Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość do xenia
wyluzuj dziewczyno bo zwariujesz. To dopiero 3 cykl starań a nie 30! Sama sie staram o dziecko drugie i własnie zaczynam 6 cykl. Wiadomo, że chciałoby sie od razu jak juz sie człowiek zdecydował ale trzeba sie nuczyc ciepliwosci w temacie bo inaczej na mózg pada. Nie nakrecaj sie, na pewno Ci sie uda bo masz juz dziecko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp mnie się wydaje że to jaśniejsze dosyć oryginalnie wygląda, ale zarówno pierwsze i drugie świetne na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bo dłuższej nieobecności:) miałam się nie nakręcać ale... do @ ( u mnie przychodzi regularnie, wręcz co godziny - aż do tego stopnia że jeszcze nigdy w życiu testu ciążowego nie robiłam..) mam jeszcze ponad tydzień a dziś podbrzusze zaczeło ćmić (nie wiem jak inaczej to określić) jak przed @. I nie wiem co o tym myśleć, przypadek czy może dobra oznaka:) zobaczymy... Nie miałam okazji ale gratulacje dla zafasolkowanych i czekamy na wieści od anvers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Choć ostatnio mniej się udzielam na forum (nadrabiam w pracy zaległości i jestem jakaś zmordowana wieczorami, że nawet nie mam siły siedzieć przy kompie :)/, to staram się śledzić co u Was. U mnie na razie nic poza ciągnięciem brzucha od 4 dni.... Termin dopiero 12-14.4. Zobaczymy co będzie to będzie .Nie nakręcam się, bo potem jest przykro.... Anwers daj znać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczynki! wstąpiłam do apteki i kupiłam oeparol femin czy coś takiego, połączenie wiesiołka z olejem lnianym... na razie poprzestanę na tym + folik, dopiero jak będziemy po kilku nieudanych cyklach (chociaż mam nadzieję, że będzie ich niewiele) będę próbować innych rzeczy... jak na razie jestem załamana bo dowiedziałam się, że nie dostaliśmy kredytu, z głupiego, bardzo głupiego powodu i muszę kombinować, bo chcemy wykupić dom, w którym mieszkamy i właściciwie już zaczynamy jego remont.... jak ja nie cierpię analityków kredytowych (mam nadzieję, że tym nie uraziłam którejś z Was).... ale już się dziś wypłakałam i płacz nawet przyniósł kilka pomysłów :) będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie pisalm choć czytałam...Ciężki tydzień miałam...dopiero 8 kwiecień a ja już 20 nadgodzin mam. Jestem padnieta więc jak tylko przychodzę do domu to obiadek - na szczęście mój G ma urlop więc gotuje :-P. Zaraz potem mat.. Śpię tak do 22 potem do łazienki i znowu do łóżka :-D. Teraz już czuje że odlatuje bo to ta pora ;-) Wczoraj się chciałam umówić do lekarki..termin na kasę chorych...uwaga 16.06 :-D. Termin prywatnie ..poniedziałek :-D. Więc po po jutrze szukamy dzidzi w moim brzuszku :-D Anvers...gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżynka ja cos wiem na temat kredytow i jak cięzko dostac.nam sie nie udało w jednym banku ale w drugim dostalismy na budowe domu.jak masz pomysły to napewno wam sie uda o dostaniecie kredyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Ania29, problem jest taki, że mój mąż ma za sobą pierwszy rok działalności gosp. i chcąc przyoszczędzić na vacie i podatku dużo wrzucał w koszty.... a nasza księgowa nie przypilnowała i nic nam nie powiedziała i pod koniec roku okazało się, że ma mega stratę... ale ja całkiem dobrze zarabiam, więc postanowiliśmy wziąć kredyt tylko na mnie... ale się okazało, że mimo że jego dochody nie są brane pod uwagę to przez tą stratę nam nie dadzą ani grosza... nowa księgowa, którą mamy teraz, mówi, że to, co tamta zrobiła jest niedopuszczalne i niezrozumiałe... na szczęście mam kochanych i ufających nam rodziców, którzy zdecydowali, że wezmą ten kredyt za nas a my będziemy spłacać.... kurcze, trzydziestka na karku a nadal mnie rodzice z opresji ratują ;) no nic, już nie marudzę, co będzie to będzie... Anversik, jak test? daj znać, wszystkie liczymy na to, że zapoczątkujesz jakąś fasolkową hossę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżynka to super rodziców macie w naszym przypadku to było tak ze mój mąz tez prowadził działalność no a ja bez pracy.tylko ze moj byl na ryczałcie i dochód miał dosyc dobry ,tylko ze my bralismy kredyt 2 lata temu a anwers dalej milczy,ale nas trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Anvers świętuje.... ale mnie rozsadza ta @, ogarnelam wm iarę chalupę i już mam wolne, moj pojechal dzis do swoich rodzicow a ja dojade jutro busem, bo niestet,ale jutro muszę do pracy;/ Swieżynka rodzice to zawsze rodzice i niestety w dzisiejszych czasach czesto bez nich się nic nie da zrobić...niestety wynagrodzenie obecne szarych ludzi to tak naprawdę wystarcza żeby w miarę normalnie przeżyc miesiąc...ale aby kupić mieszkanie lub zbudować dom;/...chyba ze jest sie biznesmenem albo ministrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo witam :( NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.1 1............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30..........4.05 .11.........warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk anvers..........4/przerwa........26............3/6.04.11. .........Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . ............słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. ...........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tak dlugo ale tak jakos mi dzis zeszlo, testowalam rano ale jedna kreska, @ nadal brak, sama juz nie wiem, mdlosci jakies sa, no i z kazdym dniem wiecej sluzu, takiego jakiegos bialo zoltego leciutko i taka jakby papka troszke heh moze zatestuje jeszcze za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pon zrobie test jak nic nie bedzie to wtedy na bete moze chyba ze @ przyleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze nie, temp 37,1 dalej, no mam takie lekkie mdlosci, czasem jak cos zjem to od razu na wymioty ciagnie, sutki swedza, piersi juz chyba wyplywaja mi z mojego stalego rozmiaru stanika, no i czuje ciagle mokro, sama nie wiem,moze to bedzie @, ale takich objawow na @ nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to objawy bardziej ciążowe niż okresowe...choć ja na ten okres też mam większy biust i caly żylasty,no ale nie bylo takiego budyniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak duzo sluzu to nie ma tylko z kazdym dniem zauwazam go coraz wiecej, ale w dzisiejszych czasach wszystko moze sie zdarzyc, takze objawy moga byc tez na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zwlaszcza,że test pokazał jedna kreskę,ale wiesz to jeszcze nic nie znaczy,anvers nie ma co sie nakręcać no ale poki nie ma @ to ta nadzieja jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja sie nie nakrecam, jakos nie chce mi sie wierzyc ze to moze byc ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie ma co sie nakrecac, jak to ciąża to predzej czy pozniej sie to okaże natomiast lepeiej myslec ze to @ i potem sie slodko rozczarowac....ale i tak zycze dwoch kresek albo wysokiej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mnie sie bardziej podoba to jasne pioro (czyli to pierwsze), to drugie wydaje mi sie bardziej codzienne. Ja juz dla swojego kupilam prezent na urodziny... miesiac temu a ma je we...wrzesniu a to dlatego, ze mu sie cos spodobalo, kiedy bylismy razem na zakupach :-p On oczywiscie nic o tym nie wie, ze ja nazajutrz po jego achach i ochach polecialam do sklepu i kupilam :-p Lezy to teraz w moim "tajnym schowku", przynajmniej nie bede miala stresu w tym roku :-) U mnie @ w pelni. Czuje sie przy niej jednak dosc dziwnie - boli mnie dosc mocno (normalnie bol, jesli wogole jakis jest, przechodzi od razu po splynieciu pierwszej krwi) i mam doly al depresyjne :-( No i MEGA ilosci skrzepow :-o Wlasciwie niemal same skrzepy (az zrobilam test, czy to nie poronienie ale oczywiscie te zalosne sikance niczego nie wykarza a bety tu mi nikt nie zrobi :-o ) . Ale pocieszam sie, ze to moze pite przeze mnie ziolka pogrubily moje endometrium - czy byloby mozliwe, ze efekty bylyby juz po 10 dniach ziolek i ze tak by sie to objawialo? Skrzepy mam zawsze, odkad mam okres, czyli juz kilkanascie lat ale te ilosci sa rekordowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mongrana no ja ci nie pomoge,nie pijam ziolek nie wiem jakone dzialaja,no i odkad mam okres to bardzo rzadko zauwazam jakiekolwiek skrzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
no cześć witam wszystkie staraczki i te które już się wystarały w ten słoneczny wietrzny poranek u mnie bez zmian @ brak tempka 37,1 do tego zaczyna pojawiać się ból piersi, śluzu też więcej i wciąż wilgotno do końca dnia jak nic nie będzie tzn@ to jutro rano test anvers= hmm twoje objawy są zastanawiające wszystko co piszesz wskazuje na ciąże a mimo to kreski drugiej brak a xenia= jak tam u ciebie dzisiaj z @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) karolka trzymam kciuki za brak @ i za dwie kreski jutro :) Ja z mężem za chwilę pomykam na badanko żołnierzyków :) Mąż wyjątkowo wyluzowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
charlotte- to ja trzymam kciuki za pomyślne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea ..,/..,
Hej anwes. Powiem Ci,że ja miałm dokładnie jak Ty, dziwne objawy, a testy negatywne, dopiero po tygodniu spóźnienia @ test wyszedł lekko blady. NPotem beta - 12, za tydzień - 585, za 3 dni - 2341, i tak jestem w ciąży, jajeczkowanie miałam przesunięte o 2 tygodnie !!! Trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×