Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

myślę, że powinniście zrobić pełne badanie z morfologią itd zawsze lepiej zbadać wszystkie możliwości a i finansowo mała różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe teraz jak jesteś barbera w dolnej tabelce to trzeba wykasować tamte dziewczyny bo one tylko raz zajrzały do nas i ktoś je umieścił żeby nie bylo pusto. To jakieś kobiety - duchy ze znakami zapytania :) Charlotte - kurcze trudno.. mi chyba tez duphaston tez gowno da, za przeproszeniem :( Wiecie, ze ja juz dzisiaj sprawdzałam ten Polmed - w sumie mam na miejscu, czarne myśli mi chodzą po głowie...ze ja tez nie dam rady naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z czystym sumieniem nawet jakby mi nie wyszło będę polecać tą klinikę, ale mam nadzieję, że żadna z Was nie będzie musiała korzystać z jej uslug :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarlotte, jak porobicie te badania, to zdaj relację, bo ja tez chyba bede swojego ciągnąć.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja mam tyle roboty, ze od 7 mam pierwsza przerwe. nie mam czasu ani na myslenie o tym czy byl skok jajeczka czy nie, czy dalo sie zaplodnic czy nie, jutro gin wiec dowiem sie wiecej. wczoraj mielismy sie poprzytulacm, ale jak tylko glowe polozylam do poduszki to odlecialam, N mnie musial obudzic zebym chociaz norprolak wziela, ale tez zrobiolam to w pol snie. rano smial sie ze mnie, ze takie zombi bylam. dzisiaj jeszcze sprobujemy sie poprzytulac coby miec pewnosc, ze zrobilismy wszystko co w naszej mocy by pomoc w zaplodnieniu. a jak nie bylo skoku to jutro dostane zastrzyk na wywolanie i wtedy znowu przytulanko. moj idzie w przyszlym tygodniu na badanie nasienia. stwierdzil, ze woli miec pewnosc, ze po jego stronie jest ok, a ze mu nagadalam to ma motywacje do diety ktora "usprawnia nasienie" barbera, az milo czytac jak widac efekty staran, trzeba miec nadzieje ze w koncu sie uda. mongrana-- do glowy by mi nie przyszlo uzywac jajka jako lubrykatu. mysmy kiedys uzywali pleya z durexa, ale zapach mnie draznil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera czyli to ta analiza WHO? Bo ja kompletnie się nie orientuję. A powiedz, mi Ty będziesz umiała te wyniki rozszyfrować jak już je dostanie? Xsenia, jasne, dam znać :) Ale to dopiero za jakieś dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to who :D wiesz co spróbuje, ale jak będzie jakieś skomplikowane to na www.nasz-bocian.pl można zadać pytanie ekspertowi z Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki, to wyślę go na who :) Dziś tam zadzwonią i wypytam o szczegóły, bo kompletnie nie wiemy w czym to trzeba przynieść, gdzie to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w domciu ale wtedy w ciągu pół godziny trzeba dostarczy albo w pokoiku zwierzeń :D gazetki, filmy i po bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bym wolała w pokoju zwierzeń :) Z domu może nie dać rady w pół godziny. To jest klinika leczenia niepłodności, i ma tam powiedzieć, że chce zbadać nasienie i go wyślą do tego pokoju? Sorki za głupie pytanie, ale w ogóle nie wiem jak to powinno wyglądać. Ile potem czeka się na ten wynik? Czy to na wizytę trzeba tam pójść dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba iść na żadną wizytę a czas oczekiwania na wynik zależy od kliniki może być już na drugi dzień albo za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to mnie stresowało, że trzeba będzie kupić, i by się zaczęło czajenie pod apteką :) :) :) cieszę się przynajmniej, że jak napisałam do męża smsa, że @ jest, a on na to: "no dobre, to pójdę na walonko :) :) :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lepiej chyba juz kupować ten pojemniczek niż np maść na hemoroidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze mówiłam, że mój M idzie na seks z Basią Rączkowską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte Ty lepiej idz z nim, żeby on za długo z tymi gazetami i filmami tam nie siedział w pokoiku zwierzeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja myślę, że chyba szybciej będzie właśnie z tymi gazetami :) Mnie zna na wylot (dosłownie i w przenośni :D) Boże jak to dobrze, że rozumiecie moje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chodziło mi o to ze wiesz jak to jest z facetami - bedzie tam siedzial z tymi filmami i gazetami , a pozniej wyjdzie z 10-cioma pojemnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlote-- moj byl sie we wtorek pytac co i jak dop labolatorium, poszedl do zlego okienka i kobieta i mowi, ze chce przebadac sperme, a ona z glupkowatym usmiechem, ze pomylil okienka i ze musi powtorzyc procedure z inna pania. na szczescie moj sie nie zniechecil i dopytal co i jak. wynik ma miec po 2 godzinach. prawie dumna z niego bylam, ze nie trzeba bylo robic podchodow. ale jak wrocil do domu to stwierdzil, ze tak mokrych rak i stop ze zdenerwowania to jeszcze nie mial. to go pocieszylam, ze bedzie mial bardziej czekajac na wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg a on był też w pokoiku zwierzeń? Mój dzwonił przed chwilą i mówi, że on chce beze mnie i posiedzi tam z 10 godzin bo chce wszystkie gazety przejrzeć :D ŁUKASZKU JAK CZYTASZ TO POZDRAWIAM :D Bo ten mi mówi też, że wie, że siedzę na takim forum i czasem zagląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jeszcze nie robił tego badania? jak długo nie można pić alkoholu? Mój niestety pali dodatkowo, ale na szczęście nie dużo. Jakaś dieta specjalna też ma być? Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bedzie robil za tydzien 7 dni 0 alkoholu, ograniczyc palenie, najepiej 0 kawy, slodkiego, slonego i ostrego. duzo owocow i warzyw, nie tlusto. jednym slowem zdrowa dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×