Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Ania282
Witam. Nie wiem czy trafiłam dobrze w temat,no ale ... Zrobiłam dziś test no i są dwie kreski,jak byk widać. Czułam że tak może być :) jestem w szoku, chce mieć pewność więc zrobie jeszcze jeden test chociaż nie wiem czy jest sens? W pon ide na badanie krwi i do gina... Nie wytrzymam do pon :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bol jajników niewielki i chwilami piersi mnie bola takie wrazliwe na dotyk i nic pozatym.ale raczej na ciąze nie licze,bo owulacji raczej nie miałam .ogolnie to juz długo borykam sie z brakiem owulacji dlatego robilam badanie hormonów.pozatym mialam jakies dziwne planienia tydzien temu.wiec jak bym zaszła w ciaze to by byl wielki cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojej @ dalej nie widac ani zadnych plamien kurde.. ania29- cuda sie zdarzaja tylko trzeba wierzyc :) tez mam problemy z owulacja, ale wierze ze misie uda wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi właśnie opowiadał, że jak był dziś na badaniu nasienia, to kobieta zamknęła go w gabinecie ginekologicznym :) A on biedak, czekając na te magiczne filmy i gazetki zaczął buszować po szafkach w poszukiwaniu owych magazynów, na serio myślał, że one tam będą :) Potem chciał sobie włączyć komputer, co by poszukać czegoś na Internecie, ale tam nie było nawet gdzie siąść, więc sobie darował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że tak, w ogóle śmieliśmy się z tego, bo bardzo na luzie do tego podszedł, ale tak na serio śmieszne to to nie było. Jak przyjdzie ktoś kto ma problem z tym, to w takim stresie, na stojąco w gabinecie ginekologicznym to można godzinę tak stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny znow mnie zaczyna bolec podbrzusze, i juz chyba jednak @ sie zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zauwazylam duzo sluzu plodnego z brazawym lekkim zabarwieniem nie wiem co juz mam myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko pobolewa mnie podbrzusze, ale tak przejsciowo i co pare godzin, ogolem jest ok, duzo pije, ciagle mnie suszy, ale to moze od pogody bo od tyg u nas cieplusko jest jak w lato prawie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy ciąży też zdarzają się plamienia więc może to przejściowe :) będzie dobrze zobaczysz :) mnie też od czasu do czasu pobolewa brzuch i martwi mnie to trochę ale no cóż jak nadejdzie @ to w raz z nią nowy cykl i nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli to @ to mam to uznac w razie czego za pierwszy dzien cyklu czy nie, oczywiscie jak ie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takich plamień nie wliczam w dzień @ dopiero jak zobaczę krew to wtedy liczę pierwszy dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja uciekam spać :) Anvers trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :) i za wszystkie dziewczyny też trzymam kciuki i zaklinam Wasze @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze trochę czasu do @ jak na razie to brzuch mnie pobolewa od czasu do czasu ale słabiutko piersi wcale mnie nie bolą nawet przy dotyku tak po za tym to pić mi się chce ale to wcale nie musi być objaw ciąży może to taki okres :) Na pewno będzie mi przykro jak przyjdzie@ bo każda z nas czeka żeby jednak nie przyszła ale to zawsze nowa nadzieja. jakoś to w końcu trzeba sobie tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ania :) czytałam ze ty tescik masz juz za soba no i ze dwie kreseczki super:)tez bym chciała a ból brzucha na poczatku ciąży czesto się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki jednak u mnie @ przylazla, a jaka podstepna byla heh, ale przynajmniej teraz wiem na czym stoje hehe ania282- gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam :) pechowa, karolka i xenia jak tamu was?????? teraz czas na klare i gosie :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........4/przerwa........26............1/4.05.11. .........Antwerpen Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk Karolka8512.........3 ..............25 ..........8.04.11 ..........ok.Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski :) Robiłam test i niestety 1 kreska. Teraz będę spokojnie czekać na @. Trochę smutno jesteśmy z M ale doszliśmy do wniosku ze porobimy teraz badania i zobaczymy :( o co biega :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! xenia-- moze za wczesnie na stwierdzenie ciazy, poczekaj jeszcze kilka dni, jak @ sie nie pojawi to znowu zatestuj. na poczatku test czasami jest za slaby by wykryc. wiec nie ma co na razie jeszcze rezygnowac. ja od 2 dni mam bole brzucha i piersi takie typowo na @ wiec nastawiam sie, ze w srode lub wczesniej mnie odwiedzi. N stwierdzil, ze to na pewno jego wina i idzie do kosciola sie modlic zeby bylo ok. charlotte-- jak wyniki meza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg chyba nie jest źle. Plemników 80 milionów, wszystkie te szczegółowe rzeczy w normie, jedynie morfologia norma jest od 30% a on ma 29%, ale myślę, że może nie jest to jakaś wielka tragedia. W każdym bądź razie dałam mu pieniążki żeby sobie coś kupił co chce za odwagę :) Kupiliśmy też witaminki dla niego Androvit i Macę, od dziś bierze, żeby się trochę wzmocnić, no i zapisuje się mąż na basen. Tak co by mu wyniki nie spadły. W każdym bądź razie, jak ma być jakiś problem, oby nie!, to chyba u mnie. Jakoś to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippelsweg dziś 28 dzień cyklu wiec chyba test powinien wykryć. Nie chce się nakrecac niepotrzebnie i czekam na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×