Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Więc moje kochane głowa do góry bo : To nie sztuka być wesołym Kiedy szczęście tryska Ale mieć wesołą minę Kiedy serce ściska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie taka ładna pogoda a ja leżę chora w łóżku :( Anvers to Ty w tym cyklu szalejesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez super pogoda, o tak dzialac bede, zobaczymy co te starania przyniosa dla mnie hehe ale nie bede sie zalamywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,wróciłam i mi lepiej, poszłam do centrum handlowego, którego raczej nie odwiedzam, trafiłam między ludzi zeby wlasnie nie płakać, pomogło, dodatkowo rozmawiałam ze szwagierką i chyba też dużo mi to dało, obeszłam sporo sklepów teraz modne są ostre kolory, sporo ładnych rzeczy znalazlam, ale nie chciałam wydawać kasy i kupiłam sobie tylko branzooletke i czarny dół do kostiumu, ostatnio udało mi się nabyć tylko czarną górę, każda część w niezłej cenie w H&M 19,90 ide zrobic herbatke i przypilnowac zapiekanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja mam mniej niż 40 godzin do godziny zero, tak się boję, że masakra. Objawów żadnych nie mam, no poprostu żadnych. Biję się z myślami czy testować już we wtorek, bo to będzie 10 dni od owulacji (bólów owulacyjnych) a 11 od pozytywnych testów owu. Wiem, że powinnam poczekać do piątku przynajmniej, ale zżera mnie ciekawość, a z drugiej strony strach, że znowu zobaczę tylko jedną kreseczkę. Mężowi nic nie mówię o moich rozterkach, jemu chcę zostawić przyjemność, kiedy wręczę mu wkońcu pozytywny test. Cocacola głowa do góry - przynajmniej wiesz co i jak i możesz zaczynać od nowa już wkrótce, życzę pozytywnego testu :) Tygrysku, a co u ciebie, jakieś szanse na drugą kreseczkę? Bo ty jesteś niedługo po mnie w tabelce. Co myślicie z tym moim testowaniem? Jeśli owu była przesunięta 4 dni, to kiedy testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie nic nie wiadomo. @ nie przyszła. Od kilku dni już mnie podbrzusze boli ale jak na razie czekam. Myślę że jutro rano może się pojawić ale mam jeszcze malutką nadzieję. Chciałabym być tą 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym miesiącu mam kompletnego doła... nie potrafię zrozumieć, dlaczego niektóra zachodzą w ciążę od tak, a ja się staram i kompletnie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin nie martw sie jest wiele kobiet, które wyczekuja na te dwie kreseczki, nam sie w koncu musi udac, nie moze byc w gwiazdach zapisane,ze nie bedzie dzidzi ...ja mam nadzieje,ze nie zostaniemy tu np. do 2015 roku z wyczekiwaniem na te kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. :P no i wczoraj wykrakalam bo @ do mnie zawitała... WKONCU... :) przynajmniej jestem teraz spokojniejsza :) :) Jesli ktoras bedzie zmieniala to kolejna @ (jesli zas sie cos nie popieprzy hihi ) bedzie 4 kwietnia. :) pozdrawiam i ide do łozka bo wykonczona po dzisiejszym dniu jestem :* Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ...........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... ........pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata...........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ..........Łódź NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???............??? .........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatymm to ja mam nadzieje ze @ dostane dopiero 4 kwietnia no co :P:P haha..:) ide ide juz bo głupoty mi w głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga a ja tak mocno zaciskałam kciuki :) ale w sumie to dobrze że się w końcu wyjaśniło:) u mnie nadzieję na drugą kreseczkę są i to większe niż w tamtym miesiącu :) z tym że od wczoraj jestem bardzo przeziębiona więc nie wiem czy mój organizm będzie na tyle silny żeby utrzymać ewentualną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypoczywaj, a wiecie co ta moja @ to narazie nie @ tylko delikatne rozowo brązowe plamienie, brak bolu oprocz delikatnego mrowienia w podbrzuszu ,pewnie jutro mnie zaleje bo dzis tampon byl prawie czysty (sorry za opis) a moze to nie @ tylko chwilowe plamienie nie ma to jak sobie jeszcze wmawiac sesese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście nie obeszło się bez tabletek jak na razie to gripex i polopiryna i ferwex i na gardło do ssania i rutinoscorbin i mam nadzieje że jakby coś to te tabletki nie zaszkodzą dzidzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam spać możne się przez nockę jeszcze trochę wygrzeje :) a jutro na 7 do pracy papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakoś dołuje mnie, że nie miewam @ :( takie to dołujące :( aż nadzieje, że tym razem będzie owulacja jakaś marna :( boje się, że będziemy się latami starać, a mi już teraz smutno od tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że i nas przeszły doły.Niedobrze.... Ad testow owu,na allegro nie patrzylam.Jutro będąc na zakupach zobacze ile chca za nie w innym sklepie. U mnie wczoraj,był 14 po Stosunku ( dodam,że w 12 dniucykl u przy nieregularnym okresie ) ,testu nie robiłam bo nawet sensu nie ma.Nawet mnie nie korciło,a nie korci. Brzuch mnie od czasu do czasu pobolewa okresu,zresztą o czym ja pisze.Okres dostane tak czy siak.Wyskoczyly mi opryszczki x2,syfki ciota się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 5 na nogach,chyba od tak dawna nie mialam wykonnego precyzyjnego makijazu, pomalowanych paznokci, wypilam spokojnie kawe i weszlam na chwilkę się przywitać ciekawa jestem jak dzisiaj z tym moim @ bo narazie tylko brązowe plamienie w Lodzi pogoda sliczna,błękitne niebo i aż się chce isc do pracy w ogole wyciągnelam dzis biale spodnie i zastanawiam sie czy to nie za duze ryzyko jezeli rozkreci sie @, no ale mam taki nastroj a nie inny na biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dzis ostatnia tabletka duphastonu, nastepna w 19 dc ...tylko ja sie zastanawiam jeżeli wczoraj tylko pojawilo sie delikatne plamienie to moge uznac je jako 1 dc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie znowu zalalo sciane w biurze. jak nie naprawia tej rynny to chyba zwatpie, bo niedlugo zacznie smierdziec ta sciana:( co do dola odnosnie ciagle pojawiajacych sie @ to u mnie chyba oprzeszlam w stan olewania. w sobote urodzila moja znajoma 2 dziecko. bez starania, bez niczego. ma teraz parke i sa przeszczesliwi. owczywiscie moi rodzice z lekka pretensjja do nas, czemu oni maja drugie a my nie, bo to 2 wnuk ich znajomych. to im powiedzialam, ze moga sobie sami zrobic, wtedy zluzowali automatycznie. pogadalam ze znajoma co brala luteine i mi powiedziala, ze jej dosc ostro dala w kosc wahaniami nastrojow, wiec troche zaczelam sie obawiac brania jej. no ale to i tak dopiero od 15 dc, a na razie mam 27 dc, wiec jeszcze troche czasu jest. cocacolagirl-- z tego co wiem to liczy sie od dnia konkretnego zalania a nie plamienia. przynajmniej tak mi moj gin mowil. ze plamienie to jeszcze nie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki :) Widzę ,że nadal nie ma 10 chętnej :) Ja niestety w tym miesiącu kicha - jeszcze 2 dni do @, i tak sie dokładnie czuje. Czekam wiec spokojnie bez podniecania. A zreszta na tapecie mam inny temat, bo jutro idziemy z M na badanie nasienia w końcu - zobaczymy co w trawie piszczy. ;) Moj cały w szoku i udaje normalnie, ze jest wszystko OK, ale ja widzę jak przezywa - nawet z tego co wiem, dwóm kolegom się pochwalił (albo wyżalił ), ze idzie na badanie, i nie wiem, czy się na bohatera wykreował, czy na poszkodowanego.... :D Bo u nich to rożnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Halo halo, cześć kochane! W weekend mnie nie było, odpoczywałam psychicznie od komputera... a potem komputer zachciał odpocząć psychicznie ode mnie bo coś mu się stało, że się nie włącza :( mam nadzieję, że mu przejdzie, bo dopiero co skończyła mu się gwarancja i jeśli coś nie tak to będzie kicha... :( Widzę, że was dopadły weekendowe doły... muszę wam powiedzieć, że ja też miałam nienajlepsze dwa dni, też miałam jakiegoś doła, właściwie chyba niezwiązanego ze staraniami tylko tak jakoś ogólnie... u mnie już po @ i można powiedzieć, że od wczoraj zaczęliśmy ponownie starania :) na razie na luzie, bez stresu, bo to dopiero 6 dc więc do owu jeszcze troszkę, ale musze rozruszać trochę tego mojego m., żeby mi takich numerów nie robił, jak w zeszłym cyklu... biorę znów wiesiołek i na szczęście moja skóre nie reaguje na niego tak jak w zeszłym cyklu, bo bym się załamała... A co do płci to ja z jednej strony wolałabym dziewczynkę, ale nie próbujemy w ogóle "wstrzelić się" w płeć, ważne, żeby było i żeby było zdrowe a ja będę się cieszyć jednakowo i z chłopca i z dziewczynki.... najśmieszniejsze jest to, że na nas to u rodziny i u znajomych już cały asortyment mebelków i ubranek czeka ;) ja jestem zabobonna i nie przyjmę ich dopóki nie będzie pewne, że będziemy mieć dziecko, ale i wujkowie mojego m. mają małe dziecko i jego siostra a i tak nie mają komu poddawać tych rzeczy, więc stoją i czekają na nas... ale żeby nie zapeszyć to nawet przy remoncie nie zaplanowaliśmy pokoju dla dziecka, jak się pojawi to wtedy pomyślimy, miejsca jest mnóśtwo, więc zawsze coś się wykombinuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam W ramach zaliczenia zajeć, muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Badanie trwa ok 5 minut. Ankieta znajduje się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×