Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Spokojnie Ira - ale wydaje mi się ze gin jeszcze nic nie zobaczy - bo jest za wczesnie :) Dopiero wczoraj test pozytywny, wiec USG jeszcze nic nie pokaze :) Ale sprawdzi Ci wszystko i bedziesz spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira spokojnie, może to nie ma wpływu. Ja to chyba powinnam zmienic coś w tabelce. Rano wstalam i... zdaje się że przyszedł niechciany @... Oczywiscie jestem okropnie zawiedziona. Eh jak nie urok to sraczka.... :/ I od nowa staranko... tylko moze uda mi sie mniej myslec i stresowac, choc to trudne kiedy najbardziej na swiecie pragnie sie dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
a co z tymi kamieniami ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira, zasięgnełam języka w sprawie kamienie Twoich. Zależy od wielkości. Jesli są drobne (piasek) to wysikasz, a jesli wieksze, to się obserwuje. Ewentualnie rozbija ultradzwiekami. Generalnie wypowie sie urolog. najwazniejsze to to, abys duzo piła płynow. Tylko musisz uwazac na szczawiany i zbyt duze ilosci wit. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tez kamien i tak sobie go noszę. Robiłam USG i lekarza kazał mi go obserwować i raz na pol roku chodzę na USG. Nie powieksza się wiec nic mi z nim nie robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
jestem juz spokojniejsza dziekuje wam jestescie kochane teraz biegiem ide do gina jak wruce to wam napisze co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć dziewczynki... Ira, czekamy na wieści, a nie pamiętam, czy ty betę robiłaś? ja z kolei nie wiem co jest grane, bo właściwie dzisiaj mam 17 dc, @ według planów powinna przyjść 25-25 dc a mnie ciągle jakoś tak brzuch pobolewa, jakby ciągnie, jakby kłuje... nie wiem, czy to już bóle na @ mi się tak wcześnie rozpoczęły... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
poprawka, dziś 16 dc... jeśli to na @ to bardzo wcześnie... 9 dni przed...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira mam nadzieje, że wszystko będzie ok. wiecie a ja mam pytanie... już mówiłam, że test nie wyszedł pozytywny i teraz już nie ma drugiej kreski, a dzisiaj śluz płodny... nie bardzo to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin jak śluz plpdny to probuj mimo tego ze testy nie pokazują :) Ja bym bardziej wierzyla takim oznakom jak sluz, niz testom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam już niczemu nie wierze :P ja za każdym razem mam śluz płodny a potem @ i tak nie przychodzi :( więc nie wiem jaki to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pojawia się sluz płodny to znacy ze ogranizm szykuje się do owulacji. Jak nie dostajesz okresu to znak ze jednak owulacji nie było. Czyli u Ciebie problem tkwi w samej owulacji...Bo widać ze do połowy cyklu wszystko idze ok, pojawia się sluz, tylko nie dochodzi do owulacji.. Tak ja sobie to tłumaczę, ale lekarzem nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak to sobie tłumaczę :) więc coś w tym jest. Z resztą wtedy testy by nie kłamały, bo były coraz ciemniejsze, ale pozytywny nie wyszedł, a więc jajeczko rosło, ale nie pękło :( no nic zostało mi tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin, nawet najciemniejszy test nie oznacza, ze jajeczko peklo. Tego, czy na 100% peklo moze dowiesc tylko monitoring. Regularne i nie za rzadkie (do 42 dni a najlepiej do 35 dni) okresy tez daja duze prawdopodobienstwo, ze jednak pecherzyk pekl. Bo jesli pecherzyk nie pekl, to organizm czeka na niego ze zluszczaniem endometrium. Czasem sie doczeka a czasem nie - ale skutkiem takiego czekania sa nieregularne okresy (to oczywiscie nie jedyny mozliwy powod nieregularnej @ ITyle mojej wiedzy. U mnie testy owu sa rozne. Zawsze jest 1-2 dni, gdy drugi pasek jest dosc ciemny ale nie zawsze ciemniejszy od kontrolnego a moje urzadzenie potwierdza elektronicznie, ze to TERAZ jest TEN moment (jest precyzyjniejsze niz paski) i gin mnie raz monitorowal i potwierdzil, ze pecherzyk pekl dokladnie tuz po czasie, kiedy elektroniczny test owu to potwierdzil. Takze z tymi odcieniami paskow moze byc roznie (moj test jest elektroniczny ale ma tez paski jednoczesnie, wiec moge sobie porownywac), grunt, zeby byl 1-2, kiedy sa wyraznei ciemniejsze niz w poprzednie dni. Acha, moj test TRZEBA robic wylacznie z porannego moczu. Ech, zlozone my kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam przez dwa dni ciemniejsze kreski niż przez resztę dni, ale to było tydzień temu, a teraz taki śluz płodny... zobaczymy po południu co na teście owu wyjdzie. Obawiam się, że znów nie było owu... dowiem się już za tydzień - dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o tym, ale nie wiem czy to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
no i bylam u gina zrobila mi bete w piatek ide po wyniki i odrazu z rana kolejna beta do porownania zobaczymy co to bedzie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin też jestem strasznie ciekawa czy to pomaga :) może i akurat :) może warto spróbować :) Ira to trzymam kciuki żeby beta była wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
fajnie kiedy nastepna... ymm musze spojrzec w tabelke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira a Ty byłaś u tej samej gin co Ci powiedziała że to nie ciąża tylko problemy z jelitali czy u innej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
bylam u tej samej to jest bardzo dobra ginekolog. meza ma psychiatre moze ja jej dobrze nie zrozumialam bo po niemiecku nie umiem perfekt... jak bylam w pierwszej ciazy to chodzilam do niej na usg prywatnie, naprawde super babka.... zobaczymy co z tymi kamieniami tez ide w piatek ma mi wszystko powiedziec czy jest to duzy problem....Bardzo sie boje o moja fasolke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
do Mlodamama... zadnych wspomagaczy nic, testy owu, a i po przytulankach u nas to zazwyczaj puznym wieczorem przed samym spaniem sex i nawet nie wstawalam siusiu nic i tak odrazu zasypialam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira nie martw się będzie wszystko dobrze :) a teraz co Ci powiedziała?? że jesteś w ciąży czy robiła Ci USG?? I mam jeszcze takie pytanie przytulałaś się z M przed pozakazniem się 2 kreseczek czy po czy jak?? jeśl można wiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ROBILA MI USG ALE NIC NIE BYLO WIDAC zrobilam bete i w piatek tez zrobie i odrazu wyniki..... chodzi ci teraz to nie przytulamy sie bo mam bole brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodzi o to kiedy się [przytulaliście jak miałaś owulację :) przed czy po bo testy owu robiłaś z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
wiec testy zaczelam od 10dc i test zrobilam o 17godz. i pozytywny i kreska testowa byla troszke jasniejsza od kontrolnej wieczorem odrazu przytulanko.... 9dc sex wieczorem 10dc sex wieczorem 11 dc przerwa 12 dc sex wieczorem a dalej to nie pamientam bo nie zapisywalam ale u nas to zawsze sex co drugi dzien..... nawet sluzu plodnego nie zauwazylam , i nie przewidywalam ze owu tak szybko a no i na tym tescie ciazowym co robilam napisane bylo 2/3 tydzien ciazy od stosunku liczac od ostatniej @ 4/5 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ja uciekam ide z moim pieskiem do fryzjera bede wieczorkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×