Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość świeżynka staraczka
xenia, ja też trzymam kciukasy i za ciebie i za inne dziewczyny co dziś testują/robią betę/mają wizytę u gina :) w te testy to nie można tak wierzyć w ciemno, bo często się mylą... moja przyjaciółka przy pierwszym cyklu starań zaszła w ciążę i już w ciąży w dniu @ robiła test, był negatywny, poszła więc do gina a on jej powiedział, że ze względu na długie cykle ciężko jej będzie zajść w ciążę i inne takie i nie zorientował się, że jest w ciąży, a ona już w 3 czy 4 tygodniu była, jak nie później... i dopiero tydzień później zrobiła test i wyszło, w maju będzie dziewczynka... więc nie stresujmy się negatywnymi testami bo one przekłąmują!!! też wierzę, że niedługo górna część tabelki opustoszeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
nie mam pojęcia na usg był ten jeden taki duży o innych nic nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka - może podwójna owulacja? Dzieki jeszcze raz wszystkim. Zaraz pójdę po testy i jutro zrobię - mam nadzieję, ze w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
dziewczyny powiedzcie jak to zrobic żeby login był na czarno , powiem wam że jestem trochę się znam na kompach ale tu ciemna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
też zmykam wpadnę może wieczorkiem o ile nie padnę wcześniej a teraz ide córcie obudzić bo sobie śpi zjemy coś i zmykamy na spacerek bo cieplutko u nas dzisiaj pewnie ściągnę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
xenia-powiem ci że stresuję się razem z tobą tym twoim jutrzejszym testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
:) wróciłam mam:D kupiłam opawanie w którym jest 5 sztuk:P '' facelle'' z rossmanna:P ide zaraz sikać i powiem coo i jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy jest mozliwosc przesuniecia sie jajeczkowania przy dlugich cyklach? ja zawsze przed tabletkami mialam nieregularne dlatego sie nie nakrecam na ciaze, ale kto wie - cuda sie zdarzaja :P zastanawiam sie czy w 33 dniu cyklu moglby jeszcze test nie wykryc ciazy, bo zadnych oznak @ nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa-- owu po tab anty moze sobie wedrowac tak mi gin powiedzial i przepisal closberyt czy jak to sie nazywa na wywolanie i ustabilizowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
ech... tylko jedna kreska ta druga taka bladziutka:( wiec lipa a moj P wyjezdza na 2dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
odechciało mi sie romantycznej kolacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi-mi może jeszcze jesteś przed owulacją :) a jak tak jest to plemniki żyją w ciele kobiety nawet przez 72 godziny więc warto próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia-- no to teraz przytulanko, a jak wroci to znowu przytulanko, plemniki zyja 3 dni, wiec powinno obskoczyc w ten sposob jak bedziesz miala owu jakos na dniach:) ja uciekam, odezwe sie jak zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
:) dzieki dziewczynki umieć podnieść na duchu:) nie wiem czemu ja sie tak szybko zniechecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka trzymam mooocno kciukasy! Za Wszystkie! Ja na razie nie mam @.dzis 27dzien ale nie testuje jutro bo tak wczesnie testy nie wychodzą u mnie.mam czasem owu później.jak nie bedzie @ do piatku to zatestuje wtedy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia trzymam kciuki :) moja koleżanka z pracy jak zaszła w ciążę zrobiła test 10 dni po terminie @ i jedna kreska. Gin dopiero odkrył ciążę. A ja jak kupowałam test raz w aptece to kobieta mi powiedziała, żeby tym testom tak nie wierzyć, jej koleżance wyszedł dopiero w 6. miesiącu, i robiła testy ciągle co parę dni, żeby mieć pamiątkę w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Xenia a z jakieggo powodu brałaś bromergon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
dziewczynki, a ja tak czytam i czytam o tych przesuniętych owulacjach... ale jak test owu wskazuje dwie kreski to na 100% znaczy to, że owu będzie w ciągu 24 h, tak? bo ja ciągle się zastanawiam, że skoro testy ciążowe są takie zawodne, to czy testy owu są pewne? bo ja opieram się tylko na nich.... do mierzenia tempki jestem za mało zdyscyplinowana i wstaję o różnych godzinach, śluzu obserwować nie umiem, mam go w ogóle mało, więc różnice są dla mnie mało zauważalne... testy owu mi wychodzą, pokazują owu mniej więcej zawsze w podobnym okresie, tak 16-17 dzień cyklu... czy wg was mogę się opierać tylko na nich? a, i czytałam tu gdzieś wyżej, że gin zasugerował przytulanie codziennie od dnia dwóch kresek na teście owu aż do @... dlaczego aż tak długo? przecież właśnie po dwóch kreskach na owu tak naprawdę jakieś 2, max 4 dni są dni płodne, więc jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
madzia mi, przytulaj się ile wlezie przed wyjazdem mężusia i po jego powrocie :) dobry plemnik i 3 dni przetrwa, więc szansa jest, kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie od lekarza zrobił mi usg i nic nie było widać mam czekać na miesiączkę.Jak się nie pojawi to za jakiś czas powtórzyć test. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam u gina po recepte na norprolak, bo mi sie konczy. ze nie wiadomo czy dostane @ czy test pokaze 2 kreski przed czwartkiem, to wolalam sie zaopatrzyc w recepte. test zrobilam i mam 2 kreski, nie sa super grube ale widac obie. co to oznacza nie wiem. zrobie jeszcze jutro i zobacze czy bedzie ciemniejsza i wyrazniejsza. i tak jest ich 5 wiec do piatku moge sobie potestowac tak a w sobote czy w niedziele zatestuje ciazowym, bedzie akurat 33-34 dc a gina sie zapytalam czy owulacyjny pokaze ciaze to powiedzial,z e on tego nie wie, ale owulacyjne to sa do owulacji... tez mi powiedzial nowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje babeczki :) cioka pablinka was regularnie podczytuje :) sippelsweg ja jestem w ciąży i na owulacyjnych wychodzą mi dwie kreski, tak że na pewno jest jakieś prawdopodobieństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
dziewczynki oj bede sie przytulać ile wlezie dziś:P nie odpuszcze mu hehe:) zrobiłam romantyczna kolacje , penne carbonara wg, Kuronia:P kupiłam wino,chipsy, posciągalam romantyczna muzyke i mam nadzieje ze bedzie sukces hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja wlasnie wrociłam z testami i ....... krew mnie zalała. :( :( :( Niestety............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........1..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27..........8.05.11 . .........lubelskie Xenia33...............4..............33..........11.05.11 ..........Wrocław NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........4/przerwa........26............1/4.05.11. .........Antwerpen Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3...........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×