Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ehh czesc dziewczyny nie wiem dokladnie ale chyba @ juz przylazi bo juz widze rózowo brązowa kropeczke al tak prawie przezroczysta wydzieline i nie wiem poczekam na przebieg sytuacji ale na 100% @ choc nic nie czyje zabardzo ale sie wkur.... chyba ja nigdy w tej ciązy nie bede!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie stresuj sie na zapas, bo jeszcze ze stresu ją wywołasz.... :) Ej laski - popatrzcie na temat pod tytułem - "bardzo, bardzo blada druga kreska". Czy to nie koleżanka z naszej tabelki pisze tam o drugiej kreseczce??? :D Wszędzie szukam dobrych wiadomości - zeby u nas w końcu się zaczęły jakies efekty pokazywać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge cos wkleic zobacz na wczorajszy dzien godzina 20.00 z minutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a czy niemozna bylo byc tak w ciązy o pyk i juz i dac sobie i dziecku szczescie warunki do wszystkiego dlaczego inne kobiety zachodza bez problemu a ja nieee.... grrr chyba tu zwarjuje zaraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwosci, napewno zostaniesz mama nie mainnej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nasza kolezanka z tabeli, dziewczyny zdradzila nas i ukryla ciaze przed nami hehhe :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj przykre, no nic trzeba i tak sie cieszyc bo bedziemy potrojnymi kafeciociami hihi barbera napewno nas niedlugo zawiadomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety:( u mnie @ rozkreca sie jak w zegarku nie wiem co jest ze mna nie tak nasienie mjego m jak najbardziej wporzadku mialam pobierana nawet z szyjki probke z plemnikami i bylo ich mnostwoi duzo zywych dzien przed owulka i nie wiem co jest :( w dupie to mam widocznie nigdy nei bede mama:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Charlotte27............3.............27..........30.03.11 . . ........Lublin nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Mloda Mama 2010.....1.............26...........31.03.11............UK Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11...........Koszalin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula wiem co czujesz, ja też od trzech dni jestem strasznie sfrustrowana, płaczę po kątach, w pracy uciekam do łazienki. I też stwierdziłam, że nigdy nie będzie mi to dane. Ja cię chyba w tym miesiącu nie pocieszę :( U mnie @ też jutro się zacznie, albo jeszcze i dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna dziewczyny weźcie się w garść bo już was słuchać nie mogę :D dopiero zaczęłyście się starać i już tak jęczycie :D to nie chop siup i już a tym bardziej jak się tak stresujecie, więc głowa do góry i brać się za chłopa z przyjemnością a samo przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) czy mozna sie do was przyłaczyc?bo inne topiki gdzie byłam jakos zaczeły tez jestem w trakcie starań o bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa ania29 witamy i napisz cos wiecej o sobie :) Aniamyszula- nie zalamuj sie, zapytaj swojego gina moze o lek CLOMID, podobno jest bardzo ale to bardzo pomocny, czytalam ze dziewczyny od razu po nim zachodzily w ciaze, ja taki lek dostalam i mam zamiar stosowac, tylko narazie biore luteine na wywolanie, jestem dobrej mysli zemi pomoze, moze warto spytac o ten lek lekarza co? albo skonultowac sie z innym ginem, moze inny powie ci co innego, sproboj i glowa do gory, ja tez bylam podlamana, ale teraz jestem pelna nadziei i wierze ze mi sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera właśnie to jest dołujące, że to nie jest takie hop :( sama wiesz :( jak pomyślę, że to marzenie spełni się za ileś tam lat, to robi mi się smutno, wkurza mnie to i płakać mi się chce płakać. Ania29 witamy Cię :) Napisz coś o swojej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrlotte dlaczego ty zakładasz zaraz , że dopiero za kilka lat ci się uda ? z takim podejściem tylko depresji się nabawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mam prawie za soba 11 cykli starań o bobasa.tylko ze ja staram sie o drugie dziecko.z pierwszym bylo mi troszke łatwiej ,bo pomimo nieregularnych okresow dostalam duphaston i po miesiacu stosowania zaszłam w ciąże. w marcu 2010 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne , od czerwca 2010 brałam duphaston i nic .pozatym przez ten cały czas nie miałam śluzu płodnego czyli owulacji pewnie.I w koncu w tamtym tygodniu wybrałam sie do mojej ginekolog bo to juz troszke sie staram z tym duphastonem a w ciąże nie zachodze.wiec dostalam skierowanie na badanie hormonów ktore mam wykonac w 21 dc czyli 7 kwietnia ,duphaston musiałam odstawic .i ten cykl staram sie bez zadnych tabletek tylko lekarka zapisala mi tabletki dopochwowe na wyrownanie ph w pochwie.ktore miałam brac przez 6 dni.dzis mam 12 dc no jestem w trakcie starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć kobietki te stałe i te nowe jak tam wam mija wieczorek? u Aniamyszula widze nie najlepiej i nie najweselej u charlotte27 też ponuro a wszystko za sprawĄ Krwawej mery ja dopiero wróciłam z dworu z małą siedziałam prawie cały dzień na placu zabaw, i teraz zasypia już na stojąco jedno co mnie cieszy to przestał mnie boleć lewy jajnik, no juz tak mi dawał popalić że miałam jechać dzisiaj do gina zobaczyć czy wogóle pęcherzyk pękł ale jakoś przestało na razie i sobie odpusciłam zobaczę jak jutro rano będzie z tempką mówię że dziewczyny zdołowane przez krwawą mery a pewnie sama za jakies nie całe dwa tygodnie będe taka zdołowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera ja wiem właśnie, do wszystkiego tak podchodzę niestety i to mi utrudnia życie :( ania29 a potwierdzoną owu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym na twoim miejscu dała sobie odpocząć i wyluzować, wiem że teraz jestem mądra a sama na początku świrowałam, ale teraz już wiem że nie ma sensu co ma być to będzie :D ale trzymam mocno kciuki żeby wszystko się ułożyło po Waszej myśli i dwie grube krechy się pojawiły jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :D sorki, że tak ostro powiedziałam, ale naprawdę wyluzujcie bo zwariujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nowa Aniu Sippelsweg: oj ja pierwsze slysze, zeby jajniki bolaly w czasie stosunku! U mnie (i wielu moich znajomych) jest dokladnie odwrotnie: bol jajnikow ustaje/zmniejsza sie po stodunku! (dlatego m.in. tak lubie sie kochac tuz tuz przed sama malpa :-p ). Zaciekawil mnie ten fenomen, wiec go wygooglowalam i prosze: "Ból jajników podczas stosunku może oznaczać np. powstanie torbieli jajnika lub być objawem endometriozy." zrodlo: http://abcciaza.pl/pytania/bol-jajnikow-podczas-stosunku-czy-to-cos-groznego Skoro lekarz twierdzi, ze wszystko o.k. to dobrze ale warto sie obserwowac. Ja z kolei doszlam do wniosku, ze jesli bede miala tzw. objawy ciazowe przed @ to z cala pewnoscia nie bede w ciazy. Tak wczesne objawy oznaczaja balagan w hormonach a nie ciaze. W tym cyklu znow mnie pobolewaja jajniki - bardzo mi sie to nie podoba - cala druga polowa cyklu w bolach. Mam jeszcze, jakby to okreslic, bole... lona (tak, tak, wzgorka lonowego) Musze sie zapytac ginki przy nastepnej wizycie, co to oznacza i co z tym robic. Poza tym staram sie uskuteczniac afirmacje i nie robic sobie nadziei ale mimo wszystko w podswiadomosci tli sie ta glupolka (nadzieja). U mnie w zyciu nigdy nic nie bylo szybkie, proste i przyjemne, wiec czemu z ciaza mialoby byc inaczej? Na razie dopiero zaczelam i w kazdym cyklu ucze sie (tez dzieki Wam :-) ) duzo nowego :-) Takze obchodzenia z frustracja :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze co moge napisac o sobie to mam 29 lat i jestem z podkarpacia ,mam synka ktory ma 6 lat.a co do mojej owulacji to trudno powiedziec czy teraz mam ,ale przynajmniej pojawil sie ten sluz przezroczysty a przez ostatnie miesiace go nie miałam.wszystko okarze sie po badaniu hormonów co dalej bedzie,narazie pozostaje mi staranie sie i czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania29 ja myślę, że gin powinien Ci też owu sprawdzić monitoringiem. Ja jestem dziś wykończona całym światem i idę spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Witajcie dziewczyny, jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×