Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witajcie, Pani Biedronkowa gratulacje :) Anvers - chyba zlą tabelkę przekleiłas, bo Pani Biedronkowa jest wciąż na górze :) U mnie konczy sie @ i znowu wszystko od nowa :/ Tygrysek i Milenkaaa moje kciuki są juz spuchnięte od zaciskania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Dziękuję za trzymanie kciuków ale w moim przypadku możecie je już puścić :( @ przylazła i to taka że masakra :( brzuch tak boli że od 5 rano nie mogę spać :( Moja kolejna @ na 15 maja i mam nadzieję że nie przyjdzie już tym razem :( Teraz trzymamy kciuki mocno za Milenke :) Tylko mogła by się ona do Nas odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . ........śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin Greczen...............9..............29..........7.05.11 ...........wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11............Warmińsko-Mazurskie anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11........???..... ......7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- przykro mi, ze przylazla. no ale z nastepnego cyklu dzieci juz beda styczniowe, wiec beda najstarsze w klasie;) szukajmy pozytywow. chociaz czasami to widze czatrna dziure a nie plromyczek nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tygrysku :( a tak wierzyłam, że ci się uda, ale w następnym cyklu puszczę ci mojego bociana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jeszcze na marginesie to chciałam się zapytać czy Pani-Biedronkowa to nie powinna wylądować w tabelce na samym dole ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera no ja już czekam na tego bociana od czwartku ale chyba gdzieś zabłądził :P sippelsweg Ja też doszukałam się dobrych stron tego że teraz się nie udało mój M wyjeżdża do Afganu we wrześniu i wraca gdzieś około marca więc jakbym teraz była w ciąży to maluszek by się urodził w grudniu a mój M by go długo nie widział. Teraz jak się uda to urodzimy w styczni i zawsze to mniej czasu nie będę się widzieli :) Zawsze to jakieś pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę mu gpsa naprawić bo mi szwankował przez 6 lat, ale w końcu doleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
tygrysek wielka szkoda ymmm bedzie dobrze ja dopiero pije kawusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja idę ogarnąć trochę mieszkanie ale będę do Was co jakiś czas zaglądała. Jest mi strasznie smutno ale tak zapewne miało być :) Ktoś tam na górze na pewno wie co robi :) Więc głowa do góry i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mnie zdecydowanie do dolnej tabelki potwierdzila to dzisiejsza beta:) wzorowy 5 tydzien rozpoczety:) ale sie ciesze, bede do was zagladac i trzymam kciuki zeby wszystkie jak najszybciej do dolnej tabelki trafily!! pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani_biedronkowa ja mam kilka pytań do Ciebie. czy brałaś coś cokolwiek jakieś witaminy, tabletki ??? czy mierzyłaś temperaturę ??? czy robiłaś testy owulacyjne?? I czy cokolwiek robiłaś by zajść w ciążę oprócz tego że się przytulaliście z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz bardzo gratuluję :) i życzę żebyś szybko usłyszała jak bije serduszko Twojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam:) brałam najpierw tylko folik ale potem zmienilam na witaminy Prenatal Complex, gin mowila ze mozna brac przed ciaza. Testow owulacyjnych nie robilam bo mam cykle rowniotkie i dokladnie wiem kiedy mam owulacje bo mnie wtedy kluje jajnik z jednej strony. Poza przytulaniem nic specjalnego nie robilam, no moze poza kilka razy nozkami w gorze po..;) Temperatury tez nie mierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) ja zaczelam przygode z castagnusem i wiesiolkiem, jest to moj drugi cykl staran, nie ma na co czekac, skoro cykle sie wydluzaja, dzis 6 dzien cyklu , narazie zmiany to takie ze okres po castagnusie przeszedl spokojnie, zaczelam brac w 1 dniu ;) aha i nie zagladam tutaj czesto, blokada psychiczna i nakrecanie sie wzajmne to wrog nr 1 w zajsciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani_biedronkowa a przytulaliście się codziennie czy jakieś przerwy czy pełen spontan?? ja mam kalendarzyk co Ty kiedyś linka wysłałaś http://magazyn.netmama.pl/serwisy/kalendarz-owulacyjny/ n bardzo fajnie wszystko pokazuje tylko właśnie się zastanawiam czy przytulać się od dnia kiedy jest 1 dzień płodny i czy codziennie czy lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :D sorki juz biedroneczka na wlasciwym miejscu :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . ........śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin Greczen...............9..............29..........7.05.11 ...........wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11........???..... ......7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11.......???......... ..4..........gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek- teraz za to najlepsze przed toba hihi:) bedzie dobrze :) pani biedronkowa- to teraz mocne gratulacje ze sie potwierdzilo i zazdroszcze :) sippelsweg bierzesz clomid??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta, wczoraj bylo tu spokojnie - pogoda piekna, to pewnie wszystkie z niej korzystaly, co? (my - TAK :-D ) Jeszcze raz gratuluje Biedronkowej :-D Tygrysku - szkoda. A czy gdybys zaciazyla to nie zwolnia Twojego z udzialu w wojnie? Sluchajcie, mam nadzieje, ze nie namieszam tym razem :-o Odebralam moje wyniku. TSH dalej sie podnioslo :-( Ale na szczescie niewiele, bo 0,22 przez pol roku i wynosi teraz 3,54. Mam za to wyniki FT3 (3,96 przy normie 2,2-5,3) i FT4 (14,40, norma to 9,1-23,8). Czy ktos sie na tym zna, bo wiem, ze tu nie chodzi o wartosci ale stosunek jednego do drugiego? Do endo termin za 3 miechy :-( :-( :-( Musze sprobowac zalatwic do inaczej :-o Powinnam robic mimo wszystko przeciwciala czy niekoniecznie? Inne wyniki w normie. Cukier w gornej granicy normy, cholesterol lekko przekroczony ale reszta wzorcowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mongrana no ja ci nie pomoge niestety nie znam sie na tym ciekawe co u barbery miala miec dzis chyba usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers-- biore clostilbegyt na wywolanie owulacji, bo mialam z tym problem i powiedzial, ze 4 cykle mam brac no chyba ze zaskoczymy mongrana http://futuramed.pl/aid106_gid80_tsh_ft3_ft4 z tego co mi gin mowil, to jak te twa pozostale nie sa w normie to wtedy trzea sie martwiec inaczej jest ok. mozesz zmienic dniete na jakas mniej obciazajaca tarczyce, ale nie wiem jakie to sa diety. moj odebral wyniki, wyszly mu bardzo dobre. wiec ogolnie jest dobrze:) wieczorkiem wrzuce zdjecia psiakow bo przez weekend pare im pstryknelismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg -czytalam ze ten lek to prawie to samo, tylko ze u mnie nazywa sie clomid, a bierzesz go od 3 do 7 dnia cyklu po 1 dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore od 5 do 9 po jednej dziennie, cykl mi sie wyreguulowal idealnie, i mam 29 dni jak przed braniem tab anty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×