Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witajcie:)Xenia sto lat spóźnione wybacz ale byłam w pracy 12 h. Barbera zdjęcie świetne a brzusio pewnie już masz co>??? Popieram Sippelsweg mądre słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Wam wszystkim jeszcze raz za życzenia. właśnie sie dowiedziałam, ze sąsiadki córka jest w ciąży, ale nie planowanej. Jest na 5 roku i pisze prace. Byla na stazu i teraz ta ciaza wszystko jej pomieszała.. :) Tak sobie pomyslalam, ze tak juz to jest - jak ktoś nie planuje, to ciaze sie sypia jak z rękawa, Ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa zapomniałam - barbera piękne te Twoje dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Xenia wszystkiego najlepszego i oczywiscie dwoch kreseczek na tesciku życze... :) Ja nadal @ nie mam... czekam juz z niecierpliwoscia na nia bo juz chce zaczac kolejny cykl staran.. kolezanka mnie nastraszyła jeszcze ze zna przypadki ze kobieta zachodzila w ciaze na kilka dni przed spodziwana @...wiec moze dlatego ta beta taka wyszła... ale ja jej nawet nie łudziłam... mowie ze to pewnie jedna na milion tak miala... a ja sie nie zaliczam.. i ze dostane za niedlugo napewno.... :) to ktora bedzie wkoncu tą 10??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piersi mnie tak bola, ze staram sie nie dotykac ich w zaden sposob. dzisiaj przy zapinaniu biustonosza musialam zapiac na luznijsze zapiecie bo normalnie nie dalo sie chodzic na tym co zwykle zapinalam. do @ 6 dni, wiec dochodze do wniosku, ze taki uklad mi sie nie podoba:( bo 6 dni takiego bolu bedzie ciezko przetrwac:( a co do zachodzenia w nieplanowana ciaze to ja mam nascie takich kolezanek. a dzisiaj jedna mnie maltretowala opisami swojego dziecka i swojej kolezanki, musze przyznac ze latalo mi to kolo du.py, ale i tak mnie wnerwiala ta swoja "wyzszoscia" ze ona juz ma a ja nie. ludzka glupota nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co o tym sadzicie : Szaolina Od: 04.04.2009 Posty: 8 Znajomi: 1 hehe u mnie bylo to samo tez cykl 28 27 dniowy. kochalam sie z chlopakiem dzien przed okresem i nie zaszlam w ciaze. ale za miesiac zrobilismy to samo i teraz moj chlopak zostal moim mezem a ja mam 5 mies synka nie mam pojecia jak to sie moglo stac ponoc jest cos takiego jak dodatkowe jajeczkowanie baaardzo zadko sie zdarza a wlasciwie spotykam sie ylko z opiniami ze cos taiego nie istnieje.. to jak mozna wytlumaczyc moj przypadek? dla twojej niepewnosci to jeszcze napisze ze 2 dni po dostalam okres i zylam w blogiej nieswiadomosci ze nie jestem w ciazy az przyszedl za miesiac dzien kolejnego okresu ktory juz sie własnie nie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie moze się tak zdarzyć - bo w momencie kiedy macica się "wypłukiwała " tamto jajeczko było właśnie zapłodnione i siedziało bezpiecznie w jajowodzie, a zanim dotarło i się zagnieździło, macica zdążyła sie nieco przygotować choc na pewno endometrium bylo gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp jesli wcześniej nigdy tamk nie miałaś z tymi piersiami to jest sygnał że coś się dzieje... Niestety - moze sie dziać na plus (ciąża) jak i na minus (zaburzenia hormonalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
sipp, jeśli to będzie to, czego wszystkie się spodziewamy, to te piersi pobolą cię pewnie troszkę dłużej niż 8 dni ;) ale wierzę, że jeśli by się okazało, że ty będziesz naszym numerem 10 to jakoś ten ból piersi przeżyjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
6 dni*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaburzenia hormonalne to mam juz prostowane lekami od 2 miesiecy, wiec teoretycznie to nie to. co do ciazy to na razie sie nie napalam, bo na napalanie sie stanowczo za wczesnie. zobaczymy co gin powie na to wszystlko, a bol brzucha ustal po 1 dniu i teraz znowu luzik. a co do wytrzymania takiego bolu na dluzsza mete, hmmm bylo by to ciezkie, bo lekkie musniecie czasami boli jakby mnie ktos chcial znokautowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z was wie moze cos na temat przyjmowania magnezu z wit. b6,podobno mozna brac te witaminy podczas staranek ,bo maja dobry wpływ,jak byscie wiedziały o dawkowaniu ,napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania-- ja wcinam magnez od lat, wplywa dobrze na stres i na miesnie. gin mi powiedzial, ze bardzo dobrze wplywa ogolnie na samopoczucie. ja biore Magnez CHELA-MAG B6, dobrze sie wchlania. biore jedna tab,, po sniadaniu. i musze powiedziec ze jak sie pije kawe i herbate to magnez jest wyplukiwany wiec dobrze go uzupelniac. ja jak nie biore kilka dni to robie sie bardziej nerwowa i mam czeste skurcze lydek. a jak wracam do brania to wszystko mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta :) chcebycmama - sippelsweg ma racje, takie nerwy moga doprowadzic do psychiatry, wrzuc na luz, jak sama sobie bedziesz wmawiac ze nie jest ci pisane byc mama to twoja psychika zablokuje cie calkowicie, wszystkie tu pragniemy bardzo dziecka, denerwujemy sie jak testy nie wychodza, lapiemy dola i wogole, wiemy tez ze trzeba sie uspokoic i zaczac dzialc znow bo stres to wrog, na jednym cyklu swiat sie nie konczy, moze powinnas sobie odpoczac, wyjechac na troszke, a co do meza to jak ktoras juz wspominala, przetrzymaj go troche, to wtedy napewno zechce troszke poprzytulac zone bo bedzie napewnomu tego brakowalo, nie stresuj sie i glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Greczen..............10............29............7.05.11 ...........wielkopolska klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ...........Koszalin mongrana..........3..............32...........2.06.11.... ........pod Berlinem ajlin.................4.............23............5.06.11 ...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa cocacolagirl.........14............26............3.05.11 ..........Łódź Kinga1988........2lata...........23...........29.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???..............??? ........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że każda ze staraczek ma śiwadomość, że stres i pieklenie się nie są pomocne, a psychikama nad nami władze...pisanie żeby nie panikowac jest dobre, natomiast doskonale wszytkie wiemy, ze jak się dlugo czeka to czlowiek z jednej strony wie że musi się wyluzować, ale z drugiej emocje biorą gorę i co cykl jest taki dreszczyk nadziej u mnie 3 dzień ciszy, choć czuje podbrzusze okresowe, jeżeli do poniedziałku nie dostane @ to będę testować (choć mając taki progesteron to raczej marne szanse na cud)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,że zrobiłam sporo literówek, ale taki błąd tak kluje w oczy, że muszę poprawić ;)) * nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam zaraz psychiatra,o blokadzie moge się zgodzić. :) Gdybysmy starali się porządnie,to dolow by nie bylo a tak jest inaczej bo wiem że mamy marne szanse na dziecko. Odpocząc??Nie ma od czego ;) Ot mam przedokresowy PMs,w którym to zawsze jestem albo nerwowa,płaczliwa jak też uśmiechnięta, albo wszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedna z nas juz przeszla lekkie zalamanie, lekka depresje albo inne lekkie chezkie psychiczne obciazenie, ale najwazniejsze to nie dopuscic mysli, ze jest sie bezplodnym i ze nie bedzie sie mialo dziecka. organizm glupi nie jest wiec skoro glowa tak mysli to sie dostosuje i bedzie klops... ja jestem po wizycie u gina, powiedzial ze wyniki mam dobre, to bardzo dobrze ze estradiol mam taki wysoki, dobrze ze progesteron jest jaki jest ale jak nie zaszlam w tym cyklu to w nastepnym mam brac luteine, coby jednak go podniesc. po 10 dniach testowac i jak wynik pozytywny to brac dalej a jak nie to czekac na @, na razie czekac mam na to co los przyniesie w tym cyklu. ale wg niego wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sippelsweg za informacje o magnezie .ja znalazam jeszcze cos takiego ,, ... MAGNEZ Z WIT. B Reguluje sprawy śluzowe i zmniejsza bolesne objawy miesiączki. DAWKOWANIE: duże dawki od początku cyklu 2-4 tabletki, najlepiej na noc bo mogą wystapic nudności ... ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dawno mnie tu nie było choć czytam na bieżąco. Ostatnio jakoś tu nerwowo ale nie dziwię się Wam. Wiem że mi się łatwo mówi bo udało się i w 1 i w 2 cyklu ale z tego pierwszy poroniony. Ponieważ tu zaczynalam muszę Wam napisać że dziś pierwszy raz widziałam bąbelka :-D Cudowne uczucie, lezka się zakrecila, a mój G nie mógł przestać się gapic w monitor :-D. Bąbel ma 2,5cm i pokopal troszkę nozkami :-D Trzymam za Was kciuki i czekam na 10-tą :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz wrócił,więc zmykam i potem odpisze :) Jedziemy na mini zakupy. Napisze jednak na szybko,to niemwawianie sobie,że bezplodne,ze dziecka nie będzie.Ok,to pierwsze na wyrost,a drugie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja też Was podczytuje ale nic nie pisałam i dzisiaj mnie tak jakoś naszło :) Xenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i brzusia jak najszybciej :) szczere chociaż spóźnione Kinga bardzo mi przykro i wiem jak się czujesz bo ja w tamtym tygodniu miałam tak dużą nadzieję że się udało a tu lipa :( Barbera musisz się pochwalić tymi swoimi bobaskami :) sippelsweg no ja trzymam kciuki bardzo mocno żeby się udało Ty już od teraz zaczynasz brać tą luteinę ??? cocacolagirl za Ciebie też trzymam kciuki żeby ten brak @ trwał 9 miesięcy :) tak w ogóle to za wszystkie Was trzymam kciuki żeby te wredne małpy nie przychodziły :) u mnie już po owu teraz tylko czekam na wyniki naszych starań :) Jak na razie jestem przeziębiona i samotna bo mój M jest na poligonie jak zwykle ostatnio niestety bywa :( Co do tego że faceci się nie włączają do starań to ja muszę powiedzieć Wam szczerze że ostatnio to mi się wydaje że mój M bardziej we wszystko wnika niż ja. Przypomina mi o braniu witaminek i sam bierze i nawet wyliczył kiedy będę miała owu i zaciągną mnie sam do łóżka :) Ja w tym cyklu całkowicie wyluzowałam nic nie liczyłam ani specjalnie się na nic nie nastawiałam co ma być to będzie zresztą jestem w trakcie poszukiwania nowej pracy bo ta w której obecnie pracuję to nie jest szczyt moich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Tygrysek, fajnie się czyta o tym ,że masz tak troskliwego i zmyślnego męża, który sie w to wszystko angażuje oby i Wam jak najszybciej sie udalo, ja nie mam nadal okresu i ten tępy ból podbrzusza to ewidentnie na okres, choć czytałam że podobne bole przy ciąży się pojawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek musiała to być naprawde wyjątkowa chwila i już 2,5 cm ehhh gratulacje,że wsyzstko przebiega tak pomyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl ja też słyszałam i czytałam o tym że brzuch boli tak samo jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) :) Tygrysek ja tez mialam wielka nadzieje ale co tam :) trudno sie mowi... :) Czekam narazie na ta cholere wstretna bo juz chce zaczac znowu sie starac... a narazie nie bardzo wiem na czym stoje.. jak to piatku @ nie nadejdzie ide do lekarza sprawdzic co jest nie tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! W poniedziałek skończył mi się okres z odstawienia a od czwartku intensywnie się staramy. Szkoda że nie od wtorku ale byliśmy skłóceni. Ale chyba nie ominęło nas jajeczkowanie. Robię codziennie testy owul. ale nadal nic. Tylko blada 2 kreska testowa. Chyba powinna już być owul po tabletkach anty. Nie wiem czy wierzyć testom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byście chciały? chłopca czy dziewczynkę? Bo ja zawsze chciałam mieć syna ale teraz to mi obojętne. Podobno na syna trzeba trafić w owulke. A jak my uprawiamy seks codziennie to chyba bardziej na dziewczynkę. macie jakieś sugestie co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×