Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość panterka1981
ANUSIA86 mężowi i mi przepisał doustnie to samo, fluconazole, a mi dopochwowo metronidazol, a jeśli chodzi o badania to pewnie zrobi wymaz, czy wszytko jest w porządku po leczeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej anvers :) dziewczyny chyba już świąteczne porządki robią, że ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panterka jk milo ze ktos jest:) ja juz porobila porzadki i zakupy,teraz nudze sie,w sobote bede ciasto piekla i i cos na zab heh, pogode mam piekna od prawe tygodnia, po 30stopni normalnie wczoraj myslalam ze padne z upalu,dzis to samo tylko na plaze jechac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
u mnie tez pogoda rewelacyjna, ja jeszcze porządków nie robiłam, ale pichce ciacho teraz :) co u Ciebie anvers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
To super :) działaj, ja właśnie miałam działać, ale niestety robiłam cytologie i mam drożdżaki, wiec narazie się leczymy, a w następnym cyklu zaczynamy działać:) mam nadzieje, że po tych tabletach drożdżaki znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda cyklu ale jak mus sie leczyc to trzeba napewno sie wyleczysz :) ja juz nie moge sie doczekac moich dzialan hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
to prawda, ale wiesz co... teraz rzucę na luz, po prostu chyba za bardzo chciałam by się w końcu udało, muszę wyluzować i zobaczymy co będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
mam już dość takiego czekania i czekania, i myślenia czy się udało, czy nie, chyba w końcu trzeba przystopować i po prostu żyć na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tak nie mysle ale juz znowu odliczam powoli dni do dzialania, zapomnialam na jakis czas ale to wszystko wrca spowrotem u mnie to nie taka prosta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lasencje :) muszę zdać relację z brania wiesiołka - otóż mnie tez wypryszczyło - mam diody na całej twarzy - i to na same święta- chyba się załamię.. :( Za to sluz - pierwsza klasa i jest go tak dużo, że tylko wymieniam wkladki :p Moj dalej podjarany samochodem, a ja sobie odpuściłam ten cykl. Nic na siłę :D Net mi dzisiaj nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
wiem, ja też chciałabym rzucić na luz, ale tak jak piszesz, gdy zbliżają się te dni, to nie da się nie myśleć że może "uda się "ale cóż bądźby dobrej myśli, może w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej Xenia :) ja pije gluta z lnu mielonego, ale od niedawna, wiec na razie nie zauważyłam jakiś rezultatów :)a wiesiołka nie piłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzisiaj jeszce w pracy ale jutro juz wzielam wolne. w swieta prztychodza tescie i rodzice wiec trzeba troche szamania na niedziele zrobic. porzadki juz mamy zrobione, dzisiaj zamowialm warzywka, jutro po sloikowe jakies rzeczy i odebrac warzywka no i dzialam z szamaniem. na szczescie maz jest tez dobrym kucharzem i pomocnikiem, wiec damy rade. pozniej jeszcze mame zatrudnie i na niedziele bedzie gotowe. plackow nie pieke, pieka nam ciotki, bo one sie w tym specjaklizuja. a ja za ciastami nie przepadam wiecnie pieke. u mnie tez piekna pogioda, a ja nie moge sie dobudzic. juz nasty dzien chodze jak nacpana. chyba leki na pr tak na mnie dzialaja ze mnie doslownie usypiaja. mnie kiedys ex zarazil drozdzakami i tez oboje bralismy prochy i ja globulki, szybko sie dziadostwa pozbylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka ta tez go nie piję , tylko łykam w kapsułkach :D ale efekty sa - po tygodniu sie pokazały :) Smiałam się,ze niedługo ten sluz bedzie mi nogawkami wypływał... fuuuuuuuuuuuuu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
sippelsweg dzięki za pocieszenie :) mam nadzieje ze szybko pozbędę się tego cholerstwa :P nie wiedziałabym ze mam drożdżaki,gdyby nie cytologia , bo nic mnie nie boli, ani nie piecze, wiec normalnie bym mężusia w święta molestowała :P a tak to nie niestety :) celibat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Xenia33 a co do śluzu, to z jednej strony dobrze bo wiesz na 100% kiedy masz śluz płodny, skoro prawie nogawkami Ci wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
ANUSIA86 Piosenkę słyszałam, ale z tymi fotkami, jest genialna, az grochy po policzku poleciały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka - drozdzaki sa cienkie jak sik pająka :) Najgorsza do wytępienia jest chlamydia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Xenia, czyli to jednak wiesiołek te pryszcze spowodował! wiedziałam! ;) zastanawiam się tylko, czy tak będzie za każdym razem... no bo jak po owu trzeba odstawić to się organizm znowu odzwyczai i potem znowu na początku po @ będzie tak reagował? Mi się zbliża owu, wczoraj na teście kreseczka była na razie bledziutka, dziś będzie pewnie mocniejsza a kulminacja w weekend :) mam nadzieję, że u teściów znajdzie się zakamarek na robienie dzieciaczka :) tak dla pewności, wiesiołek odstawić pewnie tego dnia, co na teście owu będą dwie wyraźne kreski, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja27
Hej dziewczyny. Tak jak radziłyscie powtórzyłam beta hcg i tak poczatkowo miałam ( 19 kwiecień) 583 mlU/ml a dziś ( czyli 2 dni później ) 1944mlU/ml wydaje mi się że coś za dużo urosło jak myślicie? bo zaś sobie wkręcam że coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie za bardzo jestem w temacie, bo nie ogarnęła jeszcze całego forum, ale tu masz normy. Może CI pomogą. :) tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja27
Dziękuję za normy ale mam na wyniku tylko fchodzi mi o to czy przyrost jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyzn, ja tylko na sekunde z miejskiej boblioteki (w Polsce). Nie przeczytalam Was calych, tylko chcialam sie poskarzyc na moj ciezki los :-( Bylam u gin-endo, facet konkretny. I tak: mam brac euthyrox, tylko 25 mikrogram - macie jakies doswiadczenie? To odpowiednia dawka? No i zrobilam sobie prolaktyne. Spoczynkowa jest idealna, bo jedynie 9,43 ale niestety po MCP wzosla nie o regulaminowe 2-5 razy ale o... 25 razy i przekracza 200!!!! :-( Az 231,10. No i co teraz???? Castangus? Bromergon? Szubienica? czy ignora? Kurka wodna, czemu Niemcy nie robia monitoringu cyklu :-( Wyjade w zlym momencie :-( Jak macie jakies info o moich wynikach i lekach bede nieskonczenie wdzieczna!!!!! Obiecuje nadrobic czytanie po swietach. Caluski, steskinlam sie za Wami! No i najwazniejsze: Wesolego jajka i niech Wam zajaczek duzo wytesknionych dzieciaczkow w kapuste zaniesie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik prolaktyny po obciążeniu nie ma wartości ponieważ tego badania się już dawno nie wykonuje, jeśli prolaktyna jest na czczo w normie to wszystko jest ok. Tak mówił mój ginekolog i w internecie można znaleźć potwierdzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w domciu i maluszek się jeden ostał i ma już całe 12 mm i serduszko jak dzwoń !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×