Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

mysle, ze w aptece. Na pewno jest w necie. My tez wlasnie szukamy :-) Po tym jak moj doczytal, ze biora to nawet kulturysci (a nie tylko emeryci na potencje :-p ) to od razu przestal sie wstydzic o to pytac i juz pare dzwonkow wykonal :-D Tylko trzeba dodac, ze to na starania a nie na przyrost miesni, bo pakerzy biora inne dawki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam, zapraszam :D bo mi tu smutno samej i tak na końcu :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda Mama 2010
Hej! Wczoraj widzialam ten filmik na facebooku :) Super jest! Barbera niedlogo to ty takie bedziesz krecic i nas rozsmieszac Ja znwu nic, nic na tescie, choc rano wydawalo mi sie, ze cien cienia kreseczki widzialam... Ale to pewnie moja wyobraznia. Myslicie, ze jak sie duzo pije to hormon moze byc bardzo rozpuszczony w moczu? Bo ja wypijam ogromne ilosci, szczegolnie przed snem, i sie zastanawiam, czy dzisiaj ograniczyc, zeby wieksze stezenie hormonu bylo (jesli w ogole jest). @ nie ma, zadnych oznak, oprocz mdlosci od rana, ale to przeciez moze byc wszystko inne, a nie ciaza. Do gina sie zapisalam na 18 jak juz bede w Polsce, niech zobaczy o co chodzi. Na razie pozostaje mi czekanie, czy powinnam przeniesc sie do srodkowej tabelki? Do tych co nie wiedza, co z @ Co do tych pigulek, to ja mezowi tez podawalam, chyba poskutkowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u barbery to trojka tak krzyczec bedzie hehehhe zabawne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO nietoperek333........2.............28...........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Mloda Mama 2010.....1.............26...........31.03.11............UK Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27..........29.04.11 . . ........Lublin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra KIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO barbera............29.............08.12..........???..... .. długo......wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamo do nizszej tabeli przeniesiemy cie jutro bo z @ nigdy nie wiadomo w kazdej chwili moze jeszcze dzis przybyc oszywiscie nie zycze ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj młoda mamo cień cienia a tu ciąża może być :D poczekaj jeszcze z dwa dni i zrób jeszcze raz :D a ilość płynów nie ma raczej wpływu na stężenie bety bo ja piję po trzy litry wody dziennie i szybko mi wykryło i to popołudniu :D trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamo pociesze cie troszke bo slyszalam ze niektore kobietki maja tak ze ciaze wykrywalo dopiero po tyg od @ a wczesniej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem pierwsza w tabelce a to zobowiązuje ;-) miałam iść jutro na bete ale musze do pracy jechać na 7 więc nie zdążę... Pójdę w sobotę i wynik będzie dopierooo w poniedziałek :-( chyba nie wytrzymam i rano test zrobię bo mam 1 w szafie ;-) Młoda mamo mi pani w aptece mówiła że test rano, środkowy mocz i nie pić za dużo na noc żeby było większe stężenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda Mama 2010
Dzieki dziewczyny. Powodzenia jutro nietoperek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba moge napisać ze wieki mnie tu nie było,chyba nawet nie sposób to wszystko nadrobić, choć troszeczkę spróbuje... nie skłamie jak napiszę że się stęsknilam, zobaczylam w tabelce,że Barbera zafasolkowala no pięknie i bardzo sie ciesze i gratuluje ten link z konwersacja tych bombelkow robi fuuurore,wczoraj mialam z nim stycznosc.. dziś dziewczyny mialam sen,że urodziłam chłopca i dalam mu na imię Norbert i potem tlumaczylam,ze to nie to imie chcialam,że mial być Nikodem, normalnie sen na jawie bo chciałabym by moj syn mial tak kiedys na imie...acha czulam nawet jak karmie w tym snie, ja mam ju jazdy... w niedziele mialam urodziny i wtedy tez byl moj przeddzien owulacji, smialam sie ze na urodziny maż podarowal mi armie żołnierzyków... choć wczoraj jak zasugerowalam mu ze moze sie jeszcze postaramy tto sie zirytowal i powiedzial ze nie jest maszynką do produkcji spermy;/ rozumiem go,ale on sie wkurza,ze teraz w przytulaniu nie chodzi o niego czy o nas,a o to by zrobic sobie dziecko... ja go rozumiem,ale niech mnie tez zrozumie,ze czuje ze mi zegar biologiczy bije,mam teraz najlepszy czas i trzeba dzialać..ehh nie chcialam sie klocic wiec zamknelam oczy i poszlam spac no i w nocy taki sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny i już się zaczyna zapelnianie dolnej tabelki:) teraz nietoperek, a potem my..... : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera zebysmy mieszkaly wszystkie w jednym miescie to poprostu mialabys tyle nian ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Ostatnio czasu mam mało ale nadrabiam czytanie i oczywiście barbera GRATULACJE!!!! Spokojnej ciąży i zdrowych dzieciaczków:) U mnie dziś 11dc i straszliwy ból lewego jajnika. Trochę dziwne bo u mnie owulacja zawsze jak w zegraaku 14 sie ujawnia. Ale co tam, biore sie za męża to może tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera moje gratulację :) a teraz zarażaj nas wszystkie :) mój M wraca wreszcie z poligonu i jak by nie patrzeć w najlepsze dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera jestes dowodem na to zeby sie nie poddawac... ogromne gratulecje i zeby cala ciaza przeszła bez komplikacji:) Xenia ja nie wierze ze moglabym byc w ciazy to raczej nie realne w tym miesiacu... :Pzreszta nawet nie czuje sie w ciazy.. w sumie to nic nie czuje...:) zadnych bóli jedynie troche piersi sie powieszyły ale tak jak przed @...:) ja nie bede testowala wczesniej niz okolo 5 kwietnia bo to nie ma sensu.. :) a do tego pewnie dostane @ bo juz czuje jakies mokrosci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak na pocieszenie byłam na forum zaciążonych i dziewczyny, które naturalnie zaszły nie miają kompletnie objawów a są prawie w szóstym tygodniu, jedyny objaw to brak okresu , a jak poszły do lekarza bo się martwiły, że coś nie tak to im powiedział, że maja się tylko cieszyć :D więc Wam też życzę bezobjawowych ciąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×