Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

zrobilam test i jedna kreska :( teraz to w sumie tylko musze czekac na @... troche mi smutno... 1 cykl przepadl, wiem ze glupoty gadam ze to dopiero poczatek ale rozczarowana jestem :/ widocznie nie tak latwo sie zachodzi, a czlowiek zawsze tak panikowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
w tym tekście jest, że 2100 kcal dziennie w pierszym trymestrze, ok, w ciąży na pewno nie wolno się odchudzać... ale myślę, że 1600-1700, czyli takie normalne zapotrzebowanie osoby w moim wieku przy moim trybie życia to chyba podczas starań nie jest za mało... Ważne, żeby było zróżnicowane, pełnowartościowe i zdrowe :) ja staram się stosować do tych wszystkich zasad wypisanych w tym cytowanym artykule, piję dużo płynów, jem dużo błonnika, białek, owoców i warzyw, regularnie, 5 małych posiłków dziennie, nie pijam soków ani gazowanych napojów, no, czasem piwko, ale wiem, że będę go sobie musiała odmówić ;) na forach są różne opinie na temat diety podczas starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, do mnie wlasnie @ przyszla :-( :-( :-( Co za podlosc! Nie mogla poczekac 2-4 dni?????? :-( Nie tylko nici z tego cyklu (to bylo do przewidzenia) i kwietniowego (swieta spedzamy oddzielnie) ale przede wszystkim zal mi majowego :-( :-( :-( Moj wroci z targow dopiero po owu :-( :-( :-( A i tak pewniej w zlej kondycji, bo na targach zawsze sie pije :-( :-( :-( PODLOSC :-( :-( :-( Takze nastepne sensowne starania dopiero w czerwcu :-( :-( :-( Jestem w rozpaczy :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do staran to mnie dietetyczka powiedziala, ze moge stosowac diete 1200 bez problemu w czasie staran, ale jak tylko bedzie 2 kreski to od razu na 2100-2500. w zaleznosci jak bede sie czula i czy bede w stanie nadal lazic z kijkami i cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
pechowa, no właśnie ja też się z tego śmieję, że wczesniej człowiek zabezpieczał się jak mógł i robił wszystko, żeby uniknąć ciąży.. a tu się okazuje, że to wcale nie tak łatwo ;) wystarczy się dobrze wyedukować i można bez żadnych chemicznych świństw sporo zmniejszyć szanse zajścia w ciążę, jeśli ktoś nie chce... ja co prawda i tak unikałam antykoncepcji chemicznej z uwagi na zdrowie i w sumie tabletki brałam może z 4-5 miesięcy a potem odstawiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
mongranka, przykro :( ale tak czy tak starajcie się i próbujcie, niewykluczone że i owu ci się jakoś tak przesunie, że będzie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
sipp, no właśnie, mi się też wydaje, że 1200 przy założeniu że się je regularnie i pełnowartościowo to podczas starań jest ok. a jak 2 kreski to od razu jemy dla dwojga :) i to mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualnijcie mi tabelke nastepnej @ na 05/08.05. Ide z psem, zeby odreagowac :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- zawsze mozecie przez swietami sie poprzytulac intensywniej, przed targami i po targach, nawet jak bedzie w gorszym stanie, wystarczy, ze jeden bedzie superbohaterem i bedzie dobrze. a tak w ogole, moze i owulka sie przesunie i wszystko bedzie ok. newry to najgorszy doradca, moze nastepny cykl bedziesz miala dluzszy albo krotszy i nie bedzie problemu z targami. mnie dzisiaj maz powiedzial, ze on to czeka na moja @. chcialam go trzasnac ale przez tel to ciezko bylo, ale odplace mu sie pieknym za nadobne jak bedziemy wyniki odbierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
no cześć ja już po robocie w domu okna pomyłam firanki wyprałam poprasowałam powiesiłam i padam z tego wysiłku to coraz bardziej czuje zbliżający się@ dziwne bo w tamtym miesiącu aż tak go nie odczuwałam pewnie będzie bolesny już jestem trochę podłamana niby tempka rano była37,1 takiej w poprzednich cyklach nie miałam ale takie doszukiwanie się człowieka wykończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
no właśnie pechowa, przecież takich przypadków mnóstwo... złośliwośc losu, że jak człowiek chce to wtedy trudniej... karolka, zazdraszczam ci, że masz czas się domkiem zająć... u mnie straszliwy bałagan a w pracy muszę siedzieć :( a szczerze mówiąc wolałabym się pokręcić po domu, niż przed tym komputerem przez cały dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zbieram powolutku do domku, znowu mnie sen lamie. wczoraj usnelam na teleekspresie, a obudzila mnie jaka to melodia, bo N stwierdzil, ze wystarczajaco pospalam, co ciekawe to o 22 juz spalam spowrotem i to bez problemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
dziewczyny, a wy mierzycie tempkę? zastanawiam się, czy to lepsza metoda, chociaż chyba testy owu są raczej wiarygodne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
sippel :) kolejny objaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
to trzeba mierzyć rano przed wstaniem? zawsze o tej samej porze, czy jak chcę pospać dłużej to można później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiezynka nie nakrecaj mnie, na razie uznaje te wszystkie objawy jako przesilenie wiosenne, bo jakos nie pachnie mi to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
sipp, przepraszam, nie chciałam cię nakręcać, już nie będę :) mi się właśnie owu testowa nie pokrywa z żadnymi kalkulatorami i wyliczeniami, mam 26 dni cykl, więc średnio powinno być tak ok. 13-14 dnia a ja mam 16-17, więc dość późno, przynajmniej tak wykazują testy... powinnam im ufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy wyniki, ale w sumie to z tych wynikow to mozna powiedziec tylko tyle, ze zle nie jest, ale czy dobrze to ciezko powiedziec. do tego N czuje, ze spelnil swoj obowiazek, bo przeciez badanie zrobil, ze nadal gowno wiemy to juz go nie interesuje... stwierdzilam, ze skoro jemu to lata to mnie tez moze latac. dzieci miec nie musimy, ja cisnienia na nie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
sipp, ale dlaczego z nich nic nie wiadomo? złe badania zrobił? czy teraz jeszcze musi to lekarz zinterpretować? nie złość się na niego, pewnie dla niego dzisiaj to był spory stres.... dlatego teraz kiedy ma to już za sobą i widać, że nie jest źle to mu ulżyło i na razie myśli, że to wystarczy.... a mnie za to straszliwie brzuch boli... cholercia, a na wieczór mam zaplanowane wyjście do knajpy na pyszne jedzonko... a jak nie przestanie boleć to się średnio będę bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska świeżynka.............2.............30...........7/8.04 .11.........warszawa Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.1 1............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g mongrana.......1/przerwa?.......32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk anvers..........4/przerwa........26............3/6.04.11. .........Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . ............słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. ...........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki ogolnie sa niejednoznaczne, nie ma zadnych norma zaznaczonych, sa bardzo ogolne. juz sie lekko posprzeczalismy i powiedzial ze poszuka innego lab zeby zrobic te pelne. ale to najwczesniej za tydzien albo dwa bo teraz to ma przymusowa impreze sluzbowa, ja z wynikami pojde do gina w pn od razu wezme nowa recepte na leki. mielismy pojsc pochodzic z kijkami to zaczela sie burza. cos ten dzisiejszy dzien nie uklada sie tak jak powinien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska świeżynka.............2.............30...........7/8.04 .11.........warszawa Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.1 1............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk anvers..........4/przerwa........26............3/6.04.11. .........Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . ............słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. ...........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Gratuluje mamuśką:D Ostatnio mało mnie tu, ale od środy zaczęłam nową pracę:) i mam mniej czasu:/ tak strasznie u mnie się zachmurzyło:/ Chyba bd burza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie testowalam, nie wiem czy to mozliwe zeby byla ciaza, mysle ze @ nadejdzie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×