzie to nic!!!!:( pewnie wredna przylezie ale gdzies tam ocichutku marze ze bedzie cud!!!!:) moze tym razem sie udalo trzymajcie kciuki ale potrzymam was w niepewnosci ale siebie przedewszystki m bo nie testuje do konca marca no chyba ze @ mnie wyprzedzi:) Barberko kochanie no ściskam cie mocniutko i twoją ferajne:):):) o tooo teraz beda ci sie pampersy po nocach snily!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia- nie stresuj sie lekarzem, powiem ci na swoim przykladzie jedna z kolezanek mnie troche nastarszyla, wzielam se to do serca, i ciesze sie bo szybciej sie wybralam do lekarza, gdyby nie kafekolezanki pewnie zwlekalabym z wizyta,a tak wiem ze pecherzyk mi nie pekal, dostalam leki, i prawdopodobnie w maju moge juz miec fasolke, takze lec do lekarza, bedziesz wiedziala co sie dzieje i nie stresowala sie ze moze ciaza a moze nie, glowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :*Ona21
Xenia33 - wiecie ja zawsze chciałam mieć dzidziusia :) Boję sie tego, że jak już mi się uda to dojdzie do poronienia :( I dlatego te już dzisiejsze obawy :/. Ale zawsze trzeba mieć pozytywne myślenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona dopóki się nie urodzi maluch to chyba każda kobieta ma stresa żeby wszystko było dobrze a później jak się urodzi żeby było zdrowe itd. więc to u nas normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera super :) oj ten teścik to dobry znak :) gratuluję 🌼 moje dolegliwości nie zniknęły :( jestem zmęczona, ciągle płaczę beż powodu, piersi bolą a żołądek męczy - a to zgada, a to mdłości... i ta awersja do alkoholu :( wiecie, ten cykl to już przesada. Nie rozumiem skąd to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sadzicie zamiast lozeczka takie turystyczne, co ma dwa poziomy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiece co a czy to jest mozliwe ze okres mam miec na 05.04 a mnie juz boli cos w brzuchu kuje w jajnikach i takie tam co o tym sadzicie czy to moga byc juz objawy przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×