Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

A propos łatwej może wiecie który lek na alergie jest bezpieczny w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Barbera gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dziewczyny znów złapałam doła, mam prawdopodobnie dni płodne, a mój a ja nie mogę brykać z m, ponieważ otarł sie i go piecze "żolnierzyk" :) fajnie nazwałam :) napiszcie mi czy używacie jakiś żeli czy lubrykantów nawilżających? Czy ktoś używał durex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka - zakladajac, ze chcecie sie kochac bez kondomow ;-) pasuje wszystko, co jest tluste, czyt. olejki, gl. kosmetyczne (lubrykaty tez mozna ale jak nie musicie pilnowac gumku, to nie wiem, czy jest sens kupowac na jeden raz). Najpopularniejsza jest oliwka, moze to byc olejek z jojoby, slyszalam, ze sa pary uzywajace... masla (ale ja bym sie bala, ze mi w srodku zjelczeje ;-) ) ale nie wiem, czy takie srodki wystarcza aby go nie bolalo. Sprobowac jednak warto :-p Mam nadzieje, ze sobie przy tym pocieraniu niczego nie przegrzal :-o Jak on go sobie otarl? Zdolniacha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, czekaj, znalazlam jeszcze cos takiego: Lubrykant Conceive Plus wspomagający zajście w ciąże. Hmmm. Moze by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham to forum! dziewczyny - cudownie motywujecie mnie do poszerzania wiedzy staraczkowej :-D :-D :-D Patrzcie co znalazlam: Prostym domowym sposobem na nawilżenie pochwy jest stosowanie surowego białka jaja kurzego, którego konsystencja i pH są niezwykle zbliżone do płodnego śluzu szyjkowego i mogą ułatwiać zapłodnienie. (zrodlo: http://www.jestemplodna.pl/23,plodny_sluz_szyjkowy.html ) Ja bym te info uzupelnila: sparzyc jajko (salmonella), podmiksowac (przyjemniejsza konsystencja) i do dziela ;-) Nie wiem jak Wy ale my pewnie tego uzyjemy nastepnym razem ;-) Bedzie troche smiechu przy tym ;-) (lubrykanty, tak na marginesie, jak pzy okazji wyczytalam, ponoc czesto sa wrogie plemnikom) Dobra, zmywam sie stad, bo widze, ze zaczelam monologowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny pomysły super :-D :-D Barbera OGRRRROMNE gratulacje...:-* Teraz dbaj o siebie bo niezła gromadka Ci się tam szykuje... U mnie nadchodzi termin @ więc wóz albo przewóz. Brzuch dalej pobolewa, cycki chcą wybuchnąć :-P są większe niż kiedykolwiek.. Mój G jest wniebowziety :-D a traktuje mnie jak jajko.. Kurka chyba w piątek na bete pójdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera OGROMNE GRATULACJE.. co jak co ale tobie sie nalezy :D :) i potrójnej pociechy oczywiscie :) :* He smieszne troche ze mozna juz dowiedziec sie o plci dziecka tak szybko bo przeciez ginekolog na podstawie badania usg moze dopiero stwierdzic i to czasami nie zawsze... :D ale jesli takie cos istnieje i jest skuteczne to super ;) Co do jajek hmmm ... :P pierwsze słysze ale moze warto wyprobowac... tylko faktycznie lepiej wyparzyc... :) :) u mnie 3 dni zostaly do godziny zero.. :D ale nawet sie nie nakrecam bo pewnie i tak przyjdzie :P wredna małpa.... lekko piesi bola sa napeczniałe, poza tym to nic ... Moj M stwierdzil ze jesli nam sie nie uda do czerwca/lipca to dopiero badania porobimy eh... ja to juz bym najchetniej wolała juz zeby wedziec co i jak... ale on uparty jak osiol nie chce sie wybrac... :/ no cozz nie zaniose go na sile.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Witajcie dziewczyny.Wczoraj sie dowiedziałam,że moje 2 znajome są w ciąży.Jedna ma Zespoł policystycznych jajników a druga gruczolaka przysadki czyli niewyrównany poziom prolaktyny i mlekotok.I udało im sie zajść w 1 cyklu starań. Powiem Wam,że dało mi to duże nadzieje bo pomimo ich problemów tym znajomym udało się.Trafiły do tego samego lekarza,przepisał luteine do łykania jakies dopochwowo i beda miały dzidzie:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w wiosenny poranek, Tygrysek i Kinga- barbera na pewno Was zaraziła wiec możecie śmiało testowac :) Ja wczoraj nie wytrzymałam i wzięłam Fervex bo sie rozkładałam normalnie, a domowe sposoby coś nie pomagały i balam sie ze na dobre sie rozchoruję. Nawet syrop z cebuli i czosnku sobie zrobiłam (maz mnie chciał wygonić z lozka :) ) Ale sobie obliczyłam ze w razie czego, to moja kulka jest w trasie jajowodowej miedzy jajnikiem a macicą :p i nie jest ze mną połączona, wiec jeszcze jej to nie zaszkodzi, a nie chce załapać jakiegoś choróbska i brać antybiotyków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski, Tygrysek, Kinga - berbera juz Was na pewno zaraziła - wiec możecie niedługo testować :) Ja wczoraj nie wytrzymałam i wzięłam Fervex bo zaczełam sie na dobre rozkładać. A boję sie załatwić na amen bo wtedy mi tylko antybiotyki zostaną :o . Domowe sposoby nie pomagały - zrobiłam sobie nawet syrop z cebuli i czosnku i maż chciał mnie z sypialni wywalić :p Ale sobie obliczyłam ze w razie czego to moja kuleczka jest w tym czasie na trasie jajowodowej - miedzy jajnikiem, a macicą. Wiec nie jest ze mną połączona i nie zrobie jej krzywdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde - myślałam ze mi się skasowało i jeszcze raz od początku skrobałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsenia nic się nie stanie. Tak to natura wymyśliła, że kobieta jak jeszcze nie wie to różne rzeczy może jeść, pić, leczyć się różnymi rzeczami. Jak masz być chora w 5-6 tygodniu, to lepiej teraz to szybciutko załatwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte a Ty jak sie czujesz - moze jednak ten duphaston pomógł? Będziesz testować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, nie sądzę, czuję się przedmałpowo nadal :) W nocy już myślałam że to to, biegałam sprawdzić, ale jeszcze nic. Także czekam na @. Podbrzusze boli nadal, także bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale barbera mówiła, ze ją tez okresowo boli i widzisz - beta 49 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale jakoś tak mam przeczucie na @ :( jak do jutra rana nie przyjdzie to skoczę na betę od razu dla świętego spokoju. Robienie testu napawa mnie lękiem, i tak mnie to stresuje, że boję się tego, że potem będę sobie wmawiać różne rzeczy jak wyjdzie negatywny. Także beta rozwieje wszelkie złudzenia. Chociaż nie sądzę, że będzie potrzeba tam jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dzisiaj beta 107 !!!! jestem taka szczęśliwa i na razie trochę stres ze mnie schodzi :D wszystkim Wam życzę z całego serca takich wyników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO To mamusiu Barbero GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!! NAPRAWDE SUPER SŁYSZY SIE TAKIE WIADOMOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dziewczyny lepiej nie testować :D bo testy oszukiwać będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak i na pewno poszukam małych stroi mikołajkowych :D są takie słodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO no i przyszła nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Mloda Mama 2010.....1.............26...........31.03.11............UK Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27..........29.04.11 . . ........Lublin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk barbera..............70............29..............???.. . ............wielkopolska kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi charlotte :( teraz odpocznij , zbierz siły i do roboty :D będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Mloda Mama 2010.....1.............26...........31.03.11............UK Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27..........29.04.11 . . ........Lublin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA nemi..................sierpień.......30.........17.03.1 1. .........śląsk zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk kiki007................4.............29.............??? ...............Londyn ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5.............28.............??? ... .............zachpom Nikea82..............28............28.............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska zolta..................0..............25............???.. ... ............Gdańśk Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk Pelemele........ .....6..............???.............???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............??? barbera............29.............08.12........???.......długo :D...wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera mój mąż idzie na badanie w następnym tygodniu. Czy analiza nasienia podstawowa wystarczy? Czy mamy zrobić analizę nasienia WHO? Znalazłam tu takie dwie i się zastanawiam, Ty powinnaś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×