Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

vixwoman wpisałam Cię do tabelki, ale bez daty następnej @, bo nie znam :) teraz muszę się trochę pouczyć, ale jak do tego siadam mam pełno objawów nerwicy lękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ...........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... ........pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata...........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ..........Łódź klara1984...........9............27............7.06.11 . .........lubelskie Xenia33..............5...........33............ 8.06.11 ...........Wrocław vixwoman...........1.............25.............5.06.11..................śląsk NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???............??? .........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym musiała się pouczyć, kończe studia za pare tyg a wogóle nie mam głowy do nauki:(cały czas myśle o mojej małej przyszłej fasolce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już :) Głowa do góry, będzie dobrze. Przynajmniej takie mam dzisiaj nastawienie. Zobaczymy jak długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ...........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... ........pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata...........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1.............25.............5.06.11.. ................śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ..........Łódź klara1984...........9............27............7.06.11 . .........lubelskie Xenia33..............5...........33............ 8.06.11 ...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???............??? .........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak się dowiedziałam od poprzedniego gina, że nie mogę mieć dzieci to popadłam w taką rozpacz, że zawaliłam rok i teraz powtarzam... Nie mogę się jakoś zmusić do tego by uczyć się drugi raz tego samego i cały czas mi to przypomina dlaczego muszę powtarzać... Z 3 kół jakie miałam oblałam 3. Jutro dwa następne a ja jeszcze nic nie umiem. Więc będzie 5 do tyłu. Jak nic znów obleje rok. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka ja Cię rozumiem... ja chciałam sobie zrobić przerwę na dziecko i teraz za każdym razem jak idę na uczelnie to mi się przypomina, że się nie udaje... przez to uczę się na ostatnią chwilę i ciężko mi się skupić :( i jakoś tak na odwal się ta nauka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni emożesz się poddawać , ja mam synk a eraz teź miał być chłopczyk. kupilismy mieszkanie i jesteśmy w trakcie przeprowadzki , pokoik miał być dla dzieci a nie dla dziecka:(teraz za każdym razem jak ogladam meble to myśle o moim aniołku , bo kupiliśmy wszystko tak aby dóch chłopczyków się pomieściło:(dlatego cały czas o tym myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli moge zapytać Kotomirka to czemu nie możesz mieć dzieci:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vix - rozumiem Cię - ja mimo że nie znałam płci - bo to był 14 tydzien - to tego widoku nie zapomnę do końca życia, jak ze mnie wyleciała cała zawartosc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mi przypomina mojego Aniołka:( może jak zajde w ciąże to ból chociarz troszke minie, ale i tak nigdy go nie zapomne fajnie dziewczyny że Wy mnie rozmumiecie i że mogę pogadać z kimś kto nie mówi tylko "..jesteś mołoga możesz mieć jeszcze dużo dzieci.." bo to nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixwoman witam Cię i bardzo współczuję straty dzidzi Witam wszystkie dziewczyny :) ja nadal chora :( a co jest najgorsze to muszę dzisiaj na nockę do pracy iść :( Chciałam się Was zapytać czy wiecie może czy jeśli w tym miesiącu się udało to ciąża wytrzyma moje przeziębienie?? czy jest to możliwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ludzie tak mówią. Odpowiadaj im, że to będą kolejne dzieci, a nie to które już zdążyłaś pokochać i nigdy o nim nie zapomnisz... może przestaną takie rzeczy opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja była chora w ciązy cały czas, jeśli jestes jeśli się udało to musisz uważać na siebie i to bardzo bo dopiero od 16 tyg możesz jakiś antybiotyk dostać i to słaby wiem bo chodziłam cały czs po lekarzach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzia się wydaje, że można dziecko zastąpić dzieckiem, dobrze że mam już synka bo gdyby nie on to bym się załamała zupełnie, poza tym mój mąż stanoł na wyskości zadania i do dnia dzisiejszego nie pokazuje smutku, czasem o czymś myśli ale jak zapytam to odpowiada że o życiu.... dobrze, że nie jesteśmy same:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że masz takiego wspaniałego męża :) Nie da się zastąpić... ale ludzie to chyba tak mówią żeby mówić i nie zastanawiają się co mówią. Ja się boję, że po ślubie zaczną mnie pytać kiedy dziecko... i co im powiem? ja bym chciała, ale jestem zepsuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M zawsze powtarza żebym nie zwracała uwagi co mówią ludzie i coraz cześciej dochodze do wniosku, że to swięta racja!! bo ja się martwie, że jak zajde w ciąże to znowu zobaczą mnie ludzie z brzuchem i będa głupio gadali po co mi to albo że tak szybko a Ty czemu nie możesz mieć dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, po tabletkach anty nie miewam @... gin mówi, że najprawdopodobniej nie ma owulacji. Karze czekać.... tylko ileż można? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tabletkach nie, ja brałam po pierwszej ciąży i jak odstawiłam to szybko zaszłam a testy owulacyjne robiłaś?? Twój wielki dzień już niebawem, bo 23.07 to już tuz tuż masz stres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin-- ja wlasnie tak mowie. jestem ponad rok po slubie i wiecznie wszyscy znajomi nasi i rodzicow pytaja czemu jeszcze nie mamy dziecka, na co czekamty itd. to mowie, ze czekamy na oklaski, albo ze jestem zepsuta na razie i lekarze probuja mnie naprawic. wtedy wszelka dyskusja sie konczy. maz udaje greka i mowi, ze na wszystko przyjdzie czas, ze mamy go duzo, ze dopierro rok po slubie jestesmy i chcemy poszalec. ja nie mam oporow przed mowieniem, ze cos ze mna nie tak. teraz wiele osob ma problemy, wiec po co oszukiwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- z tego co wiem to do 8tc dziecko jeste malo zalezne od matki, dopiero pozniej sie uzaleznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek333 jeśli chodzio gripeks i ferweks to może lepiej poiczekaj te pare dni czy dostaniesz @ czy nie, ja wiem że nawet rutinoskorbinu nie mogał brać a jak mnie złapała grypa w 13 tyg to myślałam ze zejde a byłam tylko na herbacie z cytryną a potem dostałam duomox ponoć jest bezpieczny dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg masz racje po co ukrywac i ściemniać że nie chcemy czy chcemy ale nie teraz lepiej mówić jak jest, jak nas sie znajomy zapytał czy żona już urodziła bo nie mam brzucha i każdy widzi że już jestem po porpdzie:( to mnie zatkało a mój M wypalił bez zawachania że jestem po porodzie ale maleństwa nie ma, i nie było tematu juz niegy się o nic nie zapytał w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od organizmu ponoć. Choć gin też mówi, że to już trochę za długo i że niby ostatni raz czekam. Teraz robię testy owu. Jak narazie negatywne. Jednego dnia była już kreska, ale jaśniejsza i następnego już całkiem brak... więc może pęcherzyk znowu nie pękł... ma to sens bo dzisiaj jajniki mnie tak bolą, że ruszać się ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miał ateż problemy z owulacją, jak poszła do lekarza to po kilki wizytach stwierdziła że jak ja bolą jajniki to wtedy ma owulację ona twierdzi że ból jest tak silny że nie ma mowy o siedzeniu a nawet nie myśli o przytulankach z mężem, to na to jej gin powiedziała ze ma zagryź zęby i powalczyć bo inaczej może się nie udać a teraz na sierpień ma termin, cały czas powtarza że najbardziej bolesny raz w jej życiu był najwspanialszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angieur
Witam Dziewczyny, Mam pytanie od rana siedze na necie i szukam moze wy mi pomozecie planujemy nasze drugie dziecko moje cykle trwaja 28 dni i przytulanko bylo w 6 dniu cyklu dzisiaj jest dzien 8 i mam sluz plodny a ok 14 dc bedzie jajeczkowanie czy jest jakas szansa na ciaze i czy plemniki sa w stanie przezyc tak dlugo??? Z gory dziekuje za odpowiedz przyszlym mama zycze zdrowka a planujacym powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin twierdzi że plamniki to masz 48h sa zdolne do zapłodnienia, to nie wojowniki jak to określiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×