Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Greczen
Aaaa... a jeszcze a propos pozytywnego nastawienia, to oprócz wiesiołka zakupiłam w aptece test ciążowy (nie pamiętam, kiedy ostatni raz jakikolwiek uzywałam, kupowała...), ale zanim schowałam do szafy napisałam na nim: "Mam zamiar zrobic cie w czerwcu i zobaczyć II kreseczki!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) fajnie :) zaraź mnie trochę tym optymizmem :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Zarażam Was wszystkie :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Zobaczycie, nim sie obejrzymy, wszystkie będziemy miały brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) mam nadzieje, że wykraczesz :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
czesc dziewczyny mnie pobolewa brzuch od dwoch dni raz boli po dluzszej chwili przdstaje nigdy tak nie mnialam a do @ mam jeszcze 10dni na test zawczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greczen, to wspaniały pomysł, aż się uśmiechnęłam jak to przeczytałam! Życzę ci tego z całego serca, jak i Nam wszystkim. U mnie dziś temp. wzrosła do 36.95 rano, żadnych obawów na nic po prostu nie mam. Chyba nie wytrzymam już dłużej i jutro zatestuję, choć wiem, że to w moim przypadku za wcześnie, ale mam takie jakieś przeczucie, że być może się udało. Cały dzien dzisiaj jakaś nerwowa byłam i strasznie śpiąca, więc jak to nie PMS to musi być ciąża - trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie wczoraj pojawil sie sluz z brazowawym zabarwieniem, wiec chyba w tym cyklu dupa zbita bedzie a nie fasolka. nie mialam co prawda nigdy 3 dni przed @ plamienia, zawsze mialam na 1 dzien przed. no ale coz. w nastepnym cyklu bede dodatkowo brala luteine i zobaczymy co to bedzie. ja wczoraj kupilam 2 testy ciazowe coby zatestowac w czwartek i w sobiote, ale chyba beda na czerwiec. chociaz jak mam testowac w 26 dc to chyba na bete bede musiala pojsc, bo tak to watpliwa sprawa by testy wykryly. no ale coby zrobic zdjecie to bedzie mi test i tak kiedys potrzebny coby uwiecznic2 kreseczki:) ajlin-- u Ciebie to rozchwianie emocjonalne wlasnie jest ot castangusa, bo on tak na nas wplywa. wiec spokojnie jak na wojnie i do dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moja cierpliwość została nagrodzona. Test owul. pokazał wreszcie 2 grube krechy. Mam przeczucie że wreszcie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Hej dziewczynki!!! Moja przyjaciółka, o której wczoraj pisałam, dzis rano zobaczyła na tescie II grube krechy - bedzie mama. 2 lata starań i sie udało :D Strasznie sie cieszymy i czekamy na kolejne dobre wiadomosci. Cos czuje, że ten miesiąc (cykl) bedzie szczęśliwy :) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) cała zasmarkana i zakaszlała, ale jestem :) leżę w łóżku i czuję się jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł :( po prostu masakra. Nawet się nie wybieram do lekarza bo na pewno dała by mi antybiotyk a ja nie wiem czy mogę brać takie tabletki bo może się udało i nigdy bym sobie tego nie wybaczyła więc muszę cierpieć i cierpliwie czekać do 15 :) wydaje mi się że nawet jakbym była w ciąży to nie wiem czy mój organizm jest na tyle silny by ją utrzymać więc pewnie też w tym miesiącu dupa zbita :( trudno się mówi i próbujemy dalej :) No chyba że to mi jest pisane być tą 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Greczen gratulacje dla kolezanki... a czy twoja znajoma cos brała zanim zaszła w ciaze... moze to by i nam cos pomogło... :) ?? Mongrana tez sie ciesze ze @ nadeszła wkoncu bo wiadome bylo ze to nie ciaza a @ nadal nie bylo juz sie martwilam ze jakas choroba albo torbiel nie wiem... same wiecie jakie to pozniej glupoty po glowie chodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczal do tego pobolewac jajnik, wiec @ pewnie jawi sie jutro lub normalnie w terminie. a myslalam, ze tym razem sie udalo. no coz, trzeba bedzie znowu brac garsc lekow i wierzyc, ze tym razem pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak apropo mojej 2 to spozniła mi sie 10 dni.. i mam dziwne obawy ze nadejdzie szybciej zeby jakos mi sie to naprostowało.. wiec mysle ze moze po @ zaczac starania?? moze owu sie przesunie tez dzieki temu?? co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie robie... jakos nie jestem przekonana do nich.. nie wiem czemu...hmm....? moze warto sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci proponuję sprawdzić ja tez nie byłam do nich przekonana ale jak faktycznie pokazały to samo co mi lekarz powiedział to wierze w te małe paseczki :) te testy wyglądają tak samo jak ciążowe i tak samo czeka się na 2 kreseczki :) ja kupiłam na alegro ale nie paskowe tylko płytkowe jak dla mnie są prostsze i bardziej wiarygodne i wcale nie są takie drogie :) zastanów się ja je robiłam od 13 dnia cyklu i na cały cykl straciłam chyba 5 więc to nie jest dużo :) jak dla Ciebie to bym radziła zacząć robić może od 10dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga-- a bylas u gina juz z ta spozniajaca sie @? 10 dni to juz jest sporo biorac pod uwage, ze mialas reguilarnie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Brała kwas foliowy i olej z wiesiołka, a Jej partner salfazin i tez kwas foliowy i sie w końcu udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.... u mnie nadal dół... ja już nie wiem od czego to. Jutro jedziemy nad morze, to mam nadzieje trochę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Tygrysku możesz podac mi link do testów owulacyjnych na allegro?chyba też sie w nie zaopatrze tak kontrolnie bo w czerwcu ide na monitoring owulacji wiec porównam z tymi testami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin, a Ty mialas robiony juz moinitoring owulaci? Przeciez Ty mieszkasz w Polsce z tego co widze w tabelce. Wiec jesli jeszcze nie bylas, to wykorzystaj blogoslawienswto polskich prywatnych ginekologow (w Niemczech mozna tylko o monitoringu pomarzyc :-( ) i smigaj na ten monitoring, bo mi tu pachnie niestety jakimis zaburzeniami u Ciebie. No ale mam kolezanke, ktora majac zaburzenia i starajac sie NIE zajsc w ciaze zaszla w trzecim cyklu :-p Niemniej zawsze warto wiedziec, co tam w "trawie" piszczy ;-) Kinga ja mialam, jak juz wspominalam, identyczna sytuacje jak Ty w 2009 roku. Na wiosne. I podobna wiosna 2010. Zaden zasmarkany gin w Niemczech nie chcial mnie przyjac ale wychodze z zalozenia, ze byly to cykle bezowulacyjne (wszystko na to wskazywalo). Skoro dostalas @ nie ma co szorowac teraz do gina, bo on juz nic nie zobaczy - torbiel powinna sie juz wchlonac i/lub wydalic. A w nastepnym cyklu, o ile by u Ciebie byla sytuacja analogiczna do mojej, to juz znow wszystko bylo niemal jak w zegareczku, mowie niemal, bo cykl byl o kilka dni skrocony i trwal chyba 24 czy 26 dni zamiast 30. Tez jestem fanka testow owu i polecam wszystkim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja czekam na jutrzejszą @, boli mnie juz brzuch wiec to kwestia godzin. Na 18 idzemy na badanie zołnierzyków, moj juz przezywa, czy bedzie musiał is do WC, czy bedzie tam "pokój zwierzeń" :) Troche mu wspolczuje, bo to jednak takie "specyficzne" badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku wieelkie dzieki:))Zaraz zamówie i zobaczymy co będzie z tego. Xenia trzymam kciuki za twego mężczyzne))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana nie miałam monitoringu. Jak szłam do gin i mówiłam, że znów nie mam @ to powiedziała, że najprawdopodobniej nie ma owulacji (tym bardziej, że lewy jajnik był już ostatnio policystyczny). Tylko, że ona twierdzi, że to od tabletek anty. kazała poczekać jeszcze jeden cykl i jak @ znów nie przyjdzie to mam brać clo. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin, to moze byc od antykow ale tak od razu clo bez dodatkowych badan (a moze badalas juz hormony)? Moze warto skonsultowac sie z jeszcze innym ginem? Myslalas moze o dr Agrawal (przyjmuje we Wroclawiu), podobno jest niezla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam prolaktynę i tarczycę. @ mam wywoływaną progesteronem... nie wiem tak oceniła to na razie jej wierze. Poza tym to już 7 miesięcy od kiedy ostawiłam anty, ale @ miałam tylko 3 razy (2 razy już wywoływaną) i dlatego tak mówiła. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczelo sie krwawienie, nie wiem czy @, bo kolor troche za czerwony i o 2 dni za wczesnie. boli troche mniej niz przy 1 dniu @, no ale podbrzusze boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zobaczymy czy się rozkręci... może nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×