Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

poprawiam :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO gosia 34...............2.............34...........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........1..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........5/przerwa........26...........16.06.11. .........Antwerpen Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam barbera, miala na 19 do gina jak dobrze pamietam,juz nie moge sie doczekac na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kafeciocie :-D Byłam i zobaczyłam moją czarną fasolke :-D :-D Niestety za wcześnie na serduszko, to dopiero 6 mają. Ale na razie (tfu tfu tfu) jest wszystko ładnie, czysto. Jedynie dupka dostałam że względu na to co bylo w zeszłym miesiącu i 3x dziennie mam brać. No i L4 mi chciała dać ale na razie nie mogę sobie na to pozwolić :-( W każdym bądź razie rozsylam ciazowe fluidy....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - ja znowu się melduję :) W pracy mnie mdliło.... Na razie u mnie @ ani widu ani słychu Termin dopiero jutro, ale z tym różnie bywało przedostatnio miałam 3 dni wcześniej, ostatnio dwa dni później....NIe chcę się nakręcać... po prostu zobaczymy co czas przyniesie.... Xenia - przykro mi... ale pamiętaj za parę dni znowu szansa!!!! Doczekasz się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wieczorną porą :) Xenia bardzo mi przykro :( Ja zrobiłam drugi test owulacyjny i znowu wyszły dwie kreseczki ta druga wyszła nawet ciemniejsza niż w tym pierwszym teście :) Sippelsweg cieszę się że Tobie też wyszły dwie kreseczki :) ciekawa jestem co będzie dalej z nowych objawów to zauważyłam że mnie piersi zaczęły bolec przy dotyku i są trochę nabrzmiałe ale to tak mam też przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 nie załamuj się.Bedzie dobrze.Mnie boli podbrzusze i ciągle chce mi się spać :) Już nie wiem kiedy mam zrobić ten test żeby zobaczyć 2 kreseczki :( Kazał mi czekać i powtórzyć za jakiś czas.Ehh to czekanie jest najgorsze. Wogóle to przepisał mi Luteine i powiedział ze mogę sobie ja wziąść ale boje sie ze jesli jestem w ciąży to zaszkodze dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina ma takie dzialania ze jak jestes w cazy to ci ja podtrzyma a napewno nie zaszkodzi, i tez jak brak okresu to jest na wywolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domciu z moim maluchem :D i dzisiaj się utwierdziliśmy w naszej decyzji podania trzech zarodków jeden został z nami :D hura hura !!!! jest cień szansy na drugiego bo go widać, ale jest trzy razy mniejszy od tego tłuściocha pierwszego i lekarz mówi, że albo urośnie albo już się zatrzymał i nie rozwija i poprostu na kolejnym usg go nie będzie a pierwsza fasolka ma 15 mm jednak jeden bociek do mnie zawita i resztę zostawiam dla Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne usg 21.04 i powinno już być coś więcej widać :D a i jeszcze wyszłam na nimfomankę :D bo się spytałam o seks a koleś na mnie, że nie ma przeciwskazań ale kobiety raczej narzekają bo je jajniki bolą i przez luteinę dyskomfort czują . Trochę mnie wkurzył bo chyba nie normalna nie jestem żeby się seksić jak mnie coś boli, chodziło mi tylko jakby nas naszło w przypływie rozluźnienia (o którym nie ma teraz mowy do kolejnego usg )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE barebra, oby rosl(y) jak na drozdzach!!!!:-D Ja Was czytam codziennie ale mielismy piekna pogode, wiec kazda wolna chwile spedzalam na dworzu a nie przy kompie. Poza tym staram sie za bardzo nie nakrecac. Wy za to jak widze w swoim nakrecaczkowym zywiole :-p :-D Poniewaz ja juz to i owo z testami przeszlam i przeczytalam 1000 stron na ten temat, wiec Wam wyjasniam (aby Wam oszczedzic spekulacji): 1. test owulacyjny tylko wtedy wykazuje ciaze, jezeli kreska testowa jest CIEMNIEJSZA lub przynajmneij rownie ciemna jek kontrolna!!!!! Blada kreska poza owu nie oznacza NIC (wiem, bo tez takie mialam). Moze ciaze biochemiczna? Nie wiem, bety nie mialam. W kazdym razie nie oznacza ciazy!!!! 2 . Sikance wogole sa prawie nic warte, bo hcg moze byc wysokie we krwi ale prawie sie nie przedostawac do moczu!!!!! Dlatego normalnym zjawiskiem jest, ze np. hcg w 5 tc w moczu ma ok. 15-30 jednostek (czyli moze pozostac niewykryte sikancem) a we krwi 700!!!! Testy ciazowe to zabawka dla takich frustratek jak my i zbijanie kasy dla producentow. Sens ma tylko beta z krwi (ponadto daje tez obraz tego, czy przyrasta prawidlowo). Trzymam kciuki za dziewczyny ze srodkowej tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obys 21 zobaczyla jeszcze jedego maluszka :D i super wogole ze jeden napewno jest :) ja juz mykam spac bo ciezko jakos mi dzis, nie wyspalam sie, dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie Mongrana pocieszyłaś :( Teraz to już uśmiech mi z twarzy zszedł i jestem pewna że jednak się nie udało :( Ja też uciekam spać papapapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pewnym sensie tak bo się poczułam jak jakaś masohistka a po drugie pojeżdził mi tym usg po jajnikach i mam dosyć ciał obcych na jakiś czas :D a jajniki po stymulacji nadal wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zaraz masochistka - kazda kobieta jest inna, kazda ciaza jest inna, kazdy czlowiek inaczej odczuwa bol. Skad lekarz ma wiedziec, czy Cie jajniki bola czy nie, jak czesto i jak silnie? Mnie czasem jak bola, to mam ochote na seks (=dodatkowy efekt, ze lagodzi bol), wiec roznie to jest. Sluchaj swojego ciala. Jesli nie ma przeciwskazan - to tylko Twoja decyzja. Moge sobie wyobrazic, ze po in vitro wiele kobiet boi sie seksu, zeby nie zaszkodzic "kruchej" ciazy. Ale jezeli Ty sie czujesz dobrze i zbyt strachliwa nie jestes... Ty tu jestes szefowa i Ty decydujesz :-) Lekarz w sypialni nie bedzie Wam asystowal :-p i nigdy sie nie dowie, co Wy tam wyczyniacie albo nie wyczyniacie ;-) Tygrysku, nie chcialam Ci podcinac skrzydel. Przeciez jeszcze nie wszystko przesadzone. Na razie testy owu Ci nic nie wykazaly ale przeciez za kilka dni to sie moze zmienic! Nie masz powodu (jeszcze) do nadziei ale do jej braku (poki co) tez nie - jestes w zawieszeniu, czyli punkcie wyjscia i czekasz dalej na rozstrzygniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Madzia Mi, życzę owocnych starań byś jak najszybciej trafila do 3 części tabelki, a my razem z Tobą ;))) Xeniu przykromi ,że ten cykl znow kaszanka,ale już niebawem kolejne szanse, ostatnio usłyszałam,ze dobrze jest zmienić klimat...tylko musi być taka możliwość ja w weekend byłam poza zasięgiem,ale doznałam szoku bo dowiedziałam się że mooja kuzynka która ma 10 miesięcznnego synka wlaśnie jest w 14 tygodniu ciąży;) musiala zajść jak tylko odstawiła karmienie, niektórzy mają podwójne szczęście, teraz to trochę będzie u niej to tak jakby miała bliźniaki ;) już mówi,że muszą pomyśleć o podwójnym wozku ja dziewczynym ma co raz krótsze cykle i jedyny tego plus,że moje okresy trwają bardzo krotko bo dziś np jest 5 dc i praktycznie zero krwawienia ;) za dwa dni wędruję na prolaktynkę Barbera trzymam kciuki za drugie usg no i oczywiscie mega gratulacje Karolcia zobaczyłam,ze też jesteś w trzeciej części,supcio, co raz Was tam więcej chyba to efekt tych bocianów, a swoją drogą widziałam w ten weekend 3 w tym jeden krążył nad domem teściów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja od rana zaczelam z jakims brunatnym plamieniem, uczucie jak na okres (pobolewanie podbrzusza i krocza i mniejsza tkliwosc piersi) wiec pewnie mnie tez krew zaleje. podejscie mam do tego ambiwalentne. barbera-- no to trzymamy kciuki coby fasolka ktora dominuje sie pieknie rozwijala a 2 mala coby dogonila pierwsza i tez bezproblemowo sie rozwijala. Xenia-- no top w nastepnym cyklu chyba znowyu bedziemy razem w gornej tab. ale jak to mowia, co nas nie zabije to nas wzmocni. Milenka-- raczej nie przepisalby Ci lekarz czegos co mogloby zagrozic ewentualnej ciazy, wiec jak przepisdal to bierz. tygrysek-- te chwile nadziei, ze moze jednak tez cos byly warte;) taki promyczek nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonczylam wczoraj dzień i dziś rozpoczne ;) u mnie dziś slonecznie oby się utrzymało, zaraz mykam do pracy, mam dobry humor bo będę dziś krócej i ma mnie odwiedzić fryzjerka zrobi mi jakąś metamorfozę na głowie,nie ma nic lepszego dla kobiety niz zabieg fryzjerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sipp o poranku;) niestety jak już pojawia się coś...a tak naprawde nie chciałybyśmy @ to nie ma oc się dziwić ,że nachodzą człowieka takie uczucia;/ trzymaj się i nowy cykl nowe wyzwania i nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola-- mnie to w sumie szczerze mowiac lata, wiem, ze ze mna jest ok, teraz maz sie przebada w czwartek to sie dowiemy czy u niego na pewno jest ok, jak nadal badania beda nie rozstrzygajace to pojedziemy do kliniki badania nieplodnosci i tam zrobi kolejne badanie. nakrecac sie nie bede, ze moja wina czy cos w tym stylu, bo gin powiedzial, ze ze mna jest 100% ok, owu mam bardzo dobra, gr endometrium tez, sluz prawidlowy. po obejrzeniu wynikow meza stwierdzil, ze zle nei jest. rewelki nie ma, ale zle nie jest. po badaniu w czwartek mam isc jeszcze raz i wtedy sie dowiemy czy bedzie jakies leki bral. dzisiaj ma kupic ziola klimuszki na poprawe plodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny za wszystkie miłe słowa !!!!!! BARBERA super, zyczę pięknej zdrowej fasolki lub fasolek - jesli druga postanowi dołączyć :) Trzymam kciuki, żeby pozostałym Laskom się udało !!!! Ja sie juz zapisałam do fryzjera i kosmetyczki na przyszły tydzień - tez sobie będę humor poprawiac :p Wiecie u mnie to pewnie jest tak na zlosc.... niedawno wprowadziliśmy sie do nowego dużego mieszkanka - 84m - jeden pokój specjalnie stoi pusty i czeka, aby zacząć go urządzać pod drugie dzieciątko. No i pewnie tak bedzie stał pusty i stał.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp i oto chodzi by się nie nakrecac, wiec bardzo dobrze,że masz tkaie nastawienie, zresztą lekarz fachowo uspokoił więc tym bardziej nie ma co sie spinać, bo jak wiemy to w niczym nie pomoże Xenia masz jakieś perspektyw i spokojnie pokój doczeka się swojego lokatora , my narazie w kawalerce,ale ja mam wizję gdzie co i jak gdyby coś l;0, w najgorszym wypadku wrócimy do naszego starego mieszkania, które jest 70km od nas, no ale jest większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczynki:) sipp a drożność jajowodów masz potwierdzoną? U nas, jak jeszcze dwa miesiące nie da rady, robimy laparoskopię. A mężusiowi, chociaż wyniki w sumie ok, kupiłam Androvit, Macę no i codziennie jakiś owoc koniecznie. Czytałam na forach różnych, że taka kuracja super podnosi wyniki. No i na basen ma się wybrać raz w tygodniu, ale chyba dopiero od następnego:) A ja niby dni płodne teraz, ale nawet nie wiem który dzień cyklu, bo nie będę tego pilnować :) Jakiejś dziewczynie z forum gin zamiast termometra i testów owu gin kazał zainwestować w ładną bieliznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×