Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość ira1
hej dziwczyny ja tez odrazu po tab. ant zaczelam starania ale do dzic nic.... wczoraj bolal mnie strasznie brzuch nawet nie bylym w stanie na przytulanki ...ech.. Moze zarodek sie zagnierzdza.... jestem ciekawa to z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Madzi mi teraz tez wszystko jedno... choc jak kiedys pisalam tesciowa mi wywrozyla pierwszego syna a druga córeczke... okaze sie kiedys czy miala racje :D :) mam nadzieje ze wkoncu sie przekonam ... :) Moj maz wczoraj wrocil z pracy i mowil ze jego kolega stara sie z zona o dziecko od 5 lat i dopiero teraz zaskoczyła... :) hmmm.. z jednej strony pocieszenie.. ze cuda sie zdarzaja.. a z drugiej strony czekac jeszcze tyle czasu to jakas masakra... :) no ale co los nam przyniesie nie jest wiadome.. :) na pewno dziecko przyjdzie wtedy kiedy bedzie jego pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M chce synka. nie wiem co zrobić czy lepiej się wstrzymać i czekać jak test owul wyjdzie pozytywny. Ale z drugiej strony boję się że ominę owulacje i stracę największe szanse na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi jak dla mnie to szkoda owulacji.. a noz sie nie uda a owulacje przepuscicie przez palce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi ja tez uważam że szkoda owulacji a co będzie jak będziecie czekać na owu a jak już zobaczysz dwie owulacyjne kreseczki to akurat męża nie będziesz miała w pobliżu ?? i stracisz cały cykl. jak dla mnie to wolałabym mieć synka pierwszego ale co będzie to będzie byle zdrowe było i żeby w ogóle było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dopiero wrocilam z pracy i jestem wykonczona, okresu nie ma, ale czuje ze pewnie jutro się pojawi, bardzo wolno się ten cykl buja co do plci dziecka to teraz jak tak ciezko nam to idzie to ja sie modle by tylko bylo zdrowe, strasznie jestem podszyta strachem o to ...zwłaszcza jak widze jakies programy o niepelnosprawnych dzieciach to wtedy w duchu sie modle zeby nigdy sie to nie przytrafilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja mam jeszcze 3 dni do @, ale już mnie tak dziwnie brzuch ciągnie, mam nadzieję, że to jednak na ciążę :) Testować zamierzam w piątek 13, chyba, że @ przyjdzie lub też nie wytrzymam. Sipp, a ty kiedy będziesz testować jak @ nie będzie? Może razem zatestujemy, jesteśmy prawie koło siebie w tabelce, to może razem do dolnej się przeniesiemy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja dzisiaj jestem senna na maxa, zreszta kolejny dzien, ale dzisiaj to w dzien musialam sobie uciac dzemke. kimnelam sie godzinke i jak nowo narodzona. brzuch mnie pobolewa jak na @, tak wlasnie ciagnie, piersi nadal bola. mloda mama-- testowac bede alboo w piatek albo w sobote. ze troche zabobonna jestem to chyba jednak w sobote. zreszta u mnie to 12 bedzie wiadomo bo ostatnio @ mam jak w zegarku. tygrysek-- luteine od nastepnego cyklu, a jak teraz zaskoczylismy to nie wiem zadzwonie wtedy do gina i zapytam. co ciekawe, powiedzial mi, ze mam ja brac przez 10 dni od 15 dc i po 10 dniach zrobic test i jak jest ciaza to brac nadal a jak nie to odstawic. czyli w 26 dc mam stwierdzic czy jestem w ciazy, maja cykle 29 dniowe. to chyba bete bede musiala zrobic, bo innego wyjscia to ja nie widze... a to by wypadaly idealne imininy mojego meza... coiekawe czy to jakis znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc. Fatalnie się dziś czuje,głowa mi pęka.W nocy byla burza,spać nie mogłam.Masakra :) Ja jutro mam 14 dni po stosusnku,ale nie będe testowac bo wiem że nie ma sensu.Kochając sie w 12 cyklu,przy nieregularnym okresie zapewne to nie był płodny dzien.Tak w ogole brzuch mnie okresowo pobolewa i zrobiły mi się dwie opryszczki :/ ,a co jakiś czas przed @ mi opryszczka wyskakuje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wczoraj w Bootsie,testy owulacyhjne.Koszt 16 funtow,pogieło ich troche.Choć z drugiej strony w opakowaniu jest 7 testow. A MłodoMamo,wczesniej psiałaś,że ty tez w UK.Witam więc w klubie emigrantek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam w innym sklepie teraz,16 funtow i chyba jeden.To żałosne,żeby test ciązowy były tańsze od owulacyjnych :o :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja na ten cykl tez sie zaopatruje w tesciory ovu, a patrzylas na allegro ? wpadlam na chwile bo zregenerowalam sily i biore sie za sprzatanie,ale wllasnie zrobilam sobie na balkonie terapie baniek mydlanych,,,,z kazda bańką uciekaly zle emocje;)) chyba nigdy z nich nie wyrosne;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No z tego co ja tu czytam to za chwilkę rozstrzygnie się która będzie szczęśliwą 10 :) cocacolagirl ja też uwielbiam bańki mydlane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mam pytanie czy ktoras wie moze, albo spotkala sie z taka sytuacja ze @ trwal 2 dni? Nigdy tak nie mialam, co to moze oznaczać? Troche sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria ja tak kiedyś miała ze okres trwa mi 3 dni później uciekł i za dwa dni znowu powrócił byłam u lekarza i powiedział mi ze to może być przyczyna nerwów ale pamiętaj każda z nas jest inna. Moja koleżanka z kolei jak miała @ dwa dni to się później bo za dwa tygodnie okazało się że jest w ciąży a Ty robiłaś test?? miałaś skąpy czy obfity ten okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był taki normalny okres jak zawsze mam, teraz mam tylko "w srodku" takie resztki jesli to tak mozna opisac. Test robilam okolo 16 i byl negatywny. Stresu nie mialam ostatnio, nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari ja tak mialam.. tez mnie to zaniepokoiło bo nigdy wczesniej mi sie to nie przytrafiło.... lekarz powiedzial ze to normalne czasami tak poprostu sie dzieje... jesli był obfity to poprostu krótka @, jesli skapy moze oznaczac ciaze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria może jeszcze wróci a jak nie to może idź do lekarza niestety nie umiem Ci inaczej pomóc.Może tak po prostu teraz miałaś i to wcale nie jest nic strasznego ale ja jestem zdania że należy sprawdzić, lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tygrysek.. :) Nie mam nadal @... :) nie wiem co jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a może akurat to ciąża?? zdarzało Ci się kiedyś takie opóźnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nigd w zyciu mi sie tak nie zdazyło... najwyzej przez te wszystkie lata spoznił sie okres o 2 dni ... albo byl za szybko o 2 dni.... dziwi mnie to bo chora nie bylam, klimatu nie zmieniałam, stresów tez raczej nie mam... sama nie wiem co mam myslec... chyba ze owulacja sie przełozyla na pozniej.. :/ i beta by nic nie pokazała w ten czas bo bete dopiero po okolo 16 dniach powinno sie robic.. a jesli owu byla pozno to na pewno 16 dni nie mineło.. sama nie wiem... :/ nie chce sobie nic wkrecac.. jesli nie dostane @ do piatku to ide do lekarza.. niech mi powie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to jest i takie czekanie nie wiadomo na co jest strasznie ciężkie wolałabym już wiedzieć albo tak albo nie a nie tak czekać i myśleć i się zamartwiać. a po owu przytulaliście się ?? tzn chodzi mi i to czy jeśli owu by się przesunęła to była by szansa na zapłodnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i to czesto sie kochalismy.... az dziwne bo po owu zadko kiedy to robilismy a teraz nas poniosło w tym miesiacu i zapomnielismy o jakims liczeniu i barierach.. ale czy by beta nie wyszła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą beta to nie wiem bo sama ostatnio się nad nią głowiłam więc nie pomogę ale wiem że czasami owu się przesuwa nawet o 3 dni tak mi mój gin powiedział a robi la testy owu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz co mam myslec... poczekam.. i tyle to bedzie najlepsze wyjscie... :) jutro mnie tu nie bedzie bo na komunie ide. . :) przyjaciolka dziennie do mnie wydzwania z pytaniem "masz okres?" a ja ze nie...i ona przezywa strasznie bo wie ze ja nigdy tak nie mialam ale czy mogl sie test pomylic i beta... nie wiem... jesli doszlo pozno do zaplodnienia to moze byc za szybko na testy a jesli owulacja wystapiła tak jak miala wystapic to nie jestem bo testy juz by pokazaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie robilam testow owu... kolezanka mnie postraszyła ze jej znajoma zaszla 2 dni przed spodziewana @ ... ktora juz nie nadeszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga czasami nawet i tak bywa:) to fajnie by było :) byłabyś 10 w naszej tabelce :) Najlepiej jak nie dostaniesz @ to faktycznie się wybierz w piątek do gin i zobaczysz co Ci powie a może Ci pokaże Twoja fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek musze juz uciekac do wyrka bo juz pozno a jutro poranne wstawanie... :) i szykowanko :) co ma byc to bedzie :) poczekam i sie okaze co sie ze mna dzieje... mam nadzieje ze nic zlego i ze zadna choroba nie zawitała do mnie... :) pozdrawiam... jutro odezwe sie raczej pozno :) chyba ze cos z rana zdarze nakreslić, np "ze dostalam okres" hehe :) pozdrawiam i buziaczki sle :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×